Sportowe Archiwum


Zag³osuj na stronê
Sportowe Archiwum



Mistrzostwa krajowe 1976 | 1977 | 1978 | 1979 | 1980
1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005

Mistrzostwa krajowe:  Belgia,  Bia³oruœ,  Brazylia,  Chiny,  Czechy,  Jamajka,  Niemcy,  Rosja,  USA,  USA (NCAA Div I),  Wêgry,  Wielka Brytania,  W³ochy


MISTRZOSTWA BELGII
9-10 lipca - Bruksela

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +0.1): 1. Kim Gevaert 11.24; 2. Elodie Ouédrago 11.61; 3. Lien Huyghebaert 11.85; 200 m (wiatr -1.2): 1. Kim Gevaert 22.68; 2. Elodie Ouédrago 23.22; 3. Wendy Den Haeze 24.01 PB; 400 m: 1. Sandra Stals 53.30; 2. Marleen Baggerman 53.82 PB; 800 m: 1. Shanna Major 2:04.25 PB; 1500 m: 1. Veerle Dejaeghere 4:14.40; 2. Liesbeth Van de Velde 4:15.93 PB; 5000 m: 1. Nathalie De Vos 16:22.25; 100 m p³: 1. Elisabeth Davin 13.82; 400 m p³: 1. Caroline Kaboud Mebam 58.24; 2. Joke Mortier 58.94; wzwy¿: 1. Tia Hellebaut 1.90; 2. Sabrina De Leeuw 1.81; tyczka: 1. Iréna Dufour 4.20 NR; w dal: 1. Jessica Van De Steene 6.18 PB; trójskok: 1. Jessica Van De Steene 13.08 PB; kula: 1. Veerle Blondeel 15.74; dysk: 1. Veerle Blondeel 54.22

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr +1.1): 1. Anthony Ferro 10.50; 2. Daniel Baerts 10.64 PB; 3. Erik Wijmeersch 10.65; 200 m (wiatr -0.2): 1. Kristof Beyens 20.45 PB; 2. Anthony Ferro 21.02; 3. Dave Caethoven 21.21; 400 m: 1. Cédric Van Branteghem 45.59; 2. Nils Duerinck 46.51 PB; 800 m: 1. Tom Vanchaze 1:47.76; 2. Tom Omey 1:47.83; 3. Tim Rogge 1:47.96; 1500 m: 1. Joeri Jansen 3:57.49; 5000 m: 1. Stefan Van den Broeck 14:16.34; 110 m p³ (wiatr -0.8): 1. Jonathan Nsenga 13.87; 2. Damien Broothaerts 14.08; 3. Adrian Deghelt 14.12; 400 m p³: 1. Piet Deveughele 50.70; 3000 m z przeszk.: 1. Koen Wilssens 8:53.86; 2. Dieudonné Gahungu BDI 8:54.41; wzwy¿: 1. Stijn Stroobants 2.11; tyczka: 1. Kevin Rans 5.40; w dal: 1. Gert Messiaen 7.57; kula: 1. Wim Blondeel 18.35; dysk: 1. Jo Van Daele 59.97; m³ot: 1. Walter De Wyngaert 62.26; oszczep: 1. Marc Van Mensel 68.83



MISTRZOSTWA BIA£ORUSI
2-4 lipca - BrzeϾ

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Natallia Salahub 11.30 PB; 2. Anna Lepeshko 11.78 PB; 3. Natallia Abramenko 11.83; 200 m: 1. Natallia Salahub 22.82 PB; 2. Ekaterina Bobrik 23.91 PB; 3. Natallia Abramenko 24.16; 400 m: 1. Anna Kozak 52.41; 2. Irina Khlyustova 53.17; 800 m: 1. Sviatlana Klimkovich 2:02.01 PB; 2. Natallia Dukhnova 2:03.21; 3. Natallia Koreivo 2:04.56; 1500 m: 1. Volha Krautsova 4:05.76 PB; 2. Sviatlana Klimkovich 4:11.42 PB; 5000 m: 1. Iryna Kunakhovets 16:43.60 PB; 10000 m: 1. Halina Karnatsevich 33:17.30 PB; 2. Volha Minina 33:47.21 PB; 100 m p³: 1. Yauheniya Likhuta 13.77; 400 m p³: 1. Inna Kalinina 58.39; 3000 m z przeszk.: 1. Natallia Hryhoryeva 10:30.10; w dal: 1. Anzhela Zhalnerchik 6.00; trójskok: 1. Olesya Lesun 13.40; 2. Anna Kurdyuk 13.16 PB; 3. Olga Ilyinich 13.00 PB; kula: 1. Nadezhda Ostapchuk 20.93 NR; 2. Natallia Khoronenko 19.78; 3. Tatsiana Ilyushchanka 17.33; dysk: 1. Ellina Zvereva BLR 61.10; 2. Olga Chernogorova 59.95 PB; 3. Lyudmila Kupriyanova 58.12; m³ot: 1. Olga Tsander 70.49; 2. Marina Smolyachkova 69.85; 3. Svetlana Sudak 69.49; oszczep: 1. Natallia Shimchuk 57.65; chód 20 km: 1. Lyudmila Yegorova UKR 1:30:45 PB

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m: 1. Maksim Piskunov 10.72; 2. Viktor Kirisyuk 10.75 PB; 3. Dmitri Golub 10.81; 200 m: 1. Maksim Piskunov 21.50 PB; 400 m: 1. Sergey Kozlov 47.00; 2. Sergei Nesterov 47.38; 800 m: 1. Aleksandr Trutko 1:50.65; 1500 m: 1. Mark Romanchuk 3:51.45; 5000 m: 1. Aleksander Donchenko 14:22.98; 110 m p³: 1. Maksim Linsha 13.92; 400 m p³: 1. Leonid Vershinin 50.27; 2. Andrei Kozlovski 50.64; 3000 m z przeszk.: 1. Vitaliy Piskun 8:48.34 PB; 2. Sergei Berdnik 8:55.53; wzwy¿: 1. Aleksandr Veryutin 2.24; 2. Artem Zaytsev 2.20; tyczka: 1. Igor Alekseev 5.50; 2. Stanislav Tivonchik 5.10; w dal: 1. Aleksei Postupailo 7.39; trójskok: 1. Dmitriy Detsuk 16.16; 2. Aleksander Vorobei 16.04; kula: 1. Andrey Mikhnevich 21.08; 2. Pavel Lizhin 20.01; 3. Andrei Sinyakov 18.94; dysk: 1. Ehsan Hadadi IRI 62.93 PB; 2. Aleksandr Malasevich 60.51; 3. Dmitriy Sivakov 59.92 PB; m³ot: 1. Ivan Tikhon 86.73 NR; 2. Vadim Devyatovski 83.69 PB; 3. Andrei Vorontsov 78.11; oszczep: 1. Nikolay Vasilyachov 76.10 PB; chód 20 km: 1. Andrey Talashko 1:20:33 PB; 2. Oleksey Shelest UKR 1:24:07 PB; 3. Aleksander Kuzmin 1:24:30



MISTRZOSTWA BRAZYLII
16-19 czerwca - Sao Paulo

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -1.1): 1. Lucimar de Moura 11.26; 2. Luciana dos Santos 11.54; 3. Tathiana Regina Ignácio 11.55; 4. Raquel da Costa 11.59; 5. Franciela Krasucki 11.63; 6. Aretusa Moreira 11.82; 200 m: 1. Lucimar de Moura 22.75; 2. Raquel da Costa 23.44 PB; 3. Vanda Gomes 23.44 PB; 4. Franciela Krasucki 23.58 PB; 5. Thaíssa Presti 23.76 PB; 6. Aretusa Moreira 23.85; 400 m: 1. Lucimar Teodoro 51.23 PB; 2. María Laura Almirão 51.30 PB; 3. Geisa Coutinho 52.00; 4. Amanda Dias 52.17 PB; 5. Josiane Tito 52.54; 6. Lorena de Oliveira 52.64 PB; 800 m: 1. Christiane dos Santos 2:04.38; 2. Juliana Paula de Azevedo 2:04.49; 3. Luciana Mendes 2:05.83; 1500 m: 1. Juliana Paula de Azevedo 4:17.60; 2. Fabiana Cristine da Silva 4:18.19; 3. Michele da Costa 4:21.95; 5000 m: 1. Fabiana Cristine da Silva 16:13.36 PB; 2. Lucélia Peres 16:29.09; 3. Nadir de Siqueira 16:46.16; 100 m p³ (wiatr -0.7): 1. Maíla Paula Machado 12.89; 2. Isabel Silva 13.59; 3. Fabiana Moraes 13.91; 400 m p³: 1. Lucimar Teodoro 56.12; 2. Perla dos Santos 56.50; 3. Luciana França 57.26; 3000 m z przeszk.: 1. Michele da Costa 10:00.54 AR; 2. Lilian Leonel BRA 10:33.59 PB; 3. Patricia Lobo 10:33.71; wzwy¿: 1. Eliana Renata da Silva 1.82; 2. Mônica de Freitas 1.79; 3. Kerstin Weiss CHI 1.76; tyczka: 1. Fabiana Murer 4.23; 2. Joana Costa 4.13; 3. Karla da Silva 3.93; w dal: 1. Keila Costa 6.63 PB; 2. Luciana dos Santos 6.44; 3. Lúzia Maria Teodoro 6.33 PB; 4. Fabricia da Silva 6.12 PB; 5. Kauiza Venâncio 6.11; 6. Fernanda Gonçalves 6.05 (+2.4); trójskok: 1. Keila Costa 13.84; 2. Gisele de Oliveira 13.75; 3. Fernanda Delfino 13.69 PB; kula: 1. Andréa Maria Pereira 16.02; dysk: 1. Renata de Figueirêdo 51.42; m³ot: 1. Josiane Soares 59.92; oszczep: 1. Alessandra Resende 55.09; 7-bój: 1. Lucimara da Silva 5378 PB

