Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



Mityngi EAA Permit 1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005



PAPAFLESSIA 2003
31 maja 2003 - Kalamata (Grecja)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Yelena Pastushenko UKR 11.40; 2. Marilia Grigoriou GRE 11.60; 3. Giorgia Kokloni 11.64; 200 m: 1. Yelena Pastushenko 23.11; 2. Charoula Bouda GRE 23.50; 3. Peta Dowdie JAM 24.08; 400 m: 1. Dimitra Siallou GRE 52.30; 2. Chrysoula Goudenoudi GRE 53.13; 3. Benhassine Awattef TUN 53.58; 4. Giorgia Koumnaki GRE 53.73; 1500 m: 1. Yuliya Kosenkova RUS 4:10.83; 2. Olga Komyagina RUS 4:11.17; 3. Andrea Suldesova CZE 4:13.73; 100 m pł: 1. Aurelia Trywiańska POL 13.08; 2. Christina Tabaki GRE 13.19; wzwyż 1. Yelena Yelesina RUS 1.95; 2. Anna Chicherova RUS 1.95; 3. Viktoriya Seryogina RUS 1.92; 4. Julia Lyakhova RUS 1.92; w dal: 1. Niki Xanthou GRE 6.63; 2. Antonia Yordanova BUL 6.42; 3. Despina Papavasilaki GRE 6.29; trójskok: 1. Magdelina Martinez ITA 14.61; 2. Teresa Marinova BUL 14.27; 3. Olga Vasdeki GRE 14.13; 4. Irene Dimitraki GRE 14.07; 5. Nadezhda Bazhenova RUS 13.92; oszczep: 1. Nikolett Szabo HUN 60.73; 2. Valeriya Zabruskova RUS 60.50; 3. Oksana Gromova RUS 60.10

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Deji Aliu NIG 10.24; 2. Prodromos Katsantonis CYP 10.32; 3. Rick Williams JAM 10.37; 200 m: 1. Rick Williams JAM 20.71; 2. Marcin Jędrusiński POL 20.78; 3. Julian Golding GBR 20.80; 4. Deji Aliu NIG 20.99; 5. Anastasios Gousis GRE 20.99; 400 m: 1. Leonard Byrd USA 45.87; 2. Davian Clarke 45.89; 3. Zsolt Szegelt HUN 46.71; 800 m: 1. Nicholas Wachira KEN 1:46.85; 2. Sergey Kozhevnikov RUS 1:46.93; 3. Sotiris Papadeas GRE 1:46.16; 1500 m: 1. Paul Korir KEN 3:35.43; 2. David Nyaga KEN 3:37.51; 3. Shadrack Korir KEN 3:37.92; 4. Andrey Zadorozhniy RUS 3:38.81; 5. Youcef Abdi AUS 3:39.11; wzwyż: 1. Andrey Sokolovskiy UKR 2.30; 2. Dragutin Topic YUG 2.27; 3. Gennadiy Moroz BLR 2.24; 4. Stefan Vasilache ROM 2.24; w dal: 1. Vladimir Zyuskov UKR 8.22; 2. Dimitrios Filindras GRE 8.07; 3. Louis Tsatoumas GRE 8.02; 4. Younes Moudrik MAR 7.77



INTERNATIONALES LAUSITZER MEETING
4 czerwca 2003 - Cottbus (Niemcy)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Vida Anim GHA 11.49; 2. Chinedu Odozor NGR 11.56; 3. Daria Onyśko POL 11.61; 4. Dorota Dydo POL 11.73; 5. Shani Anderson GBR 11.99; 400 m: 1. Doris Jacob NGR 52.11; 2. Claudia Marx GER 52.38; 3. Anna Pacholak POL 52.45; 4. Claudia Hoffmann D 53.09; 800 m 1. Mina Ait Hammou MAR 2:00.36; 2. Tamara Volova UKR 2:01.89; 3. Anja Knippel GER 2:02.58; 4. Charlotte Moore GBR 2:02.59; 5. Joanna Kaczor POL 2:03.51; wzwyż:: 1. Inga Babakova UKR 1.96; 2. Blanka Vlasic CRO 1.96; 3. Katja Schötz GER 1.91; kula: 1. Astrid Kumbernuss GER 19.56; 2. Nadine Kleinert GER 18.30; 3. Nadine Beckel GER 17.81; dysk: 1. Joanna Wiśniewska POL 61.81; 2. Franka Dietzsch GER 60.90; 3. Marzena Wysocka POL 60.37; 4. Jana Tucholke GER 57.46; młot: 1. Susanne Keil GER 69.29; 2. Betty Heidler GER 67.64; 3. Manuela Priemer GER 67.26; 4. Andrea Bunjes GER 65.09; 5. Simone Mathes GER 65.08; 6. Ivana Brkljacic CRO 65.02; 7. Kirsten Klose GER 62.99; 8. Agnieszka Pogroszewska POL 61.77

