Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



Mistrzostwa krajowe 1976 | 1977 | 1978 | 1979 | 1980
1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005

Mistrzostwa krajowe:  Australia,  Czechy,  Francja,  Grecja,  Hiszpania,  Kenia,  Portugalia,  RosjaSłowacja,  Wielka Brytania,  Włochy


MISTRZOSTWA AUSTRALII
Brisbane, 3-6 kwietnia 2003 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Sharon Cripps 11.50; 2. Gloria Kemasuode 11.74; 3. Amy Harris 11.92; 200 m: 1. Sharon Cripps 23.39; 2. Makelesi Bulikiobo FIJ 23.64; 3. Katerina Dressler 24.05; 400 m: 1. Catherine Freeman 51.66; 2. Rosemary Hayward 52.24; 3. Makelesi Bulikiobo 53.18; 4. Katerina Dressler 53.26; 800 m: 1. Tamsyn Lewis 2:00.13; 2. Susan Andrews 2:01.30; 3. Debbie Savage 2:03.66; 1500 m: 1. Suzy Walsham 4:12.96; 2. Emily Morris 4:15.56; 3. Anna Thompson 4:18.88; 3000 m: 1. Anna Thompson 9:21.79; 2. Sarah Salmon 9:29.63; 3. Kandy Grant 9:36.37; 100 m pł: 1. Jacquie Munro 13.37; 2. Fiona Cullen 13.43; 3. Rachel Rogers FIJ 13.96; 400 m pł: 1. Jana Pittman 53.95; 2. Rebecca Wardell NZL 56.50; 3. Sonja Bowe NZL 59.94; wzwyż: 1. Petrina Price 1.81; 2. Alexandra Church 1.78; 3. Claire Mallett 1.78; tyczka: 1. Melina Hamilton NZL 4.20; 2. Rosanna Ditton 4.20; 3. Tatiana Grigorieva 4.10; 4. Wendy Young 4.00; w dal: 1. Bronwyn Thompson 6.55; 2. Kerrie Perkins 6.50; 3. Sharon Sutherland 6.41; trójskok: 1. Jeanette Bowles 12.72; 2. Carmen Miller TAS 12.66; 3. Kelera Nacewa NZL 12.65; kula: 1. Ana Po'uhila NZL 15.80; 2. Alifatou Djibril 14.65; 3. Belinda Johnson 14.26; młot: 1. Brooke Krueger 66.41; 2. Bronwyn Eagles 65.85; 3. Deborah Sosimenko 62.87; dysk: 1. Beatrice Faumuina NZL 63.36; 2. Debbie Pickersgill 58.92; 3. Monique Nacsa 53.70; oszczep: 1. Rebecca Noy 52.26; 2. Kathryn Mitchell 50.98

WYNIKI - MĘŻCZYNI

100 m: 1. Patrick Johnson 10.25; 2. Matt Shirvington 10.34; 3. Adam Basil 10.43; 200 m: 1. Patrick Johnson 20.50; 2. Ambrose Ezenwa 20.99; 3. David Flowers 21.33; 400 m: 1. Clinton Hill 45.50; 2. Daniel Batman 46.19; 3. Casey Vincent 46.39; 4. Jason Hunte 46.89; 5. Mark Ormrod 46.96; 800 m: 1. Kris McCarthy 1:48.20; 2. Mark Rodgers NZL 1:48.56; 3. Lachlan Chisholm 1:49.43; 1500 m: 1. Alastair Stevenson 3:42.99; 2. David Byrne 3:43.03; 3. Mark Fountain 3:44.02; 100 m pł: 1. Kyle Vander Kuyp 14.14; 2. Stuart Anderson 14.15; 3. Gregory Eyears 14.28; 400 m pł: 1. Michael Hazel 50.50; 2. Tobby Sutherland 51.43; 3. Elliott Wood 52.04; 3000 m z przeszk.: 1. Peter Nowill 8:41.61; 2. Richard Jeremiah 8:43.80; 3. Mark Tucker 8:55.12; wzwyż: 1. Joshua Lodge 2.21; 2-3. Nicholas Moroney 2.11; Phillip Nelson 2.11; tyczka: 1. Dmitri Markov 5.50; 2. Viktor Chistiakov 5.40; 3. Paul Burgess 5.20; w dal: 1. Peter Burge 7.82 (+2.1); 2. Shane Hair 7.79; 3. John Thornell 7.78; trójskok: 1. Andrew Murphy 16.73; 2. Michael Perry 16.25; 3. Joshua Ferguson 15.91; kula: 1. Justin Anlezark 20.96; 2. Clay Cross 19.00; 3. Scott Martin 18.72; dysk: 1. Peter Elvy 58.42; 2. Scott Martin 56.99; 3. Benn Harradine 55.25; młot: 1. Stuart Rendell 76.61; 2. Darren Billett 65.09; 3. Michael Gusbeth 63.64; oszczep: 1. Andrew Currey 80.56; 2. William Hamlyn-Harris 79.14; 3. Stuart Farquhar NZL 74.17



MISTRZOSTWA CZECH
11-13 lipca 2003 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Tereza Košková 11.73; 2. Hana Benešová 11.76; 3. Pavlína Dlouhá 11.97; 200 m: 1. Hana Benešová 24.08; 2. Lenka Ostravská 24.32; 3. Tereza Košková 24.56; 400 m: 1. Eva Follnerová 54.34; 2. Jitka Bartoničková 54.93; 3. Jitka Burianová 55.31; 800 m: 1. Petra Lochmanová 2:06.70; 2. Veronika Mráčková 2:06.93; 3. Lenka Kalábová 2:07.07; 4. Helena Fuchsová 2:07.48; 1500 m: 1. Andrea Šuldesová 4:14.57; 2. Renata Hoppová 4:20.88; 3. Lucie Müllerová 4:26.04; 5000 m: 1. Michaela Mannová 15:54.10; 2. Petra Kamínková 16:03.98; 3. Lenka Švaňhalová 16:14.74; 10000 m: 1. Petra Kamínková 33:58.20; 2. Alena Peterkova 35:12.64; 3. Irena Šádková 35:36.22; 100 m pł: 1. Lucie Martincová 13.22; 2. Petra Seidlová 13.62; 3. Lenka Ostravská 13.78; 400 m pł: 1. Lucie Sichertová 59.44; 2. Ivana Sekyrová 1:00.74; 3. Lucie Jašová 1:01.36; 3000 m z przeszk.: 1. Jana Biolková 9:49.40; 2. Barbora Kuncová 10:22.05; 3. Anna Báčová 11:02.87; wzwyż: 1. Zuzana Hlavoňová 1.92; 2. Iva Straková 1.88; 3. Barbora Laláková 1.84; tyczka: 1. Pavla Hamáčková 4.55; 2. Michaela Boulová 4.10; 3. Kateřina Badurová 4.00; w dal: 1. Lucie Komrsková 6.34 (+2.7); 2. Zuzana Bičíková 6.17; 3. Barbara Szlendaková 6.13 (+2.7); trójskok: 1. Martina Darmovzalová 12.73; 2. Kateřina Hrabalová 12.66; 3. Gabriela Donátová 12.64; kula: 1. Jana Kárníková 15.10; 2. Jitka Svatošová 14.18; 3. Lenka Ledvinová 14.03; dysk: 1. Věra Pospíšilová 65.86; 2. Vladimíra Racková 59.17; 3. Jana Kárníková 46.80; młot: 1. Lucie Vrbenská 67.86; 2. Lenka Tomaštíková 56.69; oszczep: 1. Barbora Špotáková 52.20; 2. Michaela Jačková 47.54; 3. Helena Brejchová 45.88

