Sportowe Archiwum


Zag³osuj na stronê
Sportowe Archiwum



Puchar Europy 1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005



SPAR EUROPEAN CUP - SUPER LEAGUE
17-19.06.2005 - Florencja (W³ochy)

KOBIETY MʯCZYNI
1. Rosja 131,5 pkt.
2. Polska 94 pkt.
3. Niemcy 93 pkt.
4. Francja 90,5 pkt.
5. Ukraina 86 pkt.
6. Rumunia 85 pkt.
7. W³ochy 77 pkt.
8. Grecja 62 pkt.


1. Niemcy 113 pkt.
2. Francja 104 pkt.
3. W³ochy 98 pkt.
4. Polska 94,5 pkt.
5. Rosja 88 pkt.
6. Hiszpania 86,5 pkt.
7. Wielka Brytania 70 pkt.
8. Czechy 63 pkt.


WYNIKI - KOBIETY

100 M  (wiatr +1.3 m/s)
1. Christine Arron FRA 11.09; 2. Olga Fyodorova RUS 11.21 PB; 3. María Karastamáti GRE 11.30; 4. Manuela Levorato ITA 11.42; 5. Angela Morosanu ROM 11.47 PB; 6. Iryna Kozhemyakina UKR 11.53; 7. Esther Möller GER 11.57; 8. Daria Onyœko POL 11.64

200 M  (wiatr -0.6 m/s)
1. Christine Arron FRA 22.84; 2. Yelena Bolsun RUS 23.00; 3. Maryna Mindareva UKR 23.01; 4. Anna Guzowska POL 23.15; 5. Ionela Tîrlea-Manolache ROM 23.26; 6. Vincenza Calì ITA 23.38; 7. Birgit Rockmeier GER 23.42; 8. Marína Vasarmídou GRE 23.86

400 M
1. Natalya Antyukh RUS 50.67; 2. Antonina Yefremova UKR 51.56; 3. Dímitra Dóva GRE 51.89 PB; 4. Ionela Tîrlea-Manolache ROM 52.09; 5. Solene Désert FRA 52.13; 6. Monika Bejnar POL 52.31; 7. Claudia Hoffmann GER 52.64; 8. Daniela Reina ITA 54.29

800 M
1. Maria Cioncan ROM 2:00.88; 2. Monika Gradzki GER 2:01.00; 3. Svetlana Klyuka RUS 2:01.02; 4. Elisabeth Grousselle FRA 2:01.45; 5. Ewelina Sêtowska POL 2:01.99 PB; 6. Tamara Tverdostup UKR 2:02.28; 7. Alexia Oberstolz ITA 2:02.35 PB; 8. Eléni Filándra GRE 2:04.92

1500 M
1. Yuliya Chizhenko RUS 4:06.76; 2. Maria Cioncan ROM 4:07.39; 3. Bouchra Ghezielle FRA 4:08.02; 4. Anna Jakubczak POL 4:08.84; 5. Nelya Neporadna UKR 4:12.14; 6. Kathleen Friedrich GER 4:12.71; 7. Eleonora Berlanda ITA 4:14.86; 8. Fotiní Dagglí-Paggóto GRE 4:18.99 PB

3000 M
1. Yelena Zadorozhnaya RUS 8:57.08; 2. Maria Martins FRA 9:00.71 PB; 3. Tetyana Kryvobok UKR 9:01.65; 4. Mihaela Botezan ROM 9:02.84; 5. Justyna Lesman POL 9:16.02; 6. Angela Rinicella ITA 9:22.10 PB; 7. Kalliópi Astropekáki GRE 9:32.20 PB; 8. Susanne Ritter GER 10:00.82

5000 M
1. Liliya Shobukhova RUS 15:01.15; 2. Wioletta Janowska POL 15:08.38 PB; 3. Mihaela Botezan ROM 15:13.36; 4. Sabrina Mockenhaupt GER 15:20.66; 5. Margaret Maury FRA 15:24.99; 6. Silvia Weissteiner ITA 15:34.23 PB; 7. Nataliya Berkut UKR 15:35.84; 8. María Protópappa GRE 15:36.89

100 M P£  (wiatr -1.3 m/s)
1. Linda Khodadin FRA 12.73; 2. Kirsten Bolm GER 12.79; 3. Flóra Redoúmi GRE 13.03; 4. Aurelia Trywiañska POL 13.25; 5. Micol Cattaneo ITA 13.34; 6. Yevheniya Snihur UKR 13.40; 7. Mariya Koroteyeva RUS 13.79; 8. Viorica Tigau ROM 13.85

400 M P£
1. Anna Jesieñ POL 54.90; 2. Yekaterina Bikert RUS 55.73; 3. Claudia Marx GER 55.84; 4. Monika Niederstätter ITA 56.38; 5. Hristína Hantzí-Neag GRE 56.49; 6. Sylvanie Morandais FRA 57.07; 7. Oksana Volosyuk UKR 57.34; 8. Iuliana Popescu ROM 1:00.99

