Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



Mityngi EAA Permit 1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005



51 Memoriał Janusza Kusocińskiego
12 czerwca 2005 - Warszawa

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -0.9): 1. Daria Onyśko POL 11.75; 2. Dorota Dydo POL 11.81; 3. Iwona Dorobisz POL 11.83; 400 m: 1. Svetlana Usovich BLR 51.87; 2. Antonina Yefremova UKR 51.88; 3. Tatyana Levina RUS 52.09; 4. Anna Guzowska POL 52.25; 5. Monika Bejnar POL 52.49; 6. Grażyna Prokopek POL 52.51; 7. Donna Fraser GBR 52.62; 8. Zuzanna Radecka POL 52.81; 800 m: 1. Ewelina Sętowska POL 2:03.20 PB; 2. Joanna Buza POL 2:04.26; 3. Joanna Kaczor POL 2:04.94; 100 m pł: 1. Aurelia Trywiańska POL 13.15; 2. Lucie Martincova CZE 13.33; 3. Raasin McIntosh USA 13.46; 4. Joanna Grzesiak POL 13.55; 400 m pł: 1. Anna Jesień POL 55.40; 2. Marta Chrust-Rożej POL 56.27; 3. Yekaterina Bakhvalova RUS 56.72; 4. Małgorzata Pskit POL 56.79; 5. Oksana Gulumyan RUS 57.19; 6. Ieva Zunda LAT 57.61; 3000 m z przeszk.: 1. Miranda Boonstra NED 9:53.02; 2. Justyna Bąk POL 9:55.95; 3. Stefanie De Croock BEL 9:57.54; tyczka: 1. Anna Rogowska POL 4.50; 2. Róża Kasprzak POL 4.10; 3. Lyudmyla Vaylenko UKR 4.10; w dal: 1. Irina Simagina RUS 6.74; 2. Tunde Vaszi HUN 6.31; 3. Małgorzata Trybańska POL 6.17; 4. Viktoria Molchanova UKR 6.14; 5. Urszula Gutowicz-Westhof GER 6.09; 6. Irina Melnikova RUS 6.07; dysk: 1. Natalya Sadova RUS 65.84; 2. Marzena Wysocka POL 64.57 PB; 3. Wioletta Potępa POL 63.67 PB; 4. Yelena Antonova UKR 60.96; 5. Elizna Naude RSA 58.91; 6. Joanna Wiśniewska POL 58.61

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr -2.0): 1. Marlon Devonish GBR 10.43; 2. Andrey Yepishin RUS 10.52; 3. Łukasz Chyła POL 10.52; 4. John Woods USA 10.55; 200 m (wiatr +0.8): 1. Jaysuma Saidy GAM 20.57 PB; 2. Marlon Devonish GBR 20.78; 3. Marcin Urbaś POL 20.93; 400 m: 1. Karol Grzegorczyk POL 46.97; 2. Łukasz Pryga POL 47.04 PB; 3. Witold Bańka POL 47.08; 800 m: 1. Grzegorz Krzosek POL 1:47.29; 2. Paweł Czapiewski POL 1:47.52; 3. Glody Dube BOT 1:47.68; 1500 m: 1. Radosław Popławski POL 3:41.05 PB; 2. Suleiman Abdul-Rahman QAT 3:41.97; 3. Boujamee Stouti MAR 3:42.81; 3000 m: 1. Joseph Kosgei KEN 7:56.03; 2. Rashed Ismail QAT 7:58.50; 3. Abel Kirui KEN 7:58.53; 4. Tomasz Szymkowiak POL 8:02.91 PB; 5. Marcin Chabowski POL 8:03.48 PB; 6. Henryk Szost POL 8:03.90; wzwyż: 1. Michał Bieniek POL 2.30; 2. Grzegorz Sposób POL 2.27; 3. Robert Wolski 2.24; 4. Gennadiy Moroz BLR 2.20; w dal: 1. Morten Jensen DEN 7.76; 2. Tomasz Mateusiak POL 7.72; 3. Oleksandr Soldatkin UKR 7.68; kula: 1. Tomasz Majewski POL 20.62; 2. Pavel Lyzhin BLR 20.22; 3. Ville Tisanoja FIN 20.20; 4. Janus Robberts RSA 19.42; 5. Leszek Śliwa POL 19.18; 6. Yuriy Belov BLR 19.00; młot: 1. Szymon Ziółkowski POL 77.96; 2. Libor Charfreitag SVK 75.26; 3. Aleksander Vashchilo BLR 73.38; 4. Maciej Pałyszko POL 73.17; 5. Artiom Rubanko UKR 72.85; 6. Pavel Sedlacek CZE 72.56; oszczep: 1. Vadims Vasilevskis LAT 78.55; 2. Sebastian Jachimowicz-Głogowski POL 77.18 PB; 3. Tomasz Damszel POL 76.56