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Edgar Tyrone GBR 10.34; 2. Eric Nkansah GHA 10.39; 3. Daniel Dubois SUI 10.45; 4. Patrick Stevens BEL 10.68; 400 m Bieg I: 1. Danny McFarlane JAM 45.72; 2. Tomas Coman IRL 46.06; 3. Ingo Schultz GER 46.10; 4. Anderiy Tverdostup UKR 46.16; 5. Corey Nelson USA 46.46; 6. Rafał Wieruszewski POL 47.14; Bieg II: 1. Abidin Zaiful MAS 46.82; 2. Artur Walenczak POL 47.03; 3. Robert Tobin GBR 47.09; 4. David Csesznegi HUN 47.17; 5. Jacek Bocian POL 47.99; 800 m: 1. Osmar Santos BRA 1:45.51; 2. René Herms GER 1:45.94; 3. Henry Rotich KEN 1:46.06; 4. Graham Davidson RSA 1:46.54; 5. Jebre Harris USA 1:46.72; 6. Tom Omey BEL 1:46.77; 1500 m: 1. Suleiman Simtwo KEN 3:39.12; 2. Charles Kiplangat KEN 3:39.70; 3. Zbigniew Graczyk POL 3:39.92; 4. Toni Mohr GER 3:40.25; 3000 m: 1. Moses Kigen KEN 7:55.30; 2. Erik Sjöquist SWE 7:55.52; 3. Tom Compernolle BEL 7:55.85; 4. Michał Kaczmarek POL 7:56.41; 5. Marek Drzała POL 7:57.21; 6. Vadim Slobodenyuk UKR 7:57.67; 110 m pł: 1. Chris Philipps USA 13.35; 2. Ladji Doucoure FRA 13.58; 3. Jan Schindzielorz GER 13.78; 4. Daniel Kiss UNG 13.94; 5. Krzystof Mehlich POL 14.17; tyczka: 1. Lars Börgeling GER 5.70; 2. Nick Buckfield GBR 5.70; 3. Oscar Jansson SWE 5.60; oszczep: 1. Dariusz Trafas POL 81.00; 2. Peter Esenwein GER 80.67; 3. Rajmund Kółko POL 80.05; 4. Raymond Hecht GER 78.90; 5. Manuel Nau GER 77.71; 6. Gregor Högler AUT 74.16



55th VENIZELIA 2003
9 czerwca 2003 - Chania (Grecja)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +2.9): 1. Yelena Pastusenko UKR 11.30; 2. Teneesia Jones USA 11.45; 3. Makaridja Sanganoko CIV 11.46; 4. Marina Vassarmidou GRE 11.47; 5. Georgia Kokloni GRE 11.48; 6. Peta Gay Dowdie JAM 11.51; 400 m: 1. Svetlana Usovic BLR 51.56; 2. Hortense Bewouda CMR 52.39; 3. Awatef Benhassine TUN 52.42; 800 m: 1. Yuliya Gurtavenko RUS 2:02.66; 2. Sandra Stals BEL 2:03.87; 3. Elisabetta Artuso ITA 2:04.18; 100 m pł: 1. Irina Lenski ISR 12.82; 2. Angeliki Stogianidou GRE 13.39 PB; 3. Carmen Zamfir ROM 13.39; 4. Vasiliki Delinikola GRE 13.43 PB; 400 m pł: 1. Sandra Glover USA 54.64; 2. Androula Sialou CYP 55.42; 3. Natalya Torsina KAZ 56.77; tyczka: 1. Afroditi Skafida GRE 4.25 PB; 2. Errica Prezerakou GRE 4.20; 3. Thalia Iakovidou GRE 4.20; w dal: 1. Higa Maurren Maggi BRA 6.95; 2. Despina Papavasilaki GRE 6.74; 3. Niki Xanthou GRE 6.70; 4. Olga Rublyova RUS 6.63; 5. Panagiota Koutsiomari 6.40; dysk: 1. Stela Tsikouna GRE 64.14