3000 M Z PRZESZK.
1. Cristina Casandra ROM 9:35.95; 2. Lyubov Ivanova RUS 9:46.63; 3. Justyna B¹k POL 9:51.51; 4. Élodie Olivares FRA 9:56.12; 5. Verena Dreier GER 9:59.22 PB; 6. Valeriya Mara UKR 10:00.99; 7. Agnes Tschurtschenthaler ITA 10:08.42 PB; 8. María Pardaloú GRE 10:08.59 NR

4 X 100 M
1. ROSJA 42.73 (Olga Fyodorova, Yuliya Gushchina, Irina Khabarova, Yekaterina Kondratyeva); 2. NIEMCY 43.58 (Katja Wakan, Esther Möller, Birgit Rockmeier, Verena Sailer); 3. W£OCHY 43.83 (Elena Sordelli, Vincenza Calì, Manuela Grillo, Manuela Levorato); 4. POLSKA 43.85 (Iwona Dorobisz, Daria Onyœko, Dorota Dydo, Anna Guzowska); 5. GRECJA 44.11 (Elefthería Kobídou, Yeoryía Koklóni, Athiná Kopsiá, María Karastamáti); 6. FRANCJA 44.13 (Véronique Mang, Lina Jacques-Sébastien, Fabé Dia, Christine Arron); 7. RUMUNIA 44.35 (Diana Tudorache, Angela Morosanu, Evelina Lisenco, Viorica Tigau); 8. UKRAINA 44.52 (Iryna Kozhemyakina, Maryna Mindareva, Iryna Shtanhyeyeva, Nataliya Pyhyda)

4 X 400 M
1. ROSJA 3:23.56 (Yuliya Gushchina, Tatyana Levina, Mariya Lisnichenko, Natalya Antyukh); 2. POLSKA 3:24.61 NR (Zuzanna Radecka, Monika Bejnar, Gra¿yna Prokopek, Anna Jesieñ); 3. UKRAINA 3:26.72 (Antonina Yefremova, Oksana Ilyushkina, Liliya Pilyuhina, Nataliya Pyhyda); 4. RUMUNIA 3:27.78 (Angela Morosanu, Mihaela Neacsu, Alina Rîpanu, Ionela Tîrlea-Manolache); 5. NIEMCY 3:27.92 (Ulrike Urbansky, Claudia Hoffmann, Korinna Fink, Claudia Marx); 6. FRANCJA 3:28.92 (Phara Anacharsis, Elisabeth Grousselle, Sylvanie Morandais, Solene Désert); 7. W£OCHY 3:33.17 (Daniela Graglia, Benedetta Ceccarelli, Monika Niederstätter, Virna De Angeli); 8. GRECJA 3:35.60 (María Pahatourídou, Eléni Filándra, Hristína Hantzí-Neag, Dímitra Dóva)

Tatyana Kivimyagi (Rosja) w skoku wzwy¿ (c) EAA SKOK WZWY¯
1. Tatyana Kivimyagi RUS 1.98; 2. Vita Palamar UKR 1.92; 3. Melanie Skotnik FRA 1.92; 4. María Papayeoryíou GRE 1.89 PB; 5. Antonietta Di Martino ITA 1.89; 6. Oana Pantelimon ROM 1.85; 7. Ariane Friedrich GER 1.85; 8. Marta Borkowska POL 1.85

SKOK O TYCZCE
1. Anna Rogowska POL 4.60; 2. Carolin Hingst GER 4.50; 3. Nataliya Kushch UKR 4.30; 4. Afrodíti Skafída GRE 4.30; 5. Natalya Belinskaya RUS 4.20; 5. Aurore Pignot FRA 4.20; 7. Francesca Dolcini ITA 4.05

SKOK W DAL
1. Irina Simagina RUS 6.76; 2. Fiona May ITA 6.43; 3. Adina Anton ROM 6.35; 4. Oleksandra Shyshlyuk UKR 6.35; 5. Sofia Schulte GER 6.34; 6. Ioánna Kafetzí GRE 6.34; 7. Ma³gorzata Trybañska POL 6.24; 8. Narayane Dossevi FRA 6.05

TRÓJSKOK
1. Anna Pyatykh RUS 14.72; 2. Hrisopiyí Devetzí GRE 14.62; 3. Magdelin Martinez ITA 14.54 (+2.2); 4. Oleksandra Shyshlyuk UKR 14.09 PB; 5. Mariana Solomon ROM 14.06; 6. Silvia Otto GER 14.01 (+2.2); 7. Betty Lise FRA 13.77; 8. Aleksandra Fila POL 13.69

PCHNIÊCIE KUL¥
1. Olga Ryabinkina RUS 19.65 PB; 2. Nadine Kleinert GER 18.89; 3. Assunta Legnante ITA 18.42; 4. Laurence Manfrédi FRA 17.36; 5. Elena Hila ROM 17.36; 6. Tetyana Nasonova UKR 17.19; 7. Hrisí Moisídou GRE 14.41; 8. Marzena Wysocka POL 13.62

