Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



Mityngi lekkoatletyczne 1976 | 1977 | 1978 | 1979 | 1980
1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005



International Meeting
3 kwietnia 2005 - Dakar (Senegal)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +0.2): 1. Endurance Ojokolo NGR 11.66; 2. Fabienne Feraez BEN 11.69; 3. Amandine Allou Affoue CIV 11.77; 200 m (wiatr +1.7): 1. Aida Diop SEN 23.53; 2. Aminata Diouf SEN 23.55; 3. Amandine Allou Affoue CIV 23.58; 400 m; 1. Amy Mbacké Thiam SEN 52.52; 2. Mary Christiana Ekpukhon NGR 52.81; 3. Fatou Binetou Fall SEN 52.99; 400 m pł: 1. Surita Febbraio RSA 55.84; 2. Aissata Soulama BUR 56.74 NR; 3. Sylvanie Marandais FRA 56.99; w dal: 1. Khadiatou Camara MLI 6.29; 2. Esther Agathise NGR 6.11; 3. Françoise Mbango CAM 6.02 (+2.7)

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +2.6): 1. Aziz Zakari GHA 10.02; 2. Olusoji Fasuba NGR 10.08; 3. Uchenna Emedolu NGR 10.15; 200 m (wiatr: –0.1): 1. Olusoji Fasuba NGR 20.60; 2. Uchenna Emedolu NGR 20.62; 3. Joseph Batangdon CAM 20.95; 400 m: 1. Talkmore Nyongani ZIM 45.72; 2. Ali Abubakr Nagmeldine SUD 45.96; 3. Dewayne Barret JAM 46.15; 4. Eric Milazar MAU 46.15; 5. Naman Keita FRA 46.19; 800 m: 1. Werner Botha RSA 1:47.35; 2. Abdoulaye Wagne SEN 1:48.27; 3. Yassine Bensghir MAR 1:48.56; 400 m pł: 1. Ibrahima Maiga MLI 50.16 NR; 2. Ibou Faye SEN 50.78; 3. Seth Mbow SEN 52.04; wzwyż: 1. Jacques Freitag RSA 2.28; 2. Dieudonné Opota FRA 2.15; 3. Gregory Gabella FRA 2.15; w dal: 1. Ndiss Kaba Badji SEN 8.30m (+3.4); 2. Arnaud Casquette MAU 8.08; 3. Khotso Mokoena RSA 7.90 (+3.0)



Jamaica International Invitational
7 maja 2005 - Kingston (Jamajka)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +0.8): 1. Sherone Simpson JAM 11.03; 2. Aleen Bailey JAM 11.07; 3. Lauryn Williams USA 11.08; 4. Muna Lee USA 11.30; 5. Inger Miller USA 11.46; 6. Wyllesheia Myrick USA 11.56; 200 m (wiatr -0.1): 1. Veronica Campbell JAM 22.53; 2. Muna Lee USA 23.02; 3. Lashauntea Moore USA 23.25; 4. Shericka Williams JAM 23.38; 5. Beverly McDonald JAM 23.47; 6. Connie Moore USA 23.67; 7. Inger Miller USA 23.77; 8. Jade Bailey BAR 24.06; 400 m: 1. Sanya Richards USA 49.96; 2. Monique Hennagan USA 50.83; 3. Lorraine Fenton JAM 51.78; 4. Novlene Williams JAM 52.07; 5 Sandie Richards JAM 52.07; 6 Moya Thompson JAM 52.23; 7 Nadia Davy JAM 52.61; 8 Michelle Burgher JAM 54.75; 800 m 1. Kenia Sinclair JAM 2:00.05; 2. Hazel Clark USA 2:01.17; 3. Marian Burnett GUY 2:02.13; 4. Mardrea Hyman JAM 2:02.63; 5. Kameisha Bennett USA 2:02.90; 100 m pł (wiatr +1.5): 1. Perdita Felicien CAN 12.67; 2. Lacena Golding-Clarke JAM 12.72; 3. Delloreen London JAM 12.78; 4. Michelle Freeman JAM 12.84; 5. Joanna Hayes USA 12.88; 6. Vonette Dixon JAM 13.19; trójskok: 1. Trecia Smith JAM 14.33; 2. Yamilé Aldama SUD 14.15; 3. Suzette Lee JAM 13.89; 4. Taneisha Scanlon IRL 13.23

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +1.8): 1. Asafa Powell JAM 9.84 NR, AR; 2. Dwight Thomas JAM 10.05; 3. Michael Frater JAM 10.09; 4. Darrel Brown TRI 10.12; 5. Mark Lewis-Francis GBR 10.13; 6. Coby Miller USA 10.16; 7. Darvis Patton USA 10.27; 8. Winston Smith JAM 10.49; 200 m (wiatr +0.9): 1. Usain Bolt JAM 20.14; 2. Leo Bookman USA 20.34; 3. Coby Miller USA 20.51; 4. Chris Williams JAM 20.65; 5. Ainsley Waugh JAM 20.83; 6. Jimmie Hackley USA 20.92; 400 m: 1. LaShawn Merritt USA 44.66; 2. Andrew Rock USA 44.75; 3. Sanjay Ayre JAM 45.26; 4. Michael Blackwood JAM 45.32; 5. Davian Clarke JAM 45.34; 6. Brandon Simpson JAM 45.76; 800 m: 1. Benjamin Kipkurui KEN 1:46.86; 2. Bernard Lagat USA 1:47.07; 3. Derrick Peterson USA 1:47.44; 110 m pł (wiatr +1.1): 1. David Payne USA 13.41; 2. Aubrey Herring USA 13.71; 3. Maurice Wignall JAM 13.79; 400 m pł: 1. Danny McFarlane JAM 49.01; 2. Rickey Harris USA 49.21; 3. LaBronze Garrett USA 49.55; 4. Fred Sharpe USA 49.74; 5. Dinsdale Morgan JAM 50.24; wzwyż: 1. Adam Shrunk USA 2.28; 2-4. Matt Hemmingway USA 2.20; Jamie Neito USA 2.20; Terrence Woods USA 2.20; w dal: 1. James Beckford JAM 7.95; 2. Walter Davis USA 7.92 (+2.7); 3. John Moffitt USA 7.90; 4. Tony Allmond USA 7.85



Coca-Cola Modesto Relays
7 maja 2005 - Modesto (USA)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +1.8): 1. Chandra Sturrup BAH 11.29; 2. Angela Williams USA 11.41; 200 m (wiatr +1.5): 1. Stephanie Durst USA 22.98; 2. Lashawndra Ratcliff USA 23.93 PB; 3. Esther Akinsulie CAN 23.96 PB; 400 m: 1. Kia Davis USA 52.32; 2. Moushaumi Robinson USA 53.35; 3. Demetria Washington USA 53.60; 100 m pł (wiatr +1.1): 1. Michelle Perry USA 12.78; tyczka: 1. Jillian Schwartz USA 4.55; 2. Mary Sauer USA 4.45; 3. Dana Ellis-Buller CAN 4.35; w dal: 1. Jackie Edwards BAH 6.53; 2. Akiba McKinney USA 6.53; 3. Brianna Glenn USA 6.44 (+3.0)

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr -0.2): 1. Leonard Scott USA 10.06; 2. Jason Smoots USA 10.20; 3. Mark Jelks USA 10.22 PB; 4. Rae Edwards USA 10.33; 200 m: 1. Rae Edwards USA 20.70; 2. Jeff Laynes USA 20.85; 3. Leo Settle USA 20.90; 400 m: 1. Jeremy Wariner USA 45.16; 2. Godfrey Herring USA 46.29; 3. Mitch Potter USA 46.31; 800 m: 1. Khadevis Robinson USA 1:45.35; 2. Jebreh Harris USA 1:46.03 PB; 110 m pł (wiatr +0.8): 1. Anwar Moore USA 13.23 PB; 2. Micah Harris USA 13.42; 3. Dawane Wallace USA 13.48; 4. Tim Bogdanof USA 13.51; 5. Duane Ross USA 13.52; 6. Karl Jennings CAN 13.52; 400 m pł: 1. Bayano Kamani PAN 49.76; tyczka: 1. Toby Stevenson USA 5.85; 2. Russ Buller USA 5.75; 3. Tim Lobinger GER 5.65; 4. Derek Miles USA 5.65; 5. Jeff Hartwig USA 5.65; 6. Nick Buckfield GBR 5.50; w dal: 1. Juaune Armon USA 7.93; 2. Bashir Ramzy USA 7.78; trójskok: 1. Kenta Bell USA 16.90; 2. Chris Hercules USA 16.18; kula: 1. John Godina USA 20.87; 2. Dan Taylor USA 20.75 PB; 3. Christian Cantwell USA 20.68; 4. Jamie Beyer USA 20.42; dysk: 1. Jarred Rome USA 62.62; 2. Cameron Bolles USA 60.08



31st Torneo Internacional Orlando Guaita
8 maja 2005 - Santiago (Chile)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -0.6): 1. Lucimar de Moura BRA 11.40; 2. Rosemar Coelho Neto BRA 11.70; 200 m (wiatr -0.8): 1. Lucimar de Moura BRA 23.03; 2. Daniela Riderelli CHI 24.55 PB; 3. Fernanda Mackenna CHI 24.95; 400 m: 1. Eliana Pacheco VEN 54.13; 2. Fernanda Mackenna CHI 54.87 PB; 100 m pł (wiatr -0.8): 1. Maíla Paula Machado BRA 13.59; wzwyż: 1. Eliana Renata da Silva BRA 1.87 PB

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +2.2): 1. Basílio de Morăes BRA 10.29; 2. Heber Viera URU 10.32; 3. Raphael Raymundo de Oliveira BRA 10.38; 200 m (wiatr -0.7): 1. Basílio de Morăes BRA 20.68; 2. Heber Viera URU 20.72; 1500 m: 1. Byron Piedra ECU 3:41.61; 110 m pł (wiatr +1.0): 1. Anselmo Gomes da Silva BRA 13.53; 2. Paulo Villar COL 13.67; 3. Cleverson Silva BRA 14.16; 400 m pł: 1. Raphael Fernandes BRA 50.20; 2. Cleverson Silva BRA 50.39; 3. Andrés Silva URU 50.56 NR; tyczka: 1. Fábio da Silva BRA 5.40; w dal: 1. Irving Saladino PAN 8.26 NR; 2. Rogerio Bispo BRA 7.68; kula: 1. Yojer Medina VEN 18.13; 2. Germán Lauro ARG 17.51; oszczep: 1. Manuel Fuenmayor VEN 76.56; 2. Diego Moraga CHI 71.78; 3. Pablo Pietrobelli ARG 70.84



Internationales Pfingstsportfest
16 maja 2005 - Rehlingen (Niemcy)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -1.1): 1. Delphine Atangana CMR 11.83; 2. Jacqueline Poelman NED 11,86; 3, Montell Douglas GBR 11.98; 400 m: 1. Solen Desert FRA 52.58; 2. Christy Ekpukpon NGR 52.79; 3. Catherine Murphy GBR 52.92; 4. Korinna Fink GER 53.78; 800 m: 1. Anita Brägger SUI 2:04.19; 2. Ewelina Sętowska POL 2:04.58; 3. Joanna Buza POL 2:04.75; 3000 m: 1. Sabrina Mockenhaupt GER 9:01.45; 2. Teyba Erkesso ETH 9:06.68; 3. Margaret Chirchir KEN 9:12.35; wzwyż: 1. Romana Dubnova CZE 1.84; 2. Anett Jambor GER 1.80; 3. Birgit Kähler HER 1.80; kula: 1. Astrid Kumbernuss GER 18.45; 2. Nadine Beckel GER 17.31; 3. Assunta Legnante ITA 17.28