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr +1.2): 1. Vicente de Lima 10.23; 2. André Domingos da Silva 10.29; 3. Jorge Célio Sena 10.34 PB; 4. José Carlos Moreira 10.36 PB; 5. Basílio de Morães 10.42; 6. Eliezer de Almeida 10.56; 200 m (wiatr +0.7): 1. Vicente de Lima 20.44; 2. André Domingos da Silva 20.53; 3. Basílio de Morães 20.66; 4. Bruno Pacheco 20.67; 5. Jorge Célio Sena 20.93; 6. Sandro Viana 21.18 PB; 400 m: 1. Sanderlei Claro Parrela 45.92; 2. Luis Eduardo Ambrósio 46.45; 3. Thiago Pereira Chyaromont 46.53; 4. Wágner Souza 46.63; 5. Felipe Carlos de Paula 47.01 PB; 6. Lucivando dos Santos 47.30; 800 m: 1. Fabiano Peçanha 1:47.00; 2. Diego Gomes 1:47.70; 3. Kleberson Davide 1:48.49; 1500 m: 1. Fabiano Peçanha 3:45.38; 2. Hudson de Souza 3:45.63; 3. André de Santana 3:49.57; 5000 m: 1. Hudson de Souza 13:51.10; 2. Marílson dos Santos 13:53.60; 3. Claudir Rodrigues 14:10.14 PB; 10000 m: 1. Franck de Almeida 29:16.21 PB; 2. Elenílson da Silva 29:24.47; 3. Gilson da Silva 29:32.61 PB; 110 m p³ (wiatr +0.7): 1. Mateus Facho Inocêncio 13.34; 2. Redelen dos Santos 13.35; 3. Anselmo Gomes da Silva 13.51; 4. Thiago Castelo Branco 13.77; 5. Éder Antonio Souza 13.97; 6. Márcio de Souza 14.05; 400 m p³: 1. Thiago Bueno 49.59 PB; 2. Cleverson Silva 49.72; 3. Diego Venâncio 50.01 PB; 3000 m z przeszk.: 1. Fernando Alex Fernandes 8:43.34; 2. José Eraldo de Lima 8:52.14; 3. Celso Ficagna 8:52.96; wzwy¿: 1. Fábio Baptista 2.19; 2. Rodrigo Santos 2.19; 3. Andretty Lisboa 2.19 PB; tyczka: 1. Fábio da Silva 5.40; 2. Henrique Martins 5.12; 3. João Gabriel Sousa 5.02; w dal: 1. Erivaldo Vieira 7.96; 2. Jadel Gregório 7.92 (el. 8.06); 3. Thiago Jacinto Dias 7.82; 4. Rogerio Bispo 7.79; 5. Rodrigo de Araújo 7.62; 6. Nélson Carlos Ferreira 7.61; trójskok: 1. Jadel Gregório 17.73 PB; 2. Rodrigo Mendes 17.00 PB; 3. Jefferson Sabino 16.75 PB; 4. Henágio Fernando Galvão 16.39; kula: 1. Daniel Freire 17.04; dysk: 1. Ronald Julião 55.31; 2. Gustavo de Mendonça 53.63 (el. 54.21 PB); 3. Alessandro Rosa 53.00; m³ot: 1. Wagner Domingos 66.91; oszczep: 1. Luiz Fernando da Silva 74.58; 2. Júlio César de Oliveira 74.08; 10-bój: 1. Iván Scolfaro da Silva 7711 PB



MISTRZOSTWA CHIN
19-21 czerwca - Shijiazhuang

WYNIKI - KOBIETY

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr -0.8): 1. Hu Kai 10.27 PB; 2. Jin Ke 10.29 (el. 10.23 PB); 3. Liu Dapeng 10.46; 4. Liu Yang 10.52 (el. 10.44 PB); 5. Shen Yunbao 10.53; 6. Guo Fan 10.57; 200 m (wiatr -1.6): 1. Liu Haitao 20.98; 2. Chen Huaming 21.26; 3. Wang Chengliang 21.35; 400 m: 1. Wang Liangyu 46.47; 2. Wang Xiaoxu 46.66 PB; 3. Li Yipeng 46.66 PB; 800 m: 1. Li Guangming 1:49.27; 2. Tang Baojun 1:49.70; 3. Zeng Xiandong 1:50.26; 1500 m: 1. Gu Ming 3:46.92; 2. Shi Linzhong 3:47.98; 3. Tang Baojun 3:48.23; 5000 m: 1. Zhang Yunshan 13:57.80; 2. Lin Xiangqian 14:02.90; 3. Qin Chuan 14:04.14 PB; 110 m p³: 1. Liu Xiang 13.21; 2. Shi Dongpeng 13.29 PB; 3. Xing Yanan 13.85; 4. Wang Hui 13.88; 400 m p³: 1. Zhang Shibao 49.69 PB; 2. Tan Chunhua 50.06; 3. Qian Chunbo 50.42 PB; 3000 m z przeszk.: 1. Sun Wenyong 8:46.55; 2. Sun Wenli 8:47.95; 3. Shi Linzhong 8:48.63 PB; wzwy¿: 1. Zhang Shufeng 2.27 PB; 2. Huang Haiqiang 2.24 PB; 3. Li Bing 2.20; 4. Hu Tong 2.20; 5. Liu Yang 2.20; tyczka: 1. Zhang Hongwei 5.30; 2. Liu Feiliang 5.30; 3. Chen Zhong 5.15; w dal: 1. Li Runrun 7.85 (el. 7.87 PB); 2. Yu Zhenwei 7.81 PB; 3. Zhang Xin 7.68; trójskok: 1. Zhu Shujing 16.78; 2. Lin Mujie 16.71; 3. Gu Junjie 16.64 (+2.1); 4. Wu Bo 16.48 (+2.3); 5. Wu Liqiang 16.38 PB; 6. Li Ming 16.35 PB; kula: 1. Jia Peng 19.49 PB; 2. Tian Yingchun 19.13 PB; 3. Zhang Heng 18.72 PB; dysk: 1. Wu Tao 62.65; 2. Zhang Cunbiao 59.45; 3. Li Shaojie 57.71; m³ot: 1. Zhao Yihai 69.94 PB; 2. Liu Fuxiang 68.32; 3. Ma Liang 67.72; oszczep: 1. Chen Qi 79.31; 2. Lin Dong 76.66 PB; 3. Sun Shipeng 75.29; 10-bój: 1. Qi Haifeng 7910 pkt. (11.05/0.0 7.38/-0.2 13.73 1.97 49.26 14.62/1.4 45.46 4.40 61.66 4:44.51); 2. Hong Qingyang 7771 PB; 3. Yu Bin 7561 PB



