Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



IAAF Grand Prix 1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005

IAAF World Athletics Final 2003 | 2004 | 2005

IAAF Grand Prix

IAAF Super Grand Prix:  13.07 - Gateshead,  05.08 - Sztokholm,  08.08 - Londyn
IAAF Grand Prix I:  07.07 - Zagrzeb,  31.07 - Linz,  02.08 - Heusden-Zolder,  18.08 - Helsinki,  7.09 - Rieti
IAAF Grand Prix II:  03.08 - Saloniki


IAAF GRAND PRIX I
7 lipca 2003 - Zagrzeb (Chorwacja)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Merlene Ottey SLO 11.42; 2. Karin Mayr-Krifka AUT 11.49; 3. Geraldine Pillay RSA 11.55; 4. Angela Daigle USA 11.57; 5. Lauren Hewitt AUS 11.68; 6. Alenka Bikar SLO 11.69; 200 m: 1. Lauren Hewitt AUS 23.22; 2. Heide Quinn RSA 23.32; 3. Geraldine Pillay RSA 23.50; 4. Me'Lisa Barber USA 23.51; 5. Alenka Bikar SLO 23.78; 800 m: 1. Faith Macharia KEN 1:59.80; 2. Marian Burnett GUY 2:01.71; 3. Yuliya Kosenkova RUS 2:01.79; 4. Monika Gradzki GER 2:01.87; 5. Letitia Vriesde SUR 2:02.37; 6. Sonja Roman SLO 2:02.47; 7. Nouria Mérah-Benida ALG 2:02.80; 8. Petra Pticek CRO 2:04.59; 100 m pł: 1. Melissa Morrison USA 12.72; 2. Aurelia Trywiańska POL 12.73 PB; 3. Damu Cherry USA 12.82; 4. Natalya Shekhodanova RUS 12.87; 5. Rosa Rakotozafy MAD 13.06; 6. Dionne Rose-Henley JAM 13.24; 400 m pł: 1. Natasha Danvers GBR 54.32; 2. Sandra Glover USA 54.64; 3. Brenda Taylor USA 55.28; 4. Surita Febbraio RSA 55.53; 5. Oksana Gulumyan RUS 56.13; 6. Debbie-Ann Parris JAM 56.25; wzwyż: 1. Hestrie Cloete RSA 2.00; 2. Blanka Vlašic CRO 2.00; 3. Viktoriya Seryogina RUS 1.97; 4. Tatyana Efimenko KGZ 1.94; 5. Amy Acuff USA 1.94; tyczka: 1. Alicia Warlick USA 4.30; 2. Kellie Suttle USA 4.30; 3-4. Jillian Schwartz USA 4.20; Zsuzsanna Szabó HUN 4.20; 5. Mary Sauer USA 4.20; młot: 1. Manuela Montebrun FRA 73.31; 2. Kamila Skolimowska POL 70.39 PB; 3. Mihaela Melinte ROM 68.55; 4. Ivana Brkljacic CRO 68.03; 5. Lorraine Shaw GBR 65.05; 6. Katalin Divós HUN 64.61; 7. Sanja Gavrilovic CRO 63.32; 8. Lucie Vrbenská CZE 62.26

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Aziz Zakari GHA 10.17; 2. Shawn Crawford USA 10.19; 3. Jason Gardener GBR 10.22; 4. Mickey Grimes USA 10.23; 5. Nobuharu Asahara JPN 10.29; 6. Monzavous Edwards USA 10.34; 200 m: 1. Shawn Crawford USA 20.10; 2. Bernard Williams USA 20.49; 3. Coby Miller USA 20.53; 4. Julian Golding GBR 20.58; 5. Aziz Zakari GHA 20.72; 6. Sergiy Osovych AUT 20.95; 1500 m: 1. Benjamin Kipkurui KEN 3:34.34; 2. Paul Korir KEN 3:34.49; 3. Tarek Boukensa ALG 3:34.74; 4. Gert-Jan Liefers NED 3:34.76; 5. Mohamed Khaldi ALG 3:36.12; 6. Hudson Santos de Souza BRA 3:36.41; 7. Nicholas Willis NZL 3:36.58; 8. Bryan Berryhill USA 3:36.68; 9. Jason Lunn USA 3:36.99; 10. Kamal Boulahfane ALG 3:37.46; 11. Branko Zorko CRO 3:37.58; 12. Panayiótis Stroubákos GRE 3:37.97; 13. Dalibor Balgac CRO 3:38.34; 110 m pł: 1. Duane Ross USA 13.17; 2. Xiang Liu CHN 13.22; 3. Chris Phillips USA 13.36; 4. Ron Bramlett USA 13.41; 5. Jurica Grabušic CRO 13.55; 6. Shaun Bownes RSA 13.66; 7. Redelén Melo dos Santos BRA 13.71; 8. Zhivko Videnov BUL 13.83; 400 m pł: 1. Kemel Thompson JAM 48.24; 2. Joey Woody USA 48.45; 3. Periklís Iakovákis GRE 48.66; 4. Ian Weakley JAM 48.85; 5. Boris Gorban RUS 49.80; 6. Sherman Armstrong USA 49.82; 7. Dai Tamesue JPN 49.85; 3000 m z przeszk.: 1. Abdullah Saifeldin Khamis QAT 8:18.51; 2. Linus Chumba KEN 8:19.26; 3. Damian Kallabis GER 8:21.15; 4. Simon Vroemen NED 8:22.57; 5. Philip Manyim KEN 8:23.85; 6. John Langat KEN 8:24.13; 7. Irba Lakhal FRA 8:25.46; 8. Henrik Skoog SWE 8:25.55; 9. Angelo Iannelli ITA 8:25.65; 10. Rafał Wójcik POL 8:26.46; 11. Merzak Bouchicha ALG 8:28.71; 12. Michael Nejedlý CZE 8:32.05; w dal: 1. Dwight Phillips USA 7.92; 2. Salim Sdiri FRA 7.69; 3. Ivan Pucelj CRO 7.67; 4. Loúis Tsátoumas GRE 7.67; 5. Peter Burge AUS 7.66; 6. Marijo Bakovic CRO 7.64; 7. Kevin Dilworth USA 7.61; 8. Siniša Ergotic CRO 7.59