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr -0.5): 1. Olusoji Fasuba NGR 10.29; 2. Tamunosiki Atorudio NGR 10.51; 3. Darren Campbell GBR 10.55; 400 m: 1. Simon Kirch GER 45.85; 2. Andrea Barberi ITA 46.30; 3. Abdallatif El Ghazaoui MAR 47.32; 800 m: 1. John Litei KEN 1:47.71; 2. Nasho Rutto KEN 1:48.37; 3. Tom Omey BEL 1:48.51; 1500 m: 1. Ali Maataoui MAR 3:38.54; 2. Shadrack Lagat KEN 3:40.95; 3. Bernhard Kiptum KEN 3:41.47; 3000 m: 1. Richard Matelong KEN 7:48.71; 2. David Chemweno KEN 7:49.98; 3. Kollins Kosgei KEN 7:52.00; 400 m pł: 1. Okkert Cilliers RSA 49.24; 2. Andreas Wickert GER 50.86; 3. Henning Kuschewitz GER 50.99; wzwyż: 1. Kyriacos Iaonnou CYP 2.24; 2. Peter Larsen NED 2.21; 3. Jean-Claude Rabbath LBN 2.18; młot: 1. Markus Esser GER 78.82; 2. Karsten Kobs GER 77.21; 3. Krisztian Pars HUN 76.89; 4. Holger Klose GER 75.42; 5. Miloslav Konopka SVK 74.98; 6. Szymon Ziółkowski POL 74.69; oszczep: 1. Mark Frank GER 80.43; 2. Christian Nicolay GER 78.02



Norwich Union International (Rosja - USA - Wielka Brytania)
5 czerwca 2005 - Glasgow (Wielka Brytania)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -2.4): 1. Olga Fyodorova RUS 11.63; 2. Angela Williams USA 11.66; 3. Joice Maduaka GBR 11.75; 4. Laura Turner GBR 11.80; 5. Mariya Bolikova RUS 11.82; 6. Connie Moore USA 11.98; 400 m: 1. Allyson Felix USA 51.12 PB; 2. Tatyana Firova RUS 51.22; 3. Maria Lisnichenko RUS 51.79; 4. Donna Fraser GBR 52.58; 5. Lee Mcconnell GBR 52.92; 6. Demetria Washington USA 54.60; 1500 m: 1. Kelly Holmes GBR 4:06.52; 2. Yelena Zadorozhnaya RUS 4:06.99; 3. Helen Clitheroe GBR 4:07.98; 4. Yelena Sobolyeva RUS 4:12.34; 5. Mary Jayne Harrelson USA 4:19.05; 6. Heather Sagan USA 4:33.53; 3000 m: 1. Joanne Pavey GBR 8:45.79; 2. Yelena Sidorchenkova RUS 9:00.87 PB; 3. Olesya Syryeva RUS 9:02.44; 4. Sharon Dickie-Thompson USA 9:04.33; 5. Natalie Harvey GBR 9:06.05; 6. Melissa Cook USA 9:39.78; 100 m pł (wiatr -0.9): 1. Michelle Perry USA 12.85; 2. Mariya Koroteyeva RUS 12.87; 3. Lolo Jones USA 12.95; 4. Tatyana Pavliy RUS 13.25; 5. Sarah Claxton GBR 13.41; 6. Diane Allahgreen GBR 13.92; 4 x 100 m: 1. ROSJA (O. Fyodorova, O. Khalandyreva, I. Khabarova, Y. Kondratyeva) 43.37; 2. USA (A. Williams, A. Rhett, S. Durst, C. Moore) 43.49; 3. WIELKA BRYTANIA (D. Allahgreen, S. Deacon, L. Turner, K. Endacott) 44.76; w dal: 1. Irina Simagina RUS 6.88 (+2.2); 2. Oksana Udmurtova RUS 6.66; 3. Kelly Sotherton GBR 6.64 (+2.6); 4. Brianna Glenn USA 6.31; 5. Gillian Cooke GBR 6.16 (+2.9); 6. Adrien Sawyer USA 5.53; młot: 1. Erin Gilreath USA 71.49; 2. Olga Kuzenkova RUS 69.64; 3. Gulfiya Khanafeyeva RUS 66.46; 4. Amber Campbell USA 65.86; 5. Shirley Webb GBR 64.81; 6. Zoe Derham GBR 60.28

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr -1.6): 1. Mark Lewis-Francis GBR 10.43; 2. Maurice Greene USA 10.44; 3. Jason Gardener GBR 10.50; 4. Rae Edwards USA 10.60; 5. Aleksandr Ryabov RUS 10.65; 6. Andrey Yepishin RUS 10.69; 200 m (wiatr -1.8): 1. John Capel USA 21.04; 2. Christian Malcolm GBR 21.13; 3. Chris Lambert GBR 21.25; 4. Aaron Armstrong USA 21.30; 5. Oleg Sergeyev RUS 21.86; 6. Sergey Bychkov RUS 22.18; 400 m: 1. Malachi Davis GBR 46.48; 2. Andrey Rudnitskiy RUS 46.97; 3. James Davis USA 47.22; 4. Dmitriy Forshev RUS 47.44; 5. Daniel Caines GBR 47.78; 6. Mitch Potter USA 47.84; 800 m: 1. Dmitriy Bogdanov RUS 1:47.26; 2. James Mcilroy GBR 1:47.68; 3. Sam Burley USA 1:47.89; 4. Ramil Aritkulov RUS 1:48.10; 5. Jeb Harris USA 1:48.62; 6. Jimmy Watkins GBR 1:49.07; 400 m pł: 1. Kenneth Ferguson USA 49.93; 2. Mikhail Lipskiy RUS 50.08; 3. Aleksandr Borshchenko RUS 50.48; 4. Eric Thomas USA 50.54; 5. Matthew Douglas GBR 50.58; 6. Nick Stewart GBR 52.11; 4 x 100 m: 1. WIELKA BRYTANIA (J. Gardener, C. Lambert, M. Devonish, M. Lewis-Francis) 38.93; 2. USA 1 (D. Phillips, R. Edwards, A. Armstrong, M. Jelks) 38.95; 3. ROSJA (S. Bychkov, O. Sergeyev, A. Smirnov, A. Yepishin) 39.57; 4. USA 2 (J. Capel, M. Scales, A. Buchanan, E. Wiggins) 39.67; wzwyż: 1. Yaroslav Rybakov RUS 2.30; 2. Jamie Nieto USA 2.27; 3. Matt Hemingway USA 2.24; 4. Aleksey Dmitrik RUS 2.24; 5-6. Ben Challenger GBR 2.15; Tom Parsons GBR 2.15; w dal: 1. Dwight Phillips USA 8.26; 2. Miguel Pate USA 8.02; 3. Vitaliy Shkurlatov RUS 7.90; 4. Ruslan Gataullin RUS 7.67; 5. Greg Rutherford GBR 7.63 PB; 6. Darren Ritchie GBR 7.63 (+3.3)

WYNIKI MECZU

1. ROSJA - 118 pkt.
2. USA - 108 pkt.
3. WIELKA BRYTANIA - 92 pkt.



V Europejski Festiwal Lekkoatletyczny
5 czerwca 2005 - Bydgoszcz (Polska)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Zhanna Block UKR 11.33; 2. Chandra Sturrup BAH 11.34; 3. Laverne Jones VIC 11.75; 4. Daria Onyśko POL 11.78; 5. Anzhela Kravchenko UKR 11.87; 6. Iwona Brzezińska POL 11.98; 200 m: 1. Zhanna Block UKR 22.98; 2. Anna Pacholak-Guzowska POL 23.44; 3. Dowdie Gaye JAM 23.50; 4. Marina Maydanova UKR 23.52; 5. Laverne Jones VIC 23.61; 6. Grażyna Prokopek POL 23.87; 1500 m: 1. Irina Krakowiak LTU 4:09.65; 2. Natalya Gorelova RUS 4:10.74; 3. Anna Kotienkova BLR 4:16.75 PB; 4. Renata Pliś POL 4:18.24; 100 m pł: 1. Kirsten Bolm GER 12.92; 2. Andrea Bliss JAM 13.07; 3. Aurelia Trywiańska POL 13.09; 4. Nadine Faustin HAI 13.44; 400 m pł: 1. Anna Jesień POL 54.22 NR; 2. Sandra Glover USA 54.53; 3. Marta Chrust-Rożej POL 56.15; 4. Małgorzata Pskit POL 56.41; 5. Ekaterina Bakhvalova RUS 56.51; 6. Irina Anashkina RUS 57.53; tyczka: 1. Anna Rogowska POL 4.50; 2-3. Ludmila Vojlenko UKR 4.10; Elena Belyakova RUS 4.10; 4. Róża Kasprzak POL 3.90; trójskok: 1. Natalia Safronova BLR 14.12; 2. Adelina Gavrila ROM 13.81; 3. Aleksandra Fila POL 13.53; 4. Irina Vasilieva RUS 13.41; 5. Aneta Sadach POL 13.34; 6. Liliana Zagacka POL 13.31

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr -1.9): 1. Uchenna Emedolu NGR 10.44; 2. Łukasz Chyła POL 10.54; 3. Brian Dzingai ZIM 10.56; 4. Anatoliy Dovgal UKR 10.56; 5. Ambrose Ezenwa AUS 10.56; 6. Dariusz Kuć POL 10.69; 200 m: 1. Brian Dzingai ZIM 20.52; 2. Ambrose Ezenwa AUS 20.77; 3. Marcin Urbaś POL 20.81; 4. Uchenna Emedolu NGR 20.81; 5. Johan Wissman SWE 20.93; 6. Morten Jenssen DEN 21.07; 800 m: 1. Grzegorz Krzosek POL 1:46.28; 2. Osmar Barbosa Dos Santos BRA 1:46.37; 3. Mirosław Formela POL 1:47.15; 4. Joseph Mutua KEN 1:47.15; 5. Yared Shegumo POL 1:48.42; 6. Ireneusz Sekretarski POL 1:48.93; 110 m pł: 1. Maurice Wignall JAM 13.52; 2. Evgeniy Borisov RUS 13.77; 3. Damian Greaves GBR 13.85; 4. Maksim Lynsha BLR 13.90 PB; 5. Artur Kohutek POL 13.90; 6. Andrew Turner GBR 13.97; 400 m pł: 1. Marek Plawgo POL 49.10; 2. Kemel Thompson JAM 49.18; 3. Yevgeniy Meleshenko KAZ 49.21; 4. Ian Weakley JAM 49.30; 5. Dean Griffiths JAM 50.05; 6. Jiri Muzik CZE 50.16; 3000 m z przeszk.: 1. Radosław Popławski POL 8:17.87; 2. Julius Nyamu KEN 8:17.92 PB; 3. Andrey Olshansky RUS 8:19.68 PB; 4. Jakub Czaja POL 8:19.91 PB; 5. Ronald Kipchumba KEN 8:24.53; 6. Vadim Slobodenyuk UKR 8:29.27; wzwyż: 1. Michał Bieniek POL 2.27; 2. Grzegorz Sposób POL 2.27; 3. Tora Harris USA 2.23; 4. Aleksander Veryutin BLR 2.23; w dal: 1. Tommi Evila FIN 7.88; 2. Tomasz Mateusiak POL 7.74; 3. Marcin Starzak POL 7.60; 4. Michał Łukasiak POL 7.54; kula: 1. Tomasz Majewski POL 20.54; 2. Andrey Mikhnievich BLR 20.43; 3. Yurij Bilonog UKR 19.87; 4. Yurij Bialou BLR 19.22; 5. Leszek Śliwa POL 19.17; młot: 1. Ivan Tikhon BLR 78.39; 2. Krisztian Pars HUN 76.87; 3. Olli-Pekka Karjalainen FIN 76.37; 4. Szymon Ziółkowski POL 75.61; 5. Miloslav Konopka SVK 74.74; 6. Paolo Lingua ITA 74.05



Lausitzer Leichtathletik-Meeting
5 czerwca 2005 - Cottbus (Niemcy)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +1.7): 1. Katja Wakan GER 11.64; 2. Delphine Bertille Atangana CMR 11.69; 3. Katja Börner GER 11.78; 4. Emma Rienas SWE 11.85; 400 m: 1. Anonia Yefremova UKR 52.00; 2. Claudia Marx GER 52.53; 3. Monika Bejnar POL 52.83; 4. Claudia Hoffmann GER 53.22; 5. Kirsi Mykkänen FIN 53.69; 6. Ulrike Urbansky GER 54.07; 800 m: 1. Jenny Meadows GBR 2:02.80; 2. Kathleen Friedrich GER 2:03.06; 3. Elisabeth Grousselle FRA 2:03.36; 4. Monika Gradzki GER 2:03.67; 5. Rikke Ronholt DEN 2:04.36; 6. Brigita Langerholc SLO 2:04.85; w dal: 1. Bianca Kappler GER 6.45; 2. Urszula Gutowicz-Westhof GER 6.39; 3. Kathrin van Bühren GER 6.33; 4. Victoriya Molchanova UKR 6.30; 5. Martina Darmovzalova CZE 6.28; 6. Małgorzata Trybańska POL 6.23; dysk: 1. Franka Dietzsch GER 63.14; 2. Joanna Wiśniewska POL 58.50; 3. Jana Tucholke GER 57.00; 4. Elizna Naude RSA 56.10