MISTRZOSTWA CZECH
2-3 lipca - Kladno

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Štepánka Klapácová 11.76; 2. Tereza Košková 11.78; 3. Kristina Bažatová 11.88 PB; 200 m: 1. Denisa Šcerbová 24.05 (el. 23.92); 2. Lenka Ostravská 24.21; 3. Zuzana Hejnová 24.36 PB; 400 m: 1. Jitka Bartonicková 54.93; 800 m: 1. Petra Lochmanová 2:07.69; 1500 m: 1. Marcela Lustigová 4:22.90; 5000 m: 1. Petra Kamínková 16:50.32; 100 m p³: 1. Lucie Martincová 13.09; 400 m p³: 1. Alena Rücklová 57.07; 3000 m z przeszk.: 1. Barbora Kuncová 10:13.48; 2. Marcela Lustigová 10:21.87 PB; 3. Eva Tománková 10:28.56 PB; wzwy¿: 1. Iva Straková 1.90; 2. Barbora Laláková 1.87; tyczka: 1. Pavla Hamácková 4.30; 2. Slavomira Slúková SVK 4.00 NR; 3. Šárka Mládková 4.00; w dal: 1. Martina Darmovzalová 6.66 PB; 2. Lucie Komrsková 6.37; 3. Denisa Šcerbová 6.34; trójskok: 1. Martina Darmovzalová 13.36; 2. Gabriela Vaculová 13.17 PB; kula: 1. Jana Kárníková 16.40; dysk: 1. Vera Cechlová 65.35; 2. Vladimíra Racková 54.91; m³ot: 1. Lucie Vrbenská 62.78; 2. Lenka Ledvinová 61.43; oszczep: 1. Barbora Špotáková 61.91; 2. Hana Kadlecová 50.25 PB

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr +0.8): 1. Jan Stokláska 10.58 PB; 2. TomᚠKnebl 10.69; 3. Ondrej Kozlovský 10.72 PB; 200 m: 1. Jirí Vojtík 20.77; 2. Rudolf Götz 21.10 PB; 3. Petr Szetei 21.26 PB; 400 m: 1. Karel Bláha 46.37; 2. Jan Hanzl 47.16; 3. Václav Bláha 47.34; 800 m: 1. Michal Šneberger 1:46.94; 2. Jaroslav Ruža 1:47.05 PB; 3. Jirí Doupovec 1:48.18 PB; 1500 m: 1. Vladimír Bartunek 3:52.53; 5000 m: 1. Jan Bláha 14:45.10; 10000 m: 1. Pavel Faschingbauer 29:41.17; 110 m p³: 1. Stanislav Sajdok 13.90; 2. Petr Svoboda 14.03; 3. Jan Cech 14.19; 400 m p³: 1. Michal Uhlík 49.43 PB; 2. Ondrej Danek 49.85 PB; 3. Jaromír Odvárka 50.73 PB; 3000 m z przeszk.: 1. Michael Nejedlý 8:58.80; wzwy¿: 1. Jaroslav Bába 2.28; 2. Svatoslav Ton 2.24; 3. Michal Kabelka SVK 2.18 PB; tyczka: 1. Aleš Honcl 5.40; 2. Michal Balner 5.25; 3. Miroslav Telecký 5.10; w dal: 1. Štepán Wagner 7.72; trójskok: 1. TomᚠCholenský 16.31; 2. Petr Hnízdil 16.17; kula: 1. Petr Stehlík 19.71; 2. Antonín Žalský 18.34; dysk: 1. Libor Malina 61.71; 2. TomᚠJirásek 56.69 PB; 3. Arnošt Holovský 56.39; m³ot: 1. Vladimír Maška 73.90; 2. LukᚠMelich 73.75; oszczep: 1. Petr Belunek 72.82; 2. Radek Pejrimovský 70.48; 3. Vít Šimecek 70.42



MISTRZOSTWA JAMAJKI
24-26 czerwca - Kingston

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +0.4): 1. Veronica Campbell 10.97; 2. Sherone Simpson 10.97 PB; 3. Aleen Bailey 11.18; 4. Beverly McDonald 11.30; 5. Tayna Lawrence 11.32; 6. Sheri-Ann Brooks 11.34; 7. Danielle Browning 11.42 PB; 8. Peta-Gaye Dowdie 11.43; 200 m: 1. Veronica Campbell 22.53; 2. Sheri-Ann Brooks 22.80 PB; 3. Aleen Bailey 23.00; 4. Peta-Gaye Dowdie 23.17; 5. Aneisha McLaughlin 23.30; 6. Kerry Ann Stewart 23.60 PB; 400 m: 1. Shericka Williams 50.97 PB; 2. Lorraine Fenton 51.24; 3. Ronetta Smith 51.45; 4. Novlene Williams 51.51; 5. Shellene Williams 52.03; 6. Moya Thompson 52.16; 7. Nadia Davy 52.42; 8. Sonita Sutherland 52.55; 800 m: 1. Kenia Sinclair 2:00.37; 2. Aneta Denton 2:01.91 PB; 3. Kayann Thompson 2:02.64 PB; 4. Michelle Ballentine 2:03.13; 5. Carlene Robinson 2:04.29; 100 m p³ (wiatr +1.1): 1-2. Delloreen London 12.60; Brigitte Foster-Hylton 12.60; 3. Vonette Dixon 12.67 PB; 4. Lacena Golding-Clarke 12.68 PB; 5. Andrea Bliss 12.83 PB; 6. Michelle Freeman 13.20; 400 m p³: 1. Debbie Parris 55.45; 2. Shevon Stoddart 56.19; 3. Camile Robinson 57.41; 4. Sherene Pinnock 57.82; 3000 m z przeszk.: 1. Mardrea Hyman 9:36.14 AR; 2. Korine Hinds 9:36.23 PB; wzwy¿: 1. Sheree Francis 1.89 PB; 2. Karen Beautle 1.86; w dal: 1. Elva Goulbourne 6.47; 2. Petagaye Beckford 6.35; 3. Jovanee Jarrett 6.31; 4. Chelsea Hammond 6.30; 5. Kedine Geddes 6.19; trójskok: 1. Trecia Smith 14.63; 2. Suzette Lee 13.81; kula: 1. Kim Barrett 16.83; oszczep: 1. Olivia McKoy 60.49 NR; 2. Kateema Riettie 53.64

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr +0.1): 1. Asafa Powell 10.04; 2. Michael Frater 10.05; 3. Dwight Thomas 10.08; 4. Lerone Clarke 10.28; 5. Ainsley Waugh 10.28; 6. Patrick Jarrett 10.30; 7. Kurt Watson 10.32 PB; 8. Llewellyn Bredwood 10.36; 200 m (wiatr +0.5): 1. Usain Bolt 20.27; 2. Chris Williams 20.36; 3. Omar Brown 20.49; 4. Dewayne Barrett 20.88 PB; 5. Xavier Brown 21.00; 6. Orion Nicely 21.33; 400 m: 1. Lanceford Spence 44.77 PB; 2. Brandon Simpson JAM 44.83; 3. Michael Blackwood JAM 44.93; 4. Sanjay Ayre 44.97; 5. Davian Clarke JAM 45.28; 6. Lancford Davis 45.63 PB; 7. Marvin Essor 46.04; 8. Sekou Clarke 46.07; 800 m: 1. Aldwyn Sappleton 1:49.40; 2. Ricardo Cunningham 1:50.27; 3. Damion Drummond 1:50.68; 1500 m: 1. Alex Morgan 3:56.70; 110 m p³: 1. Maurice Wignall 13.54; 2. Chris Pinnock 13.72; 3. Decosma Wright 13.81; 400 m p³: 1. Kemel Thompson 48.14; 2. Danny McFarlane 48.61; 3. Dean Griffiths 48.78; 4. Lueroy Colquhoun 48.79 PB; 5. Bryan Steele 49.26 PB; 6. Ian Weakley 49.34; 7. Gregory Little 49.66 PB; 8. Adrian Findlay 50.38; wzwy¿: 1. Germaine Mason 2.10; w dal: 1. James Beckford 7.63; 2. Herbert McGregor 7.51 PB; 3. Andre Coombs 7.42 PB; trójskok: 1. Wilbert Walker 16.17 PB; 2. Kenneth Sylvester 16.03; kula: 1. Dorian Scott 18.68; dysk: 1. Maurice Smith 52.25 PB



