Sportowe Archiwum


Zag³osuj na stronê
Sportowe Archiwum



Mistrzostwa krajowe 1976 | 1977 | 1978 | 1979 | 1980
1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005

Mistrzostwa krajowe:  Australia,  Austria,  Belgia,  Czechy,  Francja,  Grecja,  Jamajka,  Kanada,  Niemcy,  Nowa Zelandia,  Ukraina,  USA,  USA - NCAA Div. I,  Wêgry,  Wielka Brytania,  W³ochy


MISTRZOSTWA AUSTRALII
Sydney, 26-29 lutego 2004 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +2.8): 1. Gloria Kemasuode NGR 11.31; 2. Lauren Hewitt 11.45; 3. Sally McLellan 11.51; 200 m: 1. Lauren Hewitt 23.09; 2. Makelesi Bulikiobo FIJ 23.46 NR; 3. Bindee Goon Chew 23.89; 400 m: 1. Annabelle Smith 51.80; 2. Makelesi Bulikiobo FIJ 52.91; 3. Katerina Dressler 53.03; 800 m: 1. Rikke Roenholt DEN 2:01.68; 2. Tamsyn Lewis 2:02.24; 3. Libby Allen 2:03.33; 1500 m: 1. Sarah Jamieson 4:11.22; 2. Georgie Clarke 4:11.64; 3. Lisa Corrigan 4:12.55; 5000 m: 1. Georgie Clarke 15:53.51; 2. Emily Morris 15:55.49; 3. Melissa Rollison 16:00.39; 10000 m: 1. Benita Johnson 31:49.97; 2. Haley McGregor 32:20.49; 3. Jackie Gallagher 33:40.05; 100 m p³: 1. Jacquie Munro 13.55; 2. Sally McLellan 13.78; 3. Fiona Cullen 13.91; 400 m p³: 1. Rebecca Wardell NZL 56.97; 2. Milena Alver-McIntosh 58.74; 3. Sonja Bowe NZL 58.77; 3000 m z przeszk.: 1. Marnie Ponton 10:21.21; wzwy¿: 1. Petrina Price 1.93; 2. Claire Mallett 1.82; 3. Angela McKee NZL 1.82; tyczka: 1. Kym Howe 4.40; 2. Rosanna Ditton 4.30; 3. Melina Hamilton NZL 4.15; w dal: 1. Kerrie Taurima 6.58; 2. Bronwyn Thompson AUS 6.39; 3. Chantal Brunner NZL 6.21; trójskok: 1. Nicole Mladenis 13.49; 2. Carmen Miller 12.64; 3. Jeanette Bowles 12.62; kula: 1. Valerie Adams NZL 18.96 NR; 2. Alifatou Djibril TOG 15.42 NR; 3. Michelle Haage 14.71; dysk: 1. Beatrice Faumuina NZL 63.44; 2. Debbie Pickersgill 56.37; 3. Alifatou Djibril TOG 56.16 NR; m³ot: 1. Bronwyn Eagles 67.92; 2. Karyne Di Marco 65.17; 3. Brooke Krueger 63.07; oszczep: 1. Bina Ramesh FRA 53.14; 2. Rosie Hooper 53.04; 3. Serafina Akeli SAM 53.02 NR

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m: 1. Joshua Ross 10.27; 2. Ambrose Ezenwa NGR 10.39; 3. Paul Di Bella 10.43; 200 m: 1. Ambrose Ezenwa NGR 21.12; 2. Adam Miller 21.19; 3. David Geddes 21.36; 400 m: 1. Clinton Hill 45.46; 2. Casey Vincent 45.46; 3. John Steffensen 45.63; 800 m: 1. Samuel Mwera TAN 1:47.34; 2. Kris McCarthy 1:47.99; 3. Todd MacDonald 1:48.37; 1500 m: 1. Youcef Abdi 3:38.43; 2. Alastair Stevenson 3:38.78; 3. Michael Shelley 3:39.90; 5000 m: 1. Craig Mottram 13:31.74; 2. Peter Nowill 13:43.03; 3. Mike Power 13:43.09; 10000 m: 1. Lee Troop 28:32.43; 2. Andrew Letherby 28:39.80; 3. Brett Cartwright 28:41.44; 110 m p³: 1. Kyle Vander-Kuyp 13.65; 2. Ryan Purcell 14.11; 3. Duncan Harvey 14.14; 400 m p³: 1. Elliot Wood 50.05; 2. Nic O'Brien NZL 50.62; 3. Matt Beckenham 50.83; 3000 m z przeszk.: 1. Peter Nowill 8:33.21; 2. Richard Jeremiah 8:45.68; 3. Scott McTaggart 8:50.91; wzwy¿: 1. Nick Moroney AUS 2.18; 2. Joshua Lodge 2.18; 3. Jarrod Pozzi 2.18; tyczka: 1. Dmitri Markov 5.65; 2. Steve Hooker 5.65; 3. Viktor Chistiakov AUS 5.55; w dal: 1. Shane Hair 7.96 (+4.6); 2. Kazushige Inadomi JPN 7.95 (+3.9); 3. Scott Crowe 7.66 (+3.4); trójskok: 1. Andrew Murphy 16.87 (+3.0); 2. Kajtek Kielich 15.96; 3. Gavin Manoharan 15.87; kula: 1. Justin Anlezark 20.72; 2. Scott Martin 19.53; 3. Rhys Jones 19.16; dysk: 1. Scott Martin 59.40; 2. Graham Hicks 58.68; 3. Bertrand Vili 57.62; m³ot: 1. Stuart Rendell 77.40; 2. Hiroaki Doi JPN 68.12; 3. Darren Billett 63.29; oszczep: 1. William Hamlyn-Harris 78.27; 2. Oliver Dziubak 75.92; 3. Stuart Farquhar 72.58



MISTRZOSTWA AUSTRII
Wolfsberg, 10-11 lipca 2004 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Bettina Müller 11.26 PB; 2. Jennifer Schneeberger 11.73 PB; 3. Doris Röser 11.83; 200 m: 1. Karin Mayr-Krifka 23.27; 400 m: 1. Victoria Steinmüller 54.99; 1500 m: 1. Susanne Pumper 4:24.21; 100 m p³: 1. Marie Elisabeth Maurer 13.44; 2. Victoria Schreibeis 13.47; 3000 m z przeszk.: 1. Andrea Mayr 10:27.02; w dal: 1. Olivia Wöckinger 6.72 (+2.8); dysk: 1. Veronika Watzek 51.76; m³ot: 1. Claudia Stern 55.01

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m: 1. Roland Kwitt 10.64; 200 m: 1. Roland Kwitt 21.32; 2. Sergey Osovich 21.39; 400 m: 1. Ralf Hegny 47.25; 110 m p³: 1. Leonard Hudec 14.28; 3000 m z przeszk.: 1. Martin Pröll 8:40.08; w dal: 1. Isagani Peychär 7.55 (+2.2); kula: 1. Gerhard Zillner 18.16; dysk: 1. Gerhard Mayer 54.95; oszczep: 1. Max Linher 67.53



MISTRZOSTWA BELGII
Bruksela, 10-11 lipca 2004 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Kim Gevaert 11.14 NR; 2. Lien Huyghebaert 11.49 PB; 3. Elodie Ouédrago 11.57; 200 m: 1. Kim Gevaert 22.55; 2. Elodie Ouédrago 23.11 PB; 3. Katleen de Caluwé 23.96; 400 m: 1. Sandra Stals 53.34; 800 m: 1. Shana Major 2:06.43; 2. Ludivine Michel 2:07.50; 3. Debbie King AUS 2:07.76; 1500 m: 1. Veerle Dejaeghere 4:13.80; 5000 m: 1. Fatiha Baouf 15:50.20; 2. Sigrid Vandenbempt 15:58.15 PB; 100 m p³: 1. Elisabeth Davin 13.67; tyczka: 1. Iréna Dufour 4.11 NR; dysk: 1. Veerle Blondeel 55.89; oszczep: 1. Cindy Stas 53.18

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m: 1. Patrick Stevens 10.43; 2. Anthony Ferro 10.48; 3. Erik Wijmeersch 10.60; 200 m: 1. Anthony Ferro BEL 20.97; 2. Patrick Stevens BEL 20.97; 3. Damien Broothaerts 21.30 PB; 400 m: 1. Xavier De Baerdemaker 47.23; 2. Nils Duerinck 47.43 PB; 3. Evert Feyaerts 48.03; 800 m: 1. Tom Omey 1:51.21; 5000 m: 1. Tom Compernolle 14:05.49; 110 m p³ (wiatr +2.4): 1. Damien Broothaerts 13.91; 2. Piet Deveughele 14.16; 400 m p³: 1. Rachid Malki MAR 51.20 PB; 2. Piet Deveughele 52.02; 3000 m z przeszk.: 1. Pieter Desmet 8:32.91 PB; 2. Krijn Van Koolwyk 8:36.45 PB; wzwy¿: 1. Stijn Stroobants 2.11; tyczka: 1. Kevin Rans 5.20; w dal: 1. Gert Messiaen 7.41; kula: 1. Wim Blondeel 18.88; dysk: 1. Jo Van Daele 60.91