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +2.1): 1. Olusoji Fasuba NGR 10.22; 2. Carlos Moore USA 10.28; 3. Eric Nkansah GHA 10.50; 4. Johann Engberg SWE 10.59; 5. Anthony Ferro BEL 10.59; 6. Michael Eregare NGR 10.72; 400 m: 1. California Molefe BOT 46.50; 2. Dewayne Barrett JAM 46.59; 3. Piotr Klimczak POL 46.65; 4. Marcin Marciniszyn POL 46.67; 5. Piotr Rysiukiewicz POL 46.75; 6. Robert Daly IRL 46.78; 800 m: 1. John Litei KEN 1:47.79; 2. Rachid Khouia MAR 1:48.06; 3. Rickard Pell SWE 1:48.26; 3000 m: 1. Shadrack Langat KEN 7:48.73; 2. Vyacheslav Shabunin RUS 7:49.43; 3. Enock Koech KEN 7:50.33; 4. Christian Belz SUI 7:50.65; 5. Vickson Polonet KEN 7:51.64; 6. Patrick Kimeli KEN 7:53.12; 7. Mike Kipyego KEN 7:53.18; 8. Salomon Tsige ETH 7:53.18; 110 m pł (wiatr +2.3): 1. Thomas Blaschek GER 13.64; 2. Willi Mathiszik GER 13.74; 3. Paulo Villar COL 13.76; 4. Mike Fenner GER 13.77; 5. Marcel Van der Westen NED 13.82; 6. Jan Schindzielorz GER 13.93; 3000 m z przeszk.: 1. Elijah Chelimo KEN 8:28.62; 2. Filmon Ghirmai GER 8:29.24; 3. Collins Kosgei KEN 8:30.15; tyczka: 1. Denis Yurchenko UKR 5.60; 2. Bjoern Otto GER 5.50; 3-4. Alhaji Jeng SWE 5.50; Nick Buckfield GBR 5.50; oszczep: 1. Mark Frank GER 81.90; 2. Rajmund Kółko POL 77.42; 3. Manuel Nau GER 76.29



Galatlética Banamex Meeting
11 czerwca 2005 - Monterrey (Meksyk)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Chandra Sturrup 11.14; 2. Lauryn Williams USA 11.30; 3. Muna Lee USA 11.39; 4. Marion Jones USA 11.40; 5. Stephanie Durst USA 11.55; 6. Astrid Nassar MEX 11.93; 200 m: 1. Allyson Felix USA 22.31; 2. Sanya Richards USA 22.53 PB; 3. Lauryn Williams USA 23.49; 4. Juliet Campbell JAM 23.62; 5. Ruth Grajeda MEX 23.80; 400 m: 1. Tonique Williams-Darling BAH 49.85; 2. Ana Guevara MEX 50.05; 3. Karen Shinkins IRL 52.08; 4. Debbie Dunn USA 52.56; 5. Gabriela Medina MEX 54.05

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Joshua J. Johnson USA 10.18; 2. Marc Burns TRI 10.18; 3. Darrel Brown TRI 10.31; 4. Churandy Martina AHO 10.32; 5. Tim Montgomery USA 10.43; 200 m: 1. Justin Gatlin USA 20.00 PB; 2. Joshua J. Johnson USA 20.30; 3. Churandy Martina AHO 20.47; 4. Chris Williams JAM 20.80; 5. Juan Pedro Toledo MEX 20.84; 6. Juan Sainfleur DOM 21.29 PB; 400 m: 1. Alleyne Francique GRN 44.60; 2. Chris Brown BAH 44.89 PB; 3. Derrick Brew USA 44.96; 4. Jermaine Gonzales JAM 46.51; 400 m pł: 1. Bershawn Jackson USA 47.97; 2. Sherman Armstrong USA 49.63; 3. Fred Sharpe USA 49.69; 4. Kyle Erickson USA 49.84; tyczka: 1. Toby Stevenson USA 5.90; 2. Brad Walker USA 5.70; 3. Nick Hysong USA 5.70; 4. Adam Keul USA 5.70; 5. Piotr Buciarski DEN 5.40



4th International Meeting - Reunión Internacional Villa de Bilbao
18 czerwca 2005 - Bilbao (Hiszpania)

WYNIKI - KOBIETY

800 m: 1. Rebecca Lyne GBR 2:02.15; 2. Rosibel García COL 2:03.12; 3. Isabel Macías ESP 2:04.73 PB; 5000 m: 1. Simret Sultan ERI 15:42.51 NR; 2. Mónica Rosa POR 16:00.05; 3. Chepkorir Ayabei KEN 16:01.33; 3000 m z przeszk.: 1. Inęs Monteiro POR 9:52.66; 2. Tina Brown GBR 10:13.28; 3. Pamela Kipchoge KEN 10:25.52 PB; młot: 1. Yipsi Moreno CUB 65.66; 2. Dolores Pedrares ESP 62.83

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +1.8): 1. Fredi Mayola CUB 10.28; 2. Orkatz Beitia ESP 10.54; 3. Harlim Echevarría ESP 10.62 PB; 400 m: 1. Daniel Caines GBR 46.79; 2. Javier Mosquera COL 47.29; 3. Oscar Albalat ESP 47.76; 1500 m: 1. Habtai Kifletzion ERI 3:41.35 NR; 2. Mariano Villarrubia ESP 3:41.66; 3. Evans Ndungu KEN 3:41.75; 10000 m: 1. Zersenay Tadesse ERI 27:47.14; 2. Yonas Kifle ERI 28:37.26; 3. Tesfayohannes Mesfen ERI 29:13.38; wzwyż: 1. Víctor Moya CUB 2.25; 2. Lisvany Pérez CUB 2.19; oszczep: 1. Guillermo Martínez CUB 84.06 PB; 2. Ainars Kovals LAT 80.35; 3. Rafael Baraza ESP 70.57 PB



19th Nocturna De Alcalá De Henares
18 czerwca 2005 - Alcalá de Henares(Hiszpania)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Rose Abo NGR 11.75 PB; 400 m: 1. Lisvania Grenot CUB 51.89; 2. Kudirat Akhigbe NGR 53.69; 800 m: 1. Zulia Calatayud CUB 2:02.73; trójskok: 1. Yusmay Bicet CUB 14.22; 2. Yargelis Savigne CUB 14.12; 3. Mabel Gay CUB 13.85; kula: 1. Yumileidi Cumbá CUB 18.30; 2. Misleidis González CUB 18.29; oszczep: 1. Osleidis Menéndez CUB 62.29; 2. Sonia Bisset CUB 59.71; 3. Nora Bicet CUB 58.19

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Raymond Ejiogu NGR 10.50; 400 m: 1. Yeiman López CUB 45.63; 2. Carlos Santa DOM 45.66; 3. Gustavo Aguirre ARG 46.67; 400 m pł: 1. Osiris Martínez CUB 49.19 PB; 2. Yacnier Luis CUB 49.35; 3. Sergio Hierrezuelo CUB 49.64; 3000 m z przeszk.: 1. José Luis Blanco ESP 8:32.06; 2. Frederick Yegon KEN 8:34.72 PB; 3. Abdelgafour Lasri MAR 8:39.26; trójskok: 1. Yoandri Betanzos CUB 17.16; 2. David Giralt CUB 17.14; 3. Viktor Yastrebov UKR 17.09



Asian Grand Prix 1/3
18 czerwca 2005 - Sidoarjo (Indonezja)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +0.9): 1. Guzel Khubbieva UZB 11.45; 2. Lyubov Perepelova UZB 11.48; 3. Poonam Tomar IND 11.57; 4. Yelena Bobrovskaya KGZ 11.69; 5. Nongnuch Saenrat THA 11.74; 6. Deysie Sumigar INA 11.87 PB; 400 m: 1. Tatyana Roslanova KAZ 51.79; 2. Satti Geetha IND 52.24 PB; 3. Asami Tanno JPN 53.29; 1500 m: 1. Tatyana Borisova KGZ 4:13.59; 2. Svetlana Lukashova KAZ 4:15.28; 3. Sunita Rani IND 4:20.51; 400 m pł: 1. Natalya Alimzhanova KAZ 56.68; 2. Satomi Kubokura JPN 57.11; 3. Yao Yuehua CHN 57.11; 4. Makiko Yoshida JPN 57.47; 5. Galina Pedan KGZ 57.49; wzwyż: 1. Tatyana Yefimenko KGZ 1.90; 2. Jiang Haiyan CHN 1.87; 3. Anna Ustinova KAZ 1.87; w dal: 1. Marestella Torres PHI 6.46; 2. Zhong Mei CHN 6.28; 3. Anastasiya Zhuravlyeva UZB 6.27; kula: 1. Zhang Guirong SIN 17.35; 2. Lee Mi-Young KOR 17.33; 3. Iolanta Ulyeva KAZ 16.75; dysk: 1. Song Aimin CHN 65.23; 2. Krishna Poonia IND 55.05; 3. Harwant Kaur IND 54.79

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +0.5): 1. Jhon Herman Muray INA 10.45 PB; 2. Anil Kumar IND 10.47; 3. Piyush Kumar Pandey IND 10.56; 400 m: 1. Rohan Pradeep Kumara SRI 46.19; 2. Prasanna S. Amarasekara SRI 46.55; 3. Satbir Singh IND 47.30; 800 m: 1. Sadjad Moradi IRI 1:47.07; 2. Ehsan Mohajer Shojaei IRI 1:47.68; 3. Mohamed Mutlak Al-Azimi KUW 1:48.40; 110 m pł: 1. Wu Youjia CHN 13.55 PB; 2. Rohallah Ashgari IRI 13.89; 3. Suphan Wongsriphuck THA 14.02; wzwyż: 1. Wang Hao CHN 2.24 PB; 2. Jean-Claude Rabbath LIB 2.20; 3. Yuriy Pakhlyayev KAZ 2.15; w dal: 1. Maha Singh IND 7.89; 2. Henry Dagmil PHI 7.65; 3. Song Jian CHN 7.48; kula: 1. Navpreet Singh IND 19.60; 2. Zhang Qi CHN 19.28; 3. Ranvijay Singh IND 18.38; oszczep: 1. Li Rongxiang CHN 77.62; 2. Sergey Voynov UZB 74.66; 3. Rinat Tarzumanov UZB 73.38



Finnish Elite Series
26 czerwca 2005 - Kuortane (Finlandia)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Heidi Hannula FIN 11.51; 2. Ilona Ranta FIN 11.67 PB; 3. Sari Keskitalo FIN 11.85; 100 m pł: 1. Hanna Korell FIN 13.20; 2. Johanna Halkoaho FIN 13.42; 3. Piia Roslund FIN 13.76 PB; w dal: 1. Kristel Berendsen EST 6.38; 2. Sirkka-Liisa Kivine EST 6.32; 3. Natalia Kilpeläinen FIN 6.26; młot: 1. Sini Pöyry FIN 67.75; 2. Cecilia Nilsson SWE 67.27; 3. Merja Korpela FIN 65.39; 4. Maris Rőngelep EST 62.35 NR; oszczep: 1. Barbora Špotáková CZE 62.15; 2. Taina Kolkkala FIN 59.53; 3. Kirsi Ahonen FIN 57.53