MISTRZOSTWA NIEMIEC
2-3 lipca - Wattenscheid

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr +1.1): 1. Birgit Rockmeier 11.33 PB; 2. Katja Wakan 11.41 PB; 3. Sandra Möller 11.56 PB; 4. Verena Sailer 11.63 (el. 11.51); 5. Katja Börner 11.65 PB; 6. Cathleen Tschirch 11.70; 7. Susann Dombrowski 11.77 PB; 8. Karoline Köhler 11.82; 200 m (wiatr +1.5): 1. Birgit Rockmeier 23.05; 2. Jala Gangnus 23.38 PB; 3. Sabrina Mulrain 23.57; 4. Maren Schulze 23.63 PB; 5. Sandra Möller 23.83; 6. Maike Dix 23.98 (el. 23.89); 400 m: 1. Claudia Hoffmann 52.51; 2. Korinna Fink 53.78; 3. Nadine Balkow 54.17; 800 m: 1. Monika Gradzki 2:03.51; 2. Kathleen Friedrich 2:03.85; 3. Janina Goldfuss 2:04.97; 4. Ivonne Teichmann 2:05.23; 1500 m: 1. Antje Möldner 4:12.38; 2. Katrin Judith Trauth 4:15.69 PB; 3. Kerstin Werner 4:16.43 PB; 5000 m: 1. Sabrina Mockenhaupt 15:09.39; 2. Ulrike Maisch 16:17.75; 3. Monika Schuri 16:19.91 PB; 100 m p³ (wiatr +0.9): 1. Kirsten Bolm 12.84; 2. Tina Klein 13.09 PB; 3. Carolin Nytra 13.28 PB; 4. Judith Ritz 13.42; 5. Stephanie Lichtl 13.45; 6. Aniko Bozsik 13.49; 400 m p³: 1. Claudia Marx 56.14; 2. Anja Neupert 56.18; 3. Tina Kron 56.52 PB; 3000 m z przeszk.: 1. Verena Dreier 10:06.51; 2. Meike Rosenauer 10:20.07 PB; 3. Susi Lutz 10:23.10 PB; wzwy¿: 1. Daniela Rath 1.84; 2. Ariane Friedrich 1.84; 3. Birgit Kähler 1.80; tyczka: 1. Silke Spiegelburg 4.40; 2. Nastja Ryshich 4.35; 3. Carolin Hingst 4.35; 4. Martina Strutz 4.30; 5. Julia Hütter 4.25; 6-7. Nadine Sonnabend 4.10; Kristina Gadschiew 4.10; 8. Simone Langhirt 4.10; w dal: 1. Bianca Kappler 6.49; 2. Urszula Gutowicz-Westhof 6.48; 3. Katrin van Bühren 6.43; 4. Silvia Otto 6.40 PB; 5. Inga Leiwesmeier 6.29; 6. Annika Becker 6.22; 7. Claudia Tonn 6.22; 8. Nadine Jacobs 6.07; trójskok: 1. Silvia Otto 13.56; 2. Wibke Walter 13.19; 3. Frauke Thrun 13.10; kula: 1. Nadine Kleinert 18.68; 2. Astrid Kumbernuss 18.31; 3. Christina Schwanitz 18.13; kula: 1. Nadine Kleinert 18.68; 2. Astrid Kumbernuss 18.31; 3. Christina Schwanitz 18.13; dysk: 1. Franka Dietzsch 64.19; 2. Jana Tucholke 59.82; 3. Ulrike Giesa 57.73; m³ot: 1. Betty Heidler 70.34; 2. Susanne Keil 69.86; 3. Kathrin Klaas 66.27; 4. Andrea Bunjes 65.29; 5. Kirsten Klose 64.35; 6. Simone Mathes 64.11; oszczep: 1. Steffi Nerius 64.54; 2. Christina Obergföll 57.00; 3. Esther Eisenlauer 56.79 PB

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr +0.3): 1. Tobias Unger 10.16 PB; 2. Marc Blume 10.29; 3. Marius Broening 10.31; 4. Alexander Kosenkow 10.33 (el. 10.28); 5. Ronny Ostwald 10.49 (el. 10.45); 6. Stefan Wieser 10.49; 7. Rainer Schulze 10.52 (el. 10.43 PB); 8. Jan-Christopher Schulte 10.54; 200 m (wiatr +0.7): 1. Tobias Unger 20.20 NR; 2. Till Helmke 20.66; 3. Daniel Schnelting 20.68 PB; 4. Alexander Kosenkow 20.75; 5. Florian Gamper 21.15; 6. Markus Malucha 21.21; 400 m: 1. Simon Kirch 45.95 (el. 45.80 PB); 2. Kamghe Gaba 46.29 PB; 3. Florian Seitz 46.36 PB; 4. Bastian Swillims 46.68; 5. Ralf Riester 47.02; 6. Sebastian Gatzka 47.31; 800 m: 1. René Herms 1:45.39; 2. Andreas Freimann 1:48.44; 3. René Bauschinger 1:48.61; 1500 m: 1. Franek Haschke 3:40.39; 2. Carsten Schlangen 3:40.79 PB; 3. Jonas Hamm FIN 3:41.52; 5000 m: 1. Jan Fitschen 13:39.71; 2. Arne Gabius 13:52.99 PB; 3. Embaye Hedrit 14:01.72; 110 m p³ (wiatr +0.6): 1. Thomas Blaschek 13.49; 2. Florian Seibold 13.62 PB; 3. Kai Doskoczynski 13.69; 4. Willi Mathiszik 13.79; 5. Jens Werrmann 14.09 (el. 13.93); 6. Ivo Burkhardt 14.10 (el. 13.73 PB); 400 m p³: 1. Christian Duma 49.69; 2. Thomas Goller 50.32; 3. Henning Kuschewitz 50.74; 3000 m z przeszk.: 1. Filmon Ghirmai 8:34.10; 2. Christian Knoblich 8:38.08; 3. Steffen Uliczka 8:38.32 PB; 4. Christian Klein 8:39.31; 5. Norbert Löwa 8:41.47 PB; 6. Torsten Grube 8:45.08; wzwy¿: 1. Eike Onnen 2.26 PB; 2. Roman Fricke 2.23; 3. Martin Buss 2.20; 4. Matthias Haverney 2.20 PB; tyczka: 1. Tim Lobinger 5.75; 2. Danny Ecker 5.75; 3. Richard Spiegelburg 5.70; 4. Fabian Schulze 5.60; 5. Björn Otto 5.60; 6. Lars Börgeling 5.50; 7. Michael Stolle 5.50; w dal: 1. Nils Winter 8.03; 2. Oliver Koenig 7.95; 3. Schahriar Bigdeli 7.66; trójskok: 1. Charles Michael Friedek 16.89; 2. Rudolf Helpling 16.49; 3. Thomas Moede 16.37; kula: 1. Ralf Bartels 20.67; 2. Andy Dittmar 19.42; 3. Detlef Bock 19.28; dysk: 1. Michael Möllenbeck 64.12; 2. Robert Harting 61.87; 3. Torsten Schmidt 61.15; 4. Michael Lischka 60.58; 5. Sascha Hördt 57.04; 6. Heinrich Seitz 55.98; m³ot: 1. Karsten Kobs 78.13; 2. Holger Klose 77.39; 3. Markus Esser 76.66; 4. Jens Rautenkranz 72.29; 5. Benjamin Boruschewski 71.33; 6. Steve Harnapp 70.84; oszczep: 1. Christian Nicolay 81.73; 2. Manuel Nau 78.95; 3. Björn Lange 78.55; 4. Mark Frank 77.93; 5. Stefan Wenk 77.30; 6. Raymond Hecht 75.91



MISTRZOSTWA ROSJI
10-13 lipca - Tu³a

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -0.1): 1. Olga Fyodorova 11.25; 2. Mariya Bolikova 11.26 PB; 3. Larisa Kruglova 11.33; 4. Yekaterina Grigoryeva 11.35; 5. Irina Khabarova 11.37; 6. Olga Khalandyreva 11.52; tyczka: 1. Tatyana Polnova 4.50; 2. Yuliya Golubchikova 4.40 PB; 3. Aleksandra Kiryashova 4.20; 4. Yelena Belyakova 4.20; 5. Anastasiya Kiryanova 4.10; 6. Yuliya Lukinskaya 4.10; kula: 1. Olga Ryabinkina 19.60; 2. Oksana Chibisova 18.62 PB; 3. Olga Ivanova 18.12;