MISTRZOSTWA CZECH
Pilzno, 24-27 czerwca 2004 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Stepanka Klapáèová 11.70; 2. Hana Benešová 11.70; 3. Tereza Košková 11.97; 200 m (wiatr +1.3): 1. Stepanka Klapáèová 23.62; 2. Hana Benešová 23.73; 3. Lucie Martincová 24.28; 400 m: 1. Zuzana Bergrová 54.95; 800 m: 1. Veronika Mráèková 2:05.72; 2. Michaela Nová 2:06.78; 1500 m: 1. Andrea Šuldesová 4:15.92; 5000 m: 1. Vendula Frintová 16:42.29; 10000 m: 1. Petra Kamínková 34:41.97; 100 m p³: 1. Lucie Martincová 13.18; 2. Michaela Hejnová 13.21; 400 m p³: 1. Alena Rucklova 57.39; 3000 m z przeszk.: 1. Michaela Mannová 10:04.90; 2. Barbora Kuncova 10:23.11; wzwy¿: 1. Romana Dubnova 1.84; 2. Barbora Laláková 1.84; 3-5. Zuzana Hlavoòová 1.84; Oldøiška Marešová 1.84; Iva Straková 1.84; tyczka: 1. Kateøina Badurová 4.51; 2. Pavla Hamáèková 4.15; w dal: 1. Denisa Šèerbová 6.68; 2. Lucie Komrskova 6.42; 3. Martina Darmovzalová 6.41; trójskok: 1. Šárka Kašpárková 14.01; 2. Martina Darmovzalová 13.89; 3. Kateøina Hrabalová 13.41; kula: 1. Jana Kárníková 15.59; dysk: 1. Vìra Pospíšilová 62.28; 2. Vladimíra Racková 57.94; m³ot: 1. Lucie Vrbenská 64.91; oszczep: 1. Nikola Brejchová 64.08; 2. Jarmila Klimešová 62.00; 3. Barbora Špotáková 59.60

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr +1.9): 1. Martin Bøeò 10.46; 2. Rostislav Šulc 10.51; 3. Roman Zubek 10.56; 4. TomᚠKnebl 10.58; 5. Martin Bohman 10.66; 200 m: 1. Jiøí Vojtík 20.69; 2. Rudolf Götz 21.38; 3. Jan Mazanec 21.47; 400 m: 1. Jan Hanzl 46.44; 2. Karel Bláha 46.74; 3. Václav Bláha 46.92; 800 m: 1. Michal Šneberger 1:48.38; 1500 m: 1. Vladimír Bartunìk 4:04.34; 5000 m: 1. Martin Kuèera 14:54.58; 10000 m: 1. Róbert Štefko 29:55.46; 110 m p³: 1. Stanislav Sajdok 13.79; 2. Jan Èech 13.96; 3. Roman Šebrle 14.32; 400 m p³: 1. Jiøí Mužík 49.20; 2. Michal Uhlík 50.26; 3. Jaroslav Ruža 51.33; 3000 m z przeszk.: 1. Michael Nejedlý 8:45.40; 2. František Zouhar 8:56.79; wzwy¿: 1. Svatoslav Ton 2.33; 2. TomᚠJanku 2.33; 3. Jaroslav Bába 2.30; 4. Jan Janku 2.23; tyczka: 1. Adam Ptáèek 5.45; 2. Aleš Honèl 5.35; 3. Miroslav Telecký 5.20; w dal: 1. Petr Lampart 7.92; 2. TomᚠBorek 7.77; 3. TomᚠPour 7.58; trójskok: 1. TomᚠCholenský 16.05; 2. Milan Kováø 15.97; 3. Petr Hnízdil 15.91; kula: 1. Petr Stehlík 19.90; 2. Antonín Žalský 19.57; 3. Josef Rosulek 19.01; dysk: 1. Libor Malina 64.17; 2. Arnošt Holovský 56.73; m³ot: 1. Vladimír Maška 73.65; 2. LukᚠMelich 73.17; oszczep: 1. Radek Pejøimovský 75.48; 2. Petr Bìlunek 73.69



MISTRZOSTWA FRANCJI
Sotteville, 16-18 lipca 2004 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +1.6): 1. Christine Arron 10.95; 2. Sylviane Félix 11.26; 3. Véronique Mang 11.28; 4. Fabienne Beret-Martinel 11.39 PB; 5. Frédérique Bangue 11.47; 6. Delphine Combe 11.53; 200 m: 1. Christine Arron 22.67; 2. Muriel Hurtis 22.78; 3. Sylviane Félix 22.85; 4. Fabé Dia 23.10; 5. Frédérique Bangue 23.65 PB; 6. Delphine Combe 23.76; 400 m: 1. Solene Désert 51.61 PB; 2. Phara Anacharsis 52.75 PB; 3. Dado Kamissoko 53.91; 4. Anita Mormand 54.08; 5. Marie-Louise Bévis 54.17; 6. Peggy Babin 54.55; 800 m: 1. Elisabeth Grousselle 2:01.37; 2. Hind Dehiba MAR 2:02.65; 3. Laetitia Valdonado 2:02.74; 4. Maria Martins 2:02.83 PB; 5. Abir Nakhli TUN 2:05.34; 6. Florencia Hunt AHO 2:06.22; 1500 m: 1. Bouchra Ghezielle MAR 4:09.13; 2. Latifa Essarokh 4:09.49; 3. Julie Coulaud 4:19.17; 5000 m: 1. Christelle Daunay 15:55.42; 2. Yamna Oubohou 16:08.08; 3. Saloua Ouaziz MAR 16:08.80; 100 m p³ (wiatr +2.1): 1. Reina-Flor Okori 12.71; 2. Linda Khodadin-Ferga 12.85; 3. Nicole Ramalalanirina 12.93; 4. Haydy Aron 13.02; 5. Joanna Bujak 13.06; 6. Patricia Buval 13.10; 400 m p³: 1. Sylvanie Morandais 57.06; 2. Rebecca Wardell NZL 57.67; 3. Corinne Tafflet 57.85; 3000 m z przeszk.: 1. Elodie Olivares 9:48.81; 2. Yamina Bouchaouante 10:07.68; 3. Haingo Ny Aina Rakotomalala MAD 10:14.89; wzwy¿: 1. Gaëlle Niaré 1.89; 2. Anne Gaëlle Jardin 1.79; 3. Marie Collonvillé 1.79; tyczka: 1. Vanessa Boslak 4.40; 2. Marie Poissonnier 4.30; 3. Melina Hamilton NZL 4.20; w dal: 1. Nadine Caster 6.54; 2. Christelle Préau 6.38; 3. Emma Gomis 6.35; 4. Aurelie Félix 6.25; 5. Elisa Dieme-Erlich 6.23; 6. Narayane Dossevi 6.22; trójskok: 1. Amy Zongo 13.77 PB; 2. Roselise Retel 13.74; 3. Thaimi O'Reilly Causse ITA 13.65; 4. Theresa N'Zola 13.60 PB; 5. Helena Innocent 13.59 PB; 6. Stephanie Luzieux 13.39; kula: 1. Laurence Manfrédi 18.63; 2. Jessica Cerival 16.30; 3. Monique Ngo Ngoue CMR 14.68; dysk: 1. Mélina Robert-Michon 59.37; 2. Fanta Diarra 53.72 PB; 3. Peggy Demaison 50.91; m³ot: 1. Manuela Montebrun 71.60; 2. Amélie Perrin 66.71; 3. Stephanie Falzon 65.21 PB; 4. Florence Ezeh 64.03; oszczep: 1. Bina Ramesh 55.20; 2. Séphora Bissoly 53.70 PB; 3. Sarah Walter 53.57

