Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



IAAF Grand Prix 1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005

IAAF World Athletics Final 2003 | 2004 | 2005

IAAF Grand Prix

IAAF Super Grand Prix:
IAAF Grand Prix I:
IAAF Grand Prix II:  30.05 - Bratysława,  3.06 - Sevilla


IAAF GRAND PRIX II
30 maja 1995 - Bratysława (Słowacja)

WYNIKI - KOBIETY

400: 1. Inna Neplueva UKR 53.22; 3000 m: 1. Sonya O'Sullivan IRL 8.45.50; 2. Simona Staicu ROM 9.12.40; 3. Jana Kucerikova CZE 9.13.10; 400 m pł: 1. Tatyana Kurotchkina BLR 54.69; 2. Heike Meissner GER 56.08; 3. Irina Lenskaya UKR 56.47; trójskok: 1. Galina Tchistyakova RUS 14.42; kula: 1. Victoria Pavlych UKR 18.86; 2. Valentina Fedjushina UKR 18.67

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

200 m: 1. Andrew Tynes BAH 20.50; 2. Solomon Wariso GBR 20.77; 3. Daniel Effiong NGR 20.87; 3000 m: 1. Venuste Niyongabo BUR 7.39.19; 2. James Kariyuki KEN 7.46.96; 3. Gary Lough GBR 7.49.45; 110 m pł: 1. Roger Kingdom USA 13.35; 2. Igor Kovac SLK 13.41; 3. Levente Csillag HUN 13.75; 400 m pł: 1. Oleg Tverdochleb UKR 48.64; 2. Samuel Matete ZAM 48.77; dysk: 1. Lars Riedel GER 64.34; 2. Vaclavas Kidikas LIT 62.72; oszczep: 1. Jan Zelezny CZE 90.80; 2. Sergei Makarov RUS 83.48; 3. Yuri Rybin RUS 81.62



IAAF GRAND PRIX II
3 czerwca 1995 - Sevilla (Hiszpania)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Falilat Ogunkoya NGR 11.47; 2. Natalia Voronova RUS 11.52; 3. Sandra Myers Brown SPA 11.58; 800 m: 1. Ludmila Rogachova RUS 2:00.64; 2. Carla Sacramento POR 2:00.91; 5000 m: 1. D. Tulu ETH 15:40.03; 2. Z. Ouaziz MAR 15:48.74; 3. C. Misaros ROM 15:49.25; 400 m pł: 1. Deon Hemmings JAM 54.97; 2. Olga Nazarova RUS 55.81; wzwyż: 1. Yelena Topchina RUS 1.93; 2. N. Bakoyianni GRE 1.93; 3. C. Castrejana SPA 1.85; trójskok: 1. Inna Lasovskaya RUS 15.05; 2. Concepcion Paredes SPA 14.27; 3. Niurka Montalvo CUB 14.18; kula: 1. Valentina Fedyushina UKR 19.42

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

200 m: 1. Jeff Williams USA 20.59; 2. Andrew Tynes BAH 20.78; 3. Bruny Surin CAN 20.80; 1500 m: 1. Noureddine Morceli ALG 3.32.99; 2. Vincent Malakwen KEN 3.36.16; 3. M. Canellas SPA 3:37.83; 5000 m: 1. Paul Tergat KEN 13:22.12; 2. D. Castro POR 13:23.01; 3. S. Kororia KEN 13:24.08; 110 m pł: 1. Courtney Hawkins USA 13.46; 2. Tony Dees USA 13.46; 3. Brian Amos USA 13.64; 3000 m z przeszk.: 1. Matthew Birir KEN 8.14.59; 2. Richard Kosgei KEN 8.17.55; 3. Eliud Barngetuny KEN 8.19.01; w dal: 1. Ivan Pedroso CUB 8.49; 2. Ivaylo Mladenov BUL 8.33; młot: 1. Igor Astapkovich BLR 81.62; 2. Tibor Gecsek HUN 77.56; 3. Andrei Abduvaliev TDZ 76.44

Back To Top