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr +0.7): 1. Andrey Yepishin 10.32; 2. Aleksandr Smirnov 10.32; 3. Aleksandr Ryabov 10.35; 4. Aleksandr Volkov 10.35 PB; 5. Igor Gostev 10.37 PB; 6. Mikhail Yegorychev 10.44 PB; 7. Aleksey Baksheyev 10.46 PB; 8. Ildar Gafarov 10.47 PB; 200 m: 1. Oleg Sergeyev 21.04; 2. Ildar Gafarov 21.20 PB; 3. Valeriy Kirdyashev 21.26; 400 m: 1. Dmitriy Forshev 46.28; 2. Andrey Rudnitskiy 46.31; 3. Vladislav Frolov 46.36 PB; 4. Andrey Polukeyev 46.43 PB; 5. Oleg Mishukov 46.46; 6. Aleksandr Usov 46.66; 7. Yevgeniy Lebedev 46.76; 8. Andrey Malkin 46.55 PB; 800 m: 1. Dmitriy Bogdanov 1:47.12; 2. Maksim Adamovich 1:47.26; 3. Yuriy Koldin 1:48.23; 5000 m: 1. Pavel Shapovalov 13:34.53 PB; 2. Sergey Ivanov 13:44.52; 3. Pavel Naumov 13:44.76 PB; 110 m p³ (wiatr +1.5): 1. Igor Peremota 13.51; 2. Yakov Petrov 13.81 PB; 3. Pavel Onishchenko 13.92; 4. Artur Pereverzev 13.93 PB; 400 m p³: 1. Mikhail Lipskiy 50.13; 2. Aleksandr Borshchenko 50.28; 3. Nikolay Krutskikh 51.27; 3000 m z przeszk.: 1. Roman Usov 8:26.96; 2. Andrey Olshanskiy 8:29.55; 3. Andrey Farnosov 8:30.19 PB; 4. Pavel Potapovich 8:39.31; 5. Sergei Berdnik 8:49.40; 6. Andrey Kozhevnikov 8:51.70; tyczka: 1. Igor Pavlov 5.80; 2. Dmitriy Kuptsov 5.65; 3. Pavel Gerasimov 5.60; 4. Dmitriy Starodubtsev 5.50; 5. Yevgeniy Smiryagin 5.50; 6. Nikolay Lavrinenko 5.40; w dal: 1. Vitaliy Shkurlatov 8.07; 2. Vladimir Malyavin 8.00; 3. Kirill Sosunov 7.97; 4. Ruslan Gataullin 7.95; 5. Dmitriy Abramov 7.88 PB; 6. Yevgeniy Tretyak 7.74; kula: 1. Ivan Yushkov 20.57 PB; 2. Pavel Sofin 20.05; 3. Pavel Chumachenko 19.90; 4. Grigoriy Panfilov 19.60; 5. Aleksandr Salnikov 18.81; 6. Nikolay Umrikhin 18.45 PB; m³ot: 1. Ilya Konovalov 78.76; 2. Sergey Kirmasov 77.70; 3. Vadim Khersontsev 76.83; oszczep: 1. Sergey Makarov 90.33; 2. Aleksandr Ivanov 76.00; 3. Igor Sukhomlinov 75.03



MISTRZOSTWA USA
23-26 czerwca - Carson, CA

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -1.6): 1. Me'Lisa Barber 11.10 (el. 11.04); 2. Muna Lee 11.28 (el. 11.21); 3. Lauryn Williams 11.29; 4. Rachelle Smith 11.31 (el. 11.23); 5. Marshevet Hooker 11.33; 6. Angela Daigle 11.41; 7. Ginnie Powell 11.50 (el. 11.42); 8. Lashauntea Moore 11.64 (el. 11.55); 9. Angela Williams 11.66
200 m (wiatr +0.3): 1. Allyson Felix 22.13; 2. Rachelle Smith 22.22 PB; 3. LaTasha Colander 22.34 PB; 4. Me'Lisa Barber 22.37 PB; 5. Muna Lee 22.46; 6. Angela Daigle 22.86; 7. Shalonda Solomon 22.95 (el. 22.83); 8. Antonette Carter 23.15; 9. Lashauntea Moore 23.18
400 m: 1. Sanya Richards 49.28 PB; 2. Dee Dee Trotter 49.88 PB; 3. Monique Henderson 49.96 PB; 4. Moushaumi Robinson 50.38 PB; 5. Monique Hennagan 50.76; 6. Suziann Reid 51.45; 7. Julian Clay 51.70; 8. Stephanie Smith 51.83; 9. Johnsie Liles 52.43 PB
800 m: 1. Hazel Clark 1:59.74; 2. Kameisha Bennett 2:00.59; 3. Alice Schmidt 2:02.09; 4. Frances Santin 2:02.66; 5. Sasha Spencer 2:02.69; 6. Mishael Bertrand 2:03.87; 7. Maggie Vessey 2:06.23; 8. Tanya Osbourne 2:07.90
1500 m: 1. Treniere Clement 4:06.73 PB; 2. Jen Toomey 4:07.39; 3. Amy Mortimer 4:07.58 PB; 4. Sarah Schwald 4:07.88; 5. Lindsey Gallo 4:08.60 PB; 6. Christy Wurth-Thomas 4:08.80; 7. Anne Shadle 4:08.82 PB; 8. Jenelle Deatherage 4:11.02
5000 m: 1. Shalane Flanagan 15:10.96; 2. Lauren Fleshman 15:16.80; 3. Amy Rudolph 15:18.92; 4. Shayne Culpepper 15:23.31; 5. Carrie Tollefson 15:24.13; 6. Sara Bei 15:24.74 PB; 7. Amy Begley 15:24.88 PB; 8. Sara Slattery 15:32.05; 9. Nicole Aish 15:33.17; 10. Renee Metivier 15:40.56 PB
10000 m: 1. Katie McGregor 31:33.82; 2. Blake Russell 31:35.25 PB; 3. Jen Rhines 31:37.20 PB; 4. Deena Kastor 31:45.08; 5. Elva Dryer 32:00.91; 6. Laura O'Neill 32:15.70 PB; 7. Jenny Crain 33:07.43; 8. Turena Johnson Lane 33:22.69 PB
100 m p³ (wiatr -0.7): 1. Michelle Perry 12.66 (el. 12.43); 2. Joanna Hayes 12.77 (el. 12.59); 3. Ginnie Powell 12.87 (el. 12.61); 4. Lolo Jones 12.90 (el. 12.76 PB); 5. Anjanette Kirkland 12.91; 6. Ebony Foster 13.03 (el. 12.95); 7. Jenny Adams 13.12 (el. 13.02); 8. Dawn Harper 13.23 (el. 12.91)
400 m p³: 1. Lashinda Demus 53.35 PB; 2. Shauna Smith 54.21 PB; 3. Sandra Glover 54.62; 4. Sheena Johnson 55.55; 5. Kim Batten 56.17; 6. TaNisha Mills 56.32; 7. Melinda Sallins 56.37; 8. Brenda Taylor 56.83
3000 m z przeszk.: 1. Elizabeth Jackson 9:39.78 PB; 2. Lisa Galaviz 9:40.58 PB; 3. Carrie Messner 9:41.37 PB; 4. Briana Shook 9:45.91; 5. Ann Gaffigan 10:07.39; 6. Natalie Florence 10:07.51 PB; 7. Lucinda Hull 10:16.71 PB; 8. Kara June 10:17.73
wzwy¿: 1. Amy Acuff 1.90; 2. Chaunte Howard 1.90; 3. Sharon Day 1.90; 4. Erin Aldrich 1.85; 5. Karol Rovelto 1.85; 6. Gwen Wentland 1.80; 7. Sheena Gordon 1.80; 8. Kaylene Wagner 1.80
tyczka: 1. Stacy Dragila 4.45; 2. Tracy O'Hara 4.40; 3. Jillian Schwartz 4.40; 4-5. Becky Holliday 4.30; Kellie Suttle 4.30; 6. April Steiner 4.30; 7. Mary Sauer 4.20; 8. Kate Soma 4.20; 9-11. Lindsay Taylor 4.10; Ebbie Metzinger 4.10; Amy Linnen 4.10; 12. Shayla Balentine 4.10
w dal: 1. Grace Upshaw 6.70; 2. Tianna Madison 6.70; 3. Brianna Glenn 6.68 PB; 4. Akiba McKinney 6.59 PB; 5. Rose Richmond 6.46; 6. Shameka Marshall 6.40; 7. April Holliness 6.38 (+2.2); 8. Starlie Graves 6.35 (+2.9); 9. Antonette Carter 6.34 (+3.0); 10. Tameisha King 6.24
trójskok: 1. Erica McLain 14.01 AJR; 2. Candice Baucham 14.00; 3. Nicole Whitman 13.78 PB; 4. Brittany Daniels 13.63; 5. Shakeema Walker 13.61; 6. Chaytan Hill 13.56; 7. Tiombé Hurd 13.55; 8. Yuliana Perez 13.33
kula: 1. Kristin Heaston 18.68 PB; 2. Michelle Carter 18.26 PB; 3. Liz Wanless 18.14 PB; 4. Jill Camarena 17.72; 5. Becky Breisch 17.69; 6. Adriane Blewitt 17.30
dysk: 1. Becky Breisch 62.92; 2. Seilala Sua 61.82; 3. Aretha Thurmond 61.77; 4. Suzy Powell-Roos 61.00; 5. Kris Kuehl 59.26; 6. Cecilia Barnes 57.44; 7. Beth Mallory 56.89; 8. Achi Ukabam 55.57
m³ot: 1. Erin Gilreath 73.87 AR; 2. Bethany Hart 69.15 PB; 3. Amber Campbell 68.95; 4. Loree Smith 67.12; 5. Jessica Cosby 66.81; 6. Cari Soong 65.19; 7. LaQuanda Cotten 64.50 PB; 8. Jen Leatherman 63.94 PB
oszczep: 1. Kim Kreiner 58.95; 2. Dana Pounds 54.05; 3. Sarah Malone 53.71; 4. Katy Doyle 53.30; 5. Rachel Yurkovich 51.89 PB; 6. Inge Jorgensen 51.59
7-bój: 1. Hyleas Fountain 6208 pkt. (13.28; 1.81; 11.22; 24.35; 6.25; 46.05; 2:16.88); 2. GiGi Miller 6192 PB; 3. Fiona Asigbee 5994 PB; 4. Tracye Thomas 5910; 5. Lela Nelson 5726; 6. Tacita Bass 5711; 7. Jackie Poulson 5707; 8. Danielle Ayers-Stamper 5646 PB