WYNIKI - MĘŻCZYNI

100 m (wiatr +2.7): 1. Jiří Vojtík 10.38; 2. Milan Novotný 10.50; 3. Rostislav Šulc 10.56; 200 m: 1. Jiří Vojtík 20.82; 2. Jan Mazanec 21.23; 3. Rostislav Šulc 21.43; 400 m: 1. Václav Bláha 46.46; 2. Filip Klvaňa 47.42; 3. Jan Hanzl 48.19; 800 m: 1. Roman Oravec 1:53.97; 2. Michal Šneberger 1:54.99; 3. LukᚠMusil 1:55.36; 1500 m: 1. Petr Mlateček 3:53.32; 2. Petr Hubáček 3:53.63; 3. Karel Váňa 3:54.00; 5000 m: 1. Michael Nejedlý 14:13.27; 2. TomᚠKrutský 14:14.21; 3. David Gerych 14:36.07; 10000 m: 1. Jan Blaha 30:24.04; 2. Michal Šmíd 30:45.26; 3. Aleš Drahoňovský 30:51.08; 110 m pł: 1. Stanislav Sajdok 13.97; 2. Jan Čech 13.98; 3. Michal Krejčí 14.30; 400 m pł: 1. Štěpán Tesařík 49.49; 2. Jindřich Šimánek 50.54; 3. Ondřej Daněk 51.03; 3000 m z przeszk.: 1. Michael Nejedlý 8:42.33; 2. David Gerych 8:45:48; 3. František Zouhar 8:59.63; wzwyż: 1. Jaroslav Bába 2.27; 2. Jan Janků 2.23; 3. TomᚠJanků 2.19; tyczka: 1. Adam Ptáček 5.60; 2. Martin Kysela 5.50; 3. Aleš Hončl 5.20; w dal: 1. Petr Hnízdil 7.66; 2. Štěpán Wagner 7.57; 3. Zbyněk Hnízdil 7.54; trójskok: 1. Petr Hnízdil 16.06; 2. Miron Mutyaba 15.78; 3. Jan Marcis 15.62 (+2.2); kula: 1. Petr Stehlík 20.33; 2. Antonín Žalský 18.74; 3. Arnošt Holovský 18.10; dysk: 1. Libor Malina 61.11; 2. Antonín Žalský 55.41; 3. TomᚠJirásek 54.51; młot 1. LukᚠMelich 74.72; 2. Vladimír Maška 74.15; 3. Pavel Sedláček 71.11; oszczep: 1. Miroslav Guzdek 75.65; 2. Michal Šafář 74.45; 3. Petr Bělunek 71.70



MISTRZOSTWA FRANCJI
25-27 lipca 2003 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +2.5): 1. Christine Arron 10.95; 2. Muriel Hurtis 11.00; 3. Odiah Sidibe 11.20; 4. Frederique Bangue 11.32; 200 m (wiatr -2.4): 1. Katia Benth 23.65; 2. Sylviane Felix 23.70; 3. Aurore Kassambara 23.97; 400 m: 1. Fatou Bintou Fall SEN 51.12; 2. Mireille Nguimgo CMR 51.59; 3. Clementine Bewouda CMR 52.20; 4. Louise Bevis 52.43; 5. Anita Mormand 52.44; 6. Francine Landre 52.79; 800 m: 1. Virginie Fouquet 2:01.56; 2. Speciose Gakobwa BUR 2:03.41; 3. Viviane Dorsile 2:04.11; 1500 m: 1. Latifa Essarokh 4:10.84; 2. Maria Martins 4:13.15; 3. Florence Djepe CMR 4:14.31; 5000 m: 1. Seloua Ouaziz MAR 16:09.54; 2. Christelle Daunay 16:10.03; 3. Margaret Maury 16:14.79; 100 m pł: 1. Patricia Girard 12.74; 2. Linda Ferga 12.95; 3. Nicole Ramalalanirina 13:00; 4. Haydy Aron 13.04; 5. Patricia Buval 13.30; 400 m pł: 1. Tacko Diouf SEN 56.58; 2. Sylvanie Morandais 57.08; 3. Madleine Kaboud CMR 57.34; 4. Olivia Abderrhamanne 57.43; 5. Corinne Tafflet 57.59; 3000 m z przeszk.: 1. Celine Rajot 9:57.41; wzwyż: 1. Gaelle Niare 1.89; 2. Tia Hellebaut BEL 1.86; 3. Vanessa Gladone 1.79; tyczka: 1. Vanessa Boslak 4.50; 2-3. Agnes Livebardon 4.20; Elisabete Ribeiro-Tavares POR 4.20; w dal: 1. Aurelie Felix 6.55; 2. Ya Soucko Koita MLI 6.35; 3. Christelle Preau 6.33; trójskok: 1. Amy Zongo 13.60; 2. Betty Lise 13.59; 3. Roselise Retel 13.56; kula: 1. Valerie Adams NZL 18.66; 2. Laurence Manfredi 17.95; 3. Jessica Cerival 15.67; dysk: 1. Melina Robert-Michon 59.14; 2. Christelle Bornil 53.87; 3. Peggy Demaison 52.94; młot: 1. Manuela Montebrun 70.89; 2. Florence Ezeh 65.29; 3. Stephanie Falzon 64.16; oszczep: 1. Sarah Walter 61.05; 2. Bina Ramesh 55.72; 3. Marion Bonaudo 53.49