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Deji Aliu NGR 10.12; 2. Christoforos Choidis 10.16 PB; 3. Aris Gavelas 10.16; 4. Prodromos Katsadonis CYP 10.21 PB; 5. Ricardo Williams JAM 10.35; 6. Konstantin Rurak UKR 10.36; 400 m: 1. Davian Clarke JAM 45.68; 2. Cedric Van Branteghem BEL 46.07; 3. Anastasios Gousis 46.33; 4. Sofiene Labidi TUN 46.57; 800 m: 1. Paul Korir KEN 1:47.40; 100 m pł (wiatr +2.1): 1. Maurice Wignall JAM 13.38; 2. Arend Watkins USA 13.55; 3. Dimitrios Pietris GRE 13.58; 4. Jonathan Nsenga BEL 13.58; 5. Zhivko Videnov BUL 13.63; 6. Fal Balzer GER 13.86; 400 m pł: 1. Danny McFarlane JAM 48.65; 2. Boris Gorban RUS 49.55; 3. Yevgeniy Meleshenko KAZ 49.68; 3000 m z przeszk.: 1. Ezekiel Kemboi KEN 8:29.67; 2. Irba Lakhal FRA 8:32.91; tyczka: 1. Tim Lobinger GER 5.85; 2. Alex Averbukh ISR 5.80; 3. Lars Borgeling GER 5.80; 4. Artem Kuptsov RUS 5.60; 5. Dmitriy Markov AUS 5.55; w dal: 1. Dimitrios Filindras GRE 8.30 PB; 2. Ignisious Gaisah GHA 8.19 (+3.0); 3. Louis Tsatoumas GRE 8.13; 4. Vladimir Zyuskov UKR 8.07; 5. Schahriar Bigdeli GER 7.92; 6. Abdulrahman Al-Nubi QAT 7.90; 7. Younes Moudrik MAR 7.83; trójskok: 1. Christian Olsson SWE 17.77; 2. Marian Oprea ROM 17.50; 3. Jadel Gregorio BRA 17.07 (+2.4); 4. Christos Meletoglou GRE 16.66; 5. Sebastian Pincemail FRA 16.55 (+2.2); 6. Anton Andersson SWE 16.33 (+3.0)



VARDINOYANNIA 2003
6 lipca 2003 - Rethymno (Grecja)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Christy Gaines USA 11.08; 2. Marina Kislova RUS 11.11; 3. Beverly McDonald JAM 11.27; 4. Mary Onyali NGR 11.32; 5. Georgia Kokloni GRE 11.36; 200 m Bieg I: 1. Torry Edwards USA 22.56 CR; 2. Anastasiya Kapachinskaya RUS 22.68; 3. Olga Kaidatzi GRE 23.60; 4. Marina Vassarmidou GRE 23.65; Bieg II: 1. Beverly McDonald JAM 22.67; 2. Natalya Safronnikova RUS 22.71; 3. Inger Miller USA 23.06; 4. Mary Onyali NGR 23.12; 100 m pł: 1. Glory Alozie ESP 12.75; 2. Lacena Golding JAM 12.99; 3. Susan Kallur SWE 13.00; 4. Flora Redoumi GRE 13.02; 5. Irina Lenski ISR 13.07; 6. Christiana Tambaki GRE 13.48; 3000 m z przeszk.: 1. Gulnara Samitova RUS 9:25.87 CR; 2. Alesya Turova BLR 9:32.80; 3. Christina Casandra ROM 9:44.44; 4. Katerina Volkova RUS 9:51.27; 5. Analia Rosa POR 10:00.72; 6. Clarisse Cruz POR 10:14.56; tyczka: 1. Svetlana Feofanova RUS 4.62; 2. Yelena Belyakova RUS 4.52; 3. Yelena Isinbayeva RUS 4.52; 4. Pavla Hamackova CZE 4.52; 5. Thorey Edda Elisdottir ISL 4.41; w dal: 1. Tatyana Kotova RUS 6.94; 2. Niki Xanthou GRE 6.76; 3. Olga Rublyova RUS 6.74; 4. Irina Symagina RUS 6.71; 5. Tatyana Ter-Mesrobyan RUS 6.47; 6. Despina Papavassilaki GRE 6.42; dysk: 1. Vera Pospisilova CZE 67.71 NR; 2. Franka Dietzsch GER 66.00; 3. Suzan Powell USA 64.48; 4. Aretha Hill USA 64.05; 5. Robert Mihon FRA 61.85; 6. Stella Tsikouna GRE 61.67