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Leigh Julius RSA 10.35; 2. Markus Pöyhönen FIN 10.39; 3. Tommi Hartonen FIN 10.41; 4. Morne Nagel RSA 10.43; 5. Simo Sipilä FIN 10.51 PB; 6. Nnamdi Anusim NGR 10.55; 200 m: 1. Leigh Julius RSA 20.82; 2. Tommi Hartonen FIN 20.93; 3. Jan van der Merwe RSA 21.24; 110 m pł: 1. Matti Niemi FIN 13.82; 2. Antti Korkealaakso FIN 14.05 PB; 3. Rene Oruman EST 14.09 PB; wzwyż: 1. Jacques Freitag RSA 2.28; 2. Oskari Frösén FIN 2.25; tyczka: 1. Alex Averbukh ISR 5.65; 2. Vesa Rantanen FIN 5.36; 3. Mikko Latvala FIN 5.36; trójskok: 1. Anders Moeller DEN 16.60 (+2.6); 2. Johan Meriluoto FIN 16.50; 3. Godfrey Mokoena RSA 16.33; kula: 1. Joachim Olsen DEN 21.27; 2. Ville Tiisanoja FIN 20.29; 3. Tepa Reinikainen FIN 20.10; 4. Taavi Peetre EST 20.04; 5. Mika Vasara FIN 19.35; 6. Timo Aaltonen FIN 19.30; oszczep: 1. Tero Pitkämäki FIN 91.53 PB; 2. Andreas Thorkildsen NOR 86.82 NR; 3. Jarkko Koski-Vähälä FIN 77.23; 4. Daniel Ragnvaldsson SWE 77.15; 5. Esko Mikkola FIN 77.13; 6. Aki Parviainen FIN 75.35



Folksam Grand Prix
28 czerwca 2005 - Sollentuna (Szwecja)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Geraldine Pillay RSA 11.48; 2. Emma Rienas SWE 11.77 PB; 3. Stina Smibacker SWE 11.83 PB; 4. Mariama Sambou SWE 11.95 PB; 5. Iwona Dorobisz POL 11.99; 6. Carolina Eriksson SWE 12.08 PB; 1500 m: 1. Georgie Clarke AUS 4:16.01; 2. Ragnhild Kvarberg NOR 4:18.51; 3. Ulrika Johansson SWE 4:19.16 PB; 10000 m: 1. Tirunesh Dibaba ETH 30:15.67 PB; 2. Ejagayou Dibaba ETH 30:18.39 PB; 3. Adanech Zekiros ETH 31:59.37 PB; 4. Eyerusalem Kuma ETH 32:34.17; 100 m pł: 1. Susanna Kallur SWE 12.73; 2. Jenny Kallur SWE 13.00; 3. Carolina Klüft SWE 13.25; 4. Nadine Faustin-Parker HAI 13.26; 5. Joanna Kocielnik POL 13.67; 400 m pł: 1. Louise Gundert SWE 56.20 PB; 2. Liz Fairs GBR 57.03; wzwyż: 1. Kajsa Bergqvist SWE 2.00; 2. Tatyana Kivimyagi RUS 1.93; 3. Emma Green SWE 1.90; 4-5. Dóra Gyorffy HUN 1.87; Iryna Kovalenko UKR 1.87; tyczka: 1. Kirsten Belin SWE 4.45; 2. Hanna-Mia Persson SWE 4.31 PB; 3. Yuliya Golubchikova RUS 4.11

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +0.4): 1. Salem Mubarak Al-Yami KSA 10.37; 2. Jaysuma Saidy GAM 10.39; 3. Yahya Saed Al-Kahes KSA 10.40; 4. Leigh Julius RSA 10.48; 5. Yahya Ibrahim Hassan KSA 10.55; 6. Farag Jamaan Al-Dosari KSA 10.61; 200 m (wiatr +0.9): 1. Jaysuma Saidy GAM 20.78; 2. Johan Wissman SWE 20.85; 3. Morne Nagel RSA 21.07; 400 m: 1. Tim Benjamin GBR 45.11; 2. Gary Kikaya COD 45.32; 3. Jimisola Laursen SWE 46.52; 4. Marcus la Grange RSA 46.74; 5. Mattias Claesson SWE 47.30; 6. Thomas Nikitin SWE 47.82; 800 m: 1. Samuel Mwera TAN 1:47.52; 2. Abdoulaye Wagné SEN 1:47.61; 3. Fredrik Karlsson SWE 1:49.16; 1500 m: 1. Michael Ndiwa KEN 3:40.41 PB; 2. Robert Rono KEN 3:40.48; 3. Mirosław Formela POL 3:40.51; 4. Paul Hamblyn NZL 3:40.75 PB; 5. Neil Speaight GBR 3:41.09; 6. Johan Cronje RSA 3:41.37; 110 m pł: 1. Robert Kronberg SWE 13.60; 2. Dániel Kiss HUN 13.92; 3. Mariusz Kubaszewski POL 13.97; 4. Mubarak Ata Mubarak KSA 14.05; 5. Andy Turner GBR 14.12; 6. Philip Nossmy SWE 14.26; 3000 m z przeszk.: 1. Collins Kosgei KEN 8:29.75; 2. Per Jacobsen SWE 8:30.86 PB; 3. Henrik Skoog SWE 8:32.13; 4. Abel Yagout Jawher BRN 8:32.87; 5. Andrey Olshanskiy RUS 8:34.92; 6. Bjoernar Ustad Kristensen NOR 8:40.15 PB; w dal: 1. Morten Jensen DEN 7.98; 2. Tomasz Mateusiak POL 7.72; 3. Darren Ritchie GBR 7.58; dysk: 1. Gaute Myklebust NOR 59.94; 2. Olgierd Stański POL 58.07; 3. Leif Arrhenius SWE 54.03



Igrzyska Śródziemnomorskie Almeria 2005
29 czerwca - 2 lipca 2005

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +0.5): 1. Véronique Mang FRA 11.44; 2. Sylviane Félix FRA 11.46; 3. Vukosava Djapic SCG 11.58; 4. Kristina Žumer SLO 11.63; 5. Belén Recio ESP 11.74; 6. Eleni Artymata CYP 11.76; 200 m (wiatr -1.9): 1. Alenka Bikar SLO 23.65; 2. Lina Jacques FRA 23.75 PB; 3. Fabe Dia FRA 23.78; 4. Eleni Artymata CYP 23.82; 5. Kristina Zumer SLO 23.93; 6. Julia Alba ESP 24.25; 7. Marina Vasarmidou GRE 24.33; 8. Marilia Gregoriou CYP 24.35; 400 m: 1. Dímitra Dóva GRE 52.67; 2. Phara Anacharsis FRA 52.70 PB; 3. Klodiana Shala ALB 53.23 NR; 4. Mayte Martínez ESP 53.73; 5. Daniela Graglia ITA 54.18; 6. Hanane Skhiyi MAR 54.24 PB; 800 m: 1. Laetitia Valdonado FRA 2:01.71; 2. Elisabeth Grousselle FRA 2:02.47; 3. Binnaz Uslu TUR 2:02.68; 4. Brigita Langerholc SLO 2:03.23; 5. Alexia Oberstolz ITA 2:03.55; 6. Esther Desviat ESP 2:03.75; 1500 m: 1. Fatima Lanouar TUN 4:10.77; 2. Sonja Stolic SCG 4:10.92; 3. Nuria Fernández ESP 4:11.20; 4. Mariem Alaoui Selsouli MAR 4:11.83; 5. Konstadína Efedáki GRE 4:12.47; 6. Eleonora Berlanda ITA 4:12.59; 5000 m: 1. Margaret Maury FRA 15:22.59; 2. Asmae Leghzaoui MAR 15:23.30; 3. Silvia Weissteiner ITA 15:28.55 PB; 4. Souad Ait Salem ALG 15:31.34; 5. Sonia Bejarano ESP 15:37.08 PB; 6. Fatiha Klilech-Fauvel FRA 15:44.34 PB; 10000 m: 1. Souad Ait Salem ALG 32:55.48; 2. Asmae Leghzaoui MAR 32:59.24; 3. Olivera Jevtic SCG 33:30.34; 100 m pł (wiatr -0.9): 1. Glory Alozie ESP 12.90; 2. Adrianna Lamalle FRA 12.99 PB; 3. Flóra Redoúmi GRE 13.16; 4. Reina-Flor Okori FRA 13.20; 5. Aliuska López ESP 13.51; 6. Naima Bentahar ALG 13.95; 400 m pł: 1. Benedetta Ceccarelli ITA 55.76; 2. Cora Olivero ESP 55.85; 3. Monika Niederstätter ITA 56.38; 4. Klodiana Shala ALB 56.48 NR; 5. Hristína Hantzí-Neag GRE 57.14; 6. Sylvanie Morandais FRA 57.15; 7. Meta Macus SLO 57.61; 8. Houria Moussa ALG 57.99; Drużyna Francji w sztafecie 4x100 m 4x100 m: 1. Francja 43.75 (Véronique Mang, Lina Jacques-Sébastien, Fabé Dia, Carima Louami); 2. Hiszpania 44.47 (Carme Blay, Belén Recio, Cristina Sanz, Glory Alozie); 3. Włochy 45.18 (Elena Sordelli, Daniela Bellanova, Manuela Grillo, Doris Tomasini); 4. Grecja 45.33; 5. Cypr 45.75; 6. Turcja 45.93; 4x400 m: 1. Hiszpania 3:31.45 (Julia Alba, Belén Recio, Cora Olivero, Mayte Martínez); 2. Francja 3:31.86 (Phara Anacharsis, Laetitia Valdonado, Olivia Abderrhamanne, Elisabeth Grousselle); 3. Turcja 3:40.75 (Özge Gürler, Birsen Yavuz, Binnaz Uslu, Pinar Saka); wzwyż: 1. Ruth Beitia ESP 1.95; 2. Melanie Skotnik FRA 1.95; 3. Marta Mendía ESP 1.89; 4. María Papayeoryíou GRE 1.86; tyczka: 1. Vanessa Boslak FRA 4.40 CR; 2. Anna Fitidou CYP 4.25; 3. Afroditi Skafida GRE 4.15; 4. Teja Melink SLO 4.15; 5. Maria del Mar Sanchez ESP 4.00; 6. Aurore Pignot FRA 4.00; w dal: 1. Fiona May ITA 6.64; 2. Niurka Montalvo ESP 6.55; 3. Concepción Montaner ESP 6.49; 4. Ilaria Beltrami ITA 6.31; 5. Panayióta Koutsioumári GRE 6.31; 6. Snežana Vukmirovic SLO 6.24; 7. Irini Charalambous CYP 6.22; 8. Petra Karanikic CRO 6.20; trójskok: 1. Baya Rahouli ALG 14.98 NR; 2. Carlota Castrejana ESP 14.60 NR; 3. Hrisopiyí Devetzí GRE 14.33; 4. Snežana Vukmirovic SLO 14.08 PB; 5. Amy Zongo FRA 13.79 PB; 6. Betty Lise FRA 13.78; 7. Silvia Biondini ITA 13.77; 8. Patricia Sarrapio ESP 13.53 PB; kula: 1. Cristiana Checchi ITA 18.59 PB; 2. Laurence Manfrédi FRA 17.47; 3. Chiara Rosa ITA 17.34; dysk: 1. Dragana Tomaševic SCG 62.10; 2. Laura Bordignon ITA 57.98 PB; 3. Vera Begic CRO 56.53; młot: 1. Ester Balassini ITA 71.17 CR; 2. Clarissa Claretti ITA 69.24; 3. Alexandra Papageorgiou GRE 67.13; 4. Styliani Papadopoulou GRE 66.95; 5. Berta Castells ESP 66.02; 6. Amelie Perrin FRA 64.88; 7. Ivana Brkljacic CRO 64.29; 8. Olivia Waldet FRA 64.27; oszczep: 1. Aggelikí Tsiolakoúdi GRE 62.61; 2. Zahra Bani ITA 62.36; 3. Mercedes Chilla ESP 57.69; 4. Aida Sellam TUN 54.19; 5. Sarah Walter FRA 53.61; 6. Claudia Coslovich ITA 51.10; 7-bój: 1. Marie Collonvillé FRA 6017 pkt. (13.96; 1.79; 11.88; 25.23; 6.19; 43.64; 2:14.29); 2. Aryiró Stratáki GRE 5943; 3. Anzhela Atroshchenko TUR 5870; chód 20 km: 1. Elisa Rigaudo ITA 1:32:44; 2. María Vasco ESP 1:34:28; 3. Beatriz Pascual ESP 1:36:27