WYNIKI - MĘŻCZYNI

100 m (wiatr +2.3): 1. Aime Nthepe 10.09; 2. Idrissa Sanou BUR 10.15; 3. Jerome Eyana 10.27; 200 m (wiatr -2.7): 1. Joseph Batangdon CMR 20.64; 2. Aime Nthepe 20.65; 3. Jimmy Melfort 20.98; 400 m: 1. Eric Milazar MRI 45.28; 2. Marc Raquil 45.89; 3. Ahmed Douhou 46.08; 4. Marc Foucan 46.37; 5. Fernando Augustin MRI 46.61; 800 m: 1. Abdoulaye Wagne SEN 1:47.35; 2. Nicolas Aissat 1:47.76; 3. Artmeon Hatungimana BUR 1:48.21; 1500 m: 1. Fouad Chouki 3:37.09; 2. Abdelslam Kennouche ALG 3:38.30; 3. Bouabdellah Tahti 3:39.80; 4. Kader Chekhemani 3:40.79; 5000 m: 1. Driss El Himer 13:34.97; 2. Loic Letellier 13:38.39; 3. Ridha Amri TUN 13:39.72; 4. Rachid Chekhemani 13:43.24; 110 m pł: 1. Sebastien Denis 13.57; 2. Jonathan Nsenga BEL 13.60; 3. Berlioz Randriamihaja MAD 13.64; 4. Philippe Lamine 13.76; 5. Thomas Martin 13.86; 400 m pł: 1. Naman Keita 49.60; 2. Ibou Faye 50.43; 3. Heni Kechi 50.64; 3000 m z przeszk.: 1. Vincent Le Dauphin 8:25.68; 2. Frederic Denis 8:30.62; 3. Zouhair Ouerdi 8:35.04; wzwyż: 1. Joan Charmant 2.24; 2. Mickael Hanany 2.24; 3. Gregory Gabella 2.24; tyczka: 1. Romain Mesnil 5.60; 2. Thibaut Duval BEL 5.50; 3. Alexandre Barbaud 5.50; 4. Alain Andji 5.50; w dal: 1. Salim Sdiri 8.29 (+3.1); 2. Arnaud Casquette MRI 8.23 (+2.8); 3. Jonathan Chimier MRI 8.19 (+2.1); 4. Yann Domenech 8.06; trójskok: 1. Julien Kapek 17.24 (+2.5); 2. Colomba Fofana 17.02 (+2.2); 3. Karl Taillepierre 16.99 (+2.5); kula: 1. Yves Niare 19.07; 2. Gaetan Bucki 19.06; 3. Wim Blondeel BEL 17.57; dysk: 1. Erik Boes 56.11; 2. Stephane Nativel 55.95; 3. Mickael Conjungo 55.71; młot: 1. Christophe Epalle 77.38; 2. Vitor Costa POR 74.78; 3. Nicolas Figere 74.66; oszczep: 1. Dominique Pause 74.66; 2. Laurent Dorique 74.12; 3. Gaetan Siakinou-Schmidt 72.04



MISTRZOSTWA GRECJI
14-15 czerwca 2003 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Marina Vassarmidou 11.61; 2. Yannoula Kafetzi 11.68; 3. Marilia Gregoriou CYP 11.87; 4. Magda Pantaleon 11.88; 200 m: 1. Olga Kaidatzi 23.45; 2. Charoula Bouda 23.59; 3. Athina Kopsia 24.33; 400 m: 1. Chryssa Goudenoudi 52.77; 2. Dimitra Dova 53.24; 3. Georgia Koumnaki 53.81; 800 m: 1. Anni Christofidou CYP 2:04.08 NR; 2. Konstantina Efentaki 2:04.14; 3. Maria Papadopoulou 2:05.17; 1500 m: 1. Konstantina Efentaki 4:12.69; 2. Pagina Nika 4:21.33; 3. Paraskevi Gratsani 4:30.04; 5000 m: 1. Maria Protopapa 16:25.20; 2. Chrysostomia Iakovou 16:37.18; 3. Kalliopi Astropekaki 16:53.65; 100 m pł: 1. Christiana Tambaki 13.10; 2. Flora Redoumi 13.20; 3. Vassiliki Delinikola 13.49; 400 m pł: 1. Chryssoula Goudenoudi 56.85 NR; 2. Christina Chatzi 58.35; 3. Eleni Kalogerou 59.58; 3000 m z przeszk.: 1. Pagona Sakellari 10:54.33; 2. Maria Evaggelou 11:07.58; 3. Alexandra Rapti 11:21.22; wzwyż: 1. Niki Mitropoulou 1.87; 2. Julia Farmaka CYP 1.87; 3. Maria Papageorgiou 1.84; tyczka: 1. Anna Fitidou CYP 4.30 NR; 2. Georgia Tsiligiri 4.25; 3. Antigoni Asteriou 4.15; 4. Afroditi Skafida 4.15; w dal: 1. Niki Xanthou 6.63; 2. Stella Pilatou 6.57; 3. Despina Papavassilaki 6.52; 4. Asimina Vanakara 6.39; 5. Panayota Koutsioumari 6.32; 6. Athina Papasotiriou 6.31; trójskok: 1. Chryssopigi Devetzi 14.00; 2. Olga Vasdeki 13.96; 3. Irene Dimitraki 13.86; kula: 1. Irene Terzoglou 19.10 NR; 2. Kalliopi Ouzouni 17.54; 3. Fotini Kiriakidou 15.95; dysk: 1. Ekaterini Voggoli 65.01; 2. Stella Tsikouna 62.69; 3. Maria Koletsou 57.69; 4. Areti Ambatzi 56.64; młot: 1. Alexandra Papageorgiou 66.32; 2. Evdokia Tsamoglou 65.41; 3. Evaggelia Derveni 65.40; 4. Stella Papaopoulou 62.07; oszczep: 1. Sava Lika 56.88; 2. Angeliki Tsiolakoudi 54.75; 3. Ioanna Parha 49.98

WYNIKI - MĘŻCZYNI

100 m: 1. Aristotelis Gavelas 10.50; 2. Christoforos Choidis 10.58; 3. Angelos Pavlalakis 10.59; 4. Alexandros Terzian 10.60; 200 m: 1. Panayotis Sarris 20.81; 2. Anastassios Goussis 20.82; 3. Stylianos Dimotsios 20.97; 400 m: 1. Stelios Dimotsios 45.70; 2. Anastassios Goussis 45.89; 3. Dimitrios Tsiomos 46.73; 4. Georgios Doupis 46.77; 5. Evaggelos Assariotakis 46.88; 800 m: 1. Sotirios Papadeas 1:49.46; 2. Pavlos Farougias 1:49.66; 3. Konstantinos Hatzimarkou CYP 1:50.45; 1500 m: 1. Konstantinos Karakatsanis 3:46.65; 2. Panayotis Economou 3:46.66; 3. Pavlos Farougias 3:47.41; 5000 m: 1. Papayotis Papoulias 13:45.64; 2. Michalis Yelasakis 13:50.37; 3. Vassilios Pouliopoulos 14:00.68; 100 m pł: 1. Dimitrios Pietris 13.94; 2. Alexandros Theofanov 14.35; 3. Christos Halitsios 14.39; 400 m pł: 1. Periklis Iakovakis 49.51; 2. Panayotis Andriopoulos 51.57; 3. Sotirios Iakovakis 51.67; 3000 m z przeszk.: 1. Christoforos Meroussis 8:56.18; 2. Georgios Kombogiannis 9:05.06; 3. Arbento Litsi 9:11.40; wzwyż: 1. Ioannis Konstantinou CYP 2.21; 2. Dimitrios Kokotis 2.19; 3. Stylianos Kesidis 2.14; tyczka: 1. Stavros Kouroupakis 5.32; 2. Konstantinos Filippidis 5.22 U18 NR; 3. Nikolaos Syntichakis 5.00; w dal: 1. Luis Tsatoumas 8.24; 2. Dimitrios Serelis 8.06; 3. Anastassios Makrynikolas 8.01; 4. Konstantinos Vassiliadis 7.87; 5. Dimitrios Koukourdis 7.71; 6. Dimitrios Diamantaras 7.71; trójskok: 1. Christos Meletoglou 16.92; 2. Andreas Georgiou 16.36; 3. Dimitrios Tsiamis 16.32; 4. Francois Dofen 16.30; kula: 1. Panayotis Baharidis 18.75; 2. Vaios Tigas 18.48; 3. Michalis Stamatogiannis 18.01; dysk: 1. Alexandros Ganotakis 59.86; 2. Stefanos Konstas 58.21; 3. Spyridon Arabatzis 56.95; młot: 1. Alexandros Papadimitriou 77.90; 2. Ioannis Barlis 71.10; 3. Charalambos Arsoniadis 70.36; oszczep: 1. Georgios Iltsios 77.71; 2. Dimitrios Polimerou 76.02; 3. Eleutherios Karasmanakis 73.73