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m Bieg I: 1. John Capel USA 10.02 PB; 2. Freddy Mayola CUB 10.20; 3. Brian Lewis USA 10.20; 4. Aristotelis Gavelas GRE 10.21; 5. Sherwin Vries RSA 10.27; 6. Raymon Clay USA 10.42; Bieg II: 1. Panayotis Sarris GRE 10.30; 2. Alexandros Terzian GRE 10.34; 3. Vassilios Segkos GRE 10.40. 4. Alexandros Genovelis GRE 10.46; 200 m: 1. John Capel USA 20.21; 2. Sherwin Vries RSA 20.53; 3. Panayotis Sarris GRE 20.53; 4. Raymon Clay USA 20.63; 5. Claudio Souza BRA 20.82; 6. Anninos Markoulidis CYP 21.08; 400 m: 1. Michael Blackwood JAM 44.87; 2. Michael McDonald JAM 45.46; 3. Marcus LaGrange RSA 45.88; 4. Leonard Byrd USA 45.94; 5. Stylianos Dimotsios GRE 46.14; 1000 m: 1. Timothy Kiptanui KEN 2:16.18; 2. Japheth Kimutai KEN 2.16.83; 3. Michael Rotich KEN 2.17.73; 4. Patric Dwavamana BDI 2.18.10; 5. David Lelei KEN 2.21.14; wzwyż: 1. Steffan Holm SWE 2.34; 2. Yaroslav Rybakov RUS 2.32; 3. Mark Bowswell CAN 2.27; 4. Dragutin Topic 2.27; 5. Lambros Papakostas GRE 2.21; w dal: 1. Volodymyr Zyuskov UKR 8.18; 2. Bogdan Tarus ROM 8.06; 3. Valeriy Vasiliev UKR 8.01; 4. Yago Lamela ESP 8.00; 5. Stephan Louw NAM 7.84; 6. Konstantinos Vassiliadis GRE 7.80; trójskok: 1. Christian Olsson SWE 17.55; 2. Ivaylo Rusenov BUL 17.12; 3. Christos Meletoglou 16.63; 4. Aleksandr Glavatskiy BLR 16.63; 5. Jadel Gregorio BRA 16.60; 6. Kenta Bell USA 16.26; dysk: 1. Robert Fazekas HUN 70.00 CR; 2. Lars Riedel GER 65.16; 3. Dmitriy Shevchenko RUS 64.63; 4. Gerd Kander EST 64.60; 5. Robert Malina CZE 62.65; 6. Jason Tunks CAN 62.55; młot: 1. Koji Murofushi JPN 82.57 CR; 2. Adrian Annus HUN 81.94; 3. Libor Charfreitag SVK 79.14; 4. Kastren Kobs GER 78.00; 5. Alexandros Papadimitriou GRE 77.23; 6. Vladyslav Piskunov RUS 75.73