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr -0.4): 1. Matic Osovnikar SLO 10.35; 2. Lueyi Dovy FRA 10.40; 3. Marco Torrieri ITA 10.46; 4. Aristídis Petrídis GRE 10.46; 5. Luca Verdecchia ITA 10.49; 6. Jan Žumer SLO 10.57; 200 m (wiatr +0.6): 1. Matic Osovnikar SLO 20.75; 2. Alessandro Attene ITA 20.97; 3. Josip Soprek CRO 21.02; 4. Idrissa Mbarke FRA 21.07; 5. Malik Louahala ALG 21.15; 6. Christophe Cheval FRA 21.21; 400 m: 1. Sofiane Labidi TUN 45.60; 2. Željko Vincek CRO 45.90 NJR; 3. Ridha Ghali TUN 45.95; 4. Stilianós Dimótsios GRE 46.65; 5. Abdrahim El Haouzy FRA 46.67; 6. Yeóryios Doúpis GRE 46.72; 7. David Testa ESP 46.97; 8. Edoardo Vallet ITA 47.18; 800 m: 1. Antonio Manuel Reina ESP 1:47.03; 2. Eugenio Barrios ESP 1:47.36; 3. Amine Laalou MAR 1:47.58; 4. Anter Zerguelaine ALG 1:47.92; 5. Nabil Madi ALG 1:48.14; 6. Mohcine Chehibi MAR 1:48.35; 1500 m: 1. Arturo Casado ESP 3:45.61; 2. Adil Kaouch MAR 3:45.78; 3. Christian Obrist ITA 3:45.88; 4. Sergio Gallardo ESP 3:45.95; 5. Tarek Boukensa ALG 3:46.04; 6. Kamel Boulahfane ALG 3:46.10; 5000 m: 1. Ali Saidi-Sief ALG 13:29.94; 2. Hicham Bellani MAR 13:30.35; 3. Khoudir Aggoune ALG 13:30.54; 4. Abderrahim Goumri MAR 13:31.41; 5. Roberto García ESP 13:33.25; 6. Manuel Ángel Penas ESP 13:53.33; 7. Simone Zanon ITA 13:56.95; 8. Khalid Zoubaa FRA 14:06.08; 10000 m: 1. Mohamed Amyn MAR 29:13.05; 2. Carles Castillejo ESP 29:13.91; 3. El Hassan Lahssini FRA 29:15.86; 4. Ricardo Serrano ESP 29:16.87; 5. Pierre Joncheray FRA 29:20.14; 6. Khalid El Amri MAR 29:27.94; 110 m pł: 1. Felipe Vivancos ESP 13.53 CR; 2. Andrea Giaconi ITA 13.69; 3. Juraj Grabusic CRO 13.73; 4. Damjan Zlatnar SLO 13.76; 5. Cedric Lavanne FRA 13.76; 6. Alexandros Theofanov GRE 13.85; 7. Nenad Loncar SCG 14.02; 8. Damir Haracic BIH 14.06; 400 m pł: 1. Gianni Carabelli ITA 49.32; 2. Laurent Ottoz ITA 49.41; 3. Pláton Gavélas GRE 49.99 PB; 4. Sébastien Maillard FRA 50.71; 5. Bader El-Amine MAR 50.84 PB; 6. Milan Kotur CRO 51.10 NJR; 3000 m z przeszk.: 1. Brahim Boulami MAR 8:15.15; 2. Antonio David Jiménez ESP 8:24.47; 3. Gaël Pencréach FRA 8:25.82; 4. Eliseo Martín ESP 8:26.85; 5. Hamid Ezzine MAR 8:27.49; 6. Vincent Zouaoui Dandrieux FRA 8:29.43; 7. Yuri Floriani ITA 8:44.86; 8. Halil Akkas TUR 8:52.48; 4x100 m: 1. Włochy 39.13 (Luca Verdecchia, Alessandro Attene, Massimiliano Donati, Marco Torrieri); 2. Francja 39.49 (Frédéric Krantz, Idrissa M'Barke, Christophe Cheval, Jimmy Melfort); 3. Słowenia 39.57 (Matjaž Borovina, Matic Osovnikar, Boštjan Fridrih, Jan Žumer); 4. Grecja 39.81; 5. Hiszpania 39.84; 6. Maroko 40.54; 4x400 m: 1. Hiszpania 3:04.84 (David Canal, David Testa, Eugenio Barrios, Antonio Manuel Reina); 2. Francja 3:03.65 (Abdrahim El Haouzy, Ahmed Douhou, Rémi Wallard, Richard Maunier); 3. Tunezja 3:06.13 NR (Ridha Ghali, El Aroussi Titi, Kamel Tabbal, Sofiane Labidi); 4. Grecja 3:08.72 (Sotírios Iakovákis, Yeóryios Doúpis, Pláton Gavélas, Stilianós Dimótsios); wzwyż: 1. Kyriacos Ioannou CYP 2.24; 2. Yiannis Constantinou CYP 2.21; 3. Grégory Gabella FRA 2.21; 4. Nicola Ciotti ITA 2.21; 5-6. Javier Bermejo ESP 2.18; Enrique Márquez ESP 2.18; tyczka: 1. Konstadínos Filippídis GRE 5.60; 2. Pierre-Charles Peuf FRA 5.55; 3. Jérôme Clavier FRA 5.55; 4. Giorgio Piantella ITA 5.45; 5. Andrej Poljanec SLO 5.20; 6. Javier Sebastian Gazol ESP 5.20; w dal: 1. Salim Sdiri FRA 8.05; 2. Issam Nima ALG 7.92; 3. Astérios Noúsios GRE 7.91; 4. Yahya Berrabah MAR 7.90; 5. Ivan Pucelj CRO 7.89; 6. Kafetien Gomis FRA 7.88; 7. Tareq Bougtaib MAR 7.84; 8. Marijo Bakovic CRO 7.79; trójskok: 1. Christis Meletoglou GRE 17.09 (+2.5); 2. Tarik Bougtaib MAR 17.00 PB; 3. Sebastien Pincemail FRA 16.73; 4. Mohamed Hazouri SYR 16.67 PB; 5. Younes Moudrik MAR 16.65; 6. Andres Capellan ESP 16.38 (+2.2); 7. Pere Joseph ESP 16.38 PB; 8. Emanuele Sardano ITA 16.37; kula: 1. Edis Elkasevic CRO 20.26; 2. Manuel Martínez ESP 19.97; 3. Hamza Alic BIH 19.49 PB; 4. Miran Vodovnik SLO 19.21; 5. Edhem Kacevic BIH 19.11; 6. Gaëtan Bucki FRA 18.61; dysk: 1. Mario Pestano ESP 63.96; 2. Igor Primc SLO 59.27; 3. Ercüment Olgundeniz TUR 59.16; 4. Cristiano Andrei ITA 57.74; 5. Manuel Jesús Florido ESP 57.00; 6. Spirídon Arabatzís GRE 56.50; młot: 1. Esref Apak TUR 77.88; 2. Aléxandros Papadimitríou GRE 75.57; 3. Nicolas Figure FRA 75.30; 4. Nicola Vizzoni ITA 73.64; 5. Andras Haklits CRO 73.08; 6. Marco Lingua ITA 72.60; oszczep: 1. Vitolio Tipotio FRA 75.20; 2. Francesco Pignata ITA 74.51; 3. Feras Al Mahamid SYR 73.49; 10-bój: 1. Romain Barras FRA 8127 pkt. (11.40; 7.19; 14.76; 1.96; 48.84; 14.35; 42.22; 4.90; 64.67; 4:28.48); 2. Rudy Bourguignon FRA 7886; 3. Hamdi Dhouibi TUN 7847; 4. Óscar González ESP 7831; 5. Víctor Ruiz ESP 7630 PB; 6. Hakim Alaoui MAR 7148; chód 20 km: 1. Francisco Javier Fernández ESP 1:22:45; 2. Juan Manuel Molina ESP 1:24:11; 3. Michele Didoni ITA 1:26:06; 4. Hassanine Sbai TUN 1:26:42; 5. Daniel Jacinto Garzón ESP 1:28:45; 6. Predrag Filipovic SCG 1:31:15



33 Memoriał Józefa Żylewicza
1 lipca 2005 - Gdańsk (Polska)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +0.7): 1. Monika Długa POL 11.79; 2. Izabela Kostruba POL 11.91 PB; 400 m: 1. Grażyna Prokopek POL 52.58; 2. Izabela Kostruba POL 54.49; 3. Agnieszka Karpiesiuk POL 54.73 PB; tyczka: 1. Monika Pyrek POL 4.55; 2. Róża Kasprzak POL 4.00; dysk: 1. Joanna Wiśniewska POL 62.50; 2. Wioletta Potępa POL 62.07

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

200 m: 1. Piotr Zrada POL 21.35 PB; 2. Łukasz Pryga POL 21.48 PB; 400 m: 1. Karol Grzegorczyk POL 47.44; 2. Kacper Skalski POL 47.50; 800 m: 1. Paweł Czapiewski POL 1:47.26; 2. Grzegorz Krzosek POL 1:47.37; 3. Yared Shegumo POL 1:47.92 PB; 4. Marcin Nagórek POL 1:48.31 PB; 5. Tomasz Marks POL 1:48.68; 6. Bartosz Nowicki POL 1:48.68 PB; 7. Isaak Kipruto Sang KEN 1:48.71; 110 m pł: 1. Artur Kohutek POL 13.79; 2. Mariusz Kubaszewski POL 14.10; 3. Rafał Staniszewski POL 14.47; tyczka: 1. Przemysław Czerwiński POL 5.30; kula: 1. Tomasz Majewski POL 20.52; 2. Tomasz Chrzanowski POL 18.93; 3. Leszek Śliwa POL 18.74; dysk: 1. Andrzej Krawczyk POL 60.81; 2. Olgierd Stański POL 59.02; 3. Konrad Szuster POL 56.21; oszczep: 1. Igor Janik POL 74.46; 2. Dariusz Trafas POL 73.16



Världsungdomsspelen - World Youth Games, Ullevi Stadium
1-3 lipca 2005 - Göteborg (Szwecja)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Emma Rienas SWE 11.72 PB; 2. Anne Catherine Bakken NOR 11.90; 200 m: 1. Elisabeth Slettum NOR 23.73 NJR; wzwyż: 1. Emma Green SWE 1.92; 2. Anne Gerd Eieland NOR 1.89; tyczka: 1. Kirsten Belin SWE 4.36; 2. Linda Persson SWE 4.25; dysk: 1. Anna Söderberg SWE 60.68

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Yahya Ibrahim Hassan KSA 10.56; 2. Jimisola Laursen SWE 10.56 PB; 3. Johan Wissman SWE 10.59; 200 m: 1. Johan Wissman SWE 20.65; tyczka: 1. Alhaji Jeng SWE 5.50; w dal: 1. Morten Jensen DEN 8.25 NR; 2. Michel Tornéus SWE 7.94 PB; trójskok: 1. Anders Moeller DEN 16.57 NR; 2. Anton Andersson SWE 16.01



Meeting Citta di Padova
3 lipca 2005 - Padwa (Włochy)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -1.5): 1. Manuela Levorato ITA 11.48; 2. Stephanie Durst USA 11.66; 3. Amandine Allou Affoué CIV 11.71; 4. Sylvie Mballa Eloundou CMR 11.79; 5. Aksana Drahun BLR 11.86; 400 m: 1. Lisvania Grenot CUB 51.64; 2. Ami Mbacké Thiam SEN 51.69; 3. Karen Shinkins IRL 52.49; 4. Crystal Cox USA 52.51; 5. Shericka Williams JAM 52.97; 1500 m: 1. Carrie Tollefson USA 4:10.55; 2. Birhane Hirpassa ETH 4:11.29; 3. Jenelle Deatherage USA 4:14.74; 100 m pł (wiatr -1.1): 1. Anay Tejeda CUB 13.10; 2. Vonette Dixon JAM 13.11; 3. Jenny Kallur SWE 13.11; 4. Andrea Bliss JAM 13.17; 5. Mirjam Liimask EST 13.33; 6. Micol Cattaneo ITA 13.66; 400 m pł: 1. Sandra Glover USA 54.52; 2. Sheena Johnson USA 55.68; 3. Andrea Blackett BAR 56.38; 4. Shauna Smith USA 56.76; trójskok: 1. Magdelin Martinez ITA 14.69; 2. Yargelis Savigne CUB 14.63 PB; 3. Mabel Gay CUB 14.21; 4. Dana Veldáková SVK 14.14 (+2.5); 5. Suzette Lee JAM 14.09; 6. Silvia Biondini ITA 13.77; młot: 1. Manuela Montebrun FRA 73.20; 2. Ester Balassini ITA 71.20; 3. Yipsi Moreno CUB 70.82; 4. Éva Orbán HUN 68.70 PB; 5. Kamila Skolimowska POL 66.30; 6. Silvia Salis ITA 64.96 PB