54th Bupa Ireland Cork City Sports
2 lipca 2005 - Cork (Irlandia)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (w): 1. Yelana Nevmerzhitakaia BLR 11.14; 2. Laverne Jones VIS 11.23; 3. Joyce Maduaka GBR 11.33; 4. Ailis McSweeney IRL 11.43; 5. Emily Maher IRL 11.44; 6. Lucimar Moura BRA 11.44; 7. Amina Ceesay GBR 11.62; 8. Ciara Sheehy IRL 11.71; 200 m (w): 1. Yelana Nevmerzhitakaia BLR 23.14; 2. Donna Fraser GBR 23.19; 3. Kaltouma Nadjina CHA 23.23; 4. Laverne Jones VIS 23.25; 5. Joice Maduaka GBR 23.27; 6. Lucimar Moura BRA 23.30; 7. Ciara Sheehy IRL 23.63; 8. Emily Maher IRL 23.70; 400 m: 1. Kaltouma Nadjina CHA 52.32; 2. Svetlana Usovich BLR 52.69; 3. Ilona Usovich BLR 52.70; 4. Estie Wittstock RSA 53.97; 1500 m: 1. Irina Krakoviak LTU 4:16.42; 2. Georgie Clarke AUS 4:16.61; 3. Naomi Mugo KEN 4:16.62; 4. Courtney Babcock CAN 4:17.19; 5. Sinead Delahunty-Evans IRL 4:17.31; 6. Roisin McGettigan IRL 4:18.37; 7. Sarah Schwald USA 4:18.41; 8. Lauren Fleshman USA 4:18.84; 9. Justyna Lesman POL 4:21.00; 10. Amy Mortimer GBR 4:21.30; 3000 m: 1. Benita Johnson AUS 8:55.72; 2. Shalene Flanagan USA 8:57.92; 3. Kim Smith NZL 8:57.93; 4. Maria McCambridge IRL 8:59.08; 100 m pł: 1. Anjanette Kirkland USA 12.81; 2. Nadine Faustin HAI 12.88; 3. Danielle Curruthers USA 12.90; 4. Dervla O’Rourke IRL 12.99; 5. Maala Machado BRA 13.15; 6. Diane Allahgreen GBR 13.30; wzwyż: 1. Irina Glavatskika RUS 1.82; 2-3. Julia Bennett GBR 1.75; Rosemary Daniels IRL 1.75; w dal: 1. Jana Veldekova SVK 6.49 (+3.3); 2. Valentina Gotovskaya LAT 6.45 (+3.5); 3. Olga Denisova RUS 6.25 (+3.5)

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (w): 1. Marlon Devonish GBR 10.16; 2. Jaysuma Saidy Ndure GAM 10.18; 3. Bernard Williams USA 10.27; 4. Chris Johnson USA 10.27; 5. Marcin Jędrusiński POL 10.35; 6. Jer O’Donoghue IRL 10.40; 200 m (w): 1. Marlon Denonish GBR 20.34; 2. Jaysuma Saidy Ndure GAM 20.44; 3. Marcin Jędrusiński POL 20.65; 4. Gary Kikaya CON 20.66; 5. Chris Johnson USA 20.78; 6. Jimmy Hackley USA 20.80; 400 m: 1. Tyree Washington USA 46.95; 2. Graham Hedmann GBR 47.48; 3. Jimmy Hackley USA 48.70; 800 m: 1. Alan Webb USA 1:48.39; 2. Globy Dude BOT 1:48.71; 3. Ricky Soos GBR 1:48.82; 4. Justin Koech KEN 1:49.09; 5. Werner Botha RSA 1:49.49; 6. Ramil Aritkulov RUS 1:49.65; 1500 m: 1. Nick McCormick GBR 3:38.85; 2. Rob Myers USA 3:38.85; 3. Eliud Njubu KEN 3:39.77; 4. Michał Bernardelli POL 3:40.84; 5. Churchill Kipsang KEN 3:41.06; 6. James Nolan IRL 3:50.36; 7. Mark Tucker AUS 3:42.14; 8. Lachlan Chisholm AUS 3:42.15; 9. Mirosław Formela POL 3:42.72; 10. Tim Carter GBR 3:42.83; w dal: 1. Dwight Philips USA 8.17 (+3.4); 2. Ciaran McDonagh IRL 8.09 (+2.3); 3. Gable Garenamotse BOT 7.92 (+4.3)