MISTRZOSTWA HISZPANII
2-3 sierpnia 2003 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Carme Blay 11.6; 2. Belen Recio 11.7; 200 m: 1. Cristina Sanz 23.95; 2. Belen Recio 24.01; 3. Arantxa Reinares 24.21; 400 m: 1. Julia Alba 53.28; 2. Daisy Antonio 54.59; 800 m: 1. Marlen Estevez 2:04.32; 2. Esther Desviat 2:04.74; 1500 m: 1. Natalia Rodriguez 4:09.63; 2. Nuria Fernandez 4:09.92; 3. Iris Fuentes-Pila 4:10.12; 4. Eva Arias 4:11.86; 5. Dori Garcia 4:12.84; 5000 m: 1. Marta Dominguez 15:28.53 PB; 2. Cristina Petite 15:29.56 PB; 3. Rocio Rios 15:31.69; 4. Beatriz Santiago 15:35.84; 5. Teresa Recio 15:36.32; 6. Luisa Larraga 15:37.21; 100 m pł: 1. Aliuska Lopez 12.90; 2. Glory Alozie 12.93; 400 m pł: 1. Cora Olivero ARG 56.17; 2. Celia Medina 58.28; 3000 m z przeszk.: 1. Rosa Morato 10:06.01; 2. Tamara Sanfabio 10:09.42; 3. Sarai Sarmiento 10:10.39; wzwyż: 1. Ruth Beitia 1.97; 2. Marta Mendia 1.95; 3. Estefania Guillena 1.81; tyczka: 1. Naroa Agirre 4.30; 2. Dana Cervantes 4.25; 3. Maria Sanchez 4.00; w dal: 1. Concepción Montaner 6.35; 2. I. Beitia 6.02; 3. Ana Capdevila 5.93; kula: 1. Irache Quintanal 16.91; 2. Martina de la Puente 16.56; dysk: 1. Alice Matejkova 55.23; 2. Irache Quintanal 54.48; 3. Rita Lora 53.04; młot: 1. Berta Castells 64.25; 2. Dolores Pedrares 62.58; oszczep: 1. Mercedes Chilla 55.47

WYNIKI - MĘŻCZYNI

100 m: 1. Orkatz Beitia 10.45; 2. Diego Moises Santos 10.54; 3. Angel Rodriguez 10.61; 200 m: 1. Jordi Mayoral 21.16; 2. Julian Martinez 21.37; 400 m: 1. David Canal 45.01; 2. Salvador Rodriguez 46.19; 3. David S. Melo 46.53; 4. Marcos Munoz 47.02; 800: 1. Antonio Reina 1:46.87; 2. Manuel Olmedo 1:47.26; 3. Juan de Dios Jurado 1:47.38; 1500 m: 1. Juan Carlos Higuero 3:39.71; 2. Roberto Parra 3:40.10; 3. Reyes Estevez 3:40.19; 4. Sergio Gallardo 3:40.61; 5. Pedro Esteso 3:41.39; 5000 m: 1. Jesus Espana 13:34.60; 2. Carlos Castillejo 13:36.00; 3. Manuel Angel Penas 13:38.14; 4. Pablo Villalobos 13:39.56; 5. Juan Carlos De la Ossa 13:44.20; 6. Ignacio Caceres 13:45.07; 110 m pł: 1. Felipe Vivancos 13.75; 2. Iban Maiza 14.28; 400 m pł: 1. Ivan Rodriguez 49.39; 2. Jose M. Romera 50.33; 3. Inigo Monreal 50.74; 3000 m z przeszk.: 1. Eliseo Martin 8:15.22; 2. Jose Luis Blanco 8:16.93 PB; 3. Luis Miguel Martin 8:18.02; 4. Cesar Perez 8:19.82; 5. Antonio Martinez 8:22.26; 6. Javier Munuera 8:22.39; 7. Jose M. Gonzales 8:33.01; 8. Sergio Martin 8:36.10; 9. Manuel Nunez 8:36.83; wzwyż: 1. Javier Bermejo 2.20; 2. David Antona 2.14; 3. Enrique Marquez 2.14; tyczka: 1. Montxu Miranda 5.31; 2. Alberto Martinez 5.26; trójskok: 1. Raul Chapado 16.56 (+4.7); 2. Antonio Adsuar 16.05 (+4.1); kula: 1. Manuel Martinez 20.55; 2. Antonio Lora 17.43; 3. German Millan 17.40; dysk: 1. Mario Pestano 61.02; 2. Manuel Florido 55.66; 3. Ivan Tirado 54.76; młot: 1. Moises Campeny 72.42; 2. Ignacio Calderon 64.74; 3. David Rubio 63.52; oszczep: 1. Gustavo Dacal 74.96; 2. Alejandro Garcia 73.62 PB; 3. Jose Manuel Hermoso 70.19