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr -1.0): 1. Mark Jelks USA 10.37; 2. Rae Edwards USA 10.48; 3. Coby Miller USA 10.48; 200 m (wiatr -0.7): 1. Coby Miller USA 20.70; 2. Brian Dzingai ZIM 20.92; 3. Rae Edwards USA 20.98; 400 m: 1. Tyler Christopher CAN 45.15; 2. Andrew Rock USA 45.70; 3. Sanjay Ayre JAM 45.85; 4. Leonard Byrd USA 46.13; 800 m: 1. Samuel Mwera TAN 1:46.04; 2. Maurizio Bobbato ITA 1:46.82; 3. Jeremy Mims USA 1:47.36; 110 m pł (wiatr -0.5): 1. Arend Watkins USA 13.36; 2. Yoel Hernández CUB 13.44; 3. Ron Bramlett USA 13.56; 4. Andrea Giaconi ITA 13.61; 5. Dayron Robles CUB 13.66; 6. Elmar Lichtenegger AUT 13.81; 400 m pł: 1. Dai Tamesue JPN 49.23; 2. Gregory Little JAM 49.88; 3. Rickey Harris USA 49.89; tyczka: 1. Jake Pauli USA 5.65; 2. Daichi Sawano JPN 5.65; 3. Dmitri Markov AUS 5.55; 4. Tim Mack USA 5.55; 5. Giuseppe Gibilisco ITA 5.45; kula: 1. Dan Taylor USA 20.35; 2. Taavi Peetre EST 19.91; 3. Paolo Dal Soglio ITA 18.50



Nelli Cooman Games
3 lipca 2005 - Stadskanaal (Holandia)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +0.7): 1. Jacqueline Poelman NED 11.49; 2. Wendy Seegers RSA 11.62; 3. Esther Dankwah GHA 11.66 PB; tyczka: 1. Stephanie McCann CAN 4.20; kula: 1. Lieja Tunks NED 18.59

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr -0.2): 1. Brian Lewis USA 10.36; 2. Eric N'Dri CIV 10.43; 3. Maarten Heisen NED 10.69; 110 m pł (wiatr +0.9): 1. Robert Kronberg SWE 13.65 (el. 13.55); 2. Márcio de Souza BRA 13.73; 3. Gregory Sedoc NED 13.80; 4. Virgil Spier NED 13.85; kula: 1. Rutger Smith NED 21.41 NR; 2. Joachim Olsen DEN 21.24; 3. Khalid Habash Al-Suwaidi QAT 19.51



Memorial Buyle Kamp
3 lipca 2005 - Oordegem (Belgia)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Emma Ania GBR 11.56; 2. Delphine Bertille Atangana CMR 11.59; 3. Jennet Nichols NED 11.88 PB; 200 m: 1. Jacqueline Poelman NED 23.35; 2. Delphine Bertille Atangana CMR 24.07; 3. Annemarie Kramer NED 24.15; 400 m: 1. Amantle Montsho BOT 52.59 NR; 2. Lena Aruhn SWE 53.00; 3. Annemarie Schulte NED 53.49 PB; 100 m pł: 1. Eline Berings BEL 13.39 NJR; 2. Elisabeth Davin BEL 13.46

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +1.1): 1. Guus Hoogmoed NED 10.37; 2. Joseph Batangdon CMR 10.44; 3. Anthony Buchanan USA 10.48; 4. Harry Adu Mfum GHA 10.49; 5. Anthony Ferro BEL 10.50; 6. Kristof Beyens BEL 10.55; 200 m: 1. Guus Hoogmoed NED 20.84; 2. Daniël Ward NED 21.18; 3. Cédric Van Branteghem BEL 21.34; 400 m: 1. California Molefe BOT 46.79; 2. Nils Duerinck BEL 46.84; 3. Rikkert van Rhee NED 47.11; 800 m: 1. Oabona Onalenna BOT 1:46.22 PB; 2. Tim Clerbout BEL 1:47.05 PB; 3. Soufiane Zahafi MAR 1:47.57 PB; 1500 m: 1. Paul Hamblyn NZL 3:38.68 PB; 2. Tarik Jallouli BEL 3:42.28 PB; 3. Ben Ruthe NZL 3:44.36; 110 m pł: 1. David Oliver USA 13.37; 2. Jonathan Nsenga BEL 13.58; 3. Jared MacLeod CAN 13.76; 4. Marcel van der Westen NED 13.78; wzwyż: 1. Cedric Norman USA 2.21; tyczka: 1. Laurens Looije NED 5.40; 2. Kevin Rans BEL 5.40; dysk: 1. Jo Van Daele BEL 62.51; 2. Milosz Tomanek BEL 56.34 PB



Meeting National D1
8 lipca 2005 - Sotteville (Francja)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +0.8): 1. Wendy Seegers RSA 11.57; 2. Fabienne Beret-Martinel FRA 11.58; 3. Florence Michely FRA 11.86; (w el. Sylvie Mballa Eloundou CMR 11.42); 100 m pł (wiatr +0.6): 1. Eunice Barber FRA 13.00; 2. Adrianna Lamalle FRA 13.03; 3. Nicole Ramalalanirina FRA 13.25; tyczka: 1. Vanessa Boslak FRA 4.30; 2. Elisabete Tavares POR 4.10; 3. Béatrice Denis FRA 4.00; trójskok: 1. Theresa N'Zola FRA 13.35; 2. Thaimi O'Reilly Causse ITA 13.12

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

400 m: 1. California Molefe BOT 46.90; 2. George Kwoba KEN 47.58; 3. Pat Dwyer AUS 47.94; 800 m: 1. Abdesslam Kennouche ALG 1:48.39; 2. Driss Maazouzi FRA 1:48.44; 3. Majid Saeed Sultan QAT 1:48.52; 3000 m: 1. Richard Matelong KEN 7:49.83; 2. Salah El Ghazi MAR 7:50.01; 3. Joseph Kosgei KEN 7:50.66; 110 m pł (wiatr -0.2): 1. Cédric Lavanne FRA 13.71; 2. Frikkie van Zyl RSA 13.98; 3. Cédric Beyera FRA 14.12; 3000 m z przeszk.: 1. Ronald Kipchumba KEN 8:27.55; 2. Caleb Ngetich KEN 8:28.39; 3. Irba Lakhal FRA 8:29.08; 4. Abel Yagout Jawher BRN 8:29.62; 5. Youcef Abdi AUS 8:38.40; 6. Pedro Ribeiro POR 8:38.56; w dal: 1. Salim Sdiri FRA 8.14; 2. Gaspar Araújo POR 7.95; 3. Yann Domenech FRA 7.64; oszczep: 1. Vladislav Shkurlatov RUS 80.20 PB; 2. Dominique Pausé FRA 77.79; 3. David Brisseault FRA 75.69



EWE Athletics - Weltklasse hinterm Deich
9 lipca 2005 - Cuxhaven (Niemcy)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Lucimar Moura BRA 11.48; 2. Delphine Atangana CMR 11.59; 3. Birgit Rockmeier GER 11.60; 4. Daria Onyśko POL 11.65; 5. Katja Wakan GER 11.65; 6. Dorota Dydo POL 11.83; 800 m: 1. Kathleen Friedrich GER 2:01.45; 2. Ewelina Sętowska POL 2:01.88; 3. Tamara Tverdostup UKR 2:02.83; 4. Rikke Rönholt DEN 2:03.42; 5. Ivonne Teichmann GER 2:03.78; 6. Jana Hartmann GER 2:04.46; 1500 m: 1. Maria Martins FRA 4:08.12; 2. Latifa Essarokh FRA 4:08.46; 3. Sinead Delahunty-Evans IRL 4:08.91; 4. Sonja Roman SLO 4:09.73; 5. Zakaria Misku TAN 4:10.47; 6. Antje Möldner GER 4:10.63; 7. Justyna Lesman POL 4:13.26; 8. Kara Goucher USA 4:14.60; 100 m pł (wiatr +0.9): 1. Danielle Carruthers USA 12.85; 2. Lolo Jones USA 12.85; 3. Toyin Augustus NGR 13.33; w dal: 1. Urszula Gutowicz-Westhof GER 6.62; 2. Bianca Kappler GER 6.54; 3. Adina Anton ROM 6.41; 4. Katrin Van Bühren GER 6.23; 5. Silvia Otto GER 6.19; 6. Angelica Badea ROM 6.12

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m bieg 1: 1. Antony Buchanon USA 10.32; 2. Łukasz Chyła POL 10.40; 3. Tobias Unger GER 10.43; 4. Salem Alyami KSA 10.46; 5. Marius Broening GER 10.52; 6. Alexander Kosenkow GER 10.53; 7. Marc Blume GER 10.54; 8. Ronny Ostwald GER 10.68; 100 m bieg 2: 1. Yhya Saeed KSA 10.44; 2. Zbigniew Tulin POL 10.57; 3. Andreas Baumann GER 10.58; 4. Stefan Wieser GER 10.59; 5. Florian Rentz 10.64; 200 m: 1. Alexander Kosenkow GER 20.71; 2. Sebastian Ernst GER 20.74; 3. Marcin Jędrusiński POL 20.82; 4. Hamid Al Bishi KSA 20.92; 800 m: 1. René Herms GER 1:44.71; 2. Khadevis Robinson USA 1:44.77; 3. Glody Dube BOT 1:46.49; 1500 m: 1. Paul Hamblyn NZL 3:39.05; 2. Adam Goucher USA 3:39.48; 3. Willy Rotich KEN 3:40.35; 110 m pł (wiatr +0.6): 1. Joel Brown USA 13.27; 2. David Olivier USA 13.29; 3. Thomas Blaschek GER 13.33; 4. Dawane Wallace USA 13.36; 5. Florian Seibold GER 13.81; 400 m pł: 1. Llewellyn Herbert RSA 49.48; 2. Ockert Cilliers RSA 49.49; 3. Christian Duma GER 50.00; 4. Adrian Schürmann GER 51.22; 5. Tomasz Rudnik POL 51.37; tyczka: 1. Dmitry Markov AUS 5.60; 2. Alhaji Jeng SWE 5.50; 3. Richard Spiegelburg GER 5.50



Elite Pedros Beskidianathletic
10 lipca 2005 - Bielsko Biała (Polska)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Malwina Całka (Płomień Sosnowiec) 12.23; 200 m: 1. Natalia Sologub BLR 23.06; 2. Anna Guzowska POL 23.17; 3. Marina Mindaryeva UKR 23.29; 400 m: 1. Laura Almirao BRA 52.51; 2. Jolanta Wójcik POL 53.84; 3. Anita Hennig POL 54.05; 1500 m: 1. Joanna Buza POL 4:19.64; 2. Anna Kotyenkova BLR 4:20.95; 3. Magdalena Deptuła POL 4:24.19; w dal: 1. Katarzyna Zioło POL 6.22; 2. Aleksandra Stadniuk BLR 6.19; 3. Teresa Dobija POL 6.06; trójskok: 1. Aneta Sadach POL 13.90; 2. Joanna Szczygielska POL 13.03; 3. Ewelina Wilk POL 12.96; dysk: 1. Wioletta Potępa POL 60.54; 2. Joanna Wiśniewska POL 60.35; 3. Olga Goncharenko BLR 56.08

