Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



Mityngi EAA Permit 1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005



WINTER THROWING CHALLENGE 2004
13-14 marca 2004 - Malta

WYNIKI - KOBIETY

kula: 1. Vita Pavlysh UKR 19.39; 2. Nadine Kleinert GER 18.17; 3. Assunta Legnante ITA 17.96; 4. Irina Khudoroshkina RUS 17.70; 5. Laurence Manfredi FRA 17.40; 6. Jessica Cerival FRA 17.11; 7. Oxana Chibisova RUS 16.95; 8. Cristiana Checchi ITA 16.72
dysk: 1. Franka Dietzsch GER 60.32; 2. Natalya Sadova RUS 60.28; 3. Melina Robert-Michon FRA 58.69; 4. Olga Chernyavskaya RUS 58.34; 5. Olena Anionova UKR 58.12; 6. Teresa Machado POR 57.35; 7. Agnese Maffeis ITA 55.97; 8. Vladimira Rackova CZE 55.72; 9. Jana Tucholke GER 55.48; 10. Ileana Brindusoiu ROM 54.82; 11. Marzena Wysocka POL 54.17; 12. Irache Quintanal ESP 54.11
młot: 1. Andrea Bunjes GER 67.99; 2. Shirley Webb GBR 67.52; 3. Sini Poyry FIN 67.49; 4. Ivana Brkljacic CRO 67.26; 5. Sviatiana Sudak BLR 67.20; 6. Betty Heidler GER 67.16; 7. Lorraine Shaw GBR 66.97; 8. Cecilia Nilsson SWE 66.35
oszczep: 1. Valeria Zabruskova ROS 63.84; 2. Steffi Nerius GER 62.80; 3. Ekaterina Ivakina RUS 61.34; 4. Elisabeta Marin ITA 59.27; 5. Claudia Coslovich ITA 58.79; 6. Natalia Shimchuk BLR 58.80; 7. Kirsi Amonen FIN 58.59; 8. Taina Kolkuala FIN 58.51

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

kula: 1. Rutger Smith NED 20.23; 2. Miran Vodovnik SLO 19.65; 3. Grigoriy Panfilov RUS 19.43; 4. Anton Liuboslavskiy RUS 19.09; 5. Peter Sack GER 18.96; 6. Yves Niare FRA 18.65; 7. Marco Dodoni ITA 18.58; 8. Detlef Bock GER 18.54
dysk: 1. Gerd Kanter EST 63.21; 2. Mario Pestano ESP 62.00; 3. Rutger Smith NED 59.84; 4. Mikko Kyyro FIN 59.48; 5. Jo Van Daele BEL 58.96; 6. Cristiano Andrei ITA 57.98; 7. Stefano Lomater ITA 57.88; 8. Timo Tomuri FIN 57.85; 9. Olgierd Stański POL 57.75; 10. Sergiy Pruglo UKR 57.09
młot: 1. Kristian Pars HUN 79.69; 2. Apak Esref TUR 77.76; 3. Alexandros Papadimitriou GRE 77.13; 4. Ilya Konovalov RUS 75.94; 5. Nicola Vizzoni ITA 75.11; 6. Primoz Kozmus SLO 75.13; 7. Patrick Suter SUI 74.39; 8. Markus Esser GER 74.01
oszczep: 1. Vadims Vasileysius LAT 82.44; 2. Ainars Kovals LAT 82.13; 3. Teemu Wirkkala FIN 80.87; 4. Stefan Wenk GER 80.67; 5. Vladimir Chizhov RUS 77.84; 6. Francesco Pignata ITA 76.74; 7. David Brisseault FRA 76.73; 8. Dariusz Trafas POL 76.60; 9. Igor Sukhomlinov RUS 76.01; 10. Oleg Statsenko UKR 75.33; 11. Rajmund Kółko POL 74.17; 12. Manuel Nau GER 73.24