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr -2.3): 1. Justin Gatlin 10.08 (el. 10.00); 2. Shawn Crawford 10.17 (el. 9.99); 3. Leonard Scott 10.18 (el. 10.07); 4. Walter Dix 10.29 (el. 10.14); 5. Mark Jelks 10.32 (el. 10.08 PB); 6. Rae Edwards 10.35 (el. 10.09); 7. Mardy Scales 10.36 (el. 10.10); 8. DaBryan Blanton 10.46 (el. 10.12); Maurice Greene DNF (el. 10.01)
200 m (wiatr -0.9): 1. Justin Gatlin 20.04; 2. Tyson Gay 20.06; 3. Shawn Crawford 20.12; 4. Wallace Spearmon 20.16; 5. Rodney Martin 20.46; 6. Leo Bookman 20.49; 7. Coby Miller 20.64; 8. Joshua J. Johnson 20.70 (el. 20.60); 9. Xavier Carter 20.71 (el. 20.53)
400 m: 1. Jeremy Wariner 44.20; 2. Darold Williamson 44.62; 3. Andrew Rock 44.70; 4. LaShawn Merritt 44.73; 5. Derrick Brew 45.01; 6. Miles Smith 45.25; 7. Tyree Washington 45.61; 8. Leonard Byrd 45.67; 9. Dirk Homewood 46.15 (el. 45.99)
800 m: 1. Khadevis Robinson 1:45.27; 2. David Krummenacker 1:46.80; 3. Kevin Hicks 1:46.99; 4. Derrick Peterson 1:47.30; 5. Jeremy Mims 1:47.43; 6. Jebreh Harris 1:47.44; 7. Zach Glavash 1:49.64; 8. Christian Smith 1:49.79 (el. 1:47.73)
1500 m: 1. Alan Webb 3:41.97; 2. Chris Lukezic 3:42.06 (el. 3:40.82); 3. Rob Myers 3:42.27 (el. 3:38.96); 4. Scott McGowan 3:42.59; 5. Charlie Gruber 3:42.89 (el. 3:39.41); 6. Jon Rankin 3:43.41 (el. 3:39.71 PB); 7. Jason Lunn 3:44.57 (el. 3:40.78); 8. Sean Duffy 3:45.24
5000 m: 1. Tim Broe 13:12.76 PB; 2. Ian Dobson 13:15.33 PB; 3. Ryan Hall 13:16.03 PB; 4. Jorge Torres 13:25.00; 5. Jonathon Riley 13:25.04; 6. Matt Tegenkamp 13:25.36 PB; 7. Ed Moran 13:25.87 PB; 8. Adam Goucher 13:27.65; 9. Matt Gonzales 13:36.85; 10. Chris Solinsky 13:37.55 PB
10000 m: 1. Abdi Abdirahman 28:10.38; 2. Meb Keflezighi 28:10.57; 3. Matt Downin 28:34.65; 4. Jim Carney 28:35.95; 5. Bret Schoolmeester 28:37.56; 6. Joe Driscoll 28:37.97 PB; 7. Patrick Gildea 28:39.49; 8. Chris Graff 28:41.32
110 m p³ (wiatr +0.2): 1. Allen Johnson 12.99; 2. Dominique Arnold 13.01 PB; 3. Terrence Trammell 13.02 PB; 4. Joel Brown 13.28 PB; 5. David Payne 13.33 PB; 6. Antwon Hicks 13.35 PB; 7. Aries Merritt 13.39; 8. David Oliver 13.46 PB; 9. Ron Bramlett 13.58 (el. 13.40)
400 m p³: 1. Kerron Clement 47.24 PB; 2. Bershawn Jackson 47.80; 3. James Carter 48.03; 4. Bennie Brazell 48.09; 5. LaRon Bennett 49.11; 6. Kenneth Ferguson 49.48 (el. 48.65); 7. Sherman Armstrong 49.75 (el. 49.53); 8. Rickey Harris 50.57 (el. 49.45); 9. Micheal Tinsley 51.84 (el. 49.45)
3000 m z przeszk.: 1. Daniel Lincoln 8:17.27; 2. Anthony Famiglietti 8:20.49; 3. Steve Slattery 8:25.52; 4. Brian Olinger 8:28.44 PB; 5. Max King 8:33.06 PB; 6. Andy Smith 8:36.33; 7. Lucas Meyer 8:38.30; 8. Josh McAdams 8:39.81
wzwy¿: 1. Matt Hemingway USA 2.27; 2. Jesse Williams USA 2.27; 3. Keith Moffatt 2.27; 4. Kyle Lancaster 2.27; 5. Jamie Nieto 2.22; 6. Henry Patterson 2.17; 7. Tora Harris 2.17; 8. Adam Shunk 2.17
tyczka: 1. Brad Walker 5.75; 2. Nick Hysong 5.65; 3. Toby Stevenson 5.65; 4. Justin Norberg 5.55; 5-6. Tye Harvey 5.40; Adam Keul 5.40; 7-8. Timothy Mack 5.40; Daniel Ryland 5.40
w dal: 1. Miguel Pate 8.35; 2. Dwight Phillips 8.28; 3. Brian Johnson 8.09; 4. Walter Davis 7.98; 5. Tony Allmond 7.86; 6. Juaune Armon 7.78; 7. Leon Watson 7.77; 8. John Moffitt 7.68
trójskok: 1. Walter Davis 17.15; 2. Kenta Bell 16.82; 3. Aarik Wilson 16.73; 4. Brandon Evans 16.48; 5. Marcus Jones 16.23; 6. Alonzo Moore 16.00; 7. Tim Rusan 16.00; 8. Leon Watson 15.88 (+3.6)
kula: 1. Christian Cantwell 21.64; 2. Adam Nelson 21.52; 3. John Godina 20.99; 4. Sheldon Battle 20.94 PB; 5. Reese Hoffa 20.90; 6. Jamie Beyer 20.80; 7. Garrett Johnson 20.44 PB; 8. Dan Taylor 20.08; 9. Russ Winger 20.05 PB; 10. Jeff Chakouian 19.83
dysk: 1. Ian Waltz 64.54; 2. Jarred Rome 62.50; 3. Carl Brown 61.77; 4. Adam Kuehl 60.74; 5. Casey Malone 60.45; 6. Nick Petrucci 58.94; 7. Michael Robertson 58.94; 8. Garrett Johnson 58.51
m³ot: 1. James Parker 74.15; 2. Jacob Freeman 72.60 PB; 3. A.G. Kruger 71.48; 4. Scott Boothby 69.84; 5. Luke Woydziak 69.19 PB; 6. Travis Nutter 68.52
oszczep: 1. Breaux Greer 79.19; 2. John Hetzendorf 78.23 PB; 3. Rob Minnitti 74.99; 4. Leigh Smith 73.12; 5. Mike Hazle 71.34; 6. Paul Teinert 70.04
10-bój: 1. Bryan Clay 8506 pkt. (10.70; 7.44; 14.88; 2.06; 49.62; 14.06; 55.87; 5.00; 60.02; 4:57.11); 2. Paul Terek 7976; 3. Phil McMullen 7795; 4. Stephen Harris 7769; 5. Stephen Moore 7655; 6. Mustafa Abdur-Rahim 7618