RZUT DYSKIEM
1. Franka Dietzsch GER 64.38; 2. Olena Antonova UKR 62.59; 3. Marzena Wysocka POL 62.28; 4. Nicoleta Grasu ROM 60.89; 5. Oksana Tuchak RUS 58.50; 6. Laura Bordignon ITA 57.23; 7. Aretí Abatzí GRE 54.13; 8. Fanta Diarra FRA 53.66

RZUT M£OTEM
1. Kamila Skolimowska POL 72.38; 2. Manuela Montebrun FRA 71.10; 3. Gulfiya Khanafeyeva RUS 70.06; 4. Ester Balassini ITA 69.74; 5. Susanne Keil GER 68.76; 6. Mihaela Melinte ROM 65.80; 7. Inna Sayenko UKR 65.57; 8. Stilianí Papadopoúlou GRE 64.87

RZUT OSZCZEPEM
1. Steffi Nerius GER 64.59; 2. Barbara Madejczyk POL 61.72 NR; 3. Zahra Bani ITA 61.66; 4. Olha Ivankova UKR 59.19; 5. Felicia Moldovan ROM 58.34; 6. Miréla Manjani GRE 57.21; 7. Mariya Abakumova RUS 55.00; 8. Sarah Walter FRA 52.82

WYNIKI - MʯCZYNI

100 M  (wiatr +2.1 m/s)
1. Ronald Pognon FRA 10.06; 2. Mark Lewis-Francis GBR 10.10; 3. Simone Collio ITA 10.15; 4. Andrey Yepishin RUS 10.26; 5. £ukasz Chy³a POL 10.31; 6. Jirí Vojtík CZE 10.39; 7. Ángel David Rodríguez ESP 10.39; 8. Marc Blume GER 10.51

200 M  (wiatr -0.6 m/s)
1. Christian Malcolm GBR 20.15; 2. Tobias Unger GER 20.36; 3. Jirí Vojtík CZE 20.66 PB; 4. Koura Fantoni Kaba ITA 20.75 PB; 5. Marcin Urbaœ POL 20.75; 6. Ivan Teplykh RUS 21.00; 7. Idrissa M'Barke FRA 21.05; 8. José Maria García-Borreguero ESP 21.31

400 M
1. Marc Raquil FRA 45.80; 2. Simon Kirch GER 45.86; 3. Andrey Rudnitskiy RUS 46.06; 4. Andrea Barberi ITA 46.09; 5. Malachi Davis GBR 46.15; 6. Piotr Klimczak POL 46.23; 7. Karel Bláha CZE 46.48; 8. David Testa ESP 46.81

800 M
1. Antonio Manuel Reina ESP 1:46.11; 2. Grzegorz Krzosek POL 1:46.52; 3. Dmitriy Bogdanov RUS 1:46.79; 4. René Herms GER 1:47.04; 5. Nicolas Aissat FRA 1:47.31; 6. Maurizio Bobbato ITA 1:47.86; 7. Jimmy Watkins GBR 1:48.50; Jaroslav Ruža CZE DNF

Juan Carlos Higuero (Hiszpania) prowadzi w biegu na 1500 m (c) EAA 1500 M
1. Juan Carlos Higuero ESP 3:41.72; 2. Mounir Yemmouni FRA 3:42.10; 3. Pawe³ Czapiewski POL 3:42.19 PB; 4. Michal Šneberger CZE 3:42.49; 5. Franek Haschke GER 3:43.04; 6. Christian Obrist ITA 3:44.25; 7. James Thie GBR 3:44.46; 8. Aleksandr Krivchonkov RUS 3:44.52

3000 M
1. Jesús España ESP 8:16.48; 2. Mohammed Farah GBR 8:17.28; 3. Yared Shegumo POL 8:18.06; 4. Arne Gabius GER 8:18.07; 5. Mokhtar Benhari FRA 8:19.11; 6. Simone Zanon ITA 8:19.19; 7. Dmitriy Maksimov RUS 8:26.76; 8. Václav Janoušek CZE 8:57.25

5000 M
1. Juan Carlos de la Ossa ESP 13:30.97; 2. Bouabdellah Tahri FRA 13:32.34; 3. Jan Fitschen GER 13:33.46; 4. Sergey Ivanov RUS 13:43.84; 5. Jakub Czaja POL 13:46.53 PB; 6. Salvatore Vincenti ITA 14:00.97; 7. Chris Davies GBR 14:06.21; 8. Jan Kreisinger CZE 14:58.43

100 M P£  (wiatr +2.0 m/s)
1. Ladji Doucouré FRA 13.16; 2. Thomas Blaschek GER 13.44; 3. Andrea Giaconi ITA 13.52; 4. Felipe Vivancos ESP 13.70; 5. Artur Kohutek POL 13.70; 6. Stanislav Sajdok CZE 13.96; 7. Mikhail Lipskiy RUS 15.62; David Hughes GBR DNF

