Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



Mistrzostwa krajowe 1976 | 1977 | 1978 | 1979 | 1980
1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005

Mistrzostwa krajowe:  Kanada,  Wielka Brytania


MISTRZOSTWA KANADY
Victoria, 11-13 lipca 2000 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Esi Benyarku 11.30; 2. Tara Perry 11.38; 3. Atia Weekes 11.40; 200 m (wiatr +5.6): 1. Ladonna Antoine 22.82; 2. Erica Witter 23.15; 3. Tara Perry 23.26; 400 m: 1. Ladonna Antoine 51.63; 2. Foy Williams 52.62; 3. Candice Jones 53.44; 800 m 1. Diane Cummins 2:03.80; 2. Vicky Lynch-Pounds 2:05.00; 3. Tanya Wright 2:06.72; 1500 m: 1. Leah Pells 4:13.27; 2. Krestena Sullivan 4:16.89; 3. Carmen Douma 4:20.14; 5000 m: 1. Tina Connelly 15:33.59; 2. Courtney Babcock 15:34.91; 3. Michelle King 15:39.19; 100 m pł (wiatr +3.1): 1. Perdita Felicien 13.15; 2. Lesley Tashlin 13.42; 3. Veronica Dyer 13.53; 400 m pł: 1. Karlene Haughton 57.20; 2. Tawa Babatunde 58.03; 3. Deneice Bell 58.17; wzwyż: 1. Wanita May 1.85; 2. Nicole Forrester 1.85; tyczka: 1. Ardin Harrison 3.85; 2. Jackie Honey 3.85; 3. Dana Ellis 3.85; w dal: 1. Alice Falaiye 6.39; 2. Nicole Devonish-Gilmor 6.37; 3. Vanessa Monar-Enweani 6.29; trójskok: 1. Althea Williams 13.25 (+2.8); 2. Tracy Dulmage 12.83 (+4.3); 3. Michelle Hastick 12.77; kula: 1. Georgette Reed 15.97; 2. Tina McDonald 15.20; dysk: 1. Tina McDonald 51.48; 2. Nicole Chimko 50.74; 3. Robin Lyons 49.82; młot: 1. Robin Lyons 62.70 CR; 2. Michele Fournier 60.26; 3. Caroline Wittrin 58.30; oszczep: 1. Dominique Bilodeau 50.52; 2. Andrea Bulat 49.00

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr +2.2): 1. Bruny Surin 10.05; 2. Brad McCuaig 10.18; 3. Pierre Browne 10.25; 200 m (wiatr +4.5): 1. Pierre Browne 20.58; 2. Shane Niemi 20.62; 3. Jermaine Joseph 20.83; 400 m: 1. Shane Niemi 45.79; 2. Byron Goodwin 46.84; 3. Jean-Marie Louis 46.97; 800 m: 1. Zach Whitmarsh 1:52.23; 2. Willy Best 1:52.78; 3. Marty Cluff 1:53.00; 1500 m: 1. Kevin Sullivan 3:46.59; 2. Rich Tremain 3:47.59; 3. Ryan Hayden 3:49.16; 5000 m: 1. Sean Kaley 13:25.16 CR; 2. Jeff Schiebler 13:29.63; 3. Jeremy Deere 13:38.31; 110 m pł (wiatr +2.7): 1. Adrian Woodley 13.67; 2. Egbert Felix 13.93; 3. Kyle Robinson 14.46; 400 m pł: 1. Nick Stewart 50.32; 2. Monte Raymond 50.34; 3. Jeff Ellis 51.86; 3000 m z przeszk: 1. Joel Bourgeois 8:38.53; 2. Matt Kerr 8:51.75; 3. Chris McGregor 8:55.22; wzwyż: 1. Mark Boswell 2.31; 2. Kwaku Boateng 2.28; 3. Jeff Caton 2.20; tyczka: 1. Jason Pearce 5.10; 2. Francois Thenault 5.10; 3. Andy Miller 5.00; w dal: 1. Ian Love 7.70; 2. Richard Duncan 7.68; 3. Brian Thomas 7.47; trójskok: 1. Oral O'Gilvie 16.06; 2. Richard Duncan 15.60; 3. Patrick Massok 14.98; kula: 1. Jason Gervais 19.03; 2. Brad Snyder 18.60; 3. Nicolas Pauletto 16.68; dysk: 1. Jason Tunks 63.06; 2. Jason Gervais 57.54; 3. Eric Forshaw 56.96; młot: 1. Dylan Armstrong 66.67; 2. Ian Maplethorpe 66.16; 3. John Stoikos 61.75; oszczep: 1. Scott Russell 75.92 NR; 2. Trevor Snyder 68.42; 3. Graham Morfitt 67.88