IAAF SUPER GRAND PRIX - Norwich Union Classic
13 lipca 2003 - Gateshead (Wielka Brytania)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Torri Edwards USA 11.46; 2. Debbie Ferguson BAH 11.48; 3. Marina Kislova RUS 11.63; 4. Abiodun Oyepitan GBR 11.63; 5. Joice Maduaka GBR 11.69; 6. Natalya Safronnikova BLR 11.71; 7. Mary Onyali-Omagbemi NGR 11.74; 8. Olena Pastushenko UKR 11.75; 200 m: 1. Beverly McDonald JAM 23.09; 2. Joice Maduaka GBR 23.25; 3. Cydonie Mothersill CAY 23.37; 4. Natalya Safronnikova BLR 23.43; 5. Lauren Hewitt AUS 23.50; 6. Geraldine Pillay RSA 23.75; 7. Karin Mayr-Krifka AUT 23.84; 8. Fana Ashby TRI 23.88; 400 m: 1. Demetria Washington USA 51.29; 2. Heide Quinn RSA 51.30; 3. Ronetta Smith JAM 51.35; 4. Monique Hennagan USA 51.46; 5. Katharine Merry GBR 52.35; 6. Natalya Antyukh RUS 52.58; 7. Sandie Richards JAM 53.47; 800 m: 1. Maria de Lourdes Mutola MOZ 1:58.80; 2. Jolanda Ceplak SLO 1:59.96; 3. Amina Aďt Hammou MAR 2:00.61; 4. Olga Raspopova RUS 2:01.56; 5. Faith Macharia KEN 2:01.74; 6. Brigita Langerholc SLO 2:01.78; 7. Jennifer Toomey USA 2:01.83; 8. Michelle Ballentine JAM 2:02.22; 9. Tamsyn Lewis AUS 2:02.49; 10. Charlotte Moore GBR 2:02.65; 3000 m: 1. Zhor El Kamch MAR 8:36.24; 2. Joanne Pavey GBR 8:37.97; 3. Benita Johnson AUS 8:38.06; 4. Meseret Defar ETH 8:47.67; 5. Sonia O'Sullivan IRL 8:49.46; 6. Kelly Holmes GBR 9:01.91; 100 m pł: 1. Melissa Morrison USA 12.80; 2. Glory Alozie ESP 12.92; 3. Jenny Adams USA 13.01; 4. Natasha Danvers GBR 13.23; 5. Lacena Golding-Clarke JAM 13.38; tyczka: 1. Yelena Isinbayeva RUS 4.82 WR; 2. Svetlana Feofanova RUS 4.54; 3. Yelena Belyakova RUS 4.54; 4. Monika Pyrek POL 4.54; 5. Shuying Gao CHN 4.30; 6. Kellie Suttle USA 4.30

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Dwain Chambers GBR 10.27; 2. Mark Lewis-Francis GBR 10.35; 3. Darren Campbell GBR 10.36; 4. John Capel USA 10.41; 5. Matthew Shirvington AUS 10.43; 6. Bernard Williams USA 10.56; 7. Jason Gardener GBR 10.65; 8. Kim Collins SKN 10.65; 200 m: 1. Christian Malcolm GBR 20.73; 2. Dwain Chambers GBR 20.75; 3. Marlon Devonish GBR 20.78; 4. Darren Campbell GBR 20.80; 5. Julian Golding GBR 20.92; 6. Dominic Demeritte BAH 20.97; 7. Matthew Shirvington AUS 20.98; 400 m: 1. Michael Blackwood JAM 44.85; 2. Daniel Caines GBR 45.46; 3. Alleyne Francique GRN 45.49; 4. Avard Moncur BAH 45.57; 5. Ian Mackie GBR 45.58; 6. Michael McDonald JAM 45.68; 7. Clinton Hill AUS 45.73; 1500 m: 1. Hicham El Guerrouj MAR 3:33.41; 2. Paul Korir KEN 3:33.63; 3. David Krummenacker USA 3:35.15; 4. Anis Selmouni MAR 3:35.35; 5. Benjamin Kipkurui KEN 3:36.11; 6. Sergio Gallardo ESP 3:36.16; 7. Anthony Whiteman GBR 3:37.18; 8. Adrian Blincoe NZL 3:37.56; 9. Bryan Berryhill USA 3:38.00; 10. John Mayock GBR 3:38.20; 11. Thomas Mayo GBR 3:38.35; 12. James Nolan IRL 3:39.57; 3000 m: 1. Abraham Chebii KEN 7:45.93; 2. Leonard Mucheru KEN 7:46.29; 3. Luke Kipkosgei KEN 7:48.70; 4. Hicham Bellani MAR 7:50.84; 5. Christopher Thompson GBR 7:51.57; 6. Andrew Graffin GBR 7:52.26; 7. Bob Kennedy USA 7:54.81; 8. Chris Davies GBR 7:55.31; 110 m pł: 1. Allen Johnson USA 13.37; 2. Duane Ross USA 13.58; 3. Stanislavs Olijars LAT 13.61; 4. Maurice Wignall JAM 13.67; 5. Ron Bramlett USA 13.71; 6. Xiang Liu CHN 13.75; wzwyż: 1. Stefan Holm SWE 2.30; 2. James Nieto USA 2.27; 3. Yaroslav Rybakov RUS 2.27; 4. Matt Hemingway USA 2.27; 5. Staffan Strand SWE 2.23; 6. Dalton Grant GBR 2.23; 7. Nicola Ciotti ITA 2.23; w dal: 1. Olexiy Lukashevych UKR 8.19; 2. Savanté Stringfellow USA 8.10; 3. Kevin Dilworth USA 8.09; 4. Nathan Morgan GBR 7.92 (+2.9); 5. Jonathan Moore GBR 7.92 (+2.7); 6. Darren Ritchie GBR 7.85 (+2.2); 7. Peter Burge AUS 7.81; 8. Christopher Tomlinson GBR 7.80; trójskok: 1. Christian Olsson SWE 17.92 (+3.4); 2. Jonathan Edwards GBR 17.61; 3. Jadel Gregório BRA 17.37 (+2.1); 4. Kenta Bell USA 17.19 (+2.1); 5. Alexander Martínez CUB 17.03; 6. Ivaylo Rusenov BUL 17.01; 7. Sébastien Pincemail FRA 16.81; 8. Aleksandr Glavatskiy BLR 16.62 (+2.4); oszczep: 1. Steve Backley GBR 85.69; 2. Boris Henry GER 83.52; 3. Alexandr Ivanov RUS 81.69; 4. William Hamlyn-Harris AUS 80.05; 5. Andreas Thorkildsen NOR 77.63; 6. Mick Hill GBR 77.54; 7. Voldemars Lusis LAT 77.39; 8. Nick Nieland GBR 75.62



800 m kobiet - Stephanie Graf (Austria) IAAF GRAND PRIX I - Intersport Gugl-Meeting
31 lipca 2003 - Linz (Austria)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Karin Mayr-Krifka AUT 11.25; 2. Merlene Ottey SLO 11.28; 3. Ivet Lalova BUL 11.48; 4. Martina Feusi SUI 11.57; 5. Olena Pastushenko UKR 11.62; 6. Alenka Bikar SLO 11.67; 200 m: 1. Cydonie Mothersill CAY 22.89; 2. Merlene Ottey SLO 22.98; 3. Ivet Lalova BUL 23.05; 4. Olena Pastushenko UKR 23.43; 800 m: 1. Stephanie Graf AUT 1:59.05; 2. Nelya Neporadna UKR 2:00.69; 3. Iryna Lishchynska UKR 2:01.22; 4. Monika Gradzki GER 2:02.00; 5. Agnes Samaria NAM 2:02.88; 6. Yuliya Krevsun UKR 2:03.01; 7. Michelle Ballentine JAM 2:03.08; 8. Chantee Earl USA 2:03.09; 5000 m: 1. Susanne Pumper AUT 15:18.79; 2. Susan Kirui KEN 15:23.52; 3. Kathy Butler GBR 15:36.48; 4. Agata Balsamo ITA 15:37.85; 5. Inęs Monteiro POR 15:54.31; 6. Siri Merete Alfheim NOR 16:02.11; 100 m pł: 1. Aurelia Trywiańska POL 12.82; 2. Melissa Morrison USA 12.84; 3. Vonette Dixon JAM 12.95; 4. Elke Wölfling AUT 13.22; 5. Haddy Aron FRA 13.28; 6. Lucie Martincova CZE 13.44; wzwyż: 1. Hestrie Cloete RSA 1.95; 2. Blanka Vlašic CRO 1.93; 3. Zuzana Hlavonová CZE 1.84; 4. Solange Witteveen ARG 1.84; 5. Susan Jones GBR 1.84; 6. Nicole Forrester CAN 1.84