400 M P£
1. Naman Keita FRA 48.77; 2. Marek Plawgo POL 48.99; 3. Gianni Carabelli ITA 49.04 PB; 4. Christian Duma GER 49.17 PB; 5. Jirí Mužík CZE 49.89; 6. Chris Rawlinson GBR 50.44; 7. Mikhail Lipskiy RUS 50.52; 8. Javier Gutiérrez ESP 52.52

3000 M Z PRZESZK.
1. Antonio David Jiménez ESP 8:20.17; 2. Rados³aw Pop³awski POL 8:20.48; 3. Vincent Le Dauphin FRA 8:22.03; 4. Filmon Ghirmai GER 8:22.37; 5. Andrey Olshanskiy RUS 8:30.47; 6. Stuart Stokes GBR 8:35.93; 7. Yuri Floriani ITA 8:40.82; 8. František Zouhar CZE 8:44.38 PB

4 X 100 M
1. WIELKA BRYTANIA 38.67 (Jason Gardener, Marlon Devonish, Christian Malcolm, Mark Lewis-Francis); 2. W£OCHY 38.69 (Luca Verdecchia, Simone Collio, Marco Torrieri, Koura Fantoni Kaba); 3. FRANCJA 38.78 (Lueyi Dovy, Ronald Pognon, Ladji Doucouré, Idrissa M'Barke); 4. NIEMCY 39.00 (Marc Blume, Tobias Unger, Alexander Kosenkow, Marius Broening); 5. POLSKA 39.11 (Zbigniew Tulin, Lukasz Chyla, Michal Bielczyk, Marcin Urbas); 6. HISZPANIA 40.02 (Cecilio Maestra, Ángel David Rodríguez, José Maria García-Borreguero, Jordi Mayoral); ROSJA DNF (Andrey Yepishin, Ivan Teplykh, Aleksandr Ryabov, Sergey Bychkov)

4 X 400 M
1. WIELKA BRYTANIA 3:00.51 (Robert Tobin, Graham Hedman, Malachi Davis, Tim Benjamin); 2. POLSKA 3:01.33 (Piotr Klimczak, Marcin Marciniszyn, Robert Maækowiak, Marek Plawgo); 3. FRANCJA 3:01.65 (Abdrahim El Haouzy, Naman Keïta, Richard Maunier, Marc Raquil); 4. W£OCHY 3:01.96 (Claudio Licciardello, Edoardo Vallet, Luca Galletti, Andrea Barberi); 5. ROSJA 3:02.52 (Oleg Mishukov, Yevgeniy Lebedev, Dmitriy Forshev, Andrey Rudnitskiy); 6. NIEMCY 3:02.94 (Simon Kirch, Florian Seitz, Ralf Riester, Bastian Swillims); 7. HISZPANIA 3:04.24 (Santiago Ezquerro, David Testa, Antonio Manuel Reina, David Melo); 8. CZECHY 3:05.02 (Jirí Mužík, Jirí Vojtík, Rudolf Götz, Karel Bláha)

SKOK WZWY¯
1. Aleksey Dmitrik RUS 2.30; 2. Nicola Ciotti ITA 2.30; 3. Svatoslav Ton CZE 2.27; 4. Mickaël Hanany FRA 2.27; 5. Grzegorz Sposób POL 2.24; 5. Roman Fricke GER 2.24; 7. Ben Challenger GBR 2.20; 8. Javier Bermejo ESP 2.20

SKOK O TYCZCE
1. Giuseppe Gibilisco ITA 5.80; 2. Adam Ptácek CZE 5.60; 3. Yevgeniy Mikhaylichenko RUS 5.50; 4-5. Fabian Schulze GER 5.40; Javier Sebastian Gazol ESP 5.40; 6. Adam Kolasa POL 5.30; 7. Jérôme Clavier FRA 5.30; 8. Nick Buckfield GBR 5.20

SKOK W DAL
1. Nils Winter GER 8.06; 2. Salim Sdiri FRA 8.05 (+2.3); 3. Vitaliy Shkurlatov RUS 7.98; 4. Nicola Trentin ITA 7.87; 5. Alberto Sanz ESP 7.83; 6. Tomasz Mateusiak POL 7.73; 7. Roman Šebrle CZE 7.38; 8. Nathan Morgan GBR 7.30

TRÓJSKOK
1. Charles Michael Friedek GER 17.20; 2. Danila Burkenya RUS 17.06; 3. Sébastien Pincemail FRA 16.83; 4. Emanuele Sardano ITA 16.57; 5. Nathan Douglas GBR 16.54; 6. TomᚠCholenský CZE 16.48 PB; 7. Jacek Kazimierowski POL 16.13; 8. Eduardo Pérez ESP 15.76

PCHNIÊCIE KUL¥
1. Ralf Bartels GER 20.76; 2. Manuel Martínez ESP 20.28; 3. Petr Stehlík CZE 20.24; 4. Tomasz Majewski POL 20.13; 5. Carl Myerscough GBR 20.05; 6. Pavel Sofin RUS 19.77; 7. Marco Dodoni ITA 19.15; 8. Gaëtan Bucki FRA 18.88