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m: 1. Aimé-Issa Nthépé 10.33; 2. Lueyi Dovy 10.38; 3. Yannick Urbino 10.39; 4. Cédric Nabe SUI 10.44; 5. Jimmy Melfort 10.51; 6. Frédéric Krantz 10.54; 200 m: 1. Leslie Djhone 20.67 PB; 2. Eddy De Lépine 21.02; 3. David Alerte 21.04; 4. Jimmy Melfort 21.09; 5. Daniel Abenzoar-Foule LUX 21.16; 6. Daniel Adolia 21.34; 400 m: 1. Marc Raquil 46.21; 2. Ahmed Douhou 46.53; 3. Marc Foucan 46.74; 4. Abdrahim Elhaouzy 46.78; 5. Richard Maunier 46.98; 6. Remi Wallard 47.09; 800 m: 1. Mohcine Chehibi MAR 1:48.64; 2. Nicolas Aïssat 1:49.06; 3. Jimmy Lomba 1:49.25; 4. Abdesslam Kennouche ALG 1:49.50; 5. Mounir Yemmouni 1:49.51; 6. Jamel Ahrass 1:49.55; 1500 m: 1. Bouabdellah Tahri 3:45.05; 2. Kader Chékhémani 3:45.33; 3. Ismaïl Sghyr 3:45.36; 4. Aléxis Abraham 3:45.64; 5. Gaël Le Coz 3:46.08; 6. Sébastien Cosson 3:46.41; 5000 m: 1. Mokhtar Benhari 13:48.51; 2. Khalid Zoubaa 13:52.90; 3. Rafiei Bouazza MAR 13:56.87 PB; 4. Badre Din Zioini 13:58.45; 5. Nordine Ghezielle 14:01.10; 6. Egide Manirazika BDI 14:03.91; 110 m p³: 1. Ladji Doucoure 13.35; 2. Sébastien Denis 13.65; 3. Berlioz Randriahihaja MAD 13.72; 4. Cédric Lavanne 13.82; 5. Raphaël Monachon SUI 13.86; 6. Jonathan Nsenga BEL 13.88; 400 m p³: 1. Naman Keita 49.45; 2. Heni Kechi TUN 50.68; 3. Sébastien Maillard 50.82; 4. Olivier Jean-Théodore 50.98; 5. Yvon Rakotoarimaindry MAD 51.54; 6. Samy Barka 51.96; 3000 m z przeszk.: 1. Gaël Pencréach 8:27.96; 2. Zouhair El Ouardi MAR 8:28.01; 3. Irba Lakhal 8:28.62; 4. Vincent Le Dauphin 8:28.81; 5. Frédéric Denis 8:29.85; 6. Mohammed Abdellaoui ALG 8:35.07; wzwy¿: 1. Grégory Gabella 2.21; 2. Mathias Cianci 2.18 PB; 3-4. Mustapha Raïfak 2.18; Stéphane Toinon 2.18 PB; 5. Fabrice Saint Jean 2.18; 6. Mickael Hanany 2.14; tyczka: 1. Nicolas Guigon 5.60; 2. Damiel Dossevi 5.60 PB; 3. Pierre-Charles Peuf 5.50; 4. Jérôme Clavier 5.50; 5-6. Alain Andji 5.35; Jean Galfione 5.35; w dal: 1. Salim Sdiri 8.23; 2. Kafetien Gomis 8.21 PB; 3. Yann Domenech 8.19; 4. Emmanuel Bangué 8.12; 5. Frédéric Erin 8.09 PB; 6. Mickaël Loria 7.83; trójskok: 1. Karl Taillepierre 17.16 PB; 2. Julien Kapek 16.87; 3. Sébastien Pincemail 16.72; 4. Jérôme Romain 16.53; 5. Thierry Moreau 16.43 PB; 6. Stéphane Grézé 16.29 PB; kula: 1. Yves Niaré 18.22; 2. Aukusitino Hoatau 18.06; 3. Stéphane Vial 17.48; dysk: 1. Jean-Claude Retel 60.77; 2. Loic Fournet 56.75 PB; 3. Jean-Baptiste Tiercelin 56.36; m³ot: 1. Christophe Épalle 76.95; 2. Raphaël Piolanti 73.26; 3. Vítor Costa POR 72.20; oszczep: 1. Stuart Farqhuar NZL 78.04; 2. David Brisseault 77.88; 3. Joachim Kiteau 73.75



MISTRZOSTWA GRECJI
Ateny, 10-12 czerwca 2004 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Ekateríni Thánou 11.21; 2. Marilia Gregoriou CYP 11.33 NR; 3. Effrosíni Patsoú 11.52; 4. Marína Vasarmídou 11.52; 5. María Karastamáti 11.54; 6. Yeoryía Rérra 11.66 PB; 200 m: 1. Ólga Kaidantzí 22.88 PB; 2. Marilia Gregoriou CYP 23.07 NR; 400 m: 1. Hrísa Goudenoúdi 52.13; 2. Haríklia Boudá 52.76 PB; 800 m: 1. Eléni Filándra 2:11.26; 1500 m: 1. Konstadína Efedáki 4:18.72; 100 m p³: 1. Flóra Redoúmi 12.86 PB; 2. Hristiána Tabáki 12.98 PB; 3. Yeoryía Stoyiannídou 13.15; 4. Alexándra Kómnou 13.26 PB; 5. Vasilikí Delinikóla 13.40; 6. Morfo Baourda CYP 13.64 NR; 400 m p³: 1. Faní Halkiá 54.88 NR; 2. Hristína Hantzí-Neag 57.83; 3000 m z przeszk.: 1. Konstadína Kefala 10:33.27 PB; wzwy¿: 1. Nikolía Mitropoúlou 1.91 PB; 2. María Hotokourídou 1.85; tyczka: 1. Yeoryía Tsiliggíri 4.15; 2. Thália Iakovídou 4.00; w dal: 1. Ioánna Kafetzí 6.65 PB; 2. Asimína Vanakára 6.50 PB; 3. Vasilikí Delinikóla 6.43 PB; 4. Déspina Papavasiláki 6.31; 5. Panayióta Alexándrou 6.25 PB; 6. Panayióta Koutsioumári 6.05; trójskok: 1. Hrisopiyí Devetzí 14.48 PB; 2. Dímitra Márkou 14.03; 3. Olga Vasdéki 13.89; 4. Iríni Dimitráki 13.77; 5. Yeoryía Yiannakitsídou 13.48; kula: 1. Kalliópi Ouzoúni 18.63; dysk: 1. Ekateríni Vóggoli 67.72 NR; 2. Stilianí Tsikoúna 63.21; 3. Aretí Abatzí 60.90; 4. María Kolétsou 58.17; m³ot: 1. Alexándra Papayeoryíou 69.31; 2. Evdokía Tsámoglou 66.64; 3. Stilianí Papadopoúlou 64.72 PB; oszczep: 1. Sávva Líka 62.89 PB; 2. Aggelikí Tsiolakoúdi 62.00; 3. Miréla Manjani 58.92

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m: 1. Konstadínos Kedéris 10.18; 2. Hristóforos Hoídis 10.46; 3. Efthímios Steryioúlis 10.53; 200 m: 1. Anastásios Goúsis 20.51 PB; 2. Panayiótis Sarrís 20.66; 3. Hrístos Vássou 21.18; 400 m: 1. Anastásios Goúsis 45.97; 2. Yeóryios Doúpis 46.35 PB; 3. Yeóryios Ikonomídis 46.59; 4. Dimítrios Grávalos 46.80; 5. Evággelos Asaryiotákis 46.81; 6. Dimítrios Tsómos 46.86; 800 m: 1. Panayiótis Stroubákos 1:50.57; 1500 m: 1. Konstandínos Karakatsánis 3:51.01; 110 m p³: 1. Ioánnis Marakákis 13.93 PB; 2. Hrístos Ikonomópoulos 13.94 PB; 3. Nikólaos Filandarákis GRE 14.06 NJR PB; 400 m p³: 1. Periklís Iakovákis 49.67; 2. Pláton Gavélas GRE 50.39 PB; 3. Sotírios Iakovákis 50.80 PB; 3000 m z przeszk.: 1. Naim Akrout 8:52.80 PB; wzwy¿: 1. Dimítrios Sirrákos 2.21; 2. Stilianós Kesídis 2.18; 3. Ioannis Constantinou CYP 2.18; tyczka: 1. Mários Evaggélou 5.62 NR; 2. Konstadínos Filippídis 5.35; 3. Fílippos-Dimítrios Sgoúros 5.15; w dal: 1. Loúis Tsátoumas GRE 7.94; 2. Konstadínos Vasiliádis 7.78; 3. Dimítrios Filíndras 7.75; 4. Dimítrios Tzimayióryis 7.75 PB; 5. Theódoros Mouratídis 7.73 PB; 6. Panayiótis Papazoglou 7.67 PB; trójskok: 1. Hrístos Melétoglou 16.69; 2. Konstandínos Zalaggítis 16.31; 3. Dimtirios Tsiámis 15.98; kula: 1. Mihaíl Stamatóyiannis 19.24; 2. Váios Tíggas 19.15; 3. Panayiótis Baharídis 18.84; dysk: 1. Stéfanos Kónstas 58.68; 2. Spirídon Arabatzís 58.42; 3. Evággelos Orfaniótis 56.84; m³ot: 1. Aléxandros Papadimitríou 77.70; 2. Hrístos Polihroníou 73.84; oszczep: 1. Yeóryios Íltsios 75.67



MISTRZOSTWA JAMAJKI
Kingston, 25-27 czerwca 2004 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -1.2): 1. Veronica Campbell 11.06; 2. Sherone Simpson 11.20; 3. Aleen Bailey 11.21; 4. Beverly McDonald 11.36; 5. Elva Goulbourne 11.52; 6. Kerron Stewart 11.55; 1500 m: 1. Mardrea Hyman 4:24.26; 400 m p³: 1. Debbie Parris 55.30; 2. Patrina Allen 55.37 PB; 3. Shevon Stoddart 55.50 PB; 4. Allison Beckford 55.98; w dal: 1. Elva Goulbourne 6.61; 2. Chelsea Hammond 6.43; 3. Antoinette Wilks 6.26; 4. Petagaye Beckford 6.25 PB; trójskok: 1. Trecia Smith 14.93 (+2.8); 2. Suzette Lee 13.98; 3. Colleen Scott 13.83 (+2.2); kula: 1. Kim Barrett 16.91; m³ot: 1. Nicky Grant 60.70

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr -0.1): 1. Asafa Powell 9.91 NR; 2. Steve Mullings 10.04 PB; 3. Dwight Thomas 10.15; 4. Michael Frater 10.25; 5. Patrick Jarrett 10.29; 6. Winston Smith 10.30 PB; 400 m p³: 1. Danny McFarlane 48.95; 2. Dean Griffiths 49.27; 3. Kemel Thompson 49.55; 4. Lueroy Colquhoun 50.24; 5. Dinsdale Morgan 50.65; 6. Neil Gardner 50.78; wzwy¿: 1. Henderson Dottin 2.10; trójskok: 1. Wilbert Walker 15.65; kula: 1. Dorian Scott 18.11; dysk: 1. Dwayne Henclewood 52.90