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Frank Fredericks NAM 10.14; 2. Jason Gardener GBR 10.17; 3. Darrel Brown TRI 10.17; 4. Aziz Zakari GHA 10.30; 5. Khaled Youssef Al-Obaidli QAT 10.38; 200 m (wiatr +0.8): 1. Frank Fredericks NAM 20.38; 2. Malik Louahla ALG 20.85; 3. Sergiy Osovych AUT 20.90; 4. Aziz Zakari GHA 20.91; 5. Matic Osovnikar SLO 20.92; 6. Markus Lüthi SUI 20.98; 1500 m: 1. Job Tanui KEN 3:35.73; 2. Paul Mwangi KEN 3:36.13; 3. David Kiplak KEN 3:36.63; 4. Samwel Mwera TAN 3:38.37; 5. Gareth Turnbull IRL 3:38.52; 6. Grant Robison USA 3:38.71; 7. Christian Obrist ITA 3:39.19; 8. Abdulrahman Suleiman QAT 3:39.20; 9. Abdelkader Chékhémani FRA 3:39.57; 10. Daniel Zegeye ETH 3:39.62; 11. Zbigniew Graczyk POL 3:39.79; 12. Samson Kiplangat KEN 3:41.39; 5000 m: 1. Pius Muli KEN 13:37.27; 2. Ali Aboalla Afringi ERI 13:37.71; 3. Robert Sigei Kipngetich KEN 13:37.83; 4. Matthew Lane USA 13:42.72; 5. Daniel Browne USA 13:49.97; 6. Ambrose Bitok KEN 13:52.91; 110 m pł (wiatr +0.4): 1. Maurice Wignall JAM 13.28; 2. Elmar Lichtenegger AUT 13.36; 3. Duane Ross USA 13.43; 4. Mateus Facho Inocęncio BRA 13.56; 5. Dimítrios Piétris GRE 13.73; 6. Zhivko Videnov BUL 13.79; 7. Leonard Hudec AUT 13.82; 8. Jurica Grabušic CRO 13.95; 400 m pł: 1. Kemel Thompson JAM 48.66; 2. Hadi Soua'an Al-Somaily KSA 49.09; 3. Ian Weakley JAM 49.41; 4. Stepan Tesarik CZE 49.57; 5. Boris Gorban RUS 49.71; 6. Sherman Armstrong USA 50.01; 3000 m z przeszk.: 1. Martin Pröll AUT 8:21.75; 2. Luleseged Wale ETH 8:22.36; 3. Ronald Kipchumba KEN 8:24.54; 4. Damian Kallabis GER 8:25.70; 5. Rafał Wójcik POL 8:31.69; 6. Roman Usov RUS 8:35.06; 7. Christian Knoblich GER 8:38.46; 8. Angelo Iannelli ITA 8:45.12; tyczka: 1. Ilian Efremov BUL 5.70; 2. Tim Lobinger GER 5.70; 3. Rens Blom NED 5.70; 4. Richard Spiegelburg GER 5.60; 5. Lars Börgeling GER 5.50; 6. Toby Stevenson USA 5.50; w dal: 1. Joan Lino Martínez CUB 8.01; 2. Jonathan Chimier MRI 7.85; 3. Nils Winter GER 7.80; 4. Yann Doménech FRA 7.78; 5. Nikolay Atanasov BUL 7.71



IAAF GRAND PRIX II - KBC Night of Athletics
2 sierpnia 2003 - Heusden-Zolder (Belgia)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -1.6): 1. Chryste Gaines USA 11.13; 2. Zhanna Block UKR 11.16; 3. Muriel Hurtis FRA 11.17; 4. Kim Gevaert BEL 11.30; 5. Jacqueline Poelman NED 11.55; 6. Karin Mayr-Krifka AUT 11.55; 200 m (wiatr +0.3): 1. Muriel Hurtis FRA 22.51; 2. Zhanna Block UKR 22.70; 3. Kim Gevaert BEL 22.87; 4. Karin Mayr-Krifka AUT 23.16; 5. Lauren Hewitt AUS 23.16; 6. Jacqueline Poelman NED 23.19; 1000 m: 1. Nouria Mérah-Benida ALG 2:37.49; 2. Michelle Ballentine JAM 2:40.48; 3. Maura Prenderville IRL 2:45.73; 1 mila: 1. Natalya Yevdokimova RUS 4:24.40; 2. Latifa Essarokh FRA 4:25.11; 3. Jackline Maranga KEN 4:25.40; 4. Naomi Mugo KEN 4:27.12; 5. Leah Pells CAN 4:28.68; 6. Veerle Dejaeghere BEL 4:29.93; 5000 m: 1. Isabella Ochichi KEN 14:52.33; 2. Benita Johnson AUS 14:54.52; 3. Selina Kosgei KEN 15:01.79; 4. Sentayehu Ejigu ETH 15:04.80; 5. Irene Kwambai KEN 15:06.10; 6. Hrisostomía Iakóvou GRE 15:15.32; 7. Lauren Fleshman USA 15:20.44; 8. María Protópappa GRE 15:22.39; 100 m pł (wiatr -0.1): 1. Donica Merriman USA 12.73; 2. Melissa Morrison USA 12.74; 3. Nicole Ramalalanirina FRA 13.12; 4. Felicia Stone USA 13.15; 5. Aneta Sosnowska POL 13.26; 6. Judith Vis NED 13.36; wzwyż: 1. Iryna Mykhalchenko UKR 1.92; 2. Daniela Rath GER 1.90; 3-4. Amy Acuff USA 1.90; Tia Hellebaut BEL 1.90; trójskok: 1. Oksana Rogova RUS 13.78; 2. Liliana Zagacka POL 13.76; 3. Sandra Swennen BEL 13.60; 4. Tiombe Hurd USA 13.58

