Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



Mityngi lekkoatletyczne 1976 | 1977 | 1978 | 1979 | 1980
1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005



XXX Memoriał Janusza Kusocińskiego
9 czerwca 1984 - Warszawa (Polska)

WYNIKI - KOBIETY

200 m (wiatr +1.9): 1. Fidelia Quirot CUB 23.30; 2. Patrizia Lombardo CUB 24.14; 3. Petrika Ibolya HUN 24.63; 400 m: 1. Fidelia Quirot CUB 51.72; 2. Małgorzata Dunecka POL 53.26; 3. Elżbieta Kapusta POL 53.47; 800 m: 1. Brygida Bąk POL 2:03.23; 2. Jolanta Januchta POL 2:04.23; 3. Anna Rybicka POL 2:05.55; 100 m pł (wiatr +1.9): 1. Shirley Strong GBR 13.03; 2. Sharon Danville GBR 13.27; 3. Grizel Machado CUB 13.33; wzwyż: 1. Jolanta Komsa POL 1.85; 2. Agata Jaroszek POL 1.85; 3. Astrid Tveld NOR 1.80; oszczep: 1. Iris D'Grase CUB 62.40; 2. Genowefa Olejarz POL 61.94; 3. Marta Jabłońska

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +2.0): 1. Marian Woronin POL 10.00 ER; 2. Leszek Dunecki POL 10.37; 3. Marek Hulbój POL 10.44; 200 m (wiatr +1.2): 1. Czesław Prądzyński POL 20.82; 2. Bogusław Szpiech POL 21.02; 3. Czesław Wróblewski POL 21.10; 400 m: 1. Mike Okot UGA 46.19; 2. Andrzej Stępień POL 46.48; 3. Ryszard Ostrowski POL 47.21; 1500 m: 1. Jose L. Cerreira ESP 3:46.48; 5000 m: 1. Maurizio Gonzales MEX 13:45.60; 2. Ivan Uvicil CZE 13:46.71; 3. Mirosław Dzienisik POL 13:47.16; 4. Józef Ziubrak POL 13:47.80; 5. Stanislav Tabor CZE 13:48.20; 6. Zdenek Moravcik CZE 13:49.08; 110 m pł (wiatr +4.7): 1. Jacek Rutkowski POL 13.59; 2. Romuald Giegiel POL 13.68; 3. Wojciech Zawiła POL 13.70; 400 m pł: 1. Ryszard Szparak POL 50.13; 2. Ryszard Stoch POL 51.21; 3. Piotr Karczmarek POL 51.34; tyczka: 1. Władysław Kozakiewicz POL 5.55; 2. Tadeusz Ślusarski POL 5.40; 3. Andreas Kramss GDR 5.40; trójskok: 1. Zdzisław Hoffman POL 17.55 (+3.6); 2. Waldemar Golanko POL 16.60 (+4.0); 3. Ryszard Juszczak POL 16.29 (+2.8); kula: 1. Janis Bojars USR 21.11; 2. Helmut Krieger POL 20.66; 3. Mirosław Jasiński POL 19.91; młot: 1. Henryk Królak POL 78.60; 2. Frantisek Vrbka CZE 78.56; 3. Mariusz Tomaszewski POL 77.60; 4. Ireneusz Golda POL 77.00; oszczep: 1. Zbigniew Bednarski POL 80.64; 2. Dariusz Adamus POL 79.34; 3. Stanisław Witek POL 78.86



Mityng Międzynarodowy
8 lipca 1984 - Barcelona (Hiszpania)

WYNIKI - KOBIETY

200 m: 1. Tatiana Kocembova CZE 22.47; kula: 1. Helena Fibingerova CZE 20.82; dysk: 1. Tsvetanka Khristova BUL 68.28

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

5000 m: 1. Antonio Leitao POR 13:13.17; 110 m pł: 1. Henry Andrade USA 13.54; 2. Vencislav Radev BUL 13.66; 400 m pł: 1. Bart Williams USA 48.85; 3000 m z przeszk.: 1. Roger Hackney GBR 8:20.32; 2. Domingo Ramon ESP 8:20.95; wzwyż: 1. Jacek Wszoła POL 2.24; 2. Lee Williams USA 2.20; trójskok: 1. Jaroslav Priscak CZE 16.95; dysk: 1. Imrich Bugar CZE 68.16



Cactus Meeting
8 lipca 1984 - Luksemburg

WYNIKI - KOBIETY

400 m: 1. Jarmila Kratochvilova CZE 49.25

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Alberto Robinson USA 10.42; 400 m: 1. Harald Schmid FRG 45.36; 2. Mike Franks USA 45.44; 3. Hassan El Kashief SUD 45.84; 800 m: 1. James Robinson USA 1:44.87; 2. Stanley Redwine USA 1:45.26; 3. James Mays USA 1:45.81; wzwyż: 1. Jake Jacoby USA 2.28; 2. Carlo Thraenhardt FRG 2.28; 3. Andre Schneider FRG 2.25; tyczka: 1. Joe Dial USA 5.60; 2. Tom Hintnaus BRA 5.55



Mityng Międzynarodowy
14 lipca 1984 - Londyn (Wielka Brytania)

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Heather Oakes GBR 11.68; 400 m: 1. Cathy Cook GBR 50.74; 800 m: 1. Lorraine Baker GBR 2:02.41; 2. Shireen Bailey GBR 2:02.62; 3. Claudette Groenendaal USA 2:02.85; 2000 m: 1. Zola Budd GBR 5:33.17 (WR); 2. Christina Boxer GBR 5:33.85; 3. Christina Benning GBR 5:37.00; 100 m pł: 1. Judy Simpson GBR 13.54; wzwyż: 1. Tamara Bykova USR 1.90; 2. Diana Elliott GBR 1.90; oszczep: 1. Fatima Whitebread GBR 67.96; 2. Tessa Anderson GBR 67.88

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m: 1. Allan Wells GBR 10.48; 200 m: 1. Albert Robinson USA 20.61; 2.Dwayne Ewans USA 20.70; 3. Mike McFarlane GBR 20.88; 400 m: 1. Mike Paul TRI 45.60; 2. Mike Frans USA 45.70; 800 m: 1. Stanley Redwine USA 1:46.32; 2. Garry Cook GBR 1:46.79; 3. Ikem Billy GBR 1:46.82; 1500 m: 1. Peter Wirz SUI 3:39.67; 2. Graham Williamson GBR 3:39.91; 3. Chuck Aragon USA 3:39.99; 5000 m: 1. David Lewis GBR 13:31.46; wzwyż: 1. Jacek Wszoła POL 2.29; 2. Geoff Parsons GBR 2.26; 3. Jake Jacoby USA 2.26; tyczka: 1. Sergey Bubka USR 5.90 (WR); 2. Joe Dial USA 5.50; 3. Władysław Kozakiewicz POL 5.50; trójskok: 1. Grigoriy Yemec USR 17.27; 2. Peter Bouschen FRG 17.20; młot: 1. Yuriy Sedych USR 85.60

Back To Top