Savo Games
3 lipca 2005 - Lapinlahti (Finlandia)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +0.8): 1. Heidi Hannula FIN 11.51; 2. Sari Keskitalo FIN 11.78; 3. Carla Bosco FIN 11.96; 400 m: 1. Novlene Williams JAM 52.21; 2. María Laura Almirăo BRA 52.55; 3. Kirsi Mykkänen FIN 52.79; 100 m pł: 1. Hanna Korell FIN 13.25; 2. Manuela Bosco FIN 13.85; 3. Jaanika Meriküll EST 13.92; wzwyż: 1. Hanna Mikkonen FIN 1.84; 2. Jonna Anias FIN 1.80; 3. Alina Mattila FIN 1.80; w dal: 1. Natalia Kilpeläinen FIN 6.51; 2. Kristel Berendsen EST 6.32; 3. Johanna Halkoaho FIN 6.16; trójskok: 1. Natalia Kilpeläinen FIN 13.86; 2. Teija Hannila FIN 13.70 PB; oszczep: 1. Taina Kolkkala FIN 59.69; 2. Mikaela Ingberg FIN 56.45; 3. Paula Tarvainen FIN 56.37

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +0.2): 1. Leigh Julius RSA 10.40 (el. 10.27 PB); 2-3. Salem Mubarak Al-Yami KSA 10.47; Yahya Saed Al-Kahes KSA 10.47; 4. Markus Pöyhönen FIN 10.50; 5. Nnamdi Anusim NGR 10.59; 400 m: 1. Jan van der Merwe RSA 46.80; 2. Vincent Mumo KEN 47.71; 3. Abdelghani Nouidra FIN 48.04; 800 m: 1. Mohammed Al-Salhi KSA 1:44.39 NR; 2. Johan Cronje RSA 1:46.13 PB; 3. Willy Rotich KEN 1:46.33; 4. Tom Omey BEL 1:46.71; 5. Juha Kukkamo FIN 1:46.90 PB; 3000 m z przeszk.: 1. Yoshitaka Iwamizu JPN 8:32.07; 2. Richard Jeremiah AUS 8:35.91; 3. Mikael Talasjoki FIN 8:36.50; w dal: 1. Tommi Evilä FIN 8.27 (+2.4/8.04); 2. Brian Johnson USA 8.20; 3. Godfrey Mokoena RSA 8.00; 4. Niklas Rorarius FIN 7.75; kula: 1. Ville Tiisanoja FIN 20.40; 2. Tepa Reinikainen FIN 20.13; 3. Arsi Harju FIN 19.99; 4. Zsolt Bíber HUN 19.49; dysk: 1. Frantz Kruger RSA 65.53; 2. Gábor Máté HUN 63.72; 3. Timo Tompuri FIN 62.14; 4. Pertti Hynni FIN 60.22