SLOVGOLD - EAA Permit Meeting
10 czerwca 2004 - Bratysława

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Lucia Ivanová SVK 11.81; 2. Evelina Lisenco ROM 11.83; 200 m: 1. Aminata Diouf SEN 23.63; 2. Estie Wittstock RSA 23.81; 3. Evelina Lisenco ROM 23.99; 400 m: 1. Antonina Yefremova UKR 51.60; 2. Helen Karagounis GBR 52.68; 3. Estie Wittstock RSA 52.80; 4. Barbara Petráhn HUN 53.63; 800 m: 1. Oksana Zbrozhek RUS 2:01.96; 2. Tatyana Pashnina RUS 2:02.22; 3. Akosua Serwaa GHA 2:02.68; 4. Natalya Kutkina RUS 2:02.87; 100 m pł: 1. Patricia Buval FRA 13.28; 2. Joanna Bujak FRA 13.42; 3. Miriam Bobková SVK 13.46 NR; 400 m pł: 1. Marina Shiyan RUS 55.81; 2. Ieva Zunda LAT 56.32; 3. Mariya Menshikova RUS 56.56 PB; 4. Marta Chrust POL 56.60 PB; 5. Maria Rus ROM 56.72; trójskok: 1. Trecia Smith JAM 14.34 NR; 2. Liliana Zagacka POL 13.83; 3. Dana Veldáková SVK 13.41; oszczep: 1. Indre Jakubaityte LTU 59.26 PB; 2. Oksana Yarygina RUS 57.71; 3. Barbara Madejczyk POL 56.38

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Patrick Jarrett JAM 10.39; 2. Julian Golding GBR 10.48; 200 m: 1. Julian Golding GBR 20.87; 400 m: 1. Fernada Blakely USA 46.25 PB; 2. Matija Šestak SLO 46.30; 3. Paul Lewis USA 46.55; 4. Andrey Tverdostup UKR 46.78; 800 m: 1. Ramil Aritkulov RUS 1:47.91; 110 m pł: 1. Andy Turner GBR 13.73; 2. Stanislav Sajdok CZE 13.95; 3. Cédric Lavanne FRA 13.95; wzwyż: 1. Stefan Holm SWE 2.32; 2. Dawid Jaworski POL 2.24; 3. Vladimir Chubsa BLR 2.24; 4. Adam Shunk USA 2.20; kula: 1. Janus Robberts RSA 20.55; 2. Milan Haborák SVK 20.17; 3. Mikuláš Konopka SVK 19.63



VARDINOYANNIA '2004 - EAA Permit Meeting
23 czerwca 2004 - Rethymno (Grecja)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +1.5): 1. Yuliya Nesterenko BLR 11.02 PB; 2. Yuliya Tabakova RUS 11.23; 3. Edurance Ojokolo NGR 11.29; 4. Natalya Safronnikova BLR 11.35; 5. Mersy Nku NGR 11.38; 6. Georgia Kokloni GRE 11.44; 7. Maria Karastamati GRE 11.63; 8. Froso Patsou GRE 11.65; 200 m: 1. Alenka Bikar SLO 22.76; 2. Yuliya Tabakova RUS 22.81; 3. Yuliya Nestherenko BLR 22.91 PB; 4. Natalya Safronnikova BLR 22.95; 5. Anzhela Kravchenko UKR 23.02; 6. Mercy Nku NGR 23.12; 7. Diop Aida SEN 23.18; 8. Haroula Bounta GRE 23.96; 1500 m 1. Olga Yegorova RUS 4:04.04; 2. Yelena Zadorozhnaya RUS 4:04.33; 3. Yuliya Kosenkova RUS 4:06.51; 4. Alina Cucerzan ROM 4:09.40; 5. Livia Toth HUN 4:09.97; 6. Olesya Chumakova RUS 4:12.10; 7. Olesya Syreva RUS 4:15.18; 8. Oksana Belyakova RUS 4:17.20; 100 m pł (wiatr +1.6): 1. Glory Alozie ESP 12.66; 2. Mariya Koroteyeva RUS 12.74; 3. Aliuska Lopez ESP 12.88; 4. Flora Rentoumi GRE 13.08; 5. Maila Machado BRA 13.08; 6. Christina Tabaki GRE 13.08; 3000 m z przeszk.: 1. Gulnara Samitova RUS 9:09.84 WL; 2. Cristina Casandra ROM 9:38.63; 3. Analia Rosa POR 9:50.36; 4. Justyna Bąk POL 9:55.94; 5. Lyubov Ivanova RUS 9:58.99; 6. Alina Proca ROM 10:05.41; 7. Konstantina Kefala GRE 10:26.73 PB; 8. Maria Pardalou GRE 10:33.97 PB; wzwyż: 1. Tatyana Novoseltseva RUS 1.95; 2. Viktoriya Seryogina RUS 1.91; 3. Olga Kaliturina RUS 1.88; 4. Monika Iagar ROM 1.85; 5. Soultana Papasotiriou GRE 1.85; 6. Eleni Siropoulou GRE 1.80; w dal: 1. Irina Simagina RUS 7.01; 2. Olga Rublyova RUS 6.88; 3. Tatyana Kotova RUS 6.75; 4. Grace Upshaw USA 6.73; 5. Gianna Kafetzi GRE 6.63; 6. Niki Xanthou GRE 6.37; 7. Despina Papavasilaki GRE 6.35; 8. Asimina Vanakara GRE 6.30; trójskok: 1. Tatyana Lebedeva RUS 15.23 WL; 2. Yamile Aldama SUD 15.21; 3. Anna Pyatykh RUS 14.70; 4. Yelena Donkina RUS 14.58 PB; 5. Yelena Oleynikova RUS 14.44; 6. Natalya Safronova BLR 14.19; 7. Dimitra Markou GRE 13.91; 8. Mariana Solomon ROM 13.81