RZUT DYSKIEM
1. Mario Pestano ESP 66.29; 2. Michael Möllenbeck GER 64.12; 3. Diego Fortuna ITA 61.06; 4. Libor Malina CZE 61.06; 5. Bogdan Pishchalnikov RUS 59.68; 6. Andrzej Krawczyk POL 59.47; 7. Jean-Claude Retel FRA 58.41; 8. Emeka Udechuku GBR 57.38

RZUT M£OTEM
1. Szymon Zió³kowski POL 79.14; 2. Ilya Konovalov RUS 76.78; 3. Markus Esser GER 76.11; 4. Nicola Vizzoni ITA 74.82; 5. LukᚠMelich CZE 72.80; 6. Moisés Campeny ESP 70.57; 7. Nicolas Figere FRA 69.48; 8. Andy Frost GBR 68.70

RZUT OSZCZEPEM
1. Mark Frank GER 82.38; 2. Aleksandr Ivanov RUS 81.96; 3. Francesco Pignata ITA 81.67 PB; 4. Vitoli Tipotio FRA 77.23; 5. Igor Janik POL 75.36; 6. Gustavo Dacal ESP 74.29; 7. Nick Nieland GBR 73.97; 8. Petr Belunek CZE 72.68



SPAR EUROPEAN CUP - FIRST LEAGUE, GROUP A
18-19.06.2005 - Gävle (Szwecja)

KOBIETY MʯCZYNI
1. Szwecja 134 pkt.
2. Hiszpania 131 pkt.
3. Czechy 92 pkt.
4. Finlandia 90 pkt.
5. Wêgry 87,5 pkt.
6. S³owenia 69 pkt.
7. Norwegia 64 pkt.
8. Chorwacja 52,5 pkt.


1. Finlandia 120 pkt.
2. Szwecja 118 pkt.
3. Szwajcaria 106 pkt.
4. Wêgry 99 pkt.
5. S³owenia 79 pkt.
6. Estonia 73 pkt.
7. Chorwacja 69 pkt.
8. S³owacja 54 pkt.


WYNIKI - KOBIETY

100 M  (wiatr -0.2 m/s)
1. Glory Alozie ESP 11.53; 2. Jenny Kallur SWE 11.54; 3. Alenka Bikar SLO 11.65; 4. Heidi Hannula FIN 11.70; 5. Nikolett Listár HUN 11.98; 6. Tereza Košková CZE 12.06; 7. Ria Ergotic CRO 12.12; 8. Anne Catherine Bakken NOR 12.12

200 M  (wiatr -1.0 m/s)
1. Jenny Kallur SWE 23.47; 2. Alenka Bikar SLO 23.62; 3. Elisabeth Slettum NOR 23.89 NJR; 4. Nikolett Listár HUN 23.96; 5. Belén Recio ESP 24.15; 6. Sari Keskitalo FIN 24.26; 7. Štepánka Klapácová CZE 24.27; 8. Maria Banovic CRO 25.09

400 M
1. Lena Aruhn SWE 52.40; 2. Kirsi Mykkänen FIN 52.64; 3. Barbara Petráhn HUN 53.17; 4. Julia Alba ESP 53.60; 5. Danijela Grgic CRO 53.64; 6. Zuzana Hejnová CZE 53.97 PB; 7. Stine Tomb NOR 55.15 PB; 8. Sara Orešnik SLO 55.26 PB

800 M
1. Mayte Martínez ESP 2:03.69; 2. Petra Lochmanová CZE 2:05.76; 3. Mari Järvenpää FIN 2:05.90; 4. Trine Pilskog NOR 2:07.21; 5. Petra Pticek CRO 2:07.52; 6. Naja Ferjan SLO 2:10.06; 7. Kitty Cziráki HUN 2:13.28; 8. Charlotte Schönbeck SWE 2:13.28

1500 M
1. Johanna Risku FIN 4:21.04; 2. Irene Alfonso ESP 4:22.23; 3. Krisztina Papp HUN 4:22.75; 4. Sonja Roman SLO 4:23.64; 5. Trine Pilskog NOR 4:28.54; 6. Ulrika Johansson SWE 4:30.61; 7. Lenka Formanová CZE 4:31.24; 8. Antonija Zalac CRO 4:50.40

3000 M
1. Susanne Wigene NOR 9:01.31; 2. Nuria Fernández ESP 9:01.61; 3. Krisztina Papp HUN 9:02.12; 4. Tarja Vesaluoma FIN 9:37.54 PB; 5. Lisa Blommé SWE 9:38.04; 6. Eva Slaviková CZE 9:54.31; 7. Taja Naraks SLO 10:19.41 PB; 8. Marina Milkovic CRO 11:22.17

5000 M
1. Sonia Bejarano ESP 15:53.80; 2. Christin Johansson SWE 16:08.97 PB; 3. Petra Kamínková CZE 16:11.52; 4. Petra Teveli HUN 16:14.84 PB; 5. Kirsten Otterbu NOR 16:25.26 PB; 6. Ljiljana Culibrk CRO 16:43.09; 7. Maija Oravamäki FIN 16:54.59; 8. Nezka Pori SLO 18:04.38