XXXIII Grand Premio De Atletismo
6 lipca 2005 - Salamanca (Hiszpania)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +1.9): 1. Lashantea Moore USA 11.39; 2. Rose Abo NIG 11.78; 3. Sonia Tavares POR 11.79; 400 m: 1. Hanna Kazak RUS 51.55; 2. Noviene Williams JAM 51.74; 3. Nadjina Kaltouma CHA 52.23; 100 m pł (wiatr +2.5): 1. Anay Tejada CUB 13.06; 2. Aliuska Lopez ESP 13.37; 400 m pł: 1. Shauna Smith USA 55.32; 2. Cora Olivero ESP 55.91; wzwyż: 1. Kajsa Bergqvist SWE 1.99; 2. Venelina Veneva BUL 1.94; 3. Emma Green SWE 1.91; 4. Daniela Rath GER 1.85; w dal: 1. Naide Gomes POR 6.72; 2. Niurka Montalvo ESP 6.60 (+3.0/6.33); 3. Concepcion Montaner ESP 6.56; 4. Tatiana Ter-Mesrobyan RUS 6.47; oszczep: 1. Sonia Bizet CUB 67.67; 2. Osleidis Menendez CUB 66.02; 3. Zuleima Armendariz COL 56.86

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +1.9): 1. Mark Jelks USA 10.02; 2. Ray Edwards USA 10.14; 3. Fredy Mayola CUB 10.26; 4. Hank Palmer CAN 10.45; 5. Victor Rosas ESP 10.54; 6. Ivan Mocholi ESP 10.56; 200 m (wiatr +2.0): 1. Ray Edwards USA 20.59; 2. Gary Kikaya PUR 20.68; 3. Carlos Santa DOM 20.87; 4. Hank Palmer CAN 20.99; 5. David Canal ESP 21.22; 6. Julian Martinez Alonso ESP 21.38; 400 m: 1. Leonard Byrd USA 45.56; 2. Jimisola Laursen SWE 46.17; 3. Ofents Mogawane RSA 46.40; 4. Markus Lagrange USA 46.64; 800 m: 1. Yassine Bensghir MAR 1:46.43; 2. Jeremi Mims USA 1:46.60; 3. Sultan Majjed Saeed QAT 1:46.70; 1500 m: 1. Kornelius Chirchir KEN 3:40.33; 2. Jonathan Komen KEN 3:40.42; 3. Michael Ndiwa KEN 3:40.49; 110 m pł (wiatr +0.8): 1. Micah Harris USA 13.70; 2. Felipe Vivancos ESP 13.81; wzwyż: 1. Javier Bermejo ESP 2.20; w dal: 1. Louis Tsataoumas GRE 8.06; 2. Martin McClintock RSA 7.83; 3. Sinisa Ergotic CRO 7.67; kula: 1. Manuel Martinez ESP 20.32; 2. Dan Taylor USA 20.12; 3. Marco A. Verni CHI 20.04



21st Vardinoyannia
10 lipca 2005 - Rethymno (Grecja)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +0.2): 1. Stephanie Durst USA 11.24 PB; 2. Georgia Kokloni GRE 11.40; 3. Angela Williams USA 11.54; 4. Olena Pastushenko UKR 11.58; 5. Panagiota Alexandrou GRE 11.71 PB; 200 m (wiatr +0.3): 1. Allyson Felix USA 23.00; 2. Crysta Cox USA 23.46; 3. Alenka Bikar SLO 23.86; 4. Myriam Mani CMR 24.05; 5. Panagiota Alexandrou GRE 24.19; 6. Olena Pastushenko UKR 24.89; 800 m: 1. Zulia Calatayud CUB 1:58.95 MR; 2. Soultana Ait Hamou MAR 2:00.54; 3. Alice Schmidt USA 2:01.04 PB; 4. Mihaela Neascu ROM 2:01.37 PB; 5. Monika Gradzki GER 2:01.78; 6. Touhami Nadiha ALG 2:02.16; 7. Fotini Dagli-Pagoto GRE 2:02.75 PB; 8. Anny Christofidou CYP 2:04.92; 100 m pł (wiatr +0.8): 1. Mishelle Perry USA 12.45 MR; 2. Aurelia Trywiańska POL 12.77; 3. Glory Alozie ESP 12.80; 4. Jenny Adams USA 12.89; 5. Anay Tejeda CUB 12.95; 6. Georgia Stogiannidou GRE 13.57; 3000 m z przeszk.: 1. Salome Chepchumba KEN 9:46.49; 2. Livia Toth HUN 9:49.92; 3. Lisa Galaviz USA 9:51.31; 4. Miranda Boonstra NED 9:51.55; 5. Roisin McGettigan IRL 9:53.53; 6. Clarisse Cruz POR 10:03.71; 7. Ann Gaffigan USA 10:05.97; 8. Analia Rosa POR 10:13.86; tyczka: 1. Yelena Isinbayeva RUS 4.70; 2. Monika Pyrek POL 4.65; 3. Jillian Schwartz USA 4.50; 4. Stacy Dragila USA 4.50; 5. Tracy O'Hara USA 4.40; 6. Mary Sauer USA 4.30; 7. April Steiner USA 4.30; 8-9. Antigoni Asteriou GRE 4.15; Anna Fitidou 4.15; oszczep: 1. Osleidys Menendez CUB 62.47; 2. Sonia Bisset CUB 61.79; 3. Nikolett Szabo HUN 59.37; 4. Aggeliki Tsiolakoudi GRE59.20; 5. Mersedes Chilla ESP 57.17; 6. Zahra Bani ITA 57.13

