Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



Mityngi lekkoatletyczne 1976 | 1977 | 1978 | 1979 | 1980
1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005



Mecz USA - ZSRR
8-9 lipca 1982 - Berkeley (USA)

WYNIKI - KOBIETY

USA - ZSRR 71:75. 100 m: 1. Evelyn Ashford USA 11.22; 2. Ludmila Maslakova URS 11.48; 3. Ludmila Kondratyeva URS 11.49; 200 m: 1. Evelyn Ashford USA 22.69; 400 m: 1. Patricia Jackson USA 51.2; 2. Maria Kulchunova URS 51.3; 3. Sharon Dabney USA 52.3; 4. Nina Zyuskova URS 52.6; 800 m: 1. Tatyana Providokhina URS 1:59.0; 1500 m: 1. Zamira Zaytseva URS 4:04.8; 2. Jane Mirrill USA 4:05.4; 3. Olga Dvirnaya URS 4:10.7; 3000 m: 1. Svetlana Ulmasova URS 8:42.6; 100 m pł: 1. Tatyana Anisimova URS 12.96; 2. Natalya Lebyedeva URS 12.98; 3. Debby Laplante USA 13.13; 4. Patty van Wolvelaere USA 13.19; wzwyż: 1. Louse Ritter USA 1.87; 2. Tatyana Ostachova URS 1.84; 3. Pam Spencer USA 1.80; w dal: 1. Jodi Anderson USA 6.64; 2. Kathy McMillan USA 6.49; dysk: 1. Faina Myelnik-Valeva URS 64.82; 2. Natalya Gorbacheva URS 63.18; 3. Lorna Griffin USA 52.42; oszczep: 1. Sherry Calvert USA 63.37; 2. Emilia Prima URS 56.95; 3. Lynn Cannon USA 53.01

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

USA - ZSRR 119:102. 100 m: 1. Steve Riddick USA 10.37; 2. Clancy Edwards USA 10.39; 3. Vladimir Ingatyenko URS 10.49; 200 m: 1. Steve Riddick USA 20.67; 400 m: 1. Stan Vinson USA 45.94; 2. Maxie Parks USA 46.36; 3. Nikolay Chernyetsky URS 46.67; 800 m: 1. James Robinson USA 1:46.9; 1500 m: 1. Steve Scott USA 3:38.4; 2. Valery Abramov URS 3:38.6; 3. Anatoliy Mamontov URS 3:38.9; 5000 m: 1. Marty Liquori USA 13:53.4; 2. Matt Centrowitz USA 13:53.4; 110 m pł: 1. Greg Foster USA 13.46; 2. Viktor Myasnikov URS 13.47 NR; 3. Kerry Bethel USA 13.64; 400 m pł: 1. James Walker USA 48.91; wzwyż: 1. Vladimir Yashchenko URS 2.27; 2. Franklin Jacobs USA 2.27; tyczka: 1. Yevgyeniy Tananika URS 5.48; 2. Vladimir Trofimyenko URS 5.48; 3. Jeff Taylor USA 5.38; w dal: 1. Arnie Robinson USA 8.01; trójskok: 1. Anatoliy Piskulin URS 16.86; 2. James Butts USA 16.68; 3. Gennadiy Valyukevich URS 16.21; kula: 1. Yevgeniy Mironov URS 20.79; 2. Anatoliy Yarosh URS 19.91; 3. Colin Anderson USA 19.57; dysk: 1. Mac Wilkins USA 65.98; młot: 1. Yuriy Sedych URS 75.18; oszczep: 1. Nikolay Grebnyev URS 87.10



XXIV Spartakiada Klubów Gwardyjskich
15-16 września 1982 - Berlin

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Marina Romanova URS 11.58; 2. Ewa Kasprzyk POL 11.77; 200 m: 1. Yordanka Donkova BUL 22.95; 2. Ewa Kasprzyk POL 23.59; 400 m: 1. Tatyana Litvinova URS 52.70; 800 m: 1. Astrid Pfeiffer GDR 2:02.92; 1500 m: 1. Gaby Reimann GDR 4:08.28; 100 m pł: 1. Yordanka Donkova BUL 12.65; 2. Cornelia Riefstahl GDR 13.13; 400 m pł: 1. Cristina Cojocaru ROM 57.53; wzwyż: 1. Jutta Kirst GDR 1.91; w dal: 1. Tatiana Kolpakova URS 6.43; 2. Brigitte Wujak GDR 6.42; kula: 1. Ilona Slupianek GDR 21.37; 2. Nunu Abashidze URS 20.02; dysk: 1. Galina Murashova URS 66.54; 2. Galina Savinkova URS 65.74; 3. Petra Schiegund GDR 64.38

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

200 m: 1. Frantisek Brecka TCH 20.87; 2. Carlos Reite CUB 20.94; 400 m: 1. Carlos Reite CUB 45.87; 2. Pavel Roshchyn URS 46.23; 5000 m: 1. Valery Abramov URS 13:32.59; 110 m pł: 1. Gyoergy Bakos HUN 13.80; wzwyż: 1. Aleksandr Diemianiuk URS 2.21; w dal: 1. Franz-Peter Kuelske GDR 7.82; trójskok: 1. Vasiliy Grishchenko URS 16.69; 2. Bedros Bedrosian ROM 16.56; kula: 1. Aleksander Baryshnikov URS 19.46; dysk: 1. Igor Duginyets URS 64.86; młot: 1. Detlef Gerstenberg GDR 74.94



The President Makarios 5th Athletics Meeting
18 września 1982 - Luksemburg

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Judy Oakes GBR 11.60; 2. Galina Penkova BUL 11.62; 400 m: 1. Ivanka Venkova BUL 52.13; 2. Zuzana Moravczikova TCH 52.42; 3. Vera Tylova TCH 52.65; w dal: 1. Maria Lambrou GRE 6.46; 2. Snezhana Danetovic YUG 6.37; 3. Anna Włodarczyk POL 6.33

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

200 m: 1. Ryszard Podlas POL 21.43; 400 m: 1. Andrzej Stępień POL 46.28; 2. Ryszard Wichrowski POL 46.73; 400 m pł: 1. Ahmad Hamada BRN 50.02; 2. Gary Oakes GBR 50.70; wzwyż: 1. Roland Egger SUI 2.24; w dal: 1. Dmitris Delifotis GRE 7.82



IX Igrzyska Azjatyckie
26-29 listopada 1982 - Delhi (Indie)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Lydia de Vega PHI 11.76; 2. Usha Put IND 11.95; 800 m: 1. Chang Young-As PRK 2:05.69; 3000 m: 1. Kim Ok-Son PRK 9:30.22; 400 m pł: 1. Valsama Mad IND 58.47; w dal: 1. Liao Wenfen CHN 6.41; kula: 1. Li Meisu CHN 17.77

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Pit Rabuan MAS 10.68; 400 m: 1. Susumu Takano JPN 46.65; 800 m: 1. Charles Borromi IND 1:46.82; 400 m pł: 1. Takashi Nagano JPN 50.60; 3000 m z przeszk.: 1. Tadasu Kawano JPN 8:47.36; w dal: 1. Kim Chong-Il KOR 7.94; 2. Liu Yuhuang CHN 7.89; młot: 1. Shigenobu Murofushi JPN 71.14; oszczep: 1. Tsihiko Takeda JPN 75.04

Back To Top