100 M P£  (wiatr -1.7 m/s)
1. Susanna Kallur SWE 13.03; 2. Glory Alozie ESP 13.18; 3. Lucie Martincová CZE 13.31; 4. Hanna Korell FIN 13.45; 5. Radmila Vukmirovic SLO 13.62; 6. Andrea Ivancevic CRO 13.91; 7. Christina Vukicevic NOR 14.03; 8. Edit Vári HUN 14.09

400 M P£
1. Cora Olivero ESP 56.67; 2. Louise Gundert SWE 57.01; 3. Alena Rücklová CZE 57.18; 4. Meta Macus SLO 57.74; 5. Ilona Ranta FIN 58.17; 6. Mari Bones NOR 59.11 PB; 7. Nikolina Horvat CRO 59.66; 8. Andrea Pék HUN 1:00.90

3000 M Z PRZESZK.
1. Lívia Tóth HUN 9:39.97; 2. Ida Nilsson SWE 9:48.85; 3. Rosa María Morató ESP 9:54.20; 4. Daneja Grandovec SLO 10:03.33 NR; 5. Barbora Kuncová CZE 10:12.35; 6. Hanne Lyngstad NOR 10:27.53; 7. Mira Tuominen FIN 10:31.98 PB; 8. Mia Kusekovic CRO 12:51.90

4 X 100 M
1. SZWECJA 44.09 (Emma Rienas, Carolina Klüft, Jenny Kallur, Lena Aruhn); 2. HISZPANIA 44.85 (Carme Blay, Cristina Sanz, Belén Recio, Glory Alozie); 3. WÊGRY 45.05 (Eniko Szakács, Nikolett Listár, Zsófia Rózsa, Barbara Petráhn); 4. S£OWENIA 45.24 (Snežana Vukmirovic, Sabina Veit, Pia Tajnikar, Alenka Bikar); 5. FINLANDIA 45.42 (Carla Bosco, Sari Keskitalo, Katja Salivaara, Heidi Hannula); 6. NORWEGIA 45.75 (Inger Elizabeth Toerre, Anne Catherine Bakken, Elisabeth Slettum, Tina Stilson); 7. CZECHY 45.80 (Tereza Košková, Lenka Ostravská, Štepánka Klapácová, Petra Seidlová); 8. CHORWACJA 46.09 (Petra Karanikic, Maja Golub, Ria Ergotic, Andrea Ivancevic)

4 X 400 M
1. SZWECJA 3:31.28 NR (Emma Björkman, Carolina Klüft, Ellinor Stuhrmann, Lena Aruhn); 2. HISZPANIA 3:35.80 (Julia Alba, Miriam Bravo, Mayte Martínez, Belén Recio); 3. WÊGRY 3:35.95 (Zsófia Rózsa, Emese Bobcsek, Bianka Varga, Barbara Petráhn); 4. FINLANDIA 3:37.25 (Ilona Ranta, Minna Järvenpää, Mari Järvenpää, Kirsi Mykkänen); 5. CZECHY 3:37.44 (Lenka Ostravská, Veronika Mrácková, Jana Polívková, Zuzana Hejnová); 6. CHORWACJA 3:38.63 (Kristina Vilk, Anita Banovic, Danijela Grgic, Maria Banovic); 7. NORWEGIA 3:40.03 (Elisabeth Slettum, Margit Katrine Strand, Mari Bones, Stine Tomb); 8. S£OWENIA 3:43.15 (Meta Macus, Sonja Roman, Sabina Veit, Sara Orešnik)

SKOK WZWY¯
1. Kajsa Bergqvist SWE 2.01; 2. Ruth Beitia ESP 1.92; 3. Anne Gerd Eieland NOR 1.90; 4. Hanna Mikkonen FIN 1.90; 5. Dóra Gyorffy HUN 1.88; 6. Iva Straková CZE 1.86; 7. Jana Kerševan SLO 1.80; 8. Nevena Lendel CRO 1.80

SKOK O TYCZCE
1. Pavla Hamácková CZE 4.50; 2. Kirsten Belin SWE 4.30; 3. Aino-Maija Karvinen FIN 4.10 PB; 4. Nina Vezjak SLO 4.10; 5. Ivona Jerkovic CRO 3.80; 5. Zsuzsanna Olgyai-Szabó HUN 3.80; 7. Dana Cervantes ESP 3.80; 8. Ida B. Østhus NOR 3.20

SKOK W DAL
1. Carolina Klüft SWE 6.91 (+2.1); 2. Concepción Montaner ESP 6.62; 3. Tünde Vaszi HUN 6.59 (+2.5); 4. Denisa Šcerbová CZE 6.56; 5. Natalia Kilpeläinen FIN 6.38 (+2.2); 6. Petra Karanikic CRO 6.32 (+3.1); 7. Snežana Vukmirovic SLO 6.26 (+2.6); 8. Lissie Mo NOR 5.93