MISTRZOSTWA KANADY
Victoria, 9-11 lipca 2004 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Krysha Bayley 11.54; 2. Philomena Mensah 11.60; 3. Erica Broomfield 11.64; 4. Daniella Vega 11.66; 5. Priscilla Lopes 11.67; 6. Erica Witter 11.86; 200 m (wiatr +3.5): 1. Lami Oyewumi 23.31; 2. Danielle Kot 23.36; 3. Erica Broomfield 23.38; 4. Foy Williams 23.65; 5. Daniella Vega 23.71; 6. Lindsay Lochhead 23.86; 400 m: 1. Danielle Kot 52.74; 2. Lami Oyewumi 53.23; 3. Foy Williams 53.75; 4. Lindsay Lochhead 53.77; 5. Tawa Babatunde 53.86; 800 m: 1. Diane Cummins 1:59.86; 2. Aimee Teteris 2:02.14; 3. Sarah Ali-Khan 2:02.90; 1500 m: 1. Malindi Elmore 4:04.51; 2. Carmen Douma-Hussar 4:05.22; 3. Kate Vermeulen 4:06.92 PB; 4. Courtney Babcock 4:13.65; 5. Hilary Edmondson 4:14.13; 6. Lisa Labrecque 4:14.64; 5000 m: 1. Émilie Mondor 15:16.21; 2. Megan Metcalfe 15:45.15 PB; 3. Courtney Babcock 15:46.62; 4. Lucy Smith 15:56.68; 5. Tara Quinn 15:58.76 PB; 6. Rebecca Stallwood 16:05.55; 100 m p³ (wiatr +2.1): 1. Perdita Felicien 12.45; 2. Angela Whyte 12.91; 3. Priscilla Lopes 13.05; 400 m p³: 1. Tawa Babatunde 56.88; wzwy¿: 1. Wanita May 1.86; 2. Kristen Matthews 1.83; 3. Whitney Evans 1.80; tyczka: 1. Dana Ellis 4.20; 2. Kelsie Hendry 4.00; 3. Stephanie McCann 4.00; w dal: 1. Alice Falaiye 6.44 (+2.7); trójskok: 1. Althea Williams 13.32; kula: 1. Caroline Larose 14.42; dysk: 1. Julie Bourgon 52.54; m³ot: 1. Jennifer Joyce 65.25; 2. Michelle Fournier 62.59; 3. Sultana Frizell 60.84; oszczep: 1. Dominique Bilodeau 52.06; 7-bój: 1. Jessica Zelinka 5890; 2. Beth Stroud 5470; 3. Lori Budd 5345

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr +1.5): 1. Pierre Browne 10.13; 2. Nicolas Macrozonaris 10.20; 3. Anson Henry 10.25; 4. Richard Adu-Bobie CAN 10.28 NJR; 5-6. Martin Grenier 10.46; Michael James 10.46; 7. Rhoan Sterling 10.47; 8. Jarek Kulesza 10.48; 200 m (wiatr +3.3): 1. Anson Henry 20.67; 2. Pierre Browne 20.67; 3. Luis Vega Penso 20.95; 4. Ray Ardill 21.03; 5. Richard Adu-Bobie 21.04; 6. Jarek Kulesza 21.04; 400 m: 1. Tyler Christopher 45.78; 2. Shane Niemi 45.96; 3. Ray Ardill 46.11 PB; 4. Keston Nelson 46.92; 5. Lawrence Ringwald 47.21; 6. Robert Westman 48.08; 800 m: 1. Gary Reed 1:45.34; 2. Achraf Tadili 1:45.76; 3. Andrew Ellerton 1:47.68; 1500 m: 1. Kevin Sullivan 3:53.68; 2. Jay Cantin 3:54.07; 3. Matt Lincoln 3:55.28; 5000 m: 1. Reid Coolsaet 13:45.92; 2. Paul Morrison 13:47.97; 3. Mark Bomba 13:48.44; 110 m p³ (wiatr +2.4): 1. Charles Allen 13.54; 2. Karl Jennings 13.61; 3. Adrian Woodley 13.75; 4. Jared MacLeod 13.83; 400 m p³: 1. Adam Kunkel 50.22; 2. Nick Stewart 50.55; 3. Monté Raymond 51.57; 3000 m z przeszk.: 1. David Milne 8:34.05; 2. Joël Bourgeois 8:35.76; 3. Matt Kerr 8:50.18; wzwy¿: 1. Mark Boswell 2.21; 2-3. Jesse Lipscombe 2.15; Kwaku Boateng 2.15; tyczka: 1. Todd Zubyck 5.10; w dal: 1. Maurice Ennis 7.46; trójskok: 1. Shawn Peters 15.54; kula: 1. Brad Snyder 20.14; 2. Dylan Armstrong 18.83; dysk: 1. Jason Tunks 63.93; 2. Dariusz Slowik DEN 61.25; 3. Eric Forshaw 58.07; m³ot: 1. Jim Steacy 69.95; oszczep: 1. Scott Russell 77.87; 10-bój: 1. Josef Karas 7271; 2. Ja Adjetey-Nelson 7181 PB; 3. James Holder 7124



MISTRZOSTWA NIEMIEC
Braunschweig, 10-11 lipca 2004 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -1.4): Sina Schielke 11.26; 2. Gabi Rockmeier 11.35; 3. Birgit Rockmeier 11.53; 4. Cathleen Tschirch 11.60; 5. Katja Wakan 11.60; 6. Marion Wagner 11.60; 200 m (wiatr -2.8): 1. Sina Schielke 23.73; 2. Birgit Rockmeier 23.79; 3. Cathleen Tschirch 23.94; 400 m: 1. Claudia Marx 52.94; 2. Claudia Hoffmann 53.85; 3. Anke Feller 54.27; 800 m: 1. Anja Knippel 2:06.95; 2. Monika Gradzki 2:07.25; 3. Simone Bautelspacher 2:08.05; 1500 m: 1. Kathleen Friedrich 4:10.78; 2. Carmen Rüdiger 4:14.55; 3. Antje Möldner 4:20.95; 5000 m: 1. Sabrina Mockenhaupt 15:20.82; 2. Irina Mikitenko 15:23.02; 3. Ulrike Maisch 15:58.17; 100 m p³: 1. Kirsten Bolm 12.82; 2. Nadine Hentschke 12.93; 3. Juliane Sprenger 12.94; 400 m p³: 1. Anja Neupert 55.63; 2. Stephanie Kampf 56.15; 3. Ulrike Urbansky 58.07; 3000 m z przeszk.: 1. Melanie Schulz 10:22.08; 2. Tina Tremmel 10:23.02; 3. Katrin Engelen 10:23.23; wzwy¿: 1. Ariane Friedrich 1.90; 2-3. Amewu Mensah 1.87; Daniela Rath 1.87; 4. Birgit Kähler 1.84; 5. Melanie Skotnik 1.84; 6. Dorothea Brüggmann 1.84; tyczka: 1. Carolin Hingst 4.50; 2. Silke Spiegelburg 4.40; 3-4. Martina Strutz 4.20; Floe Kühnert 4.20; w dal: 1. Urszula Gutowicz-Westhof 6.51 (+2.1); 2. Bianca Kappler 6.46 (+2.5); 3. Sofia Schulte 6.45; 4. Susen Tiedtke 6.41; 5. Kathrin van Bühren 6.40 (+2.3); 6. Katja Demut 6.26; trójskok: 1. Silvia Otto 13.21; 2. Henny Gastel 13.14 (+3.2); 3. Tanja König 13.00; kula: 1. Astrid Kumbernuss 19.08; 2. Nadine Kleinert 18.70; 3. Nadine Beckel 17.82; dysk: 1. Franka Dietzsch 64.41; 2. Jana Tucholke 57.65; 3. Romy Logsch 56.78; m³ot: 1. Andrea Bunjes 68.93; 2. Susanne Keil 67.77; 3. Betty Heidler 67.20; 4. Simone Mathes 66.30; 5. Katrin Klaas 64.31; 6. Manuela Priemer 63.73; oszczep: 1. Steffi Nerius 62.82; 2. Christina Obergföll 61.56; 3. Annika Suthe 59.41

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr +1.4): 1. Ronny Ostwald 10.22; 2. Marius Broening 10.30; 3. Till Helmke 10.31; 4. Alexander Kosenkow 10.33; 5. Jan Mörsch 10.40; 6. Marc Blume 10.42; 200 m (wiatr -0.7): 1. Tobias Unger 20.42; 2. Till Helmke 20.59; 3. Sebastian Ernst 20.83; 400 m: 1. Ingo Schultz 45.95; 2. Bastian Swillims 46.27; 3. Kamghe Gaba 46.53; 4. Sebastian Gatzka 46.56; 5. Ruwen Faller 46.77; 800 m: 1. Rene Herms 1:49.03; 2. Nico Motchebon 1:49.91; 3. Christian Köhler 1:50.92; 1500 m: 1. Wolfram Müller 3:46.35; 2. Franek Haschke 3:46.78; 3. Toni Mohr 3:46.90; 5000 m: 1. Oliver Dietz 13:53.06; 2. Wolfram Müller 13:57.51; 3. Thorsten Gombert 13:58.52; 110 m p³: 1. Mike Fenner 13.54; 2. Jérôme Crews 13.57; 3. Claude Edorh 13.77; 4. Dirk Riekmann 13.84; 5. Thomas Blaschek 13.96; 400 m p³: 1. Christian Duma 50.29; 2. Jan Schneider 50.75; 3. Andreas Wickert 51.28; 3000 m z przeszk.: 1. Filmon Ghirmai 8:38.91; 2. Christian Knoblich 8:40.01; 3. Raphael Schäfer 8:40.57; wzwy¿: 1. Roman Fricke 2.17; 2. Stefan Häfner 2.14; 3. Christian Rhoden 2.10; tyczka: 1. Daniel Ecker 5.70; 2. Lars Börgeling 5.70; 3. Tim Lobinger 5.70; 4. Fabian Schulze 5.60; 5. Björn Otto 5.50; w dal: 1. Schahriar Bigdeli 7.78 (+2.7); 2. Nils Winter 7.76; 3. Matthias Eifert 7.71; trójskok: 1. Andreas Pohle 16.99; 2. Thomas Moede 16.24; 3. Rudolf Helpling 16.08; kula: 1. Ralf Bartels 20.37; 2. Peter Sack 20.22; 3. Detlef Bock 19.80; dysk: 1. Michael Möllenbeck 63.14; 2. Torsten Schmidt 61.86; 3. Michael Lischka 61.32; 4. Robert Harting 60.95; m³ot: 1. Karsten Kobs 78.07; 2. Holger Klose 77.19; 3. Markus Esser 77.18; oszczep: 1. Boris Henry 86.36; 2. Christian Nicolay 82.77; 3. Peter Blank 82.65; 4. Raymond Hecht 82.53; 5. Stephan Steding 81.77; 6. Peter Esenwein 80.65