AKADEMICKIE MISTRZOSTWA USA
(NCAA Division I)
8-11 czerwca - Sacramento

WYNIKI - KOBIETY

100 m: 1. Marshevet Hooker 11.16; 2. Cleo Tyson 11.29; 3. Alexis Weatherspoon 11.35; 4. Kelly Baptiste 11.37; 5. Toyin Olupona 11.41; 6. Tahesia Harrigan 11.42; 10000 m: 1. Sara Slattery 33:02.21; 2. Caroline Bierbaum 33:03.37; 3. Mary Cullen 33:12.32; 4. Lindsey Scherf 33:19.37; 5. Christine Bolf 33:26.97; 6. Annie Bersagel 33:28.63; 100 m p³: 1. Virginia Powell 12.80; 2. Priscilla Lopes 12.82; 3. Dawn Harper 12.91; 4. Ebony Foster 13.06; 5. Ashley Lodree 13.20; 6. Ashlee Williams 13.32; 3000 m z przeszk.: 1. Victoria Mitchell 9:54.32; 2. Cassie Hunt 9:59.82; 3. Rena Williams-Chesser 10:02.21; 4. Liz Wort 10:05.39; 5. Shannon Wommack 10:07.14; 6. Fiona Crombie 10:08.36; w dal: 1. Tianna Madison 6.66; 2. Marshevet Hooker 6.60; 3. Lela V. Nelson 6.49; 4. Amy Menlove 6.40; 5. Candice Baucham 6.33; 6. Tori Polk 6.26; dysk: 1. Beth Mallory 59.35; 2. Rachel Longfors 57.03; 3. Kamaiya Warren 54.30; oszczep: 1. Dana Pounds 56.48; 2. Sarah Malone 51.61; 3. Inge Jorgensen 50.34

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr -0.4): 1. Walter Dix 10.21; 2. Wes Felix 10.25; 3. Demi Omole 10.28; 4. Dabryan Blanton 10.31; 5. Ron Richards 10.38; 6. Chris Johnson 10.39; 10000 m: 1. Robert Cheseret 28:20.11; 2. Galen Rupp 28:23.75; 3. Peter Kosgei 28:39.29; 110 m p³ (wiatr +0.7): 1. Josh Walker 13.39; 2. Antwon Hicks 13.42; 3. Jason Richardson 13.50; 4. Eric Mitchum 13.53; 5. Aries Merritt 13.56; 6. Marlon Odom 13.69; 3000 m z przeszk.: 1. Bogdan Mircea 8:27.29; 2. Peter Kosgei 8:29.13; 3. Andy Smith 8:29.66; 4. Andrew Lemoncello 8:30.12; 5. Patrick Mutai 8:31.93; 6. Ben Bruce 8:33.81; tyczka: 1. Robinson Pratt 5.50; 2. Brian Mondschein 5.40; 3-4. Brad Smith 5.40; John Russell 5.40; 5. Tyson Byers 5.40; w dal: 1. Fabrice Lapierre 8.15 (+2.8); 2. Oliver Koenig 8.00; 3. Aarik Wilson 7.91; kula: 1. Edis Elkasevic 20.88; 2. Sheldon Battle 20.30; 3. Jeff Chakouian 19.73; 4. Sean Shields 19.21; 5. Russell Winger 19.03; m³ot: 1. Spyridon Jullien 70.43; 2. Mattias Jons 68.87; 3. Nick Owens 67.76; oszczep: 1. Gabriel Wallin 78.76; 2. Trevor Snyder 76.03; 3. Sean Furey 73.83; 10-bój: 1. Trey Hardee 7881; 2. Mustafa Abdur-Rahim 7739; 3. Hans Uldal 7687



MISTRZOSTWA WÊGIER
6-7 lipca - Budapeszt

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -0.9): 1. Eniko Szabó 11.82; 2. Nikolett Listár 11.85; 200 m: 1. Nikolett Listár 23.60 PB; 400 m: 1. Barbara Petráhn 52.92; 800 m: 1. Kitty Cziráki 2:07.90; 1500 m: 1. Krisztina Papp 4:12.26; 5000 m: 1. Krisztina Papp 16:00.76; 100 m p³ (wiatr -2.7): 1. Edit Vári 13.93; 400 m p³: 1. Andrea Pék 58.80 PB; 3000 m z przeszk.: 1. Lívia Tóth 9:55.65; 2. Eszter Erdélyi 10:17.40 PB; wzwy¿: 1. Dóra Gyorffy 1.89; 2. Bernadett Bódi 1.86; w dal: 1. Krisztina Molnár 4.45; 2. Fanni Juhász 4.20; w dal: 1. Tünde Vaszi 6.69; 2. Zita Ajkler 6.41; trójskok: 1. Zita Ajkler 13.52; kula: 1. Éva Kürti 15.68; dysk: 1. Katalin Divós 54.44; m³ot: 1. Éva Orbán 66.38; 2. Katalin Divós 66.02; 3. Vanda Nickl 62.01; 4. Noémi Németh 61.51; oszczep: 1. Nikolett Szabó 58.72

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr -1.5): 1. Gábor Dobos 10.63; 2. Roland Németh 10.67; 3. Attila Farkas 10.70; 200 m (wiatr +0.4): 1. Roland Németh 21.01; 2. Géza Pauer 21.22; 3. Péter Miklós 21.36 PB; 400 m: 1. Zoltán Borsányi 47.01 PB; 2. Zsolt Szeglet 47.26; 800 m: 1. Dávid Takács 1:49.90; 1500 m: 1. Gábor Csaja 3:57.02; 5000 m: 1. Barnabás Bene 14:25.64; 110 m p³ (wiatr -0.9): 1. Dániel Kiss 13.65; 2. Gergely Palágyi 13.89; 3. Balázs Kovács 13.97; 400 m p³: 1. Ákos Dezso 50.00; 3000 z przeszk.: 1. Albert Minczér 8:54.67 PB; wzwy¿: 1. László Boros 2.28 NR; tyczka: 1. Péter Skoumal 5.30 PB; 2. Zoltán Szörényi 5.20; w dal: 1. Pál Babicz 7.80; 2. Tamás Margl 7.72; trójskok: 1. János Farkas 15.47 PB; kula: 1. Zsolt Bíber 19.12; dysk: 1. Zoltán Kovágó 65.80; 2. Roland Varga 64.35; 3. Gábor Máté 62.95; m³ot: 1. Krisztián Pars 78.76; 2. Kristóf Páli 71.73; oszczep: 1. Gergely Horváth 75.34; 2. Dániel Patkó 70.48 PB



MISTRZOSTWA WIELKIEJ BRYTANI
Norwich Union World & Commonwealth Trials & AAA Championships
9-10 lipca - Manchester

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -0.4): 1. Laura Turner 11.55; 2. Jeanette Kwakye 11.61; 3. Joice Maduaka 11.64; 4. Emma Ania 11.70; 5. Emily Freeman 11.76; 6. Kadi-Ann Thomas 11.79; 200 m (wiatr -1.2): 1. Donna Fraser 23.36 (el. 23.21); 2. Ciara Sheehy IRL 23.63; 3. Joice Maduaka 23.70; 4. Anyika Onuora 23.89; 5. Emma Ania 24.07; 6. Amina Ceesay 24.13; 400 m: 1. Donna Fraser 51.27; 2. Christine Ohuruogu 52.28; 3. Catherine Murphy 52.66; 800 m: 1. Susan Scott 2:02.97; 2. Jemma Simpson 2:03.34; 3. Jenny Meadows 2:03.37; 1500 m: 1. Helen Clitheroe 4:08.29; 2. Hayley Tullett 4:12.67; 3. Jolene Byrne 4:13.03 PB; 5000 m: 1. Hayley Yelling 15:45.67; 2. Natalie Harvey 15:50.21; 3. Catherine Berry 16:01.38; 100 m p³ (wiatr +1.0): 1. Sarah Claxton 12.96 PB; 2. Diane Allahgreen 13.21; 3. Jessica Ennis 13.26 PB; 400 m p³: 1. Nicola Sanders 55.61 PB; 2. Lee McConnell 56.06 PB; 3. Liz Fairs 56.84; 3000 m z przeszk.: 1. Tina Brown 10:01.57; 2. Jo Ankier 10:01.93; 3. Claire Entwistle 10:16.81 PB; wzwy¿: 1. Susan Jones 1.86; 2. Julia Bennett 1.83; 3. Natalie Clark 1.83; tyczka: 1. Janine Whitlock 4.20; 2. Zoë Brown 4.10; 3. Ellie Spain 4.10; 4. Kate Dennison 4.10 PB; w dal: 1. Kelly Sotherton 6.48; 2. Julie Hollman 6.25; 3. Rebecca White 6.22 PB; trójskok: 1. Taneisha Scanlon IRL 13.30; 2. Nadia Williams 12.95; 3. Stephanie Aneto 12.90; kula: 1. Julie Dunkley 16.14; dysk: 1. Philippa Roles 57.01; m³ot: 1. Shirley Webb 66.60; 2. Zoe Derham 64.02 PB; oszczep: 1. Goldie Sayers 57.99; 2. Shelley Holroyd 55.14