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m bieg 1 (wiatr +0.5): 1. Leonard Scott USA 10.03; 2. Dwight Thomas JAM 10.10; 3. John Capel USA 10.18; 4. Morne Nagel RSA 10.44; 5. Aristidis Petridis GRE 10.51; 6. Alexandros Genovelis GRE 10.56; 100 m bieg 2 (wiatr +0.3): 1. Brian Lewis USA 10.31; 2. Freddy Mayola CUB 10.34; 3. Leigh Julius RSA 10.38; 4. Panagiotis Sarris GRE 10.38; 5. Aggelos Pavlakakis GRE 10.66; 200 m (wiatr +0.2) 1. Leonard Scott USA 20.38; 2. Dwight Thomas JAM 20.63 PB; 3. Christopher Williams JAM 20.69; 4. Brian Dzingai ZIM 20.85; 5. John Capel USA 21.30; 400 m bieg 1: 1. Carlos Santa DOM 45.25; 2. Talkmorey Nyongani ZIM 45.56; 3. Jamel Ashley USA 45.58; 4. Manolis Sfakianakis GRE 46.83 PB; 5. David Canal ESP 47.19; 6. Stelios Dimotsios GRE 47.48; 400 m bieg 2: 1. John Steffensen AUS 45.31 PB; 2. Bershawn Jackson USA 45.45 PB; 3. Alleyne Francique GRN 45.59; 4. Leonard Byrd USA 45.70; 5. Georgios Doupis GRE 46.86; 110 m pł (wiatr +0.3): 1. Arnold Dominique USA 13.15; 2. Anwar Moore USA 13.42; 3. Ron Bramlett USA 13.48; 4. Arend Watkins USA 13.51; 5. Alexandros Theofanov GRE 13.94; 6. Anier Garcia CUB 14.08; wzwyż: 1. Dragutin Topic SCG 2.30; 2. Keith Moffat USA 2.27; 3. Jesse Williams USA 2.24; 4. Jacgues Freitag RSA 2.24; 5. Dimitris Sirrakos GRE 2.20; w dal: 1. Brian Johnson USA 8.32 MR; 2. Miguel Pate USA 8.23; 3. Arnaud Casquette MRI 8.00; 4. Volodymyr Zyuskov UKR 7.90; 5. Bogdan Tarus ROM 7.87; 6. Stergios Nousios GRE 7.78; trójskok: 1. Marian Oprea ROM 17.20; 2. Jadel Gregorio BRA 17.08; 3. Davit Giralt CUB 17.03; 4. Viktor Yastrebov UKR 16.96; 5. Rodrigo Mendes BRA 16.51; 6. Bell Kenta USA 16.37; młot: 1. Szymon Ziółkowski POL 78.85; 2. Krisztian Pars HUN 76.07; 3. Andras Haklits CRO 75.79; 4. Holger Klose GER 75.20; 5. Alexandros Papadimitriou GRE 74.78; 6. Karsten Kobs 74.77; 7. Artem Rubanko UKR 72.38; dysk: 1. Virgilijus Alekna LTU 70.58 WL; 2. Gerd Kanter EST 65.57; 3. Roland Varga HUN 64.68; 4. Ian Waltz USA 63.32; 5. Lars Riedel GER 63.24; 6. Gabor Mate HUN 62.75