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m bieg 1 (wiatr +1.8): 1. Panagiotis Sarris GRE 10.29; 2. Eddy De Lepine FRA 10.36; 3. Aristidis Petridis GRE 10.46; 4. Alexandros Terzian GRE 10.48; 5. Dwayne Grant GBR 10.49; 6. Alexandros Kontzos GRE 10.62; 100 m bieg 2 (wiatr +0.1): 1. Uchenna Emedolu NGR 10.05; 2. Dezi Aliu NGR 10.15; 3. Vicente De Lima BRA 10.17; 4. Aaron Egbele NGR 10.27; 5. Freddy Mayola CUB 10.30; 6. Jarbas Mascarenhas BRA 10.33; 7. Aggelos Pavlakakis GRE 10.41; 8. Anthimos Rotos GRE 10.48 PB; 200 m: 1. Uchenna Emedolu NGR 20.39; 2. Aaron Egbele NGR 20.56; 3. Domigos Da Silva BRA 20.60; 4. Panagiotis Sarris GRE 20.61; 5. Tasos Gousis GRE 20.79; 1500 m: 1. Ivan Heshko UKR 3:36.22; 2. Youssef Baba MAR 3:36.73; 3. Samwel Mwera KAZ 3:36.89; 4. Ali Maataoui MAR 3:37.29; 5. Hudson De Souza BRA 3:38.32; 6. David Lelei KEN 3:39.11; 7. David Kiplak KEN 3:39.47; 8. Youcef Abdi AUT 3:39.77; 400 m pł: 1. Matt Douglas GBR 49.87; 2. Platon Gavelas GRE 50.13 PB; 3. Yevgeniy Meleshenko KAZ 50.34; 4 Silva Cleverson BRA 50.71; 3000 m z przeszk.: 1. Slobodenyuk Vadym UKR 8.29.02; 2. Saifeldin Khamis Abdula QAT 8.30.55; 3. Ouardi El Zouhair MAR 8.30.61; 4. Chemlal Abdellatif MAR 8.33.60; 5. John Kosgei KEN 8.41.98; 6. Akrout Naim GRE 8.49.79 PB; w dal: 1. Vladimir Zyuskov UKR 8.23; 2. Yago Lamela ESP 8.06; 3. Vitaliy Shkurlatov RUS 8.02; 4. Bogdan Tarus ROM 7.94 (+2.5); 5. Costas Vasiliadis GRE 7.92; 6. Leandro De Jesus BRA 7.82 (+2.1); młot: 1. Adrian Annus HUN 80.57; 2. Krisztian Pars HUN 79.52; 3. Karsten Kobs GER 76.19; 4. Libor Charfreitag SVK 75.45; 5. Aleksey Krykun UKR 75.18; 6. Christos Polichroniou GRE 74.49; dysk: 1. Virgilijus Alekna LTU 70.97; 2. Robert Fazekas HUN 70.83; 3. Gerd Kander EST 66.71; 4. Mate Gabor HUN 62.77; 5. Savvas Panavoglou GRE 62.73; 6. Jason Tunks CAN 62.35; 7. Stefanos Konstas GRE 60.03; 8. Spiros Arabatzis GRE 57.64