TRÓJSKOK
1. Carlota Castrejana ESP 13.85; 2. Camilla Johansson SWE 13.84 (+3.1); 3. Snežana Vukmirovic SLO 13.62; 4. Martina Darmovzalová CZE 13.58; 5. Maria Hoegheim NOR 13.19 PB; 6. Niina Kelo FIN 13.04; 7. Rita Babos HUN 12.64; 8. Sonia Krnjeta CRO 12.10

PCHNIÊCIE KUL¥
1. Martina de la Puente ESP 16.49; 2. Linda-Marie Mortensson SWE 15.96; 3. Jana Kárníková CZE 15.57; 4. Mojca Crnigoj SLO 15.54; 5. Éva Kürti HUN 15.42; 6. Hennariikka Järvinen FIN 14.30; 7. Martina Lulic CRO 13.50; 8. Maren Elise Ilsaas Romstad NOR 13.21

RZUT DYSKIEM
1. Vera Cechlová CZE 61.23; 2. Anna Söderberg SWE 59.56; 3. Vera Begic CRO 56.26; 4. Grete Snyder NOR 54.77; 5. Niina Kelo FIN 51.95; 6. Katalin Máté HUN 51.29; 7. Rita Lora ESP 50.62; 8. Mojca Crnigoj SLO 46.23

RZUT M£OTEM
1. Ivana Brkljacic CRO 68.25; 2. Berta Castells ESP 67.35; 3. Cecilia Nilsson SWE 66.42; 4. Éva Orbán HUN 66.08; 5. Sini Pöyry FIN 65.95; 6. Mona Holm NOR 62.19 NR; 7. Lucie Vrbenská CZE 61.03; 8. Ana Sušec SLO 52.59

RZUT OSZCZEPEM
1. Mercedes Chilla ESP 60.22; 2. Barbora Špotáková CZE 59.74; 3. Taina Kolkkala FIN 59.30; 4. Nikolett Szabó HUN 58.45; 5. Annika Petersson SWE 56.24; 6. Elizabeta Tammert SLO 50.31; 7. Ivana Vukovic CRO 44.77; 8. Grethe Kleggetveit NOR 43.53

WYNIKI - MʯCZYNI

100 M  (wiatr -2.1 m/s)
1. Matic Osovnikar SLO 10.63; 2. Andreas Baumann SUI 10.70; 3. Attila Farkas HUN 10.78; 4. Markus Pöyhönen FIN 10.78; 5. Jurica Grabušic CRO 10.78; 6. Argo Golberg EST 10.89; 7. Christofer Sandin SWE 10.91; 8. Peter Krcmárek SVK 11.30

200 M  (wiatr -1.2 m/s)
1. Tommi Hartonen FIN 21.31; 2. Matic Osovnikar SLO 21.36; 3. Marc Schneeberger SUI 21.43; 4. Johan Wissman SWE 21.47; 5. Josip Šoprek CRO 21.57; 6. Roland Németh HUN 21.95; 7. Marek Niit EST 22.08; 8. Ján Gajdoš SVK 22.40

400 M
1. Željko Vincek CRO 46.61; 2. Pierre Lavanchy SUI 46.65; 3. Zsolt Szeglet HUN 47.15; 4. Mattias Claesson SWE 47.41; 5. Peter Žnava SVK 47.58; 6. Ari Kauppinen FIN 48.01; 7. Luka Novak SLO 48.22; 8. Ergo Leibak EST 49.34

800 M
1. André Bucher SUI 1:51.70; 2. Rizak Dirshe SWE 1:52.06; 3. Juha Kukkamo FIN 1:52.14; 4. István Kerékjártó HUN 1:53.01; 5. Jozef Pelikán SVK 1:53.31; 6. Domen Žnidaric SLO 1:53.50; 7. Edin Pašalic CRO 1:53.56; 8. Roman Fosti EST 1:54.06

1500 M
1. Rizak Dirshe SWE 3:47.60; 2. Jonas Hamm FIN 3:47.73; 3. Barnabás Bene HUN 3:47.75; 4. Mirco Zwahlen SUI 3:48.61; 5. Michal Fedák SVK 3:52.40; 6. Nikolai Vedehhin EST 3:52.65; 7. Boris Špes SLO 3:54.23; 8. Dalibor Pavic CRO 3:58.32

3000 M
1. Christian Belz SUI 8:03.57; 2. Balázs Csillag HUN 8:03.87; 3. Slavko Petrovic CRO 8:04.11; 4. Jonas Hamm FIN 8:05.37 PB; 5. Henrik Skoog SWE 8:06.31; 6. Cene Subic SLO 8:27.64 PB; 7. Tiidrek Nurme EST 8:30.24 PB; 8. Ondrej Puškár SVK 8:27.64 PB

5000 M
1. Henrik Skoog SWE 14:59.84; 2. Philipp Bandi SUI 15:03.65; 3. Pavel Loskutov EST 15:08.86; 4. András Juhász HUN 15:09.44; 5. Dario Nemec CRO 15:11.86; 6. Borut Veber SLO 15:14.46; 7. Juha Hellstén FIN 15:25.52; 8. Marcel Matanin SVK 15:30.75