Karelia Games
21 lipca 2005 - Lappeenranta (Finlandia)

WYNIKI - KOBIETY

200 m: 1. Dorota Dydo POL 23.90; 2. Fana Ashby TRI 23.94; 3. Vonette Dixon JAM 24.08; 800 m: 1. Natalya Kutkina RUS 2:03.00; 2. Johanna Risku FIN 2:03.25 PB; 3. Aneta Denton JAM 2:03.46; 3000 m: 1. Lauren Fleshman USA 8:43.95 PB; 2. Kim Smith NZL 8:50.43 PB; 3. Kathy Butler GBR 8:52.06; 100 m pł (wiatr +0.1): 1. Aurelia Trywiańska POL 12.91; 2. Tatyana Pavliy RUS 13.00; 3. Hanna Korell FIN 13.20; 400 m pł: 1. Surita Febbraio RSA 55.57; 2. Marina Shiyan RUS 56.31; 3. Ilona Ranta FIN 57.24 PB; oszczep: 1. Mikaela Ingberg FIN 59.44; 2. Barbara Madejczyk POL 57.03

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +1.1): 1. Łukasz Chyła POL 10.32; 2. Marcin Jędrusiński POL 10.40; 3. Markus Pöyhönen FIN 10.49; 4. Salem Mubarak Al-Yami KSA 10.50; 200 m (wiatr +0.8): 1. Darrel Brown TRI 20.61; 2. Leigh Julius RSA 20.65; 3. Hamed Hamadan Al-Bishi KSA 21.09; 400 m: 1. Hamdan Odha Al-Bishi KSA 45.74; 2. Damion Barry TRI 46.22; 800 m: 1. Willy Rotich KEN 1:46.15; 2. Justus Koech KEN 1:46.44; 3. Jason Stewart NZL 1:46.60; 4. Juha Kukkamo FIN 1:46.96; 1500 m: 1. Churchill Kipsang KEN 3:37.99; 2. Scott McGowan USA 3:38.97; 3. Michael Ndiwa KEN 3:40.96; 5000 m: 1. Micah Kogo KEN 13:16.31 PB; 2. Joseph Ebuya KEN 13:17.61 PB; 3. Boaz Cheboiywo KEN 13:26.53; 4. Mike Kigen KEN 13:27.06 PB; 110 m pł (wiatr +0.4): 1. Robert Kronberg SWE 13.60; 2. Aries Merritt USA 13.69; 3. Matti Niemi FIN 13.82; 400 m pł: 1. Llewellyn Herbert RSA 49.37; 2. Janne Mäkelä FIN 50.10; tyczka: 1. Vesa Rantanen FIN 5.60; 2. Dmitri Markov AUS 5.50; 3. Mikko Latvala FIN 5.40; 4. Matti Mononen FIN 5.40; kula: 1. Jamie Beyer USA 20.59; 2. Tepa Reinikainen FIN 20.38; 3. Ville Tiisanoja FIN 20.33; 4. Arsi Harju FIN 20.15; 5. Conny Karlsson FIN 19.50; 6. Robert Häggblom FIN 19.18; młot: 1. Szymon Ziółkowski POL 78.95; 2. Olli-Pekka Karjalainen FIN 78.59; 3. David Söderberg FIN 76.59; oszczep: 1. Tero Järvenpää FIN 78.60; 2. Teemu Wirkkala FIN 75.96



The Athletic Bridge
28 sierpnia 2005 - Banská Bystrica (Słowacja)

WYNIKI - KOBIETY

200 m: 1. Monique Hennagan USA 23.49; 2. Yekaterina Kondratyeva RUS 23.72; 3. Nataliya Pyhyda UKR 23.79; 400 m: 1. Olesya Krasnomovets RUS 51.26; 2. Monique Hennagan USA 51.28; 3. Tatyana Firova RUS 51.87; 4. Grazyna Prokopek POL 52.22; 5. Lisa Miller GBR 53.71; 100 m pł (wiatr +0.3): 1. Tatyana Pavliy RUS 12.97; 2. Aurelia Trywiańska POL 12.99; 3. Anjanette Kirkland USA 13.07; 4. Danielle Carruthers USA 13.08; 5. Vonette Dixon JAM 13.09; 6. Derval O'Rourke IRL 13.10; młot: 1. Yipsi Moreno CUB 74.95; 2. Tatyana Lysenko RUS 71.22; 3. Kamila Skolimowska POL 70.73; 4. Ester Balassini ITA 70.04; 5. Martina Danišová SVK 67.10; 6. Iryna Sekachova UKR 66.33