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +0.3): 1. Jason Gardener GBR 10.23; 2. Stéphane Buckland MRI 10.27; 3. Marcus Brunson USA 10.30; 4. Ricardo Williams JAM 10.31; 5. Freddy Mayola CUB 10.35; 6. Pierre Browne CAN 10.43; 200 m (wiatr -0.2): 1. Stéphane Buckland MRI 20.33; 2. Ricardo Williams JAM 20.44; 3. Dominic Demeritte BAH 20.49; 4. Patrick van Balkom NED 20.93; 400 m: 1. Tyree Washington USA 44.99; 2. Leslie Djhone FRA 45.21; 3. Clinton Hill AUS 45.30; 4. Eric Milazar MRI 45.41; 5. Cedric van Branteghem BEL 45.60; 6. Derrick Brew USA 45.60; 7. Marcus La Grange RSA 45.80; 8. Anderson Jorge Oliveira dos Santos BRA 46.37; 800 m: 1. Joseph Mutua KEN 1:44.21; 2. Michael Rotich KEN 1:44.75; 3. Bram Som NED 1:45.60; 4. Werner Botha RSA 1:45.67; 5. Kris McCarthy AUS 1:45.86; 6. Joeri Jansen BEL 1:45.89; 7. Jean-Patrick Nduwimana BDI 1:46.10; 8. Khadevis Robinson USA 1:46.46; 1500 m: 1. Isaac Songok KEN 3:31.54; 2. Benjamin Kipkurui KEN 3:32.42; 3. Robert Rono KEN 3:33.78; 4. Laban Rotich KEN 3:34.41; 5. James Nolan IRL 3:35.69; 6. Bert Leenaerts BEL 3:35.74; 7. Grant Robison USA 3:35.75; 8. Timothy Kiptanui KEN 3:35.96; 9. Manuel Damiăo POR 3:36.28; 10. Youcef Abdi AUS 3:36.35; 11. Adrian Blincoe NZL 3:36.57; 12. Tim Clerbout BEL 3:38.32; 13. Ridouane Essaadi BEL 3:38.47; 14. Bryan Berryhill USA 3:39.44; 5000 m: 1. Zersenay Tadesse ERI 13:11.07; 2. Christian Belz SUI 13:12.16; 3. Nicholas Kemboi KEN 13:14.41; 4. David Kilel KEN 13:17.45; 5. Cathal Lombard IRL 13:19.22; 6. Augustine Kiprono Choge KEN 13:20.08; 7. Enock Mitei KEN 13:20.91; 8. Bob Kennedy USA 13:21.85; 9. Hassan Mourhit MAR 13:21.97; 10. Abdihakem Abdirahman USA 13:23.25; 11. Jorge Torres USA 13:24.17; 12. Toshihiro Iwasa JPN 13:26.78; 13. Dennis Jensen DEN 13:26.87; 14. Philipp Korir KEN 13:30.93; 15. Craig Mottram AUS 13:32.42; 110 m pł (wiatr -0.9): 1. Chris Phillips USA 13.27; 2. Maurice Wignall JAM 13.32; 3. Dawane Wallace USA 13.42; 4. Greg Richardson USA 13.58; 5. Dominique Arnold USA 13.67; 6. Elmar Lichtenegger AUT 13.80; 7. Jonathan Nsenga BEL 13.96; 3000 m z przeszk.: 1. Julius Nyamu KEN 8:09.06; 2. Abel Cheruiyot KEN 8:09.37; 3. Zouhair El Ouardi MAR 8:16.91; 4. John Langat KEN 8:18.27; 5. Lofti Turki TUN 8:18.79; 6. Luleseged Wale ETH 8:26.42; 7. Linus Chumba KEN 8:27.11; 8. Rafał Wójcik POL 8:30.40; tyczka: 1. Okkert Brits RSA 5.70; 2. Denys Yurchenko UKR 5.70; 3. Tim Lobinger GER 5.70; 4-5. Rens Blom NED 5.50; Jeff Hartwig USA 5.50; trójskok: 1. Timothy Rusan USA 17.06; 2. Sebastien Pincemail FRA 16.95; 3. Walter Davis USA 16.90



IAAF GRAND PRIX II - International Meeting Thessaloniki
3 sierpnia 2003 - Saloniki (Grecja)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +1.0): 1. Anzhela Kravchenko UKR 11.31; 2. Aleen Bailey JAM 11.32; 3. Mercy Nku NGR 11.32; 4. Inger Miller USA 11.46; 5. Elva Goulbourne JAM 11.52; 6. Magdaliní Padaléon GRE 11.59; 200 m (wiatr +1.4): 1. Mercy Nku NGR 22.83; 2. Natalya Safronnikova BLR 23.00; 3. Beverly McDonald JAM 23.01; 4. Inger Miller USA 23.30; 5. Olena Pastushenko UKR 23.64; 400 m: 1. Demetria Washington USA 51.46; 2. Monique Hennagan USA 51.81; 3. Ronetta Smith JAM 52.07; 4. Hrísoula Goudenoúdi GRE 52.46; 5. Karen Shinkins IRL 52.48; 6. Hristína Hantzí-Neag GRE 54.84; 1500 m: 1. Nelya Neporadna UKR 4:05.37; 2. Olga Komyagina RUS 4:05.84; 3. Yuliya Kosenkova RUS 4:05.98; 4. Lishchynska Iryna UKR 4:06.39; 5. Lidia Chojecka-Oksińska POL 4:10.32; 6. Heidi Jensen DEN 4:11.37; 7. Wioletta Janowska POL 4:11.60; 8. Meselech Melkamu ETH 4:12.09; 9. Trine Pilskog NOR 4:12.80; 10. Seltana Aďt Hammou MAR 4:13.10; 11. María Papadopoúlou GRE 4:13.26; 12. Anna Jakubczak POL 4:15.58; 100 m pł (wiatr +1.1): 1. Vonette Dixon JAM 12.90; 2. Flóra Redoúmi GRE 12.90; 3. Christiana Tabaki GRE 13.06; 4. Danielle Carruthers USA 13.08; 5. Natalya Shekhodanova RUS 13.11; 6. Alexándra Kómnou GRE 13.36; 7. Aneta Sosnowska POL 13.39; 8. Evaggelía Nesoúdi GRE 13.46; 400 m pł: 1. Anna Olichwierczuk-Jesień POL 55.92; 2. Małgorzata Pskit POL 55.98; 3. Heike Meissner GER 56.10; 4. Oksana Gulumyan RUS 56.22; 5. Faní Halkiá GRE 56.40; 6. Liz Fairs GBR 57.72; w dal: 1. Tatyana Kotova RUS 6.68; 2. Olga Rublyova RUS 6.65; 3. Elva Goulbourne JAM 6.54; 4. Bianca Kappler GER 6.37; 5. Nadezhda Bazhenova RUS 6.33; 6. Fiona May ITA 6.31; młot: 1. Mihaela Melinte ROM 68.80; 2. Kamila Skolimowska POL 67.47; 3. Evdokiá Tsámoglou GRE 66.94; 4. Lorraine Shaw GBR 66.38; 5. Agnieszka Pogroszewska POL 64.75; 6. Evaggelía Dervéni GRE 60.85