VENIZELIA - EAA Permit Meeting
28 czerwca 2004 - Chania (Grecja)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Georgia Kokloni GRE 11.36; 2. Oksana Dragun BLR 11.64; 3. Yelena Nevmerzhitskaia BLR 11.65; 400 m: 1. Olessia Zykina RUS 51.66; 2. Claudia Marx GER 52.25; 3. Karen Shinkins IRL 52.51; 4. Svetlana Usovich BLR 51.82; 5. Svetlana Pospelova RUS 53.65; 800 m: 1. Corina Dumbravean ROM 2:03.19; 2. Liliana Popescu ROM 2:05.09; 3. Mihaela Olaru ROM 2:05.16; 100 m pł: 1. Flora Rentoumi GRE 12.96; 2. Carmen Zamfir ROM 13.04; 3. Georgia Stogiannidou GRE 13.16; tyczka: 1. Gao Shu Wing CHN 4.27; 2. Tania Stefanova BUL 4.27; 3. Georgia Tsiligiri GRE 4.12; 4. Afroditi Skafida GRE 4.12; w dal: 1. Giannoula Kafetzi GRE 6.71; 2. Tatyana Vanova RUS 6.66 (+3.6); 3. Niki Xanthou GRE 6.50 (+3.0); 4. Irini Charalabous CYP 6.40 PB; 5. Asimina Vanakara GRE 6.30; 6. Panagiota Koutsioumari GRE 6.27 (+2.7); trójskok: 1. Dimitra Markou GRE 14.03; 2. Tiombe Hurd USA 14.00; 3. Olga Bolshova MOL 14.00; 4. Anastasia Ilyina RUS 13.82; oszczep: 1. Oksana Yarygina RUS 59.49

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +1.3): 1. Jarbas Maskarenhas BRA 10.45; 2. Sanou Idriss BUF 10.47; 3. Andrey Yepishin RUS 10.54; 800 m: 1. Jonny Suping RSA 1:47.31; 2. Rizak Dirshe SWE 1:47.82; 3. Ramil Aritkulov RUS 1:47.86; 110 m pł: 1. Peter Coghlan IRL 13.67; 2. Robert Newton GBR 13.79; 3. Andrey Klsykh RUS 13.82; 4. Hristos Ikonomopoulos GRE 13.96; 5. Pietris Dimitrios GRE 13.96; 400 m pł: 1. Alexandr Borshenko RUS 49.99; 2. Alexander Derevyagin RUS 50.06; 3. Leonid Vershinin BLR 50.13; tyczka: 1. Danny Ecker GER 5.70; 2. Ylian Efraimof BUL 5.60; 3. Marcos Filippidis GRE 5.50 PB; 4. Bjorn Otto GER 5.45; 5. Christian Tamminga NED 5.45; 6. Marios Evagelou GRE 5.45; w dal: 1. Louis Tsatoumas GRE 8.37 (+3.0); 2. Dimitris Diamantaras GRE 8.10 (+2.0); 3. Nikola Trentin ITA 8.00; 4. Tzimagiorgis Dimitrios GRE 7.80 (+2.5); trójskok: 1. Momchil Karailiev BUL 16.96; 2. Christos Meletoglou GRE 16.81; 3. Daniel Donovici ROM 16.81 PB; 4. Aleksandr Petrenko RUS 16.77; 5. Dimitris Tsiamis GRE 16.22; 6. Jacek Kazimierowski POL 16.03