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

200 m: 1. Coby Miller USA 20.75; 2. Jimmie Hackley USA 20.96; 3. Dmytro Hlushchenko UKR 21.09; 400 m: 1. Tyree Washington USA 46.07; 2. Marcin Marciniszyn POL 46.88; 3. Jirí Mužík CZE 47.43; 800 m: 1. Grzegorz Krzosek POL 1:47.98; 2. Justus Koech KEN 1:48.35; 3. Jebreh Harris USA 1:48.41; 3000 m z przeszk.: 1. Andrey Farnosov RUS 8:46.41; 2. Jan Zakrzewski POL 8:49.36; wzwyż: 1. Andrey Tereshin RUS 2.26; 2. Ben Challenger GBR 2.23; 3. Giulio Ciotti ITA 2.23; trójskok: 1. Walter Davis USA 17.30; 2. Dmitrij Valukevic SVK 16.89; 3. Yoandri Betanzos CUB 16.86; 4. Yevgeniy Plotnir RUS 16.66; kula: 1. Yuriy Bilonoh UKR 20.22; 2. Petr Stehlík CZE 19.91; 3. Miran Vodovnik SLO 19.72; 4. Leszek Śliwa POL 18.83; młot: 1. Ivan Tikhon BLR 80.56; 2. Krisztián Pars HUN 78.04; 3. Vadim Devyatovski BLR 76.88; 4. Libor Charfreitag SVK 76.12; oszczep: 1. Ainars Kovals LAT 81.43; 2. Marián Bokor SVK 75.40; 3. Stefan Wenk GER 74.43



The Athletic Bridge
29 sierpnia 2005 - Dubnica (Słowacja)

WYNIKI - KOBIETY

400 m: 1. Olesya Krasnomovets RUS 50.77; 2. Tatyana Firova RUS 51.28; 3. Grażyna Prokopek POL 52.56; 4. Lisa Miller GBR 53.71; 100 m pł: 1. Aurelia Trywiańska POL 13.00; 2. Tatyana Pavliy RUS 13.05; 3. Vonette Dixon JAM 13.16; dysk: 1. Aretha Thurmond USA 63.58; młot: 1. Yipsi Moreno CUB 73.36; 2. Tatyana Lysenko RUS 70.19; 3. Ester Balassini ITA 68.73; 4. Iryna Sekachova UKR 66.58

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr -0.8): 1. Ambrose Ezenwa NGR 10.46; 2. Coby Miller USA 10.46; 3. Chris Johnson USA 10.48; 400 m: 1. Tyree Washington USA 45.86; 2. Marcin Marciniszyn POL 46.84; 3. Myhaylo Knysh UKR 47.21; 800 m: 1. Grzegorz Krzosek POL 1:48.41; 2. Justus Koech KEN 1:48.79; 3. Jebreh Harris USA 1:49.41; 110 m pł (wiatr -1.8): 1. Ron Bramlett USA 13.69; 2. Artur Kohutek POL 14.10; wzwyż: 1. Andrey Tereshin RUS 2.27; 2. Andrea Bettinelli ITA 2.24; 3. Giulio Ciotti ITA 2.24; trójskok: 1. Dmitrij Valukevic SVK 16.76; 2. Yoandri Betanzos CUB 16.66; 3. Walter Davis USA 16.43; kula: 1. Yuriy Bilonoh UKR 19.79; 2. Petr Stehlík CZE 19.64; 3. Leszek Śliwa POL 19.53; 4. Miran Vodovnik SLO 19.26; dysk: 1. Piotr Małachowski POL 62.44; 2. Jo Van Daele BEL 58.93; młot: 1. Ivan Tikhon BLR 82.53; 2. Krisztián Pars HUN 80.03; 3. Vadim Devyatovski BLR 78.84; 4. Libor Charfreitag SVK 77.51; oszczep: 1. Ainars Kovals LAT 81.20; 2. Mike Hazle USA 79.15 PB; 3. Marián Bokor SVK 77.28; 4. Stefan Wenk GER 75.74; 5. Gergely Horváth HUN 75.29; 6. Rajmund Kółko POL 73.09