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Dmitriy Glushchenko UKR 10.49; 2. Marcin Nowak POL 10.64; 3. Daniel Kossowski POL 10.73; 200 m: 1. Dmitriy Glushchenko UKR 20.93; 2. Marcin Nowak POL 21.03; 3. Daniel Kossowski POL 21.51; 1500 m: 1. Mirosław Formela POL 3:39.38; 2. Isaak Song KEN 3:44.02; 110 m pł: 1. Anselmo Da Silva BRA 13.50; 2. Artur Kohutek POL 13.83; 3. Mariusz Kubaszewski POL 13.90; 3000 m z przeszk.: 1. Vadim Slobodenyuk UKR 8:41.45; 2. Jan Zakrzewski POL 8:43.56; 3. Łukasz Garszczyński POL 8:46.56; w dal: 1. Michał Łukasiak POL 7.85; 2. Daniel Kaczmarczyk POL 7.76; 3. Michał Niemyski 7.70; wzwyż: 1. Michał Bieniek POL 2.25; 2. Aleksander Verutny BLR 2.20; 3. Radosław Struzik (AZS AWF Katowice) 2.15



Folksam Grand Prix - Norrtälje Galan
11 lipca 2005 - Norrtälje (Szwecja)

WYNIKI - KOBIETY

tyczka: 1. Hanna-Mia Persson SWE 4.25; 2. Maria Rendin SWE 4.15 PB; trójskok: 1. Liliana Zagacka POL 13.69; 2. Maria Hoegheim NOR 13.53 PB; 3. Camilla Johansson SWE 13.39; dysk: 1. Anna Söderberg SWE 60.50

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

400 m: 1. Hamed Hamadan Al-Bishi KSA 46.38; 2. Sanderlei Claro Parrela BRA 46.68; 3. Mattias Claesson SWE 47.61; 800 m: 1. Samuel Mwera TAN 1:45.81; 2. Abdul Rahman Sulaiman QAT 1:46.21; 3. Willy Rotich KEN 1:46.86;1500 m: 1. Matt Tegenkamp USA 3:39.40 PB; 2. Gary Murray IRL 3:41.02 PB; 3. Mitchell Kealey AUS 3:41.46 PB; trójskok: 1. Jacek Kazimierowski POL 16.48; 2. Anton Andersson SWE 16.24; kula: 1. Jimmy Nordin SWE 19.52; dysk: 1. Andrzej Krawczyk POL 65.56 PB; 2. Gaute Myklebust NOR 60.68



16th Meeting Internazionale di Atletica Leggera Sport Solidarieta
17 lipca 2005 - Lignano (Włochy)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -0.4): 1. Manuela Levorato ITA 11.44; 2. Stephanie Durst USA 11.62; 3. Myriam Mani CMR 11.82; 400 m: 1. Crystal Cox USA 52.84; 2. Bisi Afolabi NGR 53.77; 3. Virna De Angeli ITA 54.34; 800 m: 1. Alice Schmidt USA 1:59.29 PB; 2. Elisa Cusma ITA 2:00.96 PB; 3. Brigita Langerholc SLO 2:01.49; 4. Sasha Spencer USA 2:02.20; 1500 m: 1. Jen Toomey USA 4:06.96; 2. Lindsey Gallo USA 4:08.12 PB; 3. Anne Shadle USA 4:09.14; 100 m pł (wiatr +0.2): 1. Anjanette Kirkland USA 12.85; 2. Vonette Dixon JAM 12.92; 3. Lolo Jones USA 12.93; 4. Nadine Faustin-Parker HAI 13.12; 5. Andrea Bliss JAM 13.16; tyczka: 1. Janine Whitlock GBR 4.40; 2. April Steiner USA 4.30; 3. Anna Giordano Bruno ITA 4.10

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr -1.3): 1. Tyson Gay USA 10.30; 2. Rae Edwards USA 10.30; 3. Patrick Jarrett JAM 10.35; 4. Winston Smith JAM 10.53; 200 m (wiatr -0.9): 1. Rae Edwards USA 20.55; 2. Aaron Armstrong TRI 20.56; 800 m: 1. Jeremy Mims USA 1:46.02; 2. Derrick Peterson USA 1:46.09; 3. Salem Al-Badri QAT 1:46.87; 3000 m: 1. Adam Goucher USA 7:40.09; 2. Pius Muli KEN 7:46.82; 3. Daniel Lincoln USA 7:48.79 PB; 4. Galen Rupp USA 7:49.16 AJR; 5. Jonathon Riley USA 7:51.41; 6. Chris Estwanik USA 7:54.22 PB; 110 m pł (wiatr -1.0): 1. Dániel Kiss HUN 13.75; 2. Satoru Tanigawa JPN 13.78; 400 m pł: 1. Ockert Cilliers RSA 49.09; 2. Gregory Little JAM 49.98; wzwyż: 1. Jesse Williams USA 2.27; 2. Giulio Ciotti ITA 2.24; 3. Filippo Campioli ITA 2.20; 4. Abderahmane Hammad ALG 2.20; trójskok: 1. Alexander Martínez CUB 17.20; 2. Fabrizio Donato ITA 16.65; dysk: 1. Diego Fortuna ITA 60.26; 2. Gerhard Mayer AUT 59.62; 3. Cristiano Andrei ITA 58.20



Ovsyanik Memorial
21 lipca 2005 - Mińsk (Białoruś)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Oksana Dragun BLR 11.28 PB; 2. Anna Lepeshko BLR 11.70 PB; 800 m: 1. Sviatlana Klimkovich BLR 2:02.15; kula: 1. Nadezhda Ostapchuk BLR 21.09 NR; 2. Natallia Khoroneko BLR 19.13; dysk: 1. Ellina Zvereva BLR 60.91; 2. Olga Chernogorova BLR 59.56; 3. Irina Yatchenko BLR 59.11; młot: 1. Olga Tsander BLR 76.66 NR; 2. Darya Pchelnik BLR 71.08 PB; 3. Aksana Miankova BLR 70.15; 4. Svetlana Sudak BLR 69.80 PB; 5. Nadezhda Pavlyukovskaya BLR 67.40 PB

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

kula: 1. Andrey Mikhnevich BLR 20.99; 2. Yuri Belov BLR 19.60; dysk: 1. Vasiliy Kaptyukh BLR 62.80; 2. Aleksandr Malasevich BLR 62.76; młot: 1. Vadim Devyatovski BLR 84.90 PB; 2. Valeri Sviatokho BLR 76.31; 3. Dmitri Shako BLR 75.81



11th Bayer Meeting
23 lipca 2005 - Leverkusen (Niemcy)

WYNIKI - KOBIETY

400 m bieg 1: 1. Novlene Williams JAM 51.65; 2. Anna Guzowska POL 52.03; 3. Claudia Marx GER 52.07; 4. Claudia Hoffmann GER 52.50; 400 m bieg 2: 1. Ronetta Smith JAM 51.76; 2. Zuzanna Radecka POL 52.49; 3. Ulrike Urbansky GER 53.21; 800 m: 1. Svetlana Klyuka RUS 1:59.81; 2. Monika Gradzki GER 2:01.29; 3. Ewelina Sętowska POL 2:02.26; 4. Frances Santin USA 2:02.65; 5. Kathleen Friedrich GER 2:03.17; 6. Jana Hartmann GER 2:03.18 PB; 100 m pł (wiatr +0.8): 1. Lolo Jones USA 12.90; 2. Nadine Faustin-Parker HAI 12.95; 3. Antoinette Wilks JAM 12.98; 4. Andrea Bliss JAM 12.98; 5. Lucie Martincová CZE 13.21; 6. Tina Klein GER 13.29; wzwyż: 1. Corinne Müller SUI 1.89; 2. Daniela Rath GER 1.89; 3. Erin Aldrich USA 1.86; 4. Ariane Friedrich GER 1.86; w dal: 1. Jackie Edwards BAH 6.45; 2. Brianna Glenn USA 6.44; 3. Akiba McKinney USA 6.44; 4. Małgorzata Trybańska POL 6.26; młot: 1. Susanne Keil GER 69.78; 2. Shirley Webb GBR 65.04; 3. Simone Mathes GER 64.61; oszczep: 1. Steffi Nerius GER 66.43 PB; 2. Katharina Molitor GER 54.61; 3. Inga Stasiulionyte LTU 54.23

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

200 m (wiatr +0.1): 1. Tobias Unger GER 20.24; 2. Alexander Kosenkow GER 20.83; 3. Marc Schneeberger SUI 20.91; 400 m: 1. Lanceford Spence JAM 45.89; 2. Simon Kirch GER 46.25; 3. Bastian Swillims GER 46.31; 800 m: 1. Paweł Czapiewski POL 1:46.77; 2-3. Sam Burley USA 1:46.80; Grzegorz Krzosek POL 1:46.80; 4. René Herms GER 1:47.57; 110 m pł (wiatr +0.4): 1. Thomas Blaschek GER 13.33; 2. Dawane Wallace USA 13.37; 3. Gregory Sedoc NED 13.62; 4. Florian Seibold GER 13.64; 5. Anwar Moore USA 13.65; 6. Ivan Bitzi SUI 13.76; 4x100 m: 1. Niemcy 38.61 (Alexander Kosenkow, Marc Blume, Tobias Unger, Marius Broening); wzwyż: 1-2. Roman Fricke GER 2.24; Wilbert Pennings NED 2.24; 3. Cedric Norman USA 2.24; tyczka: 1. Tim Lobinger GER 5.62; 2. Danny Ecker GER 5.62; 3. Toby Stevenson USA 5.52; w dal: 1. Dmytro Bilotserkovskyy UKR 7.88; 2. Nils Winter GER 7.77; 3. Schahriar Bigdeli GER 7.65; młot: 1. Markus Esser GER 79.66; 2. Karsten Kobs GER 75.97; 3. Jens Rautenkranz GER 71.80



Mémorial Eugene Humberset
27 sierpnia 2005 - Fribourg (Szwajcaria)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +0.9): 1. Emily Maher IRL 11.56 PB; 2. Anna Boyle IRL 11.64; 3. Fabienne Weyermann SUI 11.72; 400 m: 1. Christine Ohuruogu GBR 52.66; 100 m pł (wiatr +0.5): 1. Reina-Flor Okori FRA 12.96; 2. Joanna Bujak FRA 13.16; wzwyż: 1. Ariane Friedrich GER 1.90; 2. Barbora Laláková CZE 1.87; 3. Romana Dubnova CZE 1.84; tyczka: 1-2. Martina Strutz GER 4.23; Anna Schultze GER 4.23; trójskok: 1. Dana Veldáková SVK 14.01

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +1.3): 1. Marlon Devonish GBR 10.32; 2. Gary Ryan IRL 10.48; 3. Marc Niederhäuser SUI 10.52; 200 m (wiatr +1.1): 1. Marlon Devonish GBR 20.64; 2. Paul Hession IRL 20.86; 3. Marc Niederhäuser SUI 21.06; 400 m: 1. Graham Hedman GBR 46.62; 2. Anderson Jorge dos Santos BRA 46.78; 3. Luis Eduardo Ambrósio BRA 46.86; 110 m pł (wiatr +1.4): 1. Andrea Alterio ITA 13.60 PB; 2. Tim Bogdanof USA 13.64; 3. Peter Coghlan IRL 13.78; w dal: 1. Bashir Ramzy USA 8.09; 2. Ciaran McDonagh IRL 7.84