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Joshua Johnson USA 10.15; 2. Uchenna Emedolu NGR 10.17; 3. Kim Collins SKN 10.17; 4. Brian Lewis 10.24; 5. Julien Dunkley JAM 10.35; 6. Aggelos Pavlakakis GRE 10.40; 7. Shawn Crawford USA 10.40; 8. Ramon Clay USA 10.41; 200 m: 1. Joshua Johnson USA 20.21; 2. Ramon Clay USA 20.48; 3. Shawn Crawford USA 20.58; 4. Uchenna Emedolu NGR 20.61; 5. Panayiótis Sarrís GRE 20.85; 6. Sherwin Vries NAM 20.89; 400 m: 1. Jerome Young USA 44.94; 2. Christopher Brown BAH 45.16; 3. Michael Blackwood JAM 45.21; 4. Stilianós Dimótsios GRE 45.78; 5. Avard Moncur BAH 45.84; 6. Michael McDonald JAM 45.98; 7. Calvin Harrison USA 46.14; 8. Daniel Batman AUS 46.18; 800 m: 1. Khalid Tighazouine MAR 1:45.95; 2. Amine Laalou MAR 1:45.96; 3. Henry Rotich KEN 1:46.52; 4. Glody Dube BOT 1:46.78; 5. Panayiótis Stroubákos GRE 1:47.30; 6. Vincent Kemboi KEN 1:47.76; 400 m pł: 1. Kemel Thompson JAM 48.50; 2. Danny McFarlane JAM 48.82; 3. Ian Weakley JAM 49.03; 4. Stéphane Diagana FRA 49.27; 5. Matthew Douglas GBR 49.82; 6. Paweł Januszewski POL 50.06; 7. Platon Gavélas GRE 50.96; 8. Sotíris Iakovákis GRE 52.68; wzwyż: 1. Jaroslav Bába CZE 2.30; 2. James Nieto USA 2.27; 3. Mark Boswell CAN 2.27; 4-5. Matt Hemingway USA 2.24; Stefan Vasilache ROM 2.24; 6. Giorgos Giosis GRE 2.20; 7. Tomáš Janku CZE 2.20; w dal: 1. Nikolay Atanasov BUL 7.90; 2. Volodymyr Zyuskov UKR 7.89; 3. Konstadínos Koukodímos GRE 7.85; 4. Tomasz Mateusiak POL 7.83; 5. Konstadínos Papadópoulos GRE 7.48; kula: 1. Adam Nelson USA 20.55; 2. Rutger Smith NED 20.24; 3. Gheorghe Guset ROM 20.09; 4. Christian Cantwell USA 19.98; 5. Pavel Sofin RUS 19.18



IAAF SUPER GRAND PRIX - DN Galan
5 sierpnia 2003 - Sztokholm (Szwecja)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -0.3): 1. Christine Arron FRA 11.11; 2. Chryste Gaines USA 11.13; 3. Torri Edwards USA 11.25; 4. Zhanna Block UKR 11.34; 5. Merlene Ottey SLO 11.45; 6. Inger Miller USA 11.48; 7. Karin Mayr-Krifka AUT 11.58; 8. Endurance Ojokolo NGR 11.67; 1000 m: 1. Maria de Lourdes Mutola MOZ 2:33.15; 2. Nelya Neporadna UKR 2:35.56; 3. Seltana Aďt Hammou MAR 2:36.75; 4. Nouria Mérah-Benida ALG 2:36.94; 5. Judit Varga HUN 2:37.36; 6. Diane Cummins CAN 2:39.10; 7. Agnes Samaria NAM 2:39.58; 8. Chantee Earl USA 2:44.62; 5000 m: 1. Edith Masai KEN 14:50.60; 2. Isabella Ochichi KEN 14:53.51; 3. Lornah Kiplagat KEN 14:56.43; 4. Zahra Ouaziz MAR 15:00.70; 5. Merima Denboba ETH 15:07.46; 6. Sentayehu Ejigu ETH 15:08.13; 7. Ayelech Worku ETH 15:10.85; 8. Deena Drossin USA 15:15.53; 9. Courtney Babcock CAN 15:20.66; 10. Rose Kosgei KEN 15:39.71; 100 m pł (wiatr -1.6): 1. Brigitte Foster JAM 12.79; 2. Donica Merriman USA 12.89; 3. Melissa Morrison USA 12.91; 4. Susanna Kallur SWE 13.04; 5. Patricia Girard FRA 13.07; 6. Aurelia Trywiańska POL 13.10; 7. Danielle Carruthers USA 13.37; 8. Rosa Rakotozafy MAD 13.38; wzwyż: 1. Hestrie Cloete RSA 2.01; 2. Inha Babakova UKR 1.98; 3. Vita Palamar UKR 1.95; 4. Kajsa Bergqvist SWE 1.95; 5. Amy Acuff USA 1.95; 6. Viktoriya Styopina UKR 1.92; 7. Gwen Wentland USA 1.88; 8. Yekaterina Aleksandrova RUS 1.88; tyczka: 1. Yelena Isinbayeva RUS 4.63; 2. Svetlana Feofanova RUS 4.58; 3. Tatyana Polnova RUS 4.58; 4. Monika Pyrek POL 4.58; 5. Annika Becker GER 4.58; 6. Yelena Belyakova RUS 4.43; 7. Stacy Dragila USA 4.43; 8. Yvonne Buschbaum GER 4.43; 9. Kirsten Belin SWE 4.33; w dal: 1. Carolina Klüft SWE 6.59; 2. Bobby George Anju IND 6.49; 3. Concepción Montaner ESP 6.48; 4. Grace Upshaw USA 6.47; 5. Tina Carman SLO 6.24