MISTRZOSTWA NOWEJ ZELANDII
Wellington, 12-14 marca 2004 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Chantal Brunner 11.86; 2. Anna Smythe 11.91; 3. Jane Arnott 12.03; 200 m: 1. Jane Arnott 24.41; 2. Louise Jones 25.00; 3. Rachel Signal 25.23; 400 m: 1. Jane Arnott 53.96; 2. Anna Smythe 54.72; 3. Sonja Bowe 55.25; 800 m: 1. Rochelle Heron 2:09.16; 2. Greer Wignall 2:09.53; 3. Melissa Thomas 2:10.33; 1500 m: 1. Emily Morris 4:24.05; 2. Melissa Thomas 4:28.56; 3. Rochelle Heron 4:28.91; 5000 m: 1. Nina Rillstone 16:03.63; 2. Melissa Moon 16:10.39; 3. Mary Davies 16:12.51; 100 m p³: 1. Nikki Earnshaw 15.41; 400 m p³: 1. Jana Pittman AUS 55.95; 2. Rebecca Wardell 57.97; 3. Sonja Bowe 60.47; 3000 m z przeszk.: 1. Melissa Murrihy 11:03.65; wzwy¿: 1. Angela McKee 1.83; 2. Marissa Pritchard 1.65; 3. Anna Molineaux 1.60; tyczka: 1. Melina Hamilton 4.15; 2. Sophie Chiet 3.80; 3. Amber Grogan 3.60; w dal: 1. Chantal Brunner 6.27; 2. Jenni Dryburgh 5.90; 3. Sarah Cowley 5.87; trójskok: 1. Chantal Brunner 11.58; kula: 1. Valerie Adams 17.95; 2. Ana Puohila 15.66; 3. Tereapii Tapoki 14.03; dysk: 1. Beatrice Faumuina 66.08; 2. Melehifo Uhi 53.26; 3. Tereapii Tapoki 48.16; m³ot: 1. Tasha Williams 56.56; 2. Debbie McCaw 52.59; 3. Andrea Vigers 45.37; oszczep: 1. Jung-Yeon Chang KOR 55.28; 2. Serafina Akeli 54.78; 3. Bo-Ra Shin KOR 50.21

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m: 1. Donald MacDonald 10.56; 2. David Falealili 10.66; 3. Nick Madgwick 10.70; 200 m: 1. Dallas Roberts 21.01; 2. James Dolphin 21.12; 3. Donald MacDonald 21.28; 400 m: 1. Tim Hawkes 48.34; 2. Ben Potter 49.22; 3. Nick Ash 49.26; 800 m: 1. Gareth Hyett 1:51.66; 2. Tom Osborne 1:52.29; 3. Clyde McIntosh 1:52.73; 1500 m: 1. Paul Hamblyn 3:48.57; 2. Gareth Hyett 3:49.71; 3. Ben Ruthe 3:50.12; 5000 m: John Henwood 13:50.78; 2. Donald Naylor 14:14.41; 3. Matthew Holder 14:16.89; 110 m p³: 1. James Mortimer 14.28; 2. Peter Cox 14.78; 3. Scott McLaren 15.75; 400 m p³: 1. Kyle McCarthy AUS 53.29; 2. David Benjimen 53.92; 3. Alan Taylor 57.02; 3000 m z przesz.: 1. Donald Naylor 9:00.82; 2. Kim Hoghart 9:02.68; 3. Neville Smith 9:05.72; wzwy¿: 1. Kyong-Ho Bae KOR 2.15; 2. Grant Knaggs 2.00; 3. Jared Brandon 1.95; tyczka: 1. Paul Gibbons 4.80; 2. JG Nel 4.50; 3. Assan Mohammed Nazar 4.20; w dal: 1. Francois Coetzee 7.41; 2. Nigel Park 7.10 (+2.3); 3. Jeffrey Thumath 6.86 (+2.7); trójskok: 1. Tom Davie 15.62; 2. Scott Clements 14.64 (+2.6); 3. Tim Hawkes 14.35 (+2.3); kula: 1. Shaka Sola 17.29; 2. In-Sung Hwang KOR 16.59; 3. Richard Thomson 14.91; dysk: 1. Bertrand Vili 58.36; 2. Shaka Sola 52.72; 3. Christopher Knight 46.46; m³ot: 1. Philip Jensen 68.14; oszczep: 1. Jae-Myong Park KOR 83.99; 2. Stuart Farquhar 79.68; 3. Sang-Jim Chung KOR 73.39



MISTRZOSTWA UKRAINY
Ja³ta, 3-4 lipca 2004 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Irina Kozhemyakina 11.43; 2. Tatyana Tkalich 11.55; 3. Oksana Kaydash 11.56; 4. Irina Shepetyuk 11.63; 5. Irina Shtangyeyeva 11.77; 6. Oksana Kirilovich 11.80 PB; 200 m: 1. Marina Maydanova 23.00; 2. Anzhela Kravchenko 23.10; 3. Irina Shtangyeyeva 23.77 PB; 4. Yelena Chebanu 23.85; 5. Natalya Lebedyuk 24.22; 6. Lizet Assehbede 24.33; 400 m: 1. Antonina Yefremova 50.74; 2. Natalya Pigida 51.44 PB; 3. Oksana Ilyushkina 51.79 PB; 4. Aleksandra Ryzhkova 52.26; 5. Olga Mishchenko 52.29; 6. Natalya Zhuravlyova 52.95; 800 m: 1. Tatyana Petlyuk 1:59.92; 2. Tamara Volkova 2:00.76 PB; 3. Yuliya Krevsun 2:01.09; 4. Yelena Bondar 2:04.91; 1500 m: 1. Irina Lishchinska 4:05.22; 2. Nelya Neporadna 4:06.20; 3. Natalya Tobias 4:07.06; 4. Tatyana Golovchenko 4:08.00; 5. Zhanna Mishchenko 4:14.09 PB; 6. Irina Vashchuk 4:16.32; 5000 m: 1. Marina Dubrova 15:39.03 PB; 2. Tatyana Golovchenko 15:42.43 PB; 3. Oksana Sklyarenko 16:19.71 PB; 10000 m: 1. Natalya Berkut 32:21.08; 2. Olesya Dubovik 33:53.48 PB; 3. Tatyana Gladyr 33:59.13; 110 m p³: 1. Yelena Krasovska 13.02; 2. Tatyana Ladovska 13.52; 3. Yevgeniya Snigur 13.81; 400 m p³: 1. Anastasiya Rabchenyuk 56.39; 2. Marina Ivanova 56.98 PB; 3. Oksana Volosyuk 57.11 PB; 3000 m z przeszk.: 1. Valeriya Mara 10:15.47; 2. Yelena Shurhno 10:19.19 PB; 3. Oksana Ilyuchyk 10:32.28 PB; wzwy¿: 1. Viktoriya Styopina 1.99; 2. Inga Babakova 1.97; 3. Irina Mikhalchenko 1.93; 4. Irina Kovalenko 1.89; 5. Vita Palamar 1.89; tyczka: 1. Anzhela Balakhonova 4.57 NR; 2. Natalya Kushsch 4.20; 3. Lyudmila Vaylenko 4.00; w dal: 1. Viktoriya Molchanova 6.48 PB; 2. Katerina Chernyavska 6.35; 3. Oksana Zubkovska 6.34; trójskok: 1. Yelena Govorova 14.35; 2. Tatyana Shchurenko 14.11; 3. Tatyana Bocharova 13.55; kula: 1. Oksana Zakharchuk 17.74; 2. Tatyana Nasonova 17.20; 3. Svetlana Sakun 16.38; dysk: 1. Yelena Antonova 63.92; 2. Natalya Fokina 61.03; 3. Viktoriya Boyko 55.95; m³ot: 1. Irina Sekachova 70.41; 2. Natalya Zolotukhina 65.95 NJR; 3. Marina Rezanova 62.55; oszczep: 1. Tatyana Lyakhovich 60.58; 2. Olga Ivankova 58.95; 3. Zhanna Slastina 57.80