MISTRZOSTWA KENII
11-12 czerwca 2003 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Helen Chemtai 12.06; 2. Annet Mwanzia 12.56; 3. Zipporah Ratemo 12.58; 200 m: 1. Helen Chemtai 24.20; 2. Jacinta Wambui 24.66; 3. Josephine Nyarunda 24.83; 400 m: 1. Jacinta Wambui 53.94; 2. Elizabeth Muthoka 55.53; 3. Josephine Nyarunda 55.97; 800 m: 1. Janet Busienei 2:07.44; 2. Gladys Kwambai 2:07.67; 3. Tecla Chemutai 2:08.30; 1500 m: 1. Jackline Maranga 4:14.1; 2. Viola Kibiwott 4:14.8; 3. Mary Wangari 4:16.3; 5000 m: 1. Edith Masai 15:23.8; 2. Isabella Ochichi 15:25.6; 3. Prisca Jepleting 15:35.7; 100 m pł: 1. Caroline Kola 15.67; 2. Caren Nyakawa 15.69; 3. Georgina Mbinya 15.74; 400 m pł: 1. Joyce Maritim 1:01.82; 2. Callen Nyakawa 1:01.81; 3. Betty Chelagat 1:04.76; 2000 m z przeszk.: 1. Salome Jepchumba 6:27.4; 2. Eunice Jepkorir 6:29.6; 3. Eunice Chepkurui 6:33.0; trójskok: 1. Helen Chemtai 11.93; 2. Mercy Cherotich 11.86; 3. Caroline Cherop 11.56; kula: 1. Caroline Kola 12.76; 2. Priscila Isiaho 11.84; 3. Pascaline Jeptanui 11.82; dysk: 1. Cecilia Kiplangat 39.13; 2. Ann Too 36.54; 3. Loyce Chepkwony 35.15

WYNIKI - MĘŻCZYNI

100 m: 1. Stanley Towett 10.69; 2. Evans Raro 10.73; 3. Levi Wasike 10.82; 200 m: 1. Vincent Mumo 20.65; 2. Ezra Sambu 20.88; 3. Japheth Ogamba 21.31; 400 m: 1. Ezra Sambu 45.26; 2. Victor Kibet 46.11; 3. Sammy Rono 46.14; 800 m: 1. Mwengi Mutua 1:45.97; 2. Justus Koech 1:46.06; 3. Michael Rotich 1:46.38; 1500 m: 1. Isaac Songok 3:38.6; 2. Robert Rono 3:38.8; 3. James Geemi 3:40.0; 5000 m: 1. Sammy Kipketer 13:35.65; 2. Benjamin Limo 13:36.04; 3. Charles Kamathi 13:37.04; 10000 m: 1. John C. Korir 28:12.0; 2. Salim Kipsang 28:17.3; 3. Enock Mitei 28:22.5; 110 m pł: 1. James Kotut 14.53; 2. Daniel Kogei 14.56; 3. Michael Rop 14.58; 400 m pł: 1. Vincent Mumo 49.9; 2. Daniel Kibet 50.3; 3. Hillary Maritim 50.7; 3000 m z przeszk.: 1. Ezekiel Kemboi 8:21.7; 2. Abraham Cherono 8:29.0; 3. Mark Tanui 8:29.8; wzwyż: 1. Justus Musembi 2.12; 2. Stancilus Mutunga 2.05; 3. Suleiman Mwatabu 1.95; tyczka: 1. Churchil Kirui 4.10; 2. James Kirimi 4.10; 3. Kenneth Kirui 4.00; młot: 1. Paul Kipkorir 50.29; 2. David Odiyo 49.84; 3. Kimeli Tanui 49.82; oszczep: 1. Tarimoi ole Sololo 70.32; 2. Paul Lagat 68.98; 3. Peter Saina 68.03



MISTRZOSTWA PORTUGALII
2-3 sierpnia 2003 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Severina Cravid 12.05; 2. Carla Tavares 12.24; 200 m: 1. Carmo Tavares 24.28; 2. Patricia Lopes 24.82; 3. Carla Tavares 25.00; 400 m: 1. Sandra Teixeira 54.77; 2. Nedia Semedo 54.87; 800 m: 1. Sandra Teixeira 2:05.33; 2. Leonor Piuza 2:07.05; 1500 m: 1. Ines Monteiro 4:18.29; 2. Jessica Augusto 4:24.72; 5000 m: 1. Fernanda Ribeiro 15:27.17; 2. Ines Monteiro 15:52.77; 100 m pł: 1. Isabel Abrantes 13.95; 400 m pł: 1. Patricia Lopes 1:00.31; 3000 m z przeszk.: 1. Analidia Torre 10:03.62; wzwyż: 1. Liliana Viana 1.81; 2. Sonia Carvalho 1.77; tyczka: 1. Elisabete Tavares 4.10; 2. Sandra Tavares 4.10; w dal: 1. Susana Costa 5.68; trójskok: 1. Susana Costa 12.55; kula: 1. Teresa Machado 14.76; dysk: 1. Teresa Machado 61.37; młot: 1. Vania Silva 65.87; 2. Sonia Alves 62.64; oszczep: 1. Cristina Ferreira 52.52

WYNIKI - MĘŻCZYNI

100 m: 1. Ricardo Alves 10.47; 2. Mario Barbosa 10.63; 200 m: 1. Francis Obikwelu 21.12; 2. Ricardo Alves 21.55; 400 m: 1. Vitor Moreno 47.69; 2. Victor Jorge 48.39; 800 m: 1. Rui Silva 1:49.00; 2. Fernando Almeida 1:49.21; 3. Joao Pires 1:49.55; 1500 m: 1. Adelino Monteiro 3:56.65; 2. Bruno Cordeiro 3:57.67; 5000 m: 1. Bruno Saramago 14:24.36; 2. Jose Ramos 14:30.72; 110 m pł: 1. Luis Sa 14.12; 400 m pł: 1. Edivaldo Monteiro 50.17; 2. Sergio Duro 51.02; 3000 m z przeszk.: 1. Manuel Silva 8:44.16; 2. Mario Teixaira 8:46.93; 3. Pedro Ribeiro 8:49.15; wzwyż: 1. Paulo Goncalves 2.04; tyczka: 1. Joao Andre Silva 5.45; w dal: 1. Gaspar Araujo 8.10 (+3.2); 2. Nelson Evora 7.56; trójskok: 1. Nelson Evora 15.57; kula: 1. Marco Fortes 18.57; dysk: 1. Paulo Bernardo 57.58; 2. Jorge Grave 52.72; młot: 1. Vitor Costa 73.19; oszczep: 1. Andre Medeiros 66.80; 2. Filipe Ventura 65.43