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr -2.4): 1. Justin Gatlin USA 10.15; 2. Joshua J. Johnson USA 10.22; 3. Uchenna Emedolu NGR 10.26; 4. Aziz Zakari GHA 10.28; 5. Marcus Brunson USA 10.33; 6. Tim Montgomery USA 10.37; 7. Gábor Dobos HUN 10.44; 400 m: 1. Derrick Brew USA 45.28; 2. Brandon Simpson JAM 45.62; 3. Eric Milazar MRI 45.72; 4. Johan Wissman SWE 45.80; 5. Clinton Hill AUS 45.84; 6. Marc Raquil FRA 46.02; 7. Jimisola Laursen SWE 46.32; 8. Calvin Harrison USA 47.51; 800 m: 1. Joseph Mutua KEN 1:45.64; 2. Yuriy Borzakovskiy RUS 1:45.89; 3. Michael Rotich KEN 1:45.95; 4. Joeri Jansen BEL 1:47.21; 5. Nicholas Wachira KEN 1:47.82; 6. Paweł Czapiewski POL 1:48.07; 1500 m: 1. Bernard Lagat KEN 3:32.99; 2. Alex Kipchirchir KEN 3:33.40; 3. Isaac Songok KEN 3:33.74; 4. Cornelius Chirchir KEN 3:34.05; 5. Benjamin Kipkurui KEN 3:34.70; 6. Abdelkader Hachlaf MAR 3:35.10; 7. William Chirchir KEN 3:35.50; 8. Vyacheslav Shabunin RUS 3:35.80; 9. David Krummenacker USA 3:35.93; 10. Gert-Jan Liefers NED 3:36.05; 11. Robert Rono KEN 3:36.41; 12. Anis Selmouni MAR 3:37.27; 13. Thomas Mayo GBR 3:38.70; 14. Kevin Sullivan CAN 3:40.02; 5000 m: 1. Eliud Kipchoge KEN 13:00.63; 2. Leonard Mucheru KEN 13:02.44; 3. Albert Chepkurui KEN 13:04.20; 4. Abderrahim Goumri MAR 13:05.81; 5. James Kwalia KEN 13:11.57; 6. Markos Geneti ETH 13:11.87; 7. Salah Hissou MAR 13:11.94; 8. Dejene Berhanu ETH 13:15.06; 9. Sergiy Lebid UKR 13:15.15; 10. Luke Kipkosgei KEN 13:16.51; 11. Assefa Mezgebu ETH 13:18.70; 12. Mebrahtom Keflezighi USA 13:20.50; 13. Moukheld Al-Outaibi KSA 13:21.11; 14. John Korir KEN 13:22.78; 15. Hassan Mourhit MAR 13:35.40; 16. Ali Aboalla Afringi ERI 13:39.51; 110 m pł (wiatr -0.8): 1. Allen Johnson USA 13.33; 2. Duane Ross USA 13.37; 3. Chris Phillips USA 13.43; 4. Ron Bramlett USA 13.51; 5. Robert Kronberg SWE 13.69; 6. Philip Nossmy SWE 13.77; 3000 m z przeszk.: 1. Stephen Cherono KEN 8:04.75; 2. Paul Koech KEN 8:05.28; 3. Julius Nyamu KEN 8:13.54; 4. Kipkirui Misoi KEN 8:15.40; 5. Ali Ezzine MAR 8:17.71; 6. Abdullah Saifeldin Khamis QAT 8:19.53; 7. Simon Vroemen NED 8:19.68; 8. Pavel Potapovich RUS 8:20.79; 9. Ezekiel Kemboi KEN 8:21.20; 10. Günther Weidlinger AUT 8:21.44; 11. Jukka Keskisalo FIN 8:22.55; 12. Mustafa Mohamed SWE 8:23.35; wzwyż: 1. Germaine Mason JAM 2.32; 2. Stefan Holm SWE 2.30; 3. Matt Hemingway USA 2.27; 4-6. James Nieto USA 2.20; Yaroslav Rybakov RUS 2.20; Carl Linus Thörnblad SWE 2.20; 7. Staffan Strand SWE 2.20; trójskok: 1. Christian Olsson SWE 17.36; 2. Marian Oprea ROM 17.34; 3. Jonathan Edwards GBR 17.14; 4. Ivaylo Rusenov BUL 16.99; 5. Dmitriy Valyukevich BLR 16.91; 6. Timothy Rusan USA 16.59; oszczep: 1. Boris Henry GER 85.26; 2. Alexandr Ivanov RUS 85.01; 3. Eriks Rags LAT 80.83; 4. Andreas Thorkildsen NOR 78.95; 5. Pavel Stasyuk BLR 78.05



IAAF SUPER GRAND PRIX - Norwich Union
8 sierpnia 2003 - Londyn (Wielka Brytania)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +1.3): 1. Kelli White USA 10.93; 2. Chryste Gaines USA 10.99; 3. Zhanna Block UKR 11.11; 4. Aleen Bailey JAM 11.27; 5. Beverly McDonald JAM 11.36; 6. Abiodun Oyepitan GBR 11.38; 7. Joice Maduaka GBR 11.41; 8. LaTasha Richardson USA 11.56; 400 m: 1. Lorraine Fenton JAM 49.88; 2. Tonique Williams BAH 50.66; 3. Sandie Richards JAM 51.03; 4. Demetria Washington USA 51.25; 5. Lee McConnell GBR 51.44; 6. Ami Mbacké Thiam SEN 51.79; 7. Heide Quinn RSA 52.37; 8. Helen Karagounis GBR 52.68; 1500 m: 1. Kelly Holmes GBR 4:10.40; 2. Naomi Mugo KEN 4:10.91; 3. Johanna Risku FIN 4:11.30; 4. Carmen Douma-Hussar CAN 4:11.31; 5. Jackline Maranga KEN 4:11.75; 6. Andrea Šuldesová CZE 4:11.88; 5000 m: 1. Edith Masai KEN 14:50.78; 2. Gabriela Szabo ROM 14:51.75; 3. Derartu Tulu ETH 14:52.64; 4. Zahra Ouaziz MAR 14:54.85; 5. Irina Mikitenko GER 15:01.95; 6. Sonia O'Sullivan IRL 15:06.19; 7. Émilie Mondor CAN 15:07.73 PB; 8. Deena Drossin USA 15:08.14; 9. Jo Pavey GBR 15:09.04; 10. Sabrina Mockenhaupt GER 15:09.80 PB; 11. Jelena Prokopcuka LAT 15:14.45; 12. Lauren Fleshman USA 15:15.48 PB; 400 m pł: 1. Sandra Glover USA 54.81; 2. Natasha Danvers GBR 55.29; 3. Tatyana Tereshchuk-Antipova UKR 55.50; 4. Raasin McIntosh USA 55.98; 5. Małgorzata Pskit POL 56.19; 6. Cora Olivero ESP 56.25; 7. Monika Niederstätter ITA 56.64; wzwyż: 1. Hestrie Cloete RSA 2.02; 2. Amy Acuff USA 1.96; 3. Viktoriya Styopina UKR 1.93; 4. Inga Babakova UKR 1.93; 5. Irina Mikhalchenko UKR 1.93; 6. Tatyana Yefimenko KGZ 1.90; 7. Daniela Rath GER 1.90; tyczka: 1. Yelena Isinbayeva RUS 4.78; 2. Svetlana Feofanova RUS 4.73; 3. Annika Becker GER 4.63; 4. Tatyana Polnova RUS 4.53; 5. Zsuzsanna Szabó HUN 4.33; 6. Stacy Dragila USA 4.23; 7. Tracy Bloomfield GBR 4.13; 8. Tatiana Grigorieva AUS 4.03; Monika Pyrek POL NM; trójskok: 1. Yamilé Aldama CUB 15.27; 2. Tatyana Lebedeva RUS 14.99; 3. Yelena Govorova UKR 14.38; 4. Barbara Lah 14.35 PB; 5. Baya Rahouli ALG 14.22; 6. Carlota Castrejana ESP 14.09; 7. Olga Bolshova MDA 14.00; 8. Camilla Johansson SWE 13.82 (+2.4)