MISTRZOSTWA WIELKIEJ BRYTANII (Norwich Union Olympic Trials)
11-13 sierpnia 2000 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -2.2): 1. Marcia Richardson 11.41; 2. Joice Maduaka 11.47; 3. Sam Davies 11.47; 4. Sarah Reilly IRL 11.50; 200 m (wiatr -1.0): 1. Sarah Wilhelmy 23.39; 2. Sam Davies 23.42; 3. Shani Anderson 23.53; 4. Joice Maduaka 23.67; 5. Sarah Reilly IRL 23.73; 6. Catherine Murphy 23.81; 400 m: 1. Donna Fraser 50.94; 2. Allison Curbishley 51.50; 3. Helen Frost 53.33; 4. Louise Whitehead 53.68; 800 m: 1. Kelly Holmes 2:02.08; 2. Claire Raven 2:05.12; 3. Jo Fenn 2:05.48; 1500 m: 1. Hayley Tullett 4:06.44; 2. Helen Pattinson 4:11.40; 3. Kelly Caffel 4:15.29; 5000 m: 1. Paula Radcliffe 15:05.48 CR; 2. Joanne Pavey 15:21.15; 3. Hayley Yelling 15:50.41; 100 m pł (wiatr -2.1): 1. Diane Allahgreen 13.24; 2. Melanie Wilkins 13.35; 3. Julie Pratt 13.57; 4. Rachel King 13.58; 5. Bianca Liston 13.58; 400 m pł: 1. Keri Maddox 55.22 PB; 2. Natasha Danvers 55.34; 3. Sinead Dudgeon 55.74; wzwyż: 1. Jo Jennings-Steele 1.89; 2. Michelle Dunkley 1.89; 3. Lee McConnell 1.86 PB; 4. Susan Jones 1.86; tyczka: 1. Janine Whitlock 4.10; 2. Irie Hill 4.00; 3. Alison Davies 4.00 PB; w dal: 1. Jo Wise 6.44; 2. Jade Johnson 6.34; 3. Donita Benjamin 6.28; trójskok: 1. Michelle Griffith 13.67; 2. Liz Patrick 12.79; 3. Connie Henry 12.75; kula: 1. Judy Oakes 17.91; 2. Julie Dunkley 16.40 PB; 3. Joanne Duncan 16.00; dysk: 1. Shelley Drew 59.03; 2. Philippa Roles 54.74; 3. Emma Merry 53.00; młot: 1. Lorraine Shaw 66.85 CR; 2. Lynn Sprules 62.48; 3. Liz Pidgeon 59.95; oszczep: 1. Kelly Morgan 58.45 CR; 2. Karen Martin 57.75; 3. Shelley Holroyd 51.96

WYNIKI - MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr -0.8): 1. Dwain Chambers 10.11; 2. Darren Campbell 10.12; 3. Mark Lewis-Francis 10.24; 4. Jason Gardener 10.29; 5. Ian Mackie 10.38; 200 m (wiatr -1.2): 1. Darren Campbell 20.49; 2. Christian Malcolm 20.59; 3. Marlon Devonish 20.78; 4. Ian Mackie 20.92; 5. Timothy Benjamin 20.96; 400 m: 1. Mark Richardson 45.55; 2. Sean Baldock 45.71; 3. Jamie Baulch 46.07; 4. Daniel Caines 46.45; 5. Jared Deacon 46.60; 6. Solomon Wariso 46.95; 800 m: 1. James McIlroy 1:50.08; 2. Andy Hart 1:50.09; 3. Alasdair Donaldson 1:50.57; 1500 m: 1. John Mayock 3:45.29; 2. Tony Whiteman 3:45.57; 3. John McCallum 3:46.14; 5000 m: 1. Andres Jones 13:45.86; 2. Michael Openshaw 13:49.34; 3. Mark Hudspith 13:52.74; 4. Ian Hudspith 13:55.54; 5. John Nuttall 13:56.35; 110 m pł (wiatr -2.3): 1. Colin Jackson 13.54; 2. Tony Jarrett 13.78; 3. Damien Greaves 13.85; 400 m pł: 1. Chris Rawlinson 48.95; 2. Anthony Borsumato 49.71; 3. Matthew Douglas 49.89; 3000 m z przeszk.: 1. Christian Stephenson 8:28.21 PB; 2. Justin Chaston 8:32.21; 3. Craig Wheeler 8:39.72; wzwyż: 1. Ben Challenger 2.22; 2. Brendan Reilly IRL 2.22; 3. Stuart Ohrland 2.17 PB; tyczka: 1. Kevin Hughes 5.50; 2. Paul Williamson 5.40; 3. Benjamin Flint 5.30; w dal: 1. George Audu 7.89 PB; 2. Darren Ritchie 7.84; 3. Darren Thompson 7.48; trójskok: 1. Phillips Idowu 16.87; 2. Larry Achike 16.83; 3. Francis Agyepong 16.40; 4. Julian Golley 16.38; kula: 1. Steph Hayward 18.24; 2. Emeka Udechuku 17.47; 3. Mark Proctor 17.21; dysk: 1. Bob Weir 62.13; 2. Glen Smith 60.84; 3. Emeka Udechuku 59.58; młot: 1. Mick Jones 71.51; 2. Paul Head 69.63; 3. John Pearson 67.22; oszczep: 1. Steve Backley 86.70; 2. Nick Nieland 85.09 PB; 3. Mick Hill 80.28

Back To Top