100 M P£  (wiatr -1.5 m/s)
1. Robert Kronberg SWE 13.72; 2. Ivan Bitzi SUI 13.98; 3. Juha Sonck FIN 14.05; 4. Jurica Grabušic CRO 14.13; 5. Damjan Zlatnar SLO 14.18; 6. Gergely Palágyi HUN 14.19; 7. Slaven Dizdarevic SVK 14.82; Tarmo Jallai EST DNF

400 M P£
1. Mikael Jakobsson SWE 50.27; 2. Ákos Dezso HUN 50.87; 3. Jussi Heikkilä FIN 50.90; 4. Milan Kotur CRO 51.43 NJR; 5. Cédric El-Idrissi SUI 51.69; 6. Indrek Tustit EST 52.50; 7. TomᚠCelko SVK 54.29; 8. Peter Šajn SLO 55.21

3000 M Z PRZESZK.
1. Mustafa Mohamed SWE 8:31.67; 2. Mikael Talasjoki FIN 8:35.44; 3. Boštjan Buc SLO 8:47.38; 4. Markus Hagmann SUI 8:49.36; 5. Balázs Ott HUN 8:55.68; 6. Aleksei Saveljev EST 9:18.08; 7. Duje Pedisic CRO 9:29.11; 8. Pavol Michalcík SVK 9:37.53

4 X 100 M
1. S£OWENIA 39.78 (Matjaž Borovina, Matej Juhart, Matic Osovnikar, Jan Žumer); 2. SZWAJCARIA 39.80 (Andreas Baumann, Marc Niederhäuser, Markus Lüthi, Marc Schneeberger); 3. ESTONIA 40.00 (Argo Golberg, Martin Vihmann, Henri Sool, Marek Niit); 4. FINLANDIA 40.11 (Markus Pöyhönen, Jarkko Ruostekivi, Tuomas Näsi, Tommi Hartonen); 5. CHORWACJA 40.31 (Tomislav Kašnar, Josip Šoprek, Ivor-Tit Jurišic, Jurica Grabušic); 6. WÊGRY 40.35 (Attila Farkas, Roland Németh, Gergely Németh, Péter Miklós); 7. S£OWACJA 42.34 (Roman Hollý, Kristian Cupák, Peter Krcmárek, Ján Gajdoš); SZWECJA DQ (Edmund Yeboah, Christofer Sandin, Stefan Tärnhuvud, Johan Wissman)

4 X 400 M
1. SZWECJA 3:05.79 (Mattias Claesson, Jimisola Laursen, Andreas Mokdasi, Johan Wissman); 2. SZWAJCARIA 3:06.20 (Christian Oggenfuss, Andreas Oggenfuss, Tobias Gurtner, Pierre Lavanchy); 3. WÊGRY 3:06.99 (Zoltán Borsányi, Dávid Csesznegi, Ákos Dezso, Zsolt Szeglet); 4. CHORWACJA 3:09.50 (Nino Posavec, Igor Jankovic, Milan Kotur, Željko Vincek); 5. S£OWACJA 3:09.63 (Roman Hollý, Jozef Pelikán, Marcel Lopuchovský, Peter Žnava); 6. FINLANDIA 3:10.23 (Ari Kauppinen, Kimmo Haapasalo, Antti Toivonen, Jussi Heikkilä); 7. ESTONIA 3:12.06 (Martin Vihmann, Henri Sool, Ergo Leibak, Indrek Tustit); 8. S£OWENIA 3:15.39 (Uroš Jelen, Aljaz Paulin, Sebastjan Jagarinec, Luka Novak)

SKOK WZWY¯
1. Stefan Holm SWE 2.27; 2. Oskari Frösén FIN 2.24; 3. Marko Aleksejev EST 2.21; 4. László Boros HUN 2.21; 5. Peter Horák SVK 2.18; 6. Rožle Prezelj SLO 2.18; 7. Tomislav Popek CRO 2.10; 8. Alexandre Hochuli SUI 2.05

SKOK O TYCZCE
1. Patrik Kristiansson SWE 5.45; 2. Olivier Frey SUI 5.35; 3. Mikko Latvala FIN 5.25; 4. Andrej Poljanec SLO 5.25; 5. Péter Skoumal HUN 5.15; 6. Ergo Siimu EST 5.05; 7. Ondrej Durjak SVK 4.65; 8. Radovan Jokanovic SLO 4.65

SKOK W DAL
1. Tommi Evilä FIN 7.90; 2. Boštjan Fridrih SLO 7.85 (+3.0); 3. Daniel Arnsten SWE 7.73; 4. Wolfgang Ebner SUI 7.49; 5. Tamás Margl HUN 7.41; 6. Marijo Bakovic CRO 7.39 (+2.1); 7. Lauri Leis EST 7.25; 8. Marián Hruška CZE 7.17

TRÓJSKOK
1. Jaanus