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +0.9; awaria aparatury elektron., ręczny pomiar czasu): 1. Dwain Chambers GBR 10.0; 2. Kim Collins SKN 10.0; 3. Deji Aliu NGR 10.0; 4. Bernard Williams USA 10.0; 5. Justin Gatlin USA 10.0; 6. Darren Campbell GBR 10.2; 7. Aziz Zakari GHA 10.2; 8. Mark Lewis-Francis GBR 10.4; 200 m (wiatr +1.3): 1. Christian Malcolm GBR 20.25; 2. Julian Golding GBR 20.46; 3. Marlon Devonish GBR 20.50; 4. Marcin Jędrusiński POL 20.67; 5. Dominic Demeritte BAH 20.67; 6. Chris Lambert GBR 20.86; 400 m (ręczny pomiar czasu): 1. Tyree Washington USA 44.7; 2. Michael Blackwood JAM 44.8; 3. Jerome Young USA 45.0; 4. Avard Moncur BAH 45.4; 5. Daniel Caines GBR 45.5; 6. Ian Mackie GBR 45.9; Bieg B: 1. Chris Brown BAH 45.43; 2. Tim Benjamin GBR 45.63 PB; 3. Sean Baldock GBR 45.87; 4. Daniel Batman AUS 46.17; 800 m: 1. André Bucher SUI 1:45.56; 2. Bram Som NED 1:45.58; 3. James McIlroy GBR 1:45.95; 4. Ricky Soos GBR 1:46.06 PB; 5. Amine Laalou MAR 1:46.61; 6. David Krummenacker USA 1:46.89; 1 mila: 1. Paul Korir KEN 3:48.17 PB; 2. Cornelius Chirchir KEN 3:50.40 PB; 3. William Chirchir KEN 3:52.79; 4. Anthony Whiteman GBR 3:54.94; 5. Tom Mayo GBR 3:55.37 PB; 6. Anas Selmouni MAR 3:55.90; 5000 m: 1. Haile Gebrselassie ETH 12:57.23; 2. Sammy Kipketer KEN 12:59.13; 3. John Kibowen KEN 12:59.74; 4. Benjamin Limo KEN 13:18.94; 5. Markos Geneti ETH 13:28.89; 6. Bob Kennedy USA 13:30.55; 7. John Mayock GBR 13:31.79; 8. Kazuyoshi Tokumoto JPN 13:38.20; 400 m pł: 1. Kemel Thompson JAM 48.05 PB; 2. Joey Woody USA 48.42; 3. Ian Weakley JAM 48.72; 4. James Carter USA 48.88; 5. Ockert Cilliers RSA 49.09; 6. Angelo Taylor USA 49.10; 7. Anthony Borsumato GBR 49.28; 8. Matt Douglas GBR 50.44; trójskok: 1. Leevan Sands BAH 17.40; 2. Tim Rusan USA 17.21; 3. Jonathan Edwards GBR 17.19; 4. Ivaylo Rusenov BUL 16.95; 5. Kenta Bell USA 16.86; 6. Andrew Murphy AUS 16.41; kula: 1. Carl Myerscough GBR 21.50; 2. Manuel Martínez ESP 20.83; 3. Adam Nelson USA 20.25; 4. Milan Haborák SVK 19.72; 5. Christian Cantwell USA 19.69; 6. Miran Vodovnik SLO 19.68; 7. Reese Hoffa USA 19.61; oszczep: 1. Boris Henry GER 85.77; 2. Steve Backley GBR 82.48; 3. Eriks Rags LAT 82.03; 4. Peter Esenwein GER 79.33; 5. Mick Hill GBR 78.73; 6. Voldemars Lusis LAT 77.23



IAAF GRAND PRIX I - Asics
18 sierpnia 2003 - Helsinki (Finlandia)

WYNIKI - KOBIETY

200 m (wiatr -0.2): 1. Chryste Gaines USA 23.06; 2. Beverly McDonald JAM 23.07; 3. Svetlana Goncharenko RUS 23.22; 4. Heide Quinn RSA 23.39; 5. Johanna Manninen FIN 23.46; 6. Ivet Lalova BUL 23.49; 800 m: 1. Maria Cioncan ROM 2:00.20; 2. Svetlana Cherkasova RUS 2:01.33; 3. Mardrea Hyman JAM 2:01.54; 4. Anja Knippel GER 2:01.76; 5. Agnes Samaria NAM 2:01.78; 6. Heidi Jensen DEN 2:02.36; trójskok: 1. Yamilé Aldama CUB 14.43; 2. Heli Koivula FIN 14.36; 3. Olga Bolshova MDA 14.05; 4. Yelena Ivanova RUS 13.87; oszczep: 1. Steffi Nerius GER 62.35; 2. Laverne Eve BAH 62.05; 3. Taina Kolkkala FIN 59.53; 4. Kirsi Ahonen FIN 58.81; 5. Nikolett Szabó HUN 58.56; 6. Ana Mirela Termure ROM 57.12

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +0.8): 1. Darvis Patton USA 10.14; 2. Eric Nkansah GHA 10.14; 3. Shawn Crawford USA 10.16; 4. Justin Gatlin USA 10.17; 5. Frank Fredericks NAM 10.20; 6. Patrick Johnson AUS 10.29; 200 m (wiatr +0.1): 1. Shawn Crawford USA 20.26; 2. Joshua J. Johnson USA 20.32; 3. Ricardo Williams JAM 20.62; 4. Marlon Devonish GBR 20.63; 5. Sherwin Vries NAM 20.79; 6. Ja'Warren Hooker USA 21.29; 800 m: 1. Gary Reed CAN 1:45.85; 2. Andrea Longo ITA 1:45.88; 3. Joeri Jansen BEL 1:46.18; 4. Henry Rotich KEN 1:46.31; 5. Khadevis Robinson USA 1:46.34; 6. James McIlroy GBR 1:46.41; 3000 m: 1. Moses Kigen KEN 7:46.04; 2. Shadrack Korir KEN 7:46.24; 3. Pius Muli KEN 7:46.86; 4. Adrian Blincoe NZL 7:47.46; 5. John Mayock GBR 7:47.47; 6. Erik Sjöqvist SWE 7:49.36; 7. Khalid Zoubaa FRA 7:49.48; 8. David Chemweno KEN 7:49.55; 9. Jari Matinlauri FIN 7:50.54; 10. Craig Mottram AUS 7:51.14; 11. Jorge Torres USA 7:52.15; 12. Loďc Letellier FRA 7:55.47; 110 m pł (wiatr -1.0): 1. Larry Wade USA 13.36; 2. Ron Bramlett USA 13.39; 3. Chris Phillips USA 13.55; 4. Dawane Wallace USA 13.56; 5. Dominique Arnold USA 13.62; 6. Matti Niemi FIN 13.93; 400 m pł: 1. Joey Woody USA 48.43; 2. Llewellyn Herbert RSA 48.50; 3. Ian Weakley JAM 49.07; 4. Ockert Cilliers RSA 49.37; 5. Ruslan Mashchenko RUS 49.57; 6. Ari-Pekka Lattu FIN 49.85; wzwyż: 1. Jacques Freitag RSA 2.26; 2. Sergey Klyugin RUS 2.24; 3. Oskari Frösén FIN 2.21; tyczka: 1. Vadim Strogalyov RUS 5.70; 2. Nick Hysong USA 5.60; 3. Piotr Buciarski DEN 5.60; 4. Derek Miles USA 5.60; 5. Tim Lobinger GER 5.60; w dal: 1. Ignisious Gaisah GHA 8.19; 2. Joan Lino Martínez CUB 7.86; 3. Ruslan Gataullin RUS 7.80; 4. Tommi Evilä FIN 7.76; kula: 1. Yuriy Bilonog UKR 21.09; 2. Christian Cantwell USA 20.55; 3. Bradley Snyder CAN 20.22; 4. Reese Hoffa USA 19.96; oszczep: 1. Boris Henry GER 80.73; 2. Esko Mikkola FIN 79.76; 3. Gergely Horváth HUN 79.44; 4. Breaux Greer USA 78.91; 5. Tero Pitkämäki FIN 77.71; 6. Andrus Värnik EST 77.36