MISTRZOSTWA ROSJI
Tuła, 2-10 sierpnia 2003 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -0.8): 1. Yuliya Tabakova 11.23; 2. Marina Kislova 11.32; 3. Olga Fyodorova 11.38; 4. Larisa Kruglova 11.40; 5. Yelena Bolsun 11.57 PB; 6. Olga Khalandyreva 11.57; 200 m (wiatr -1.8): 1. Yelena Bolsun 23.23 PB; 2. Olga Khalandyreva 23.42; 3. Yekaterina Kondratyeva 23.47; 4. Irina Khabarova 23.47; 5. Yuliya Timofeyeva 23.66; 6. Margarita Konoyko 23.70; 7. Olga Kuzekmayeva 23.96 PB; 8. Tatyana Krokhina 24.29; 400 m: 1. Natalya Nazarova 49.78 PB; 2. Olesya Zykina 50.39; 3. Svetlana Goncharenko 50.93; 4. Tatyana Levina 51.38 PB; 5. Tatyana Firova 51.43 PB; 6. Mariya Lisnichenko 51.55; 7. Anna Tkach 52.40; 800 m: 1. Natalya Khruschelyova 1:58.07; 2. Natalya Yevkodimova 1:58.75 PB; 3. Svetlana Klyuka 1:59.02; 4. Larisa Zhao 1:59.60; 5. Svetlana Cherkasova 2:00.41; 6. Tatyana Yegorova 2:00.52 PB; 7. Olga Raspopova 2:00.75; 8. Irina Vashentseva 2:00.82; 1500 m: 1. Tatyana Tomashova 4:01.19 PB; 2. Yelena Zadorozhnaya 4:01.45; 3. Yekaterina Rozenberg 4:01.76 PB; 5000 m: 1. Gulnara Samitova 15:04.58 PB; 2. Tatyana Khmeleva 15:15.40 PB; 3. Yelena Samokhvalova 15:15.75 PB; 4. Yelena Zhilkina 15:15.83 PB; 5. Oksana Belyakova 15:25.38 PB; 6. Yelena Burykina 15:34.52; 10000 m: 1. Galina Bogomolova 30:46.48 NR; 2. Alla Zhilyayeva 30:57.14 PB; 3. Lidiya Grigoryeva 30:57.83 PB; 4. Lyudmila Biktasheva 31:31.87; 5. Yelena Samokhvalova 31:43.51 PB; 100 m pł (wiatr -1.7): 1. Natalya Shekhodanova 13.02; 2. Mariya Koroteyeva 13.18; 3. Irina Shevchenko 13.22; 4. Natalya Kresova 13.35; 400 m pł: 1. Yuliya Pechonkina RUS 52.34 WR; 2. Oksana Gulumyan 56.14; 3. Yevgeniya Isakova 56.25 PB; 3000 m z przeszk.: 1. Gulnara Samitova 9:08.33 WR; 2. Lyubov Ivanova 9:24.78 PB; 3. Yekaterina Volkova 9:32.31 PB; wzwyż: 1. Marina Kuptsova 1.98; 2. Anna Chicherova 1.98; 3. Olga Kaliturina 1.95; tyczka: 1. Yelena Belyakova RUS 4.60 PB; 2. Svetlana Feofanova 4.60; 3-4. Tatyana Polnova 4.40; Yelena Isinbayeva 4.40; w dal: 1. Olga Rublyova 6.89; 2. Tatyana Kotova 6.78; 3. Tatyana Ter-Mesrobyan 6.74; 4. Lyudmila Galkina 6.73; 5. Irina Simagina 6.69; 6. Svetlana Zaytseva 6.45; trójskok: 1. Nadezhda Bazhenova 14.29; 2. Yelena Oleynikova 14.24; 3. Viktoriya Gurova 14.20; 4. Yelena Donkina 14.17; 5. Natalya Kayukova 14.12; 6. Yelena Ivanova 14.04; kula: 1. Svetlana Krivelyova 20.77; 2. Irina Korzhanenko 20.17; 3. Olga Ryabinkina 19.07; dysk: 1. Natalya Sadova 63.58; 2. Olga Chernyavskaya 57.59; 3. Natalya Ampleyeva 57.57; młot: 1. Olga Kuzenkova 74.98; 2. Yelena Konevtsova 69.59 PB; 3. Alla Davydova 67.02; 4. Gulfiya Khanafeyeva 65.92; 5. Tatyana Lysenko 62.33; 6. Yelena Kiseleva 61.17 PB; oszczep: 1. Tatyana Shikolenko 66.00; 2. Valeriya Zabruskova 61.94; 3. Tatyana Fedotova 57.47 PB; 7-bój: 1. Natalya Roshchupkina 6170; 2. Yelena Chernyavskaya 6137; 3. Yelena Ivleva 5966 PB

WYNIKI - MĘŻCZYNI

100 m (wiatr -1.0): 1. Aleksandr Smirnov 10.55; 2. Aleksandr Ryabov 10.55; 3. Andrey Yepishin 10.63; 200 m (wiatr -1.4): 1. Yevgeniy Vorobyev 21.18 PB; 2. Valeriy Kirdyashev 21.32; 3. Dmitriy Vasilyev 21.37; 400 m: 1. Anton Galkin 45.90; 2. Andrey Rudnitskiy 46.06; 3. Dmitriy Forshev 46.28; 4. Yevgeniy Lebedev 46.48; 5. Oleg Mishukov 46.56; 6. Aleksandr Usov 46.63; 800 m: 1. Dmitriy Bogdanov 1:46.76; 2. Ramil Aritkulov 1:46.83; 3. Artem Mastrov 1:47.89; 1500 m: 1. Vyacheslav Shabunin 3:38.86; 2. Roman Tarasov 3:40.66 PB; 3. Dmitriy Onufriyenko 3:41.47 PB; 5000 m: 1. Mikhail Yeginov 13:57.90; 2. Sergey Lukin 13:58.56; 3. Sergey Ivanov 13:59.29; 10000 m: 1. Yevgeniy Bozhko UKR 28:44.99 PB; 2. Dmitriy Maksimov 28:54.75; 3. Sergey Yemelyanov 28:57.81 PB; 4. Aleksandr Vasilyev 29:12.17; 5. Andrey Latyshev 29:20.09 PB; 6. Oleg Marusin 29:20.68; 110 m pł (wiatr -3.1): 1. Sergey Chepiga 13.72; 2. Andrey Kislykh 13.96; 3. Igor Peremota 13.97; 400 m pł: 1. Boris Gorban 49.30; 2. Vladislav Shiryayev 49.80; 3. Ruslan Mashchenko 50.07; 4. Aleksandr Derevyagin 50.17; 5. Mikhail Lipskiy 50.47; 6. Kirill Sedykh 50.51; 3000 m z przeszk.: 1. Roman Usov 8:33.08; 2. Andrey Olshanskiy 8:35.26 PB; 3. Andrey Farnosov 8:41.03 PB; wzwyż: 1. Yaroslav Rybakov 2.28; 2-3. Mikhail Tsvetkov 2.25; Pyotr Brayko 2.25; 4. Sergey Klyugin 2.25; tyczka: 1. Vadim Strogalyov 5.60; 2. Igor Pavlov 5.60; 3. Pavel Gerasimov 5.60; 4. Yevgeniy Mikhaylichenko 5.50; w dal: 1. Vitaliy Shkurlatov 8.23 PB; 2. Danila Burkenya 8.23; 3. Andrey Bragin 8.12 PB; trójskok: 1. Vitaliy Moskalenko 17.17 PB; 2. Igor Spasovkhodskiy 16.95; 3. Viktor Gushchinskiy 16.87; 4. Yevgeniy Plotnir 16.72; 5. Yevgeniy Inozemtsev 16.61 PB; 6. Denis Kapustin 16.48; kula: 1. Pavel Chumachenko 20.51; 2. Pavel Sofin 19.32; 3. Grigoriy Panfilov 18.31; dysk: 1. Dmitriy Shevchenko 65.16; 2. Aleksandr Borichevskiy 59.23; 3. Vyacheslav Ivashkin 58.51; młot: 1. Ilya Konovalov 82.28 PB; 2. Aleksey Zagorniy 80.13; 3. Sergey Kirmasov 79.17; oszczep: 1. Sergey Makarov 85.46; 2. Aleksandr Ivanov 82.17; 3. Vladimir Chizhov 76.97; 10-bój: 1. Sergey Nikitin 7916; 2. Nikolay Tishchenko 7880 PB; 3. Nikolay Averyanov 7853 PB