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m: 1. Anatoliy Dovgal 10.32; 2. Konstantin Vasyukov 10.34 PB; 3. Aleksandr Kaydash 10.45 PB; 4. Konstantin Rurak 10.48; 5. Stanislav Pupov 10.65 PB; 6. Yaroslav Stetsyuk 10.70 PB; 200 m: 1. Dmitriy Gluschenko 20.75; 2. Aleksey Rachkovskiy 21.40 PB; 3. Dmitriy Ostrovskiy 21.50 PB; 400 m: 1. Andrey Tverdostup 46.08; 2. Vladimir Demchenko 46.16; 3. Mikhail Knysh 46.26 PB; 4. Yevgeniy Zyukov 46.46; 5. Mikhail Dmitriyev 46.79; 6. Vitaliy Zimze 47.19 PB; 800 m: 1. Andrey Tomylin 1:48.20; 2. Vladimir Kovalik 1:48.22; 3. Aleksandr Osmolovich 1:48.25 PB; 1500 m: 1. Ivan Heshko 3:44.49; 2. Vasil Tsikalo 3:47.91; 3. Maksim Zhudin 3:48.15 PB; 5000 m: 1. Sergey Lebed 13:38.39; 2. Dmitriy Baranovskiy 13:49.60; 3. Aleksandr Sitkovskiy 14:01.3510000 m: 1. Vasiliy Matviychuk 28:18.18 PB; 2. Igor Geletiy 29:18.31; 3. Vasiliy Remschuk 29:19.63 PB; 110 m p³: 1. Sergey Demidyuk 13.60; 2. Vladimir Ovcharov 14.08; 3. Vyacheslav Varda 14.27 PB; 400 m p³: 1. Gennadiy Gorbenko 49.57; 2. Roman Voronko 50.50; 3. Andrey Fatyeyev 51.34; 3000 m z przeszk.: 1. Vadim Slobodenyuk 8:27.01; 2. Yuriy Gichun 8:31.68 PB; 3. Sergey Redko 8:34.38; wzwy¿: 1. Andrey Sokolovskiy 2.30; 2-3. Ruslan Glivinskiy 2.20; Yuriy Krimarenko 2.20; 4. Andrey Karmelyuk 2.20; 5. Artem Kozbanov 2.20; 6. Dmitriy Demyanyuk 2.15; tyczka: 1. Ruslan Yeremenko 5.70; 2. Aleksandr Korchmyd 5.70; 3. Artem Matiyenko 5.50 PB; 4. Denis Fedas 5.40 PB; 5. Maksim Mazuryk 5.40; 6. Denis Yurchenko 5.30; w dal: 1. Vladimir Zyuskov 8.02; 2. Valeriy Vasilyev 7.86; 3. Aleksey Lukasevich 7.75; trójskok: 1. Viktor Yastrebov 17.11; 2. Nikolay Savolaynen 16.95; 3. Vladislav Gorbenko 16.52 PB; 4. Yevgeniy Semenenko 16.48; 5. Andrey Trots 16.42; 6. Yevgeniy Shapiro 16.08 PB; kula: 1. Roman Virastyuk 19.73; 2. Andrey Borodkin 19.47; 3. Yuriy Parkhomenko 19.05; dysk: 1. Kiril Chuprinin 60.50; 2. Stanislav Nesterovskiy 60.33 PB; 3. Sergey Pruglo 55.31; m³ot: 1. Artem Rubanko 77.30; 2. Aleksandr Krykun 76.51; 3. Vadim Grabovoy 73.60; oszczep: 1. Oleg Statsenko 72.76; 2. Viktor Mishchuk 67.77; 3. Vasiliy Dubovskiy 66.47



MISTRZOSTWA USA
Sacramento, 9-18 lipca 2004 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +0.1): 1. LaTasha Colander 10.97; 2. Torri Edwards 11.02; 3. Lauryn Williams 11.10; 4. Gail Devers 11.11; 5. Marion Jones 11.14; 6. Muna Lee 11.17; 7. Angela Williams 11.22; 8. Angela Daigle 11.23; 800 m: 1. Jearl Miles-Clark 1:59.06; 2. Nicole Teter 2:00.25; 3. Hazel Clark 2:00.37; 4. Kameisha Bennett 2:01.57; 5. Francis Santin 2:02.55; 6. Chantee Earl 2:03.06; 5000 m: 1. Shayne Culpepper 15:07.41; 2. Marla Runyan 15:07.48; 3. Shalane Flanagan 15:10.52; 4. Amy Rudolph 15:13.74; 5. Jennifer Rhines 15:19.15; 6. Carrie Tollefson 15:25.55; 7. Molly Huddle 15:37.92; 8. Melissa Buttry 15:46.21; 10000 m: 1. Deena Kastor 31:09.65; 2. Elva Dryer 31:58.14; 3. Kate O'Neill 32:07.25; 4. Katie McGregor 32:33.87; 5. Alicia Craig 32:47.86; 6. Melissa Gulli 33:03.03; 400 m p³: 1. Sheena Johnson 52.95; 2. Brenda Taylor 53.36; 3. Lashinda Demus 53.43; 4. Sandra Glover 53.64; 5. Raasin McIntosh 54.16; 6. Shauna Smith 54.42; 7. Patrina Allen 54.93; Megan Addy DQ; 3000 m z przeszk.: 1. Ann Gaffigan 9:39.35; 2. Kathryn Andersen 9:45.52; 3. Carrie Messner 9:50.70; 4. Elizabeth Jackson 9:52.11; 5. Kelly MacDonald 9:56.60; 6. Lisa Galaviz 9:58.70; 7. Dawn Cleary 10:05.53; 8. Lisa Antonelli 10:15.76; wzwy¿: 1. Tisha Waller 1.98; 2. Chaunte Howard 1.95; 3. Amy Acuff 1.95; 4. Erin Aldrich 1.89; 5-6. Kaylene Wagner 1.84; Stacy Ann Grant 1.84; 7. Ifoma Jones 1.84; 8. Sheena Gordon 1.84; w dal: 1. Marion Jones 7.11; 2. Grace Upshaw 6.83; 3. Akiba McKinney 6.57; 4. Rose Richmond 6.56; 5. Starlie Graves 6.49; 6. Tameisha King 6.47; 7. Jernae Wright 6.45; 8. Tianna Madison 6.42; trójskok: 1. Tiombe Hurd 14.45; 2. Shakeema Walker 14.06; 3. Vanitta Kinard 13.73; 4. Shani Marks 13.54; 5. Chaytan Hill 13.47 (+2.4); 6. Yuliana Perez 13.47; kula: 1. Laura Gerraughty 18.50; 2. Kristin Heaston 18.10; 3. Jillian Camarena 17.73; dysk: 1. Aretha Hill 63.55; 2. Stephanie Brown 61.90; 3. Seilala Sua 61.60; 4. Rebecca Breisch 59.28; 5. Kris Kuehl 58.81; 6. Suzy Powell 58.19; m³ot: 1. Erin Gilreath 70.42; 2. Anna Mahon 69.23; 3. Amber Campbell 65.98; 4. Jaclyn Jeschelnig 65.15; 5. Leslie Coons 64.96; 6. Jamine Moton 64.86; 7. Jessica Cosby 64.50; 8. Bethany Hart 64.22; oszczep: 1. Kim Kreiner 55.65; 2. Sarah Malone 54.22; 3. Denise O'Connell 54.05; 4. Erica Wheeler 53.61; 5. Serene Ross 53.20; 6. Dana Pounds 52.80

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m: 1. Maurice Greene 9.91; 2. Justin Gatlin 9.92; 3. Shawn Crawford 9.93; 4. Coby Miller 9.99; 5. John Capel 10.02; 6. Bernard Williams 10.04; 7. Tim Montgomery 10.13; 8. Leonard Scott 10.35; 400 m: 1. Jeremy Wariner 44.37; 2. Otis Harris 44.67; 3. Derrick Brew 44.69; 4. Darold Williamson 44.70; 5. Calvin Harrison 44.85; 6. Andrew Rock 44.95; 7. Kelly Willie 44.97; 8. Jerry Harris 45.06; 800 m: 1. Jonathan Johnson 1:44.77; 2. Khadevis Robinson 1:44.91; 3. Derrick Peterson 1:45.08; 4. David Krummenacker 1:45.67; 5. Jesse O'Connell 1:46.55; 6. Jebreh Harris 1:46.66; 7. Samuel Burley 1:46.84; 8. Jacob Koczman 1:47.06; 5000 m: 1. Tim Broe 13:27.36; 2. Jonathon Riley 13:30.85; 3. Bolota Asmerom 13:32.77; 4. Matt Lane 13:33.51; 5. Mark Menefee 13:37.68; 6. Matthew Gonzales 13:41.25; 7. Jorge Torres 13:41.79; 8. Chad Johnson 13:43.24; 10000 m: 1. Meb Keflezighi 27:36.49; 2. Abdi Abdirahman 27:55.00; 3. Daniel Browne 28:07.47; 4. Mike Donnelly 28:18.97; 5. Chris Graff 28:27.93; 6. James Carney 28:31.82; 7. Matthew Downin 28:33.96; 8. Chad Pearson 28:38.44; 400 m p³: 1. James Carter 47.68; 2. Angelo Taylor 48.03; 3. Bennie Brazell 48.05; 4. Bershawn Jackson 48.11; 5. Ken Garrett 48.61; 6. Sherman Armstrong 49.60; 7. LaRon Bennett 49.82; Rickey Harris DNF; 3000 m z przeszk.: 1. Daniel Lincoln 8:15.02; 2. Anthoney Famiglietti 8:17.91; 3. Robert Gary 8:19.46; 4. Isaiah Festa 8:20.66; 5. Steve Slattery 8:23.60; 6. Jordan Desilets 8:24.62; 7. John Mortimer 8:24.92; 8. Darin Shearer 8:26.54; 9. Raymond Hughes 8:28.64; 10. Kevin Barra 8:30.37; tyczka: 1. Timothy Mack 5.90; 2. Toby Stevenson 5.85; 3. Derek Miles 5.80; 4. Tye Harvey 5.80; 5. Nicholas Hysong 5.75; 6. Brad Walker 5.75; 7. Jim Davis 5.75; 8. Russ Buller 5.70; w dal: 1. Dwight Phillips 8.28; 2. Tony Allmond 8.10; 3. John Moffitt 8.07; 4. Walter Davis 7.91; 5. Sean Robbins 7.86; 6. Erick Walder 7.84; 7. Melvin Lister 7.84; 8. Juaune Armon 7.70; kula: 1. Adam Nelson 21.64; 2. Reese Hoffa 21.14; 3. John Godina 21.08; 4. Christian Cantwell 20.56; 5. Jamie Beyer 20.51; 6. Dan Taylor 20.10; 7. Jeff Chakouian 19.74; 8. Tonyo Sylvester 19.57; m³ot: 1. James Parker 77.58; 2. A.G. Kruger 76.02; 3. Travis Nutter 72.46; 4. Kevin McMahon 71.32; 5. James Heizman 70.01; 6. Thomas Freeman 69.10