IAAF GRAND PRIX I
7 września 2003 - Rieti (Włochy)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +1.1): 1. Marina Kislova RUS 11.22; 2. Natalya Safronnikova BLR 11.24; 3. Yuliya Tabakova RUS 11.27; 4. Patricia Girard FRA 11.45; 5. Karin Mayr-Krifka AUT 11.48; 6. Endurance Ojokolo NGR 11.59; 7. Lauren Hewitt AUS 11.60; 8. Cydonie Mothersill CAY 11.61; 200 m (wiatr -0.4): 1. Natalya Safronnikova BLR 22.84; 2. Anzhela Kravchenko UKR 22.88; 3. Maryna Maydanova UKR 23.10; 4. Karin Mayr-Krifka AUT 23.26; 5. Cydonie Mothersill CAY 23.27; 6. Yuliya Tabakova RUS 23.31; 7. Lauren Hewitt AUS 23.41; 8. Maria Teresa Schutzmann ITA 24.43; 800 m: 1. Jolanda Ceplak SLO 1:58.26; 2. Faith Macharia KEN 2:00.18; 3. Larisa Chzhao RUS 2:00.22; 4. Tina Paulino MOZ 2:01.16; 5. Brigita Langerholc SLO 2:01.19; 6. Anita Brägger SUI 2:01.22; 7. Hayley Tullett GBR 2:01.22; 8. Tamara Volkova UKR 2:01.90; 9. Letitia Vriesde SUR 2:02.92; 10. Olga Raspopova RUS 2:03.46; 1500 m: 1. Joanne Pavey GBR 4:04.46; 2. Natalya Yevdokimova RUS 4:04.61; 3. Jackline Maranga KEN 4:04.75; 4. Naomi Mugo KEN 4:04.79; 5. Iryna Lishchynska UKR 4:04.98; 6. Daniela Yordanova BUL 4:06.32; 7. Maria Cioncan ROM 4:07.83; 8. Inna Poluškina LAT 4:13.29; 9. Iris María Fuentes-Pila ESP 4:15.86; 10. Anna Jakubczak POL 4:22.06; 400 m pł: 1. Sandra Glover USA 53.34; 2. Yuliya Pechonkina RUS 53.43; 3. Tetiana Tereschuk-Antipova UKR 54.85; 4. Surita Febbraio RSA 55.49; 5. Andrea Blackett BAR 55.62; 6. Natalya Torshina KAZ 56.06; 7. Maren Schott GER 56.73; 8. Monika Niederstatter ITA 56.89; wzwyż: 1. Venelina Veneva BUL 2.01; 2. Viktoriya Styopina UKR 1.98; 3. Olga Kaliturina RUS 1.95; 4. Yelena Yelesina RUS 1.95; 5. Amy Acuff USA 1.92; 5. Iryna Mykhalchenko UKR 1.92; 7. Antonella Bevilacqua ITA 1.92; 8. Dóra Györffy HUN 1.88; trójskok: 1. Magdelín Martínez ITA 14.88 (+2.2); 2. Françoise Mbango Etone CMR 14.79; 3. Adelina Gavrila ROM 14.75; 4. Yelena Oleynikova RUS 14.32; 5. Barbara Lah ITA 13.86 (+2.5); 6. Simona La Mantia ITA 13.77

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +0.3): 1. Asafa Powell JAM 10.12; 2. Coby Miller USA 10.25; 3. Ricardo Williams JAM 10.30; 4. Luca Verdecchia ITA 10.33; 5. Alessandro Cavallaro ITA 10.37; 6. Francesco Scuderi ITA 10.47; Shawn Crawford USA dsq; Uchenna Emedolu NGR dsq; 200 m (wiatr +0.4): 1. Shawn Crawford USA 20.24; 2. Ricardo Williams JAM 20.42; 3. Julian Golding GBR 20.64; 4. Marlon Devonish GBR 20.73; 5. Alessandro Cavallaro ITA 20.78; 6. Massimiliano Donati ITA 20.98; 7. Coby Miller USA 21.18; 800 m: 1. Hezekiél Sepeng RSA 1:44.85; 2. Andrea Longo ITA 1:44.96; 3. Michael Rotich KEN 1:44.99; 4. Nicholas Wachira KEN 1:45.17; 5. Joseph Mutua KEN 1:45.25; 6. Florent Lacasse FRA 1:45.45; 7. Gary Reed CAN 1:46.38; 1 mila: 1. Hicham El Guerrouj MAR 3:50.20; 2. Alex Kipchirchir KEN 3:50.25; 3. Robert Rono KEN 3:50.98; 4. Rui Silva POR 3:51.98; 5. William Chirchir KEN 3:52.18; 6. Tarek Boukensa ALG 3:52.34; 7. Benjamin Kipkurui KEN 3:53.77; 8. Adrian Blincoe NZL 3:54.40; 9. James Nolan IRL 3:54.62; 10. Sergio Gallardo ESP 3:56.78; 11. John Mayock GBR 3:57.85; 12. Craig Mottram AUS 4:01.83; 3000 m: 1. Paul Koech KEN 7:38.48; 2. Ali Saďdi-Sief ALG 7:39.30; 3. John Kibowen KEN 7:39.81; 4. Pius Muli KEN 7:40.82; 5. Joseph Kosgei KEN 7:44.70; 6. Bernard Barmasai KEN 7:46.21; 7. Hillary Chenonge KEN 7:46.37; 8. Christian Belz SUI 7:51.32; 110 m pł (wiatr +1.6): 1. Chris Phillips USA 13.35; 2. Ron Bramlett USA 13.45; 3. Márcio Simăo de Souza BRA 13.67; 4. Terrence Trammell USA 13.78; 5. Emiliano Pizzoli ITA 14.17; Duane Ross USA dnf; 400 m pł: 1. Felix Sánchez DOM 48.62; 2. Dean Griffiths JAM 49.01; 3. Jirí Muzik CZE 49.03; 4. Matthew Douglas GBR 50.07; 5. Thomas Kortbeek NED 50.64; 6. Stéphane Diagana FRA 51.18; tyczka: 1. Giuseppe Gibilisco ITA 5.81; 2. Denys Yurchenko UKR 5.81; 3. Romain Mesnil FRA 5.70; 4. Dmitri Markov AUS 5.60; 5. Timothy Mack USA 5.60; Nick Hysong USA nm; dysk: 1. Róbert Fazekas HUN 67.16; 2. Gerd Kanter EST 64.53; 3. Vasiliy Kaptyukh BLR 63.76; 4. Zoltán Kövágó HUN 63.03; 5. Aleksander Tammert EST 62.26; 6. Mario Pestano ESP 62.08; 7. Diego Fortuna ITA 59.61; 8. Cristiano Andrei ITA 59.25

Back To Top