53rd BUPA IRELAND - EAA Permit Meeting
3 lipca 2004 - Cork (Irlandia)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +2.9): 1. Vida Anim GHA 11.31; 2. Janette Kwakye GBR 11.44; 3. Ailis McSweeney IRL 11.67; 4. Ciara Sheehy IRL 11.76; 5. Donna Fraser GBR 11.76; 6. Anna Boyle IRL 11.85; 200 m: 1. Vida Anim GHA 23.09; 2. Makelesi Bulikioba FIJ 23.17; 3. Donna Fraser GBR 23.32; 4. Helen Pryer GBR 23.64; 5. Ciara Sheehy IRL 23.84; 6. Emily Maher IRL 23.91; 400 m: 1. Makelesi Bulikioba FIJ 52.50; 2. Ronetta Smith JAM 52.72; 3. Novelene Williams JAM 52.94; 4. Catherine Murphy GBR 53.00; 5. Joanne Cuddihy IRL 54.55; 6. Lisa Miller GBR 55.29; 1500 m: 1. Freda Davoren IRL 4:13.43; 2. Rene Kalmer RSA 4:13.48; 3. Andrea Suldesova CZE 4:13.94; 4. Roisín McGettigan IRL 4:14.08; 5. Sinead Delahunty IRL 4:14.25; 6. Deirdre Byrne IRL 4:16.33; 5000 m: 1. Sonia O’Sullivan IRL 15:15.95; 2. Alena Samokhvalova RUS 15:33.27; 3. Maria McCambridge IRL 15:50.16; 4. Susanne Wigene NOR 15:51.79; 5. Sharon Cherop KEN 16:12.55; 6. Eloise Poppett AUS 16:32.05; 100 m pł: 1. Maila Machado BRA 12.96; 2. Nadine Faustin HAI 13.08; 3. Suzanne Dickenson JAM 13.21; 4. Lucie Martincova CZE 13.22; 5. Derval O'Rourke IRL 13.26; 6. Julie Pratt GBR 13.30; wzwyż: 1. Wanita May CAN 1.85; 2. Irina Glavadskih RUS 1.80; 3. Barbora Lalakova CZE 1.80; w dal: 1. Antonia Yordanova BUL 6.55 (+3.6); 2. Lucie Komrskova CZE 6.39 (+2.8); 3. Chantal Brunner NZL 6.37 (+2.4); 4. Kadine Geddes JAM 6.28; 5. Hazel Carwardine GBR 6.21 (+3.2); 6. Antoinette Furlong IRL 6.11

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Gary Ryan IRL 10.35; 2. Tim Abeyie GBR 10.45; 3. Paul Brizzel IRL 10.50; 4. Winston Smith JAM 10.57; 5. Paul Hession IRL 10.58; 6. Ger O’Donoghue IRL 10.58; 200 m: 1. Gary Ryan IRL 20.78; 2. Paul Hession IRL 20.85; 3. Tyrone Edgar GBR 21.06; 4. Tim Abeyie GBR 21.14; 5. Winston Smith JAM 21.15; 400 m: 1. Casey Vincent AUS 46.67; 2. Jimosola Laursen SWE 46.94; 3. Robert Daly IRL 47.29; 4. Ryan Preddy GBR 47.61; 5. David McCarthy IRL 47.72; 6. Conrad Willams GBR 47.91; 800 m: 1. Glody Dube BOT 1:48.66; 2. Anthony Whiteman GBR 1:49.09; 3. Damien Moss GBR 1:49.26; 1500 m: 1. Craig Mottram AUS 3:41.60; 2. Abraham Alexis FRA 3:43.37; 3. Khamas Zamman QAT 3:43.59; 5000 m: 1. James Getanda KEN 13:33.24; 2. Mokhtar Benhari FRA 13:34.12; 3. Loic Letellier FRA 13:34.25; 4. Kiplimo Muneria KEN 13:41.05; 5. Sander Schutgens HOL 13:53.40; 6. Mark Tucker NZL 13:56.56; wzwyż: 1. Adrian O'Dwyer IRL 2.21; 2. Pavel Fomenko RUS 2.18; 3. Martin Lloyd GBR 2.10; tyczka: 1. Adam Ptacek CZE 5.50; 2. Oscar Janson SWE 5.30; 3. Bjorn Otto GER 5.30