Finisz biegu kobiet na 400 m
DecaNation '2005
Mecz: Francja - Wielka Brytania - Hiszpania - Włochy - Rosja - USA - Polska - Chiny
3 września 2005 - Paryż (Francja)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +1.7): 1. Christine Arron FRA 10.95; 2. Mariya Bolikova RUS 11.35; 3. Emma Ania GBR 11.35 PB; 4. Tremedia Brice USA 11.63; 5. Vincenza Cali ITA 11.69; 6. Dorota Dydo POL 11.75; 7. Belen Recio ESP 12.29; 400 m: 1. Monique Hennagan USA 51.26; 2. Christine Ohurougu GBR 51.27; 3. Natalya Antyukh RUS 51.75; 4. Monika Bejnar POL 52.06; 5. Solen Desert FRA 52.07; 6. Daniela Reina ITA 54.31; 7. Belen Racio ESP 57.42; 8. Shanshan Wu CHN 58.68; 1500 m: 1. Bouchra Ghezielle FRA 4:07.12; 2. Yuliya Chizhenko RUS 4:07.44; 3. Lisa Dobriskey GBR 4:07.47 PB; 4. Anna Jakubczak POL 4:08.27; 5. Eleonora Berlanda ITA 4:11.82; 6. Jenelle Deatherage USA 4:12.51; 7. Zhenshu Li CHN 4:16.49; 8. Isabel Macias ESP 4:29.54; 100 m pł: 1. Mariya Koroteyeva RUS 12.88; 2. Glory Alozie ESP 12.97; 3. Aurelia Trywiańska POL 12.97; 4. Reina-Flor Okori FRA 13.01; 5. Lori Jones USA 13.09; 6. Sarah Claxton GBR 13.66; 7. Micol Cattaneo ITA 13.69; 8. Jindan Wan CHN 13.84; wzwyż: 1. Anna Chicherova RUS 1.99; 2. Ruth Beitia ESP 1.97; 3. Melanie Skotnik FRA 1.90; 4. Anna Ksok POL 1.87; 5. Erin Aldrich USA 1.83; 6. Stefania Cadamuro ITA 1.83; 7. Haiyan Jiang CHN 1.83; 8. Julia Bennett GBR 1.78; tyczka: 1. Vanessa Boslak FRA 4.60 NR; 2. Monika Pyrek POL 4.60; 3. Tatyana Polnova RUS 4.55; 4. Naroa Agirre ESP 4.45; 5. Janine Whitlock GBR 4.40; 6. Jillian Schwartz USA 4.25; 7. Sha Wu CHN 3.95; 8. Francesca Dolcini ITA 3.65; kula: 1. Olga Ryabinkina RUS 18.00; 2. Assunta Legnante ITA 17.75; 3. Kristin Heaston USA 17.39; 4. Magdalena Sobieszek POL 16.67; 5. Fengfenf Li CHN 16.58; 6. Martina De La Puente ESP 15.89; 7. Julie Dunkley GBR 15.83; 8. Laurence Manfredi FRA 15.67; dysk: 1. Marzena Wysocka POL 60.74; 2. Becky Breisch USA 60.55; 3. Darya Pishchalniko RUS 58.93; 4. Claire Smithson GBR 54.88; 5. Laura Bordignon ITA 52.48; 6. Irache Quintanal ESP 48.88; 7. Agnes Teppe FRA 48.81; oszczep: 1. Barbara Madejczyk POL 63.03 NR; 2. Mercedes Chilla ESP 57.78; 3. Kim Kreiner USA 55.28; 4. Mariya Abakumova RUS 54.58; 5. Shelley Holroyd GBR 50.49; 6. Nadia Vigliano FRA 50.17; 7. Claudia Coslovich ITA 48.63; 8. Dan Liu CHN 45.82

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +2.4): 1. Ronald Pognon FRA 10.02; 2. Rae Edwards USA 10.24; 3. Simeon Williamson GBR 10.38; 4. Simone Collio ITA 10.39; 5. Łukasz Chyła POL 10.39; 6. Andrey Yepishin RUS 10.45; 7. Lin Huang CHN 10.47; 8. Angel Davis Rodriguez ESP 10.77; 400 m: 1. Leslie Djhone FRA 45.76; 2. Antonio Reina ESP 45.98 PB; 3. Piotr Klimczak POL 46.07; 4. Miles Smith USA 46.11; 5. Andrea Barberi ITA 46.30; 6. Yevgeniy Lebedev RUS 46.59; 7. Bo Jiang CHN 47.02; 8. Andre Fernandez GBR 47.03; 1500 m: 1. Mehdi Baala FRA 3:40.38; 2. Sergio Gallardo ESP 3:41.73; 3. Sergey Ivanov RUS 3:41.93; 4. Christian Obrist ITA 3:42.06; 5. Mirosław Formela POL 3:42.41; 6. Luke Watson USA 3:46.43; 7. Mohammed Farah GBR 3:50.31; 110 m pł (wiatr -1.3): 1. Ladji Doucoure FRA 13.53; 2. David Oliver USA 13.57; 3. Lilu Liu CHN 13.78; 4. Andrew Turner GBR 13.80; 5. Andrea Giaconi ITA 14.08; 6. Mariusz Kubaszewski POL 14.16; 7. Felipe Vivancos ESP 14.17; 8. Yevgeniy Borisov RUS 14.26; wzwyż: 1. Vyacheslav Voronin RUS 2.31; 2. Giulio Ciotti ITA 2.29 PB; 3. Aleksander Waleriańczyk POL 2.22; 4. Javier Bermejo ESP 2.19; 5-6. Benjamin Challenger GBR 2.15; Adam Shunk USA 2.15; 7. Gregory Gabella 2.05; tyczka: 1. Pavel Gerasimov RUS 5.70; 2. Przemysław Czerwiński POL 5.65 PB; 3. Daniel Ryland USA 5.50; 4. Nick Buckfield GBR 5.40; 5. Damiel Dossevi FRA 5.30; 6. Javier Gazol ESP 5.30; 7. Giorgio Piantella ITA 5.20; 8. Jun Wu CHN 4.60; w dal: 1. Salim Sdiri FRA 7.97; 2. Minsheng Wang CHN 7.85; 3. Vitaliy Shkurlatov RUS 7.71; 4. Christopher Tomplinson GBR 7.66 (+2.6); 5. Stefano Dacastello ITA 7.63; 7. Michał Łukasiak POL 7.52; 8. Tony Allmond USA 7.50; kula: 1. Tomasz Majewski POL 20.45; 2. Carl Myerscough GBR 20.09; 3. Dan Taylor USA 19.40; 4. Anton Lyuboslavskiy RUS 19.03; 5. Yves Niare FRA 18.57; 6. Marco Dodoni ITA 17.55; 7. German Millan ESP 17.34; dysk: 1. Mario Pestano ESP 63.53; 2. Ian Waltz USA 61.16; 3. Piotr Małachowski POL 58.90; 4. Bogdan Pishchalniko RUS 58.32; 5. Emeka Udechuku GBR 57.19; 6. Diego Fortuna ITA 56.89; 7. Claude J. Retel FRA 54.29; 8. Jian Wu CHN 52.76; oszczep: 1. Alexandr Ivanov RUS 80.00; 2. Francesco Pignata ITA 75.22; 3. David Briseeault FRA 73.49; 4. John Hetzendorf USA 73.39; 5. Gustavo Dacal ESP 72.91; 6. Rajmund Kółko POL 70.63; 7. David Parker GBR 68.37; 8. Yuxing Ma CHN 56.88

Klasyfikacja końcowa:
1. Rosja 127 pkt.; 2. Francja 120 pkt.; 3. Polska 110 pkt.; 4. USA 103 pkt.; 5. Wielka Brytania 82,5 pkt.; 6. Hiszpania 82 pkt.; 7. Włochy 75,5 pkt; 8. Chiny 35 pkt.



Golden Grand Prix
17 września 2005 - Shanghai (Chiny)

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +1.1): 1. Chandra Sturrup BAH 11.02; 2. Lauryn Williams USA 11.05; 3. Me'Lisa Barber USA 11.22; 4. Emma Ania GBR 11.36; 5. Yuliya Nesterenko BLR 11.37; 6. Glory Alozie ESP 11.37; 7. Lucimar de Moura BRA 11.39; 8. Liu Li CHN 11.61; 200 m (wiatr -0.9): 1. Allyson Felix USA 23.09; 2. Christine Amertil BAH 23.26; 3. Donna Fraser GBR 23.31; 4. Yuliya Gushchina RUS 23.35; 5. Olesya Zykina RUS 23.55; 6. Nataliya Pyhyda UKR 23.69; 7. Lucimar de Moura BRA 23.75; 8. Wang Yingju CHN 24.10; 400 m: 1. Tonique Williams-Darling BAH 50.25; 2. Dee Dee Trotter USA 50.90; 3. Monique Hennagan USA 50.92; 4. Moushaumi Robinson USA 51.66; 5. Natalya Nazarova RUS 51.75; 6. Sun Hongfeng CHN 51.93; 800 m: 1. Hasna Benhassi MAR 1:58.58; 2. Hind Dehiba FRA 1:59.75 PB; 3. Janeth Jepkosgei KEN 2:00.20; 4. Yuliya Chizhenko RUS 2:01.08 PB; 5. Mina Ait Hamou MAR 2:01.50; 6. Tatyana Andrianova RUS 2:01.51; 7. Svetlana Cherkasova RUS 2:01.75; 5000 m: 1. Meseret Defar ETH 14:58.79; 2. Meselech Melkamu ETH 15:01.83; 3. Gelete Burka ETH 15:01.84; 4. Ines Chenonge KEN 15:03.32; 5. Xing Huina CHN 15:04.18; 6. Sun Yingjie CHN 15:06.92; 7. Zakia Mrisho TAN 15:15.98; 8. Derebe Alemu ETH 15:18.45; tyczka: 1. Yelena Isinbayeva RUS 4.65; 2. Monika Pyrek POL 4.55; 3. Gao Shuying CHN 4.45; 4-5. April Steiner USA 4.30; Vanessa Boslak FRA 4.30; 6. Tatiana Grigorieva AUS 4.30; 7. Wu Sha CHN 4.15; 7. Jillian Schwartz USA 4.15; kula: 1. Nadezhda Ostapchuk BLR 19.76; 2. Valerie Vili NZL 19.47; 3. Li Meiju CHN 18.77; 4. Petra Lammert GER 18.51; 5. Olga Ryabinkina RUS 18.27; 6. Nadine Kleinert GER 18.17

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr -0.4): 1. Justin Gatlin USA 10.01; 2. Leonard Scott USA 10.09; 3. Francis Obikwelu POR 10.11; 4. Aziz Zakari GHA 10.14; 5. Ronald Pognon FRA 10.22; 6. Hu Kai CHN 10.28; 7. Nobuharu Asahara JPN 10.38; 200 m (wiatr -0.3): 1. Chris Williams JAM 20.24; 2. Christian Malcolm GBR 20.42; 3. Marlon Devonish GBR 20.55; 4. John Capel USA 20.59; 5. Guus Hoogmoed NED 20.61; 6. Olusoji Fasuba NGR 20.71; 7. Yang Yaozu CHN 20.72; 8. Coby Miller USA 20.86; 800 m: 1. Wilfred Bungei KEN 1:45.35; 2. Mbulaeni Mulaudzi RSA 1:45.37; 3. William Yiampoy KEN 1:45.47; 4. Djabir Said-Guerni ALG 1:46.35; 5. Amine Laalou MAR 1:46.94; 6. Rashid Ramzi BRN 1:47.81; 7. James McIlroy GBR 1:48.47; 3000 m: 1. Kenenisa Bekele ETH 7:36.36; 2. Tariku Bekele ETH 7:36.63 PB; 3. Boniface Songok KEN 7:37.70; 4. Hicham Bellani MAR 7:43.15; 5. Hillary Chenonge KEN 7:43.88; 6. Abreham Feleke ETH 7:44.27; 7. Mark Bett KEN 7:49.87; 8. Bado Worku ETH 7:52.48; 9. Bernard Chepkok KEN 7:54.73 PB; 10. Wesley Kiprotich KEN 7:57.00 PB; 110 m pł (wiatr -0.1): 1. Liu Xiang CHN 13.05; 2. Allen Johnson USA 13.20; 3. Shi Dongpeng CHN 13.40; 4. Ron Bramlett USA 13.47; 5. Marcel van der Westen NED 13.78; 6. Márcio de Souza BRA 13.89; wzwyż: 1. Vyacheslav Voronin RUS 2.31; 2. Tora Harris USA 2.29; 3. Yuriy Krimarenko UKR 2.29; 4. Jacques Freitag RSA 2.26; 5. Zhang Shufeng CHN 2.20; w dal: 1. Dwight Phillips USA 8.39; 2. Ignisious Gaisah GHA 8.34 NR; 3. Miguel Pate USA 8.05; 4. Salim Sdiri FRA 7.85; 5. Jadel Gregório BRA 7.67; 6. Zhou Can CHN 7.66

Back To Top