MISTRZOSTWA SŁOWACJI
Koszyce, 2-3 sierpnia 2003 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Lucia Ivanova 11.99; 200 m: 1. Michaela Briatková 24.90; 400 m: 1. Miriam Hrdličková 53.94; 2. Erika Kučerová 56.10; 800 m: 1. Barbora Bronišová 2:13.0; 100 m pł: 1. Dana Veldakova 14.52; 400 m pł: 1. Miriam Hrdličková 59.28; 3000 m z przeszk.: 1. Kristina Protičová 10:51.57; wzwyż: 1. Diana Lázničková 1.80; 2-3. Dana Horská 1.70; Szilvia Nyesóová 1.70; tyczka: 1. Slavomira Sžúková 3.60; w dal: 1. Jana Veldakova 6.27 (+3.0); 2. Petra Ihringová 5.72; trójskok: 1. Dana Veldakova 13.58 (+3.4); 2. Irina Beskrovnaja 13.15; 3. Jana Veldakova 12.79 (+3.6); kula: 1. Martina Danišová 14.40; dysk: 1. Ivona Tomanova 52.44; młot: 1. Magda Verešová 49.36; oszczep: 1. Silvia Strašíková 40.68

WYNIKI - MĘŻCZYNI

100 m: 1. Kristian Cupak 10.99; 200 m: 1. Jan Gajdoš 21.90; 400 m: 1. Peter Žňava 47.63; 2. Roman Hollý 48.05; 800 m: 1. Matúš Lajčák 1:53.6; 1500 m: 1. Roman Hanzel 3:53.14; 2. Peter Ondruš 3:53.90; 5000 m: 1. Marcel Matanin 14:48.13; 10000 m: 1. Róbert Štefko 29:34.7; 110 m pł: 1. Michal Zdravecký 14.95; 400 m pł: František Pitoňák 54.76; 3000 m z przeszk.: 1. Imrich Magyar 9:27.70; wzwyż: 1. Peter Horak 2.15; tyczka: 1. Rudolf Haraksim 4.90; w dal: 1. Martin Malovec 7.34; 2. Martin Prezbruchy 7.27; trójskok: Martin Malovec 15.54; kula: 1. Milan Haborak 20.24; 2. Pavel Pankuch 18.65; dysk: 1. Daniel Vanek 55.97; młot: 1. Libor Charfreitag 78.75; 2. Miroslav Konopka 75.58; oszczep: 1. Marian Bokor 71.12



MISTRZOSTWA WIELKIEJ BRYTANII (Norwich Union World Trials)
Birmingham, 25-27 lipca 2003 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Joice Maduaka 11.31; 2. Abi Oyepitan 11.54; 3. Susan Burnside 11.76; 200 m: 1. Abi Oyepitan 22.95 PB; 2. Joice Maduaka 23.42; 3. Ellena Ruddock 23.58 PB; 400 m: 1. Helen Karagounis 52.51; 2. Catherine Murphy 52.92; 3. Melanie Purkiss 53.58; 800 m: 1. Lucy Vaughan 2:03.70 PB; 2. Susan Scott 2:04.13; 3. Jennifer Ward 2:04.65 PB; 1500 m: 1. Hayley Tullett 4:08.12; 2. Hayley Ovens 4:13.61; 3. Kerry Gillibrand 4:15.03; 5000 m: 1. Hayley Yelling 15:53.30; 100 m pł: 1. Rachel King 13.07 PB; 2. Sarah Claxton 13.12 PB; 3. Julie Pratt 13.48; 400 m pł: 1. Liz Fairs 57.06 PB; 2. Katie Jones 58.61; 3. Tracey Duncan 59.33; wzwyż: 1. Susan Jones 1.86; 2. Julia Bennett 1.82; tyczka: 1. Tracey Bloomfield 4.15 PB; 2. Irie Hill 4.05; 3. Sonia Lawrence 4.05 PB; w dal: 1. Jade Johnson 6.49; 2. Kelly Sotherton 6.38; 3. Natasha May 6.10; trójskok: 1. Yamile Aldama 14.98 CR; 2. Taniesha Robinson-Scanlon 13.12; 3. Rebecca White 12.78; kula: 1. Joanne Duncan 16.19; 2. Eva Massey 15.35; 3. Julie Dunkley 15.19; dysk: 1. Shelley Newman 58.16; 2. Philippa Roles 57.65; 3. Claire Smithson 52.59; młot: 1. Lorraine Shaw 65.93; 2. Shirley Webb 62.61; 3. Liz Pidgeon 60.04; oszczep: 1. Goldie Sayers 56.29; 2. Chloe Cozens 52.34; 3. Katy Watts 44.95

WYNIKI - MĘŻCZYNI

100 m: 1. Dwain Chambers 10.08; 2. Darren Campbell 10.19; 3. Mark Lewis-Francis 10.25; 4. Jason Gardener 10.33; 4. Christian Malcolm 10.34; 200 m (wiatr +2.0): 1. Julian Golding 20.37; 2. Christian Malcolm 20.39; 3. Darren Campbell 20.49; 4. Marlon Devonish 20.50; 5. Chris Lambert 20.81; 6. Dwayne Grant 20.94; 400 m: 1. Daniel Caines 45.56; 2. D'uaine Ladejo 45.93; 3. Ian Mackie 46.10; 4. Sean Baldock 46.49; 5. Jared Deacon 46.59; 6. Graham Hedman 46.85; 800 m: 1. Ricky Soos 1:47.51; 2. James McIlroy 1:47.97; 3. Joel Kidger 1:49.04; 1500 m: 1. Michael East 3:42.29; 2. Thomas Mayo 3:42.66; 3. Tony Whiteman 3:43.22; 5000 m: 1. Andrew Graffin 13:56.59; 2. Christopher Davies 13:57.46; 3. Sam Haughian 14:02.57; 110 m pł: 1. Damien Greaves 13.66; 2. Andrew Turner 13.85; 3. Mohammed Sillah-Freckleton 13.89; 400 m pł: 1. Chris Rawlinson 49.24; 2. Matthew Douglas 49.41; 3. Anthony Borsumato 49.49; 3000 m z przeszk.: 1. Stuart Stokes 8:40.10; 2. Kevin Nash 8:41.17 PB; 3. Andrew Franklin 8:48.06; wzwyż: 1. Ben Challenger 2.24; 2. Ian Holliday 2.17 PB; 3. Dalton Grant 2.12; tyczka: 1. Nick Buckfield 5.50; 2-3. Ashley Swain 5.41 PB; Tim Thomas 5.41; w dal: 1. Darren Ritchie 7.74; 2. Louis Burgess 7.53; 3. Steve Phillips 7.34; trójskok: 1. Larry Achike 16.55; 2. Nicholas Thomas 16.44 PB; 3. Nathan Douglas 16.22; kula: 1. Carl Myerscough 21.55 CR; 2. Scott Rider 17.79; 3. Marcus Gouldbourne 16.74; dysk: 1. Emeka Udechuku 57.26; 2. Glen Smith 53.78; 3. Scot Thompson 52.98; młot: 1. Bill Beauchamp 69.33; 2. Mike Floyd 67.94; 3. Simon Bown 64.43; oszczep: 1. Mick Hill 76.35; 2. Michael Allen 68.92; 3. Neil McLellan 67.74