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr -1.0): 1. Jason Gardener 10.26; 2. Mark Lewis-Francis 10.30; 3. Christian Malcolm 10.35; 4. Mark Findlay TRI 10.42; 5. Daniel Plummer 10.42; 6. Gibrilla Pato Bangura SLE 10.55; 200 m (wiatr -1.4): 1. Christian Malcolm 20.65; 2. Marlon Devonish 20.66; 3. Chris Lambert 21.37; 400 m: 1. Tim Benjamin 45.52; 2. Malachi Davis 45.84; 3. Graham Hedman 45.88 PB; 4. Rabah Yusuf SUD 46.33 PB; 5. Rob Daly IRL 46.65; 6. Brett Rund 46.79 PB; 800 m: 1. Tim Bayley 1:48.54 PB; 2. Ian Munro 1:49.08 PB; 3. Michael Rimmer 1:49.14; 1500 m: 1. Nick McCormick 3:37.05 PB; 2. Andy Baddeley 3:37.08 PB; 3. Michael East 3:37.23; 4. Chris Mulvaney 3:37.74 PB; 5. James Thie 3:41.23; 6. Ed Jackson 3:42.18; 5000 m: 1. Mark Carroll IRL 13:48.90; 2. Mark Miles 13:58.18; 3. Michael Skinner 14:08.36; 110 m p³: 1. Allan Scott 13.62 PB; 2. Andy Turner 13.78; 3. William Sharman 13.88 PB; 400 m p³: 1. Matthew Elias 49.67; 2. Dale Garland 50.15 PB; 3. Liam Collins 50.46; 3000 m z przeszk.: 1. Andrew Lemoncello 8:33.93; 2. Adam Bowden 8:36.36 PB; 3. Andy Robinson 8:38.85 PB; 4. Mark Warmby 8:40.81; 5. Stuart Stokes 8:43.19; 6. Kevin Sheppard 8:43.81; wzwy¿: 1. Ben Challenger 2.27; 2. Samson Oni 2.20 PB; 3. Darryl Stone 2.20 PB; 4. Martyn Bernard 2.20; tyczka: 1. Nick Buckfield 5.50; 2. Keith Higham 5.40; 3. Mark Beharrell 5.15; w dal: 1. Greg Rutherford 7.79; 2. Darren Ritchie 7.67; 3. Jonathan Moore 7.54; trójskok: 1. Nathan Douglas 17.64 PB; 2. Steven Shalders 17.00 (+2.2); 3. Phillips Idowu 16.29 (+2.1); kula: 1. Carl Myerscough 20.27; 2. Scott Rider 18.85; 3. Mark Proctor 18.60; dysk: 1. Carl Myerscough 58.48; 2. Emeka Udechuku 56.64; 3. Leith Marar 53.73; m³ot: 1. Andy Frost 72.09 PB; 2. Mick Jones 69.60; 3. Carl Saggers 65.81 PB; oszczep: 1. Nick Nieland 78.30; 2. David Parker 72.98; 3. Mark Roberson 69.72



MISTRZOSTWA W£OCH
25-26 czerwca - Bressanone

WYNIKI - KOBIETY

100 m (wiatr -1.5): 1. Vincenza Calì 11.59; 2. Maria Aurora Salvagno 11.95; 3. Giulia Arcioni 11.98; 200 m (wiatr +1.2): 1. Vincenza Calì 23.22 PB; 2. Doris Tomasini 24.23; 3. Maria Teresa Schutzmann 24.29; 400 m: 1. Daniela Reina 53.47 PB; 2. Daniela Graglia 53.85; 3. Virna De Angeli 54.16; 800 m: 1. Elisa Cusma 2:03.60 PB; 2. Alexia Oberstolz 2:04.29; 3. Antonella Riva 2:05.21; 1500 m: 1. Eleonora Berlanda 4:13.66; 2. Sara Palmas 4:15.33; 3. Federica Dal Ri 4:21.65; 5000 m: 1. Silvia Weissteiner 16:14.11; 2. Renate Rungger 16:18.83 PB; 3. Claudia Pinna 16:19.59; 100 m p³ (wiatr -1.4): 1. Micol Cattaneo 13.49; 2. Marzia Caravelli 13.73; 3. Erica Barani 13.94; 400 m p³: 1. Benedetta Ceccarelli 55.66; 2. Monika Niederstätter 55.95; 3. Elisa Scardanzan 57.31 PB; 4. Manuela Gentili 57.73; 3000 m z przeszk.: 1. Elena Romagnolo 10:22.25 PB; 2. Giorgia Robaudo 10:27.41; 3. Simona Santini 10:36.72 PB; wzwy¿: 1. Stefania Cadamuro 1.89; 2. Antonietta Di Martino 1.87; 3-4. Anna Visigalli 1.82; Raffaella Lamera 1.82; 5. Beatrice Lundmark 1.82; tyczka: 1. Sara Bruzzese 4.10; 2. Francesca Dolcini 4.05; 3. Anna Giordano Bruno 4.00; w dal: 1. Fiona May 6.50 (+2.1); 2. Ilaria Beltrami 6.31; 3. Valeria Canella 6.13; trójskok: 1. Simona La Mantia 14.62; 2. Magdelin Martinez 14.59; 3. Silvia Biondini 13.77 (+2.7); 4. Thaimi O'Reilly Causse 13.65; 5. Giovanna Franzon 13.47 PB; 6. Laura Tosoni 13.40; kula: 1. Chiara Rosa 18.71 PB; 2. Assunta Legnante 18.56; 3. Cristiana Checchi 18.12; dysk: 1. Cristiana Checchi 53.60; 2. Laura Bordignon 53.46; 3. Silvia Ciabatti 53.40 PB; m³ot: 1. Ester Balassini 73.59 NR; 2. Clarissa Claretti 68.23; 3. Silvia Salis 64.67; oszczep: 1. Zahra Bani 59.30; 2. Claudia Coslovich 57.93; 3. Veronica Becuzzi 48.02

WYNIKI - MʯCZYNI

100 m (wiatr -2.7): 1. Simone Collio 10.56 (el. 10.50); 2. Luca Verdecchia 10.57 (el. 10.46); 3. Emanuele Di Gregorio 10.65 (el. 10.61); 4. Massimiliano Donati 10.70 (el. 10.42); 5. Marco Torrieri 10.72 (el. 10.41); 6. Luca Simoni 10.77 (el. 10.61); 200 m (wiatr +0.1): 1. Koura Fantoni Kaba 20.58 PB; 2. Alessandro Attene 20.83; 3. Alessandro Cavallaro 20.96; 400 m: 1. Andrea Barberi 45.89; 2. Edoardo Vallet 46.88; 3. Luca Galletti 47.00; 800 m: 1. Andrea Longo 1:51.21; 2. Maurizio Bobbato 1:51.47; 3. Massimo De Meo 1:51.69; 1500 m: 1. Christian Obrist 3:45.14; 2. Fabio Lettieri 3:46.00; 3. Tiziano De Marco 3:46.32; 5000 m: 1. Simone Zanon 14:03.99; 2. Maurizio Leone 14:08.93; 3. Fabio Mascheroni 14:09.11; 110 m p³ (wiatr -3.1): 1. Andrea Giaconi 14.12 (el. 13.88); 2. Emiliano Pizzoli 14.28; 3. Luca Giovannelli 14.38; 400 m p³: 1. Gianni Carabelli 49.05; 2. Laurent Ottoz 49.65; 3. Claudio Citterio 50.89; 3000 m z przeszk.: 1. Yuri Floriani 8:44.08; 2. Giuseppe Maffei 8:46.80; 3. Luca Rosa 8:47.87; wzwy¿: 1. Nicola Ciotti 2.28; 2. Giulio Ciotti 2.28; 3. Andrea Bettinelli 2.24; 4-5. Sandro Finesi 2.20; Filippo Campioli 2.20; 6. Alessandro Talotti 2.20; tyczka: 1. Giorgio Piantella 5.30; 2. Ruben Scotti 5.30; 3. Matteo Rubbiani 5.20; w dal: 1. Stefano Dacastello 7.82; 2. Alessio Rimoldi 7.68 (+4.1); 3. Mattia Nuara 7.57 (+2.4); trójskok: 1. Paolo Camossi 16.86; 2. Emanuele Sardano 16.64; 3. Fabrizio Donato 16.56; 4. Fabrizio Schembri 16.23; kula: 1. Marco Dodoni 18.93; 2. Paolo Dal Soglio 18.57; 3. Corrado Fantini 17.84; dysk: 1. Hannes Kirchler 60.84; 2. Diego Fortuna 60.83; 3. Cristiano Andrei 58.52; m³ot: 1. Nicola Vizzoni ITA 74.29; 2. Giovanni Sanguin 69.97; 3. Pellegrino Delli Carri 69.57; oszczep: 1. Francesco Pignata 78.36; 2. Alberto Desiderio 70.39; 3. Moreno Belletti 68.88

Back To Top