CALEWAERT - EAA Permit Meeting
7 sierpnia 2004 - Brasschaat (Belgia)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Lyubov Perepelova UZB 11.23; 2. Sandra Swennen BEL 11.77; 3. Nancy Callaerts BEL 11.80; 200 m: 1. Lyubov Perepelova UZB 23.40; 2. Sandra Swennen BEL 24.29; 800 m: 1. Virginie Fouquet FRA 1:59.97; 2. Anna Zagórska POL 2:00.04 PB; 3. Sandra Stals BEL 2:00.10; 4. Letitia Vriesde SUR 2:01.03; 5. Michelle Ballentine JAM 2:01.14; 6. Brigita Langerholc SLO 2:01.41; 7. Lotte Visschers NED 2:01.52; 8. Sandra Moya PUR 2:01.54; 1500 m: 1. Helen Clitheroe GBR 4:06.42; 2. Justyna Lesman POL 4:07.14 PB; 3. Veerle Dejaeghere BEL 4:07.37; 4. Johanna Risku FIN 4:07.55; 5. Sonja Roman SLO 4:08.56; 6. Suzy Walsham AUS 4:08.70; 400 m pł: 1. Megan Addy USA 55.70 PB; 2. Alena Rücklová CZE 56.56; wzwyż: 1. Tia Hellebaut BEL 1.91; 2. Irina Kovalenko UKR 1.82; 3. Svetlana Shkolina RUS 1.82; trójskok: 1. Françoise Mbango CMR 14.83; 2. Anastasiya Taranova RUS 13.84

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +1.4): 1. Marc Burns TRI 10.20; 2. Josh Norman USA 10.29; 3. Eric N'Dri CIV 10.31; 4. Tanko Braimah GHA 10.33; 5. Pierre Browne CAN 10.41; 400 m: 1. California Molefe BOT 45.84; 2. Robert Tobin GBR 45.89 PB; 3. Youssef el Rhalfioui NED 46.76; 4. Dewayne Barrett JAM 46.87; 800 m: 1. Achraf Tadili CAN 1:46.30; 2. Jean-Patrick Nduwimana BDI 1:46.37; 3. David Fiegen LUX 1:46.45; 1500 m: 1. Enock Koech KEN 3:36.84; 2. Tim Broe USA 3:38.43 PB; 3. Philemon Kimutai KEN 3:39.24 PB; 4. Boujamaa Stouti MAR 3:39.42; 5. Tom Brooks USA 3:40.34 PB; 5000 m: 1. Daniel Komen KEN 13:35.82; 2. Abebe Dinkesa ETH 13:35.90; 3. Kamiel Maase NED 13:39.03; 10000 m: 1. Kipkemboi Katui KEN 28:48.65 PB; 2. Bernard Chepkok KEN 28:50.15 PB; 3. Mike Donnelly USA 28:51.72; 110 m pł: 1. Charles Allen CAN 13.54; 2. Robby Hughes USA 13.64; 3. Shaun Bownes RSA 13.75; 4. Marcel van der Westen NED 13.79; 5. Joel Brown USA 13.81; 6. Jonathan Nsenga BEL 13.86; 400 m pł: 1. Alwyn Myburgh RSA 48.93; 2. Kyle Erickson USA 50.13; 3. Julius Bungei KEN 50.29; w dal: 1. Ignisious Gaisah GHA 8.16; 2. Osbourne Moxey BAH 8.03; 3. Nathan Morgan GBR 8.00; 4. Petar Dachev BUL 8.00; 5. Bashir Ramzy USA 7.97; 6. Darren Ritchie GBR 7.86

Back To Top