MISTRZOSTWA WŁOCH
Rieti, 2-3 sierpnia 2003 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -1.7): 1. Daniela Graglia 11.70; 2. Manuela Levorato 11.80; 3. Leonarda Morana 11.82; 200 m: 1. Daniela Graglia 23.67; 2. Manuela Grillo 24.10; 400 m: 1. Virna De Angeli 52.34; 2. Danielle Perpoli 52.75; 3. Maria Teresa Schutzmann 53.70; 800 m: 1. Claudia Salvarani 2:03.11; 2. Alexia Oberstolz 2:03.55 PB; 3. Lara Zulian 2:05.77 PB; 1500 m: 1. Sara Palmas 4:15.26; 2. Ilaria Di Santo 4:18.69; 3. Angela Rinicella 4:20.34; 5000 m: 1. Agata Balsamo 15:44.79; 2. Silvia Weissteiner 15:53.38; 3. Vincenza Sicari 16:08.68 PB; 100 m pł (wiatr -1.9): 1. Margaret Macchiut 13.38; 2. Micol Cattaneo 13.58; 3. Margherita Nicolussi 13.70; 400 m pł: 1. Monika Niederstätter 55.41; 2. Lara Rocco 57.31; 3. Emanuela Baggiolini 57.92; 3000 m z przeszk.: 1. Marzena Michalska 10:21.68; 2. Emma Quaglia 10:34.35; 3. Martina Malquori 10:52.29; wzwyż: 1. Antonella Bevilacqua 1.88; 2. Roberta Bugarini 1.86; 3. Anna Visigalli 1.86; 4. Raffaella Lamera 1.83; 5. Stefania Cadamuro 1.83; tyczka: 1. Arianna Farfalletti-Casali 4.10; 2. Sarah Semeraro 3.90; 3. Pamela Azzolini 3.90; w dal: 1. Thaimi O'Reilly Causse 6.32; 2. Laura Gatto 6.31; 3. Francesca Brogi 6.22 PB; trójskok: 1. Barbara Lah 14.34 (+2.3); 2. Simona La Mantia 13.93 (+2.2); 3. Silvia Biondini 13.67; 4. Laura Tosoni 13.45 PB; 5. Maria Costanza Moroni 13.35; 6. Francesca Brogi 13.19; kula: 1. Assunta Legnante 18.18; 2. Cristiana Checchi 16.86; 3. Chiara Rosa 16.39; dysk: 1. Agnese Maffeis 58.24; 2. Laura Bordignon 52.75; 3. Giorgia Baratella 50.89; młot: 1. Clarissa Claretti 66.59; 2. Laura Gibilisco 58.01; 3. Monica Torazzi 57.38; oszczep: 1. Claudia Coslovich 61.44; 2. Elisabetta Marin 57.58; 3. Silvia Carli 50.12

WYNIKI - MĘŻCZYNI

100 m (wiatr -2.4): 1. Francesco Scuderi 10.48; 2. Massimiliano Donati 10.49; 3. Simone Collio 10.51; 200 m (wiatr -1.7): 1. Alessandro Cavallaro 20.60; 2. Andrea Colombo 21.12; 3. Marco Cuneo 21.13; 400 m: 1. Andrea Barberi 45.79 PB; 2. Marco Salvucci 45.91 PB; 3. Luca Galletti 46.35 PB; 4. Eugenio Mattei 46.39 PB; 5. Francesco Cundi 46.85; 6. Leonardo Gini 47.36; 800 m: 1. Livio Sciandra 1:48.33; 2. Francesco Roncalli 1:48.36; 3. Christian Neunhäuserer 1:48.67; 1500 m: 1. Christian Obrist 3:44.22; 2. Maurizio Bobbato 3:46.70; 3. Ferdinando Vicari 3:47.16; 5000 m: 1. Salvatore Vincenti 13:55.26; 2. Maurizio Leone 13:56.23; 3. Mattia Maccagnan 13:57.26; 110 m pł (wiatr -1.7): 1. Emiliano Pizzoli 13.87; 2. Luca Giovannelli 14.00; 3. Andrea Putignani 14.05; 400 m pł: 1. Gianni Carabelli 49.51 PB; 2. Ashraf Saber 50.30; 3. Corrado Agrillo 50.56; 3000 m z przeszk.: 1. Angelo Iannelli 8:31.96; 2. Yuri Floriani 8:47.28; 3. Angelo Giardiello 8:51.42; wzwyż: 1. Andrea Bettinelli 2.31 PB; 2. Giulio Ciotti 2.25; 3. Andrea Lemmi 2.25 PB; 4. Sandro Finesi 2.23 PB; 5. Ivan Bernasconi 2.21; tyczka: 1. Fabio Pizzolato 5.40; 2. Maurilio Mariani 5.20; 3. Giorgio Piantella 5.20; w dal: 1. Nicola Trentin 8.12 (+2.4); 2. Giacomo D'Apolito 7.75; 3. Francesco Agresti 7.70; trójskok: 1. Paolo Camossi 16.42; 2. Salvatore Morello 16.42 (+2.2); 3. Emanuele Sardano 16.37 (+2.5); 4. Fabrizio Schembri 16.28 PB; kula: 1. Paolo Dal Soglio 19.48; 2. Marco Dodoni 18.35; 3. Paolo Capponi 18.10; dysk: 1. Cristiano Andrei 61.08; 2. Diego Fortuna 61.07; 3. Hannes Kirchler 59.61; młot: 1. Nicola Vizzoni 77.24; 2. Loris Paoluzzi 73.76; 3. Marco Lingua 72.90; 4. Giovanni Sanguin 72.79; oszczep: 1. Francesco Pignata 76.71; 2. Alberto Desiderio 73.35; 3. Moreno Belletti 71.76

Back To Top