41st Palio Citta della Quercia
31 sierpnia 2005 - Rovereto (Włochy)

WYNIKI - KOBIETY

200 m: 1. Yuliya Gushchina RUS 23.10; 2. Olesya Zykina RUS 23.37; 3. Fabienne Feraez BEN 23.46; 4. Elena Nevmerzhitskaysa BLR 23.81; 5. Tremedia Brice USA 23.93; 800 m: 1. Janeth Jepkosgei KEN 1:57.82 NR; 2 Mina Ait Hamou MAR 2:00.82; 3. Kameisha Bennett USA 2:01.05; 4. Diane Cummins CAN 2:01.46; 5. Brigita Langerholc SLO 2:01.78; 6. Eleonora Berlanda ITA 2:02.74 PB; 400 m pł: 1. Sandra Glover USA 54.29; 2. Benedetta Ceccarelli ITA 55.01; 3. Monika Niederstätter ITA 56.16; wzwyż: 1. Kajsa Bergqvist SWE 1.96; 2. Anna Chicherova RUS 1.96; 3. Vita Palamar UKR 1.93; 4. Tatyana Kivimyagi RUS 1.93; 5. Erin Aldrich USA 1.85; 6. Ifoma Jones USA 1.85; trójskok: 1. Magdelin Martinez ITA 14.25; 2. Natallia Safronova BLR 14.24; 3. Snežana Vukmirovic SLO 14.10; 4. Yelena Oleynikova RUS 13.96; oszczep: 1. Osleidis Menéndez CUB 66.28; 2. Sonia Bisset CUB 59.97; 3. Nikolett Szabó HUN 58.12; 4. Zahra Bani ITA 57.58; 5. Christina Scherwin DEN 57.20; 6. Mariya Yakovenko RUS 56.44

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +0.3): 1. Jason Gardener GBR 10.16; 2. Chris Williams JAM 10.37; 3. Uchenna Emedolu NGR 10.44; 4. Simone Collio ITA 10.51; 800 m: 1. Youssef Saad Kamel BRN 1:43.96; 2. Dmitriy Bogdanov RUS 1:45.47; 3. Andrea Longo ITA 1:46.05; 4. Jebreh Harris USA 1:46.18; 5. Maurizio Bobbato ITA 1:46.57; 6. James McIlroy GBR 1:46.70; 5000 m: 1. Joseph Kosgei KEN 13:19.95; 2. Micah Kogo KEN 13:20.12; 3. Wilson Busienei UGA 13:21.89; 4. Sultan Khamis Zaman QAT 13:22.91; 5. Monder Rizki BEL 13:25.66; 6. Mike Kigen KEN 13:27.09; 7. Christian Belz SUI 13:39.63; 8. Paul Morrison CAN 13:41.09; 400 m pł: 1. Bayano Kamani PAN 48.85; 2. Naman Keita FRA 48.97; 3. Gianni Carabelli ITA 49.32; 4. Matt Douglas GBR 50.03; tyczka: 1. Giuseppe Gibilisco ITA 5.81; 2. Oleksandr Korchmyd UKR 5.81 PB; 3. Brad Walker USA 5.61; 4. Vladyslav Revenko UKR 5.61; 5. Nick Hysong USA 5.61; 6-7. Daniel Ryland USA 5.51; Denys Yurchenko UKR 5.51; 8. Ruslan Yeremenko UKR 5.51; trójskok: 1. Alexander Martínez CUB 17.20; 2. Dmitrij Valukevic SVK 16.81; 3. Aleksandr Sergeyev RUS 16.77; 4. Aleksandr Petrenko RUS 16.59; 5. Paolo Camossi ITA 16.53; oszczep: 1. Aleksandr Ivanov RUS 81.84; 2. Vladislav Shkurlatov RUS 77.86; 3. Tomas Intas LTU 77.20

Back To Top