LAPINLAHTI
13 lipca 2003 - Lahti (Finlandia)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Johanna Manninen FIN 11.42; 2. Heidi Hannula FIN 11.68; 3. Dikeledi Moropane RSA 11.75; 800 m: 1. Oksana Zbrozhek RUS 2:04.12; 2. Miki Nishimura JPN 2:04.44; 3. Maile Magnusson EST 2:04.72; 100 m pł: 1. Delloreen Ennis-London JAM 13.12; 2. Maria Korotejeva RUS 13.27; 400 m pł: 1. Erica Martensson SWE 57.50; tyczka: 1. Thorey Edda Elisdottir ISL 4.20; w dal: 1. Johanna Halkoaho FIN 6.63; 2. Valentina Gotovska LAT 6.46 (+2.4); 3. Natalia Kilpeläinen FIN 6.44; trójskok: 1. Natalia Kilpeläinen FIN 13.79; 2. Sirkka-Liisa Kivine EST 13.48; młot: 1. Sini Pöyry FIN 64.22; 2. Mia Strömmer FIN 63.63; 3. Florence Ezeh FRA 63.33; oszczep: 1. Mikaela Ingberg FIN 63.55; 2. Jekaterina Ivakina RUS 59.10

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Jamal Al-Saffar KSA 10.26; 2. Salem Al-Yami KSA 10.29; 3. Dwight Thomas JAM 10.30; 4. Markus Pöyhönen FIN 10.42; 5. Nnamdi Anusim NGR 10.45; 400 m: 1. Hamdan Al Bishi KSA 45.52; 2. Hamed Al Bishi KSA 46.01; 3. Paul Gorries RSA 46.02; 4. Marthinus Kritzinger RSA 46.41; 5. Khadevis Robinson USA 46.82; 1500 m: 1. Ali Abubakir Kamal QAT 3:41.36; 2. Mohamed Hilal Said QAT 3:42.00; 3. Jari Matinlauri FIN 3:42.61; 110 m pł: 1. Dawane Wallace USA 13.64; 2. Matti Niemi TuUL 13.89; 3. Mubarak Attah KSA 13.99; wzwyż: 1. Oskari Frösén FIN 2.28; w dal: 1. Niklas Rorarius FIN 7.97 (+2.1); 2. Dimitri Mitrofanov RUS 7.85; kula: 1. Conny Karlsson FIN 20.56; 2. Ville Tiisanoja FIN 20.20; 3. Tepa Reinikainen FIN 20.03; dysk: 1. Frantz Kruger RSA 65.23; 2. Mikko Kyyrö FIN 61.19; oszczep: 1. Jarkko Koski-Vähälä FIN 80.76; 2. Esko Mikkola FIN 78.57; 3. Tom Pukstys USA 77.42



SALAMANCA 2003
15 lipca 2003 - Salamanca (Hiszpania)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Elena Corcoles ESP 11.78; 200 m: 1. Elena Corcoles ESP 23.86; 100 m pł: 1. Bonette Dixon JAM 13.41; 400 m pł: 1. Cora Daniela Olivero ARG 56.10; tyczka: 1. Ivonne Buschbaum GER 4.66; 2. Tatyana Polnova RUS 4.56; 3. Caroline Hingst GER 4.51; 4. Naroa Agirre ESP 4.41; kula: 1. Ursula Ruiz Perez ESP 18.43

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Claudio Sousa BRA 10.40; 2. Fredy Mayola CUB 10.44; 3. Diego Moises Santos ESP 10.61; 200 m: 1. Claudio Sousa BRA 21.08; 400 m: 1. Leonard Byrd USA 45.54; 2. Anderson Santos BRA 45.88; 3. Bershawn Jackson USA 46.59; 110 m pł (wiatr +2.1): 1. Redelen Dos Santos BRA 13.61; 2. Arend Watkins USA 13.67; 3. Felipe Vivancos Ruiz ESP 13.88; w dal: 1. Yago Lamela ESP 8.19; 2. Sinisa Ergotic CRO 7.91; 3. Savantage Stringfellow USA 7.88; kula: 1. Christian Cantwell USA 21.62; 2. Adam Nelson USA 21.10; 3. Manuel Martinez ESP 20.52

Back To Top