AKADEMICKIE MISTRZOSTWA USA (NCAA Division I)
Austin, 9-12 czerwca 2004 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Lauryn Williams 10.97; 2. Muna Lee 11.12; 3. Marshevet Hooker 11.23; 4. LaShaunte'a Moore 11.31; 5. Tonette Dyer 11.31; 6. Laverne Jones 11.36; 7. Connie Moore 11.37; 8. Fana Ashby 11.43; 200 m (wiatr +2.3): 1. LaShaunte'a Moore 22.37; 2. Muna Lee 22.55; 3. Ashlee Williams 22.62; 4. Tonette Dyer 22.68; 5. Connie Moore 23.05; 6. Emma Wade 23.14; 400 m: 1. Dee Dee Trotter 50.32; 2. Monique Henderson 50.62; 3. Sanya Richards 50.68; 4. Novlene Williams 51.02; 5. Tiandra Ponteen 51.41; 6. Shellene Williams 51.94; 7. Allison Beckford 51.96; 8. HazelAnn Regis 52.01; 800 m: 1. Neisha Bernard-Thomas 2:02.86; 2. Kameisha Bennett 2:03.11; 3. Alice Schmidt 2:03.79; 4. Beata Rudzinska 2:04.33; 5. Nikeya Green 2:04.74; 1500 m: 1. Tiffany McWilliams 4:11.59; 2. Treniere Clement 4:12.21; 3. Marina Muncan 4:13.84; 5000 m: 1. Kim Smith 15:48.86; 2. Sara Bei 16:24.90; 3. Molly Huddle 16:25.44; 100 m p³: 1. Nichole Denby 12.62; 2. Priscilla Lopes 12.64; 3. Sheena Johnson 12.75; 4. Lolo Jones 12.77; 5. Brittany Littlejohn 13.04; 6. Ashlee Williams 13.08; 400 m p³: 1. Sheena Johnson 53.54; 2. Lashinda Demus 54.22; 3. Shauna Smith 55.54; 4. Raasin McIntosh 55.56; 3000 m z przeszk.: 1. Ida Nilsson 9:48.29; 2. Briana Shook 9:49.44; 3. Michaela Mannova 9:56.66; 4. Kassi Andersen 9:58.38; 5. Ann Gaffigan 9:59.75; 6. Julia Budniak 10:14.51; wzwy¿: 1. Chaunte Howard 1.93; 2. Sharon Day 1.90; 3. Kaylene Wagner 1.90; 4. Sheena Gordon 1.87; 5. Miruna Mataoanu 1.87; tyczka: 1. Chelsea Johnson 4.30; 2. Kate Soma 4.20; 3. Jenny Green 4.20; 4. Kira Sims 4.20; trójskok: 1. Ineta Radevica 13.87 (+3.4); 2. Nicole Toney 13.80 (+5.1); 3. Gisele Oliveira 13.68 (+2.8); kula: 1. Laura Gerraughty 18.26; 2. Jillian Camarena 18.11; 3. Becky Breisch 17.77; dysk: 1. Becky Breisch 62.31; 2. Beth Mallory 58.32; 3. Dayana Octavien 58.08; m³ot: 1. Candice Scott 68.83; 2. Jessica Cosby 66.88; 3. Jenny Dahlgren 66.12; oszczep: 1. Katy Doyle 56.57; 2. Imga Stasiulionyte 56.48; 3. Sarah Malone 54.28

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m: 1. Tyson Gay 10.06; 2. Michael Frater 10.06; 3. Mardy Scales 10.07; 4. Tyree Gailes 10.11; 5. Demi Omole 10.15; 6. Jonathon Brown 10.21; 7. Anthony Buchanan 10.22; 8. Brendan Christian 10.30; 200 m (wiatr +2.3): 1. Wallace Spearmon 20.12; 2. Stanford Routt 20.20; 3. Jabari Fields 20.28; 4. Tyson Gay 20.39; 5. Brian Dzingai 20.50; 6. Jerome Mathis 20.64; 400 m: 1. Jeremy Wariner 44.71; 2. Kelly Willie 44.85; 3. Jerry Harris 44.96; 4. Lewis Banda 45.15; 5. Jason Barton 45.23; 6. Darold Williamson 45.26; 7. David Neville 45.31; 8. Jamel Ashley 45.63; 800 m: 1. Jonathan Johnson 1:46.39; 2. Jesse O'Connell 1:46.79; 3. Paul Cross 1:47.18; 1500 m: 1. Chris Mulvaney 3:44.72; 2. Nathan Robison 3:44.94; 3. Donald Sage 3:45.03; 5000 m: 1. Robert Cheseret 13:49.85; 2. Dathan Ritzenhein 13:52.13; 3. Matt Tegenkamp 14:11.45; 110 m p³: 1. Josh Walker 13.32; 2. Eric Mitchum 13.38; 3. Joel Brown 13.43; 4. Aries Merritt 13.47; 5. Richard Phillips 13.48; 6. David Payne 13.53; 7. Antwon Hicks 13.54; 8. Michael Thomas 13.55; 400 m p³: 1. Kerron Clement 49.05; 2. Bennie Brazell 49.34; 3. Rickey Harris 49.82; 4. LaRon Bennett 49.99; 5. Ben Wiggins 50.07; 6. Dwight Ruff 50.39; 3000 m z przeszk.: 1. Jordan Desilets 8:42.64; 2. Andy Smith 8:45.84; 3. Ian Dobson 8:48.12; wzwy¿: 1. Andra Manson 2.32; 2. Kyle Lancaster 2.29; 3. Jimmy Baxter 2.26; tyczka: 1. Tommy Skipper 5.70; 2. Yoo Kim 5.60; 3. Eric Eshbach 5.60; trójskok: 1. Leevan Sands 17.12 (+2.6); 2. Aarik Wilson 16.93 (+4.6); 3. Lawrence Willis USA 16.67 (+2.7); kula: 1. Carl Myerscough 20.64; 2. Dan Taylor 20.11; 3. Jeff Chakouian 19.88; dysk: 1. Hannes Hopley 62.01; 2. Jason Young 60.24; 3. Michael Robertson 59.50; m³ot: 1. Thomas Freeman 70.77; 2. Spyridon Jullien 70.70; 3. Dan Taylor 69.35; oszczep: 1. Gabriel Wallin 80.71; 2. Brian Chaput 78.07; 3. Eric Brown 75.07



MISTRZOSTWA WÊGIER
Debreczyn, 9-10 lipca 2004 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Eniko Szabó 11.67; 200 m: 1. Eniko Szabó 23.60; 2. Nikolett Listár 24.07; 3. Barbara Petráhn 24.10; 400 m: 1. Barbara Petráhn 52.78; 2. Alice Kun 53.95; 3. Bianka Varga 54.66; 800 m: 1. Judit Varga 2:02.61; 1500 m: 1. Lívia Tóth 4:21.52; 5000 m: 1. Krisztina Papp 16:00.69; 100 m p³: 1. Edit Vári 13.33; 400 m p³: 1. Réka Skoumal 59.87; 3000 m z przeszk.: 1. Lívia Tóth 9:55.76; wzwy¿: 1. Bernadett Bódi 1.83; tyczka: 1. Krisztina Molnár 4.10; 2. Zsuzsanna Olgyai-Szabó 4.00; 3. Eniko Eros 3.90; w dal: 1. Tünde Vaszi 6.61; 2. Katalin Deák 6.34; 3. Zita Ajkler 6.26; trójskok: 1. Zita Ajkler 13.46; 2. Éva Miklós 13.22; 3. Rita Babos 12.60; kula: 1. Éva Kürti 16.06; dysk: 1. Éva Kürti 56.47; 2. Katalin Divós 53.60; 3. Ildikó Varga 53.48; m³ot: 1. Katalin Divós 69.06; 2. Júlia Tudja 65.78; 3. Lívia Marx 63.90; oszczep: 1. Nikolett Szabó 59.60

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m: 1. Géza Pauer 10.35; 2. Roland Németh 10.40; 3. Attila Farkas 10.48; 200 m: 1. Géza Pauer 20.89; 2. Gábor Dobos 21.05; 3. Zsolt Szeglet 21.44; 400 m: 1. Zsolt Szeglet 46.68; 2. Ákos Dezso 47.49; 3. Dávid Csesznegi 47.55; 800 m: 1. István Kerékjártó 1:51.37; 2. Tamás Kazi 1:52.09; 3. Miklós Tábor 1:52.68; 1500 m: 1. Balázs Csillag 3:53.88; 5000 m: 1. Balázs Csillag 14:35.88; 110 m p³: 1. Levente Csillag 13.67; 2. Dániel Kiss 13.71 PB; 3. Balázs Kovács 13.84; 400 m p³: 1. Ákos Dezso HUN 51.16; 3000 m z przeszk.: 1. Levente Timár 8:55.99; wzwy¿: 1. László Boros 2.20; 2. Román Fehér 2.10; 3. Zoltán Vaskó 2.10; tyczka: 1. János Váczi 5.20; 2. Péter Skoumal 5.20 PB; 3. Péter Kovács 5.00; w dal: 1. Tamás Margl 7.92; 2. Pál Babicz 7.59; 3. Imre Lorincz 7.56; trójskok: 1. Péter Tölgyesi 16.36; kula: 1. Zsolt Bíber 20.55 PB; 2. Gábor Máté 18.64; 3. András Sallai 17.30; dysk: 1. Zoltán Kovágó 66.11; 2. Róbert Fazekas 64.76; 3. Gábor Máté 63.26; m³ot: 1. Adrián Annus 83.65; 2. Krisztián Pars 79.04; 3. Péter Botfa 72.54; oszczep: 1. Gergely Horváth 79.47



MISTRZOSTWA WIELKIEJ BRYTANI
Manchester, 10-11 lipca 2004 r.

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -0.8): 1. Abi Oyepitan 11.54; 2. Joice Maduaka 11.56; 3. Emma Ania 11.65; 4. Jeanette Kwakye 11.68; 5. Anyika Onuora 11.79; 6. Susan Deacon 11.85; 200 m: 1. Joice Maduaka 23.16; 2. Abi Oyepitan 23.23; 3. Susan Deacon 23.76; 4. Amina Ceesay 24.01 PB; 5. Helen Pryer 24.06; 6. Tatum Nelson 24.29; 400 m: 1. Christine Ohurougu 50.98 PB; 2. Lee McConnell 51.29; 3. Helen Karagounis 52.38; 4. Carey Marshall 52.46 PB; 5. Melanie Purkiss 53.42; 6. Catherine Murphy 53.48; 800 m: 1. Kelly Holmes 1:59.39; 2. Jo Fenn 2:01.28; 3. Susan Scott 2:02.13; 4. Marilyn Okoro 2:03.71 PB; 5. Rebecca Lyne 2:03.73; 6. Charlene Snelgrove 2:03.99; 1500 m: 1. Hayley Tullett 4:07.24; 2. Lisa Dobriskey 4:08.14 PB; 3. Helen Clitheroe 4:08.18; 4. Natalie Lewis 4:14.00 PB; 5. Hayley Ovens 4:14.72; 6. Faye Fullerton 4:15.02; 5000 m: 1. Catherine Berry 15:45.28; 2. Getenesh Tamirat 15:45.82 PB; 3. Collette Fagan 15:49.51 PB; 100 m p³: 1. Sarah Claxton 13.21; 2. Diane Hawkins 13.38; 3. Rachel King 13.39; 400 m p³: 1. Katie Jones 58.26; 2. Nicola Sanders 58.63 PB; 3. Sian Scott 59.97; 3000 m z przeszk.: 1. Tina Brown 10:13.19 PB; 2. Jo Ankier 10:15.94 PB; 3. Sonia Thomas 10:16.28 PB; wzwy¿: 1. Susan Jones 1.89; 2. Julie Crane 1.82; 3. Julia Bennett 1.78; tyczka: 1. Zoë Brown 4.15 PB; 2. Liz Hughes 3.95; 3. Kirsty Maguire 3.95; w dal: 1. Jade Johnson 6.72; 2. Kelly Sotherton 6.61; 3. Kate Brewington 6.12; trójskok: 1. Michelle Griffith 13.43; 2. Nadia Williams 12.74; 3. Rebecca White 12.71; kula: 1. Julie Dunkley 16.03; 2. Eva Massey 15.99; 3. Ade Oshinowo 15.78; dysk: 1. Philippa Roles 58.57; 2. Shelley Newman 55.44; 3. Kara Nwidobie 52.78; m³ot: 1. Lorraine Shaw 68.11; 2. Shirley Webb 64.67; 3. Liz Pidgeon 60.82; oszczep: 1. Goldie Sayers 60.85 PB; 2. Kelly Morgan 58.98; 3. Shelley Holroyd 57.48

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr -1.2): 1. Jason Gardener 10.22; 2. Darren Campbell 10.23; 3. Mark Lewis-Francis 10.24; 4. Nick Smith 10.28; 5. Christian Malcolm 10.29; 6. Tyrone Edgar 10.31; 7. Daniel Plummer 10.42; 8. Mark Findlay 10.44; 200 m: 1. Chris Lambert 20.94; 2. Christian Malcolm 21.09; 3. Dwayne Grant 21.27; 4. Marlon Devonish 21.29; 5. Julian Golding 21.36; 400 m: 1. Tim Benjamin 45.58; 2. Daniel Caines 45.88; 3. Sean Baldock 46.24; 4. Robert Tobin 46.47; 5. Malachi Davis 46.47; 6. Jared Deacon 46.80; 800 m: 1. Sam Ellis 1:49.19; 2. Ricky Soos 1:49.42; 3. Joel Kidger 1:49.44; 4. James McIlroy 1:49.46; 5. Michael East 1:49.79; 6. Neil Speaight 1:49.94; 1500 m: 1. Chris Mulvaney 3:50.14; 2. Andy Baddeley 3:50.40; 3. Michael Skinner 3:50.77; 5000 m: 1. Chris Thompson 13:42.10; 2. Spencer Barden 13:51.41; 3. Chris Davies 13:52.78; 4. Glynn Tromans 13:53.74; 110 m p³: 1. Robert Newton 13.72; 2. Paul Gray 13.88; 3. William Sharman 13.97; 400 m p³: 1. Chris Rawlinson 50.04; 2. Dale Garland 51.16; 3. Robert Lewis 51.39; 3000 m z przeszk.: 1. Justin Chaston 8:33.69; 2. Jermaine Mays 8:39.44; 3. Kevin Sheppard 8:40.31; 4. Nick Talbot 8:46.85; 5. Andrew Lemoncello 8:48.99; 6. Andrew Hennessy 8:50.34; wzwy¿: 1. Ben Challenger 2.23; 2. Dalton Grant 2.15; 3. Samson Oni 2.15; tyczka: 1. Tim Thomas 5.45; 2. Scott Simpson 5.15; 3. Christian North 5.15; w dal: 1. Chris Tomlinson 7.84; 2. Darren Ritchie 7.76; 3. Nathan Morgan 7.71; trójskok: 1. Nathan Douglas 16.95 PB; 2. Tosin Oke 16.49; 3. Steven Shalders 16.41; kula: 1. Carl Myerscough 20.84; 2. Marcus Gouldbourne 17.20; 3. Neil Elliott 16.49; dysk: 1. Emeka Udechuku 61.60; 2. Carl Myerscough 61.54; 3. Scot Thompson 52.65; m³ot: 1. Mick Jones 72.04; 2. Andy Frost 69.94 PB; 3. Mike Floyd 68.05; oszczep: 1. Steve Backley 81.25; 2. Nick Nieland 79.06; 3. Mick Hill 79.00



MISTRZOSTWA W£OCH
Firenze, 10-11 lipca 2004 r.

WYNIKI - KOBIETY

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m: 1. Simone Collio 10.20 PB; 2. Massimiliano Donati 10.48; 3. Luca Verdecchia 10.59; 4. Stefano Teglielli 10.60; 5. Massimiliano Dentali 10.61; 6. Andrea Rabino 10.62; 200 m: 1. Alessandro Attene 20.91; 2. Koura Kaba Fantoni 21.03; 3. Marco Torrieri 21.09; 400 m: 1. Andrea Barberi 46.07; 2. Marco Salvucci 46.36; 3. Luca Galletti 46.46; 4. Stefano Braciola 46.85; 5. Jens Yao Amanfu 47.24; 800 m: 1. Francesco Roncalli 1:48.26; 2. Livio Sciandra 1:48.45; 3. Paolo Caruana 1:48.63; 1500 m: 1. Christian Obrist 3:47.93; 2. Fabio Lettieri 3:48.05; 3. Maurizio Bobbato 3:48.69; 5000 m: 1. Michele Gamba 13:42.88; 2. Salvatore Vincenti 13:53.88; 3. Gennaro Di Napoli 13:58.45; 110 m p³: 1. Emiliano Pizzoli 13.97; 2. Luca Giovannelli 14.17; 3. Carlo Alberto Mainini 14.17; 400 m p³: 1. Gianni Carabelli 49.82; 2. Federico Rubeca 50.32 PB; 3. Luca Bortolaso 50.81; 4. Markus Crepaz 50.96; 3000 m z przeszk.: 1. Angelo Carosi 8:38.40; 2. Luciano Di Pardo 8:38.87; 3. Matteo Villani 8:43.68 PB; wzwy¿: 1. Alessandro Talotti 2.28; 2. Giulio Ciotti 2.24; 3. Andrea Bettinelli 2.20; 4. Nicola Ciotti 2.20; 5. Fabio Visin 2.17

Back To Top