Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



IAAF Grand Prix 1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005

IAAF World Athletics Final 2003 | 2004 | 2005

IAAF Grand Prix

IAAF Super Grand Prix:
IAAF Grand Prix I: 28.06 - Paryż
IAAF Grand Prix II:


IAAF GRAND PRIX I
28 czerwca 1996 - Paryż (Francja)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Mary Onyali NGR 11.06; 2. Zhanna Pintusevich UKR 11.10; 3. Irina Privalova RUS 11.11; 4. Chryste Gaines USA 11.12; 5. Marina Tradenkova RUS 11.14; 6. D'Andre Hill USA 11.29; 7. Carlette Guidry USA 11.30; 8. Melinda Gainsford AUS 11.45; 400 m: 1. Marie-Jose Perec FRA 49.47; 2. Falilat Ogunkoya NGR 49.89; 3. Jearl Miles USA 50.35; 4. Maicel Malone USA 50.45; 5. Renee Poetschka AUS 50.99; 6. Fatima Yusuf NGR 51.23; 800 m: 1. Jelena Afanasyeva RUS 1:58.36; 2. Patricia Djate FRA 1:58.66; 3. Stella Jongmans NED 1:58.90; 4. Charmaine Crooks CAN 1:59.33; 5. Joetta Clark USA 1:59.64; 6. Viviane Dorsile FRA 1:59.85; 7. Letitia Vriesde SUR 2:00.18; 1500 m: 1. Gabriela Szabo ROM 4:03.18; 2. Maria Mutola MOZ 4:03.40; 3. Margerita Marusyeva RUS 4:04.36; 4. Sinead Delahunty IRL 4:04.65; 5. Olga Churbanova RUS 4:06.13; 6. Blandine Blitzner FRA 4:06.45; 100 m pł: 1. Patricia Girard FRA 12.86; 2. Yulia Graudyn RUS 12.93; 3. Brigitta Bukovec SLO 12.95; 4. Natalia Grigoryeva UKR 13.13; 5. Aliuska Lopez CUB 13.14; 6. Tatyana Reshetnikova RUS 13.17; 400 m pł: 1. Tonya Buford-Bailey USA 53.53; 2. Kim Batten USA 54.12; 3. Tonya Williams USA 54.79; 4. Tatyana Tereshchuk UKR 54.84; 5. Anna Knoroz RUS 55.41; 6. Trevia Williams USA 55.61; trójskok: 1. Inessa Kravetz UKR 14.57; 2. Yelena Govorova UKR 14.42; 3. Ghalina Chistyakova SVK 14.22; 4. Yanilet Almada CUB 14.04; 5. Yolanda Chen RUS 13.89; oszczep: 1. Oksana Ovchinnikova RUS 64.60; 2. Louise McPaul AUS 64.46; 3. Rita Ramanauskaite LTU 63.90; 4. Joanna Stone AUS 63.24; 5. Natalya Shikholenko BLR 62.92; 6. Steffi Nerius GER 62.60; 7. Yekaterina Ivakina RUS 61.40; 8. Isel Lopez CUB 61.10

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +0.7): 1. Bruny Surin CAN 10.03; 2. Donovan Bailey CAN 10.04; 3. Linford Christie GBR 10.05; 4. Jon Drummond USA 10.08; 5. Ato Boldon TRI 10.09; 6. Leroy Burrell USA 10.13; 7. Olapade Adeniken NGR 10.18; 8. Tim Harden USA 10.25; 200 m (wiatr -0.2): 1. Frank Fredericks NAM 19.95; 2. Patrick Stevens BEL 20.37; 3. Ivan Garcia CUB 20.45; 4. John Regis GBR 20.52; 5. Brian Lewis USA 20.57; 800 m: 1. Arthemon Hatungimana BUR 1:45.52; 2. Bruno Konczylo FRA 1:45.71; 3. Rick Kenah USA 1:46.19; 4. Beyounes Lahlou MAR 1:46.20; 5. Marius van Heerden RSA 1:46.40; 6. Andrey Loginov RUS 1:46.57; 1500 m: 1. Noureddine Morceli ALG 3:29.50; 2. Marko Koers NED 3:33.05; 3. Markus O'Sullivan IRL 3:34.09; 4. Noureddine Bahar MAR 3:34.32; 5. Tony Whiteman GBR 3:34.47; 6. Vyacheslav Shabunin RUS 3:34.50; 7. Mickael Damian FRA 3:34.52; 8. Gennaro di Napoli ITA 3:34.98; 5000 m: 1. Salah Hissou MAR 12:55.93; 2. Khalid Boulami MAR 13:02.30 PB; 3. Smail Sghir MAR 13:02.94 PB; 4. Dieter Baumann GER 13:09.47; 5. Oloys Mizigama BUR 13:13.08; 6. Mathieu Ntawulikura BUR 13:13.94; 7. Khalid Skah MAR 13:15.32; 8. Brahim Lahlafi MAR 13:15.54; 110 m pł: 1. Mark Crear USA 13.09; 2. Larry Harrington USA 13.48; 3. Emilio Valle CUB 13.49; 4. Eric Batte CUB 13.50; 5. Kyle van der Kuyp AUS 13.59; 6. Vincent Clarico FRA 13.74; 7. Li Tong CHN 13.96; 400 m pł: 1. Derrick Adkins USA 47.70; 2. Samuel Matete ZAM 48.06; 3. Bryan Bronson USA 48.37; 4. Calvin Davis USA 49.01; 5. Jean-Paul Bruwier BEL 49.09; 6. Ruslan Mashchenko RUS 49.16; 7. Sven Nylander SWE 49.33; wzwyż: 1. Taec Jin Lee KOR 2.32; 2. Dragutin Topic YUG 2.32; 3. Tim Forsyth AUS 2.29; 4. Dalton Grant GBR 2.25; 5. Troy Kemp BAH 2.20; tyczka: 1. Sergey Bubka UKR 6.00; 2. Igor Trandenkov RUS 5.95; 3. Okkert Brits RSA 5.85; 4. Alain Andji FRA 5.80; 5. Andrey Tivontschik GER 5.80; 6. Pat Manson USA 5.70; 7. Jean Galfione FRA 5.70; 8. Lawrence Johnson USA 5.60; w dal: 1. Kareem Streete-Thompson USA 8.13; 2. Roland McGhee USA 7.95; 3. Robert Emmijan ARM 7.81; 4. Khader Klouchi FRA 7.77; 5. Jaime Jefferson CUB 7.70; oszczep: 1. Jan Zelezny CZE 88.42; 2. Tom Pukstys USA 86.04; 3. Sergey Makarov RUS 83.90; 4. Patrik Boden SWE 83.52; 5. Andrew Currey AUS 82.58; 6. Raymond Hecht GER 81.84; 7. Peter Blank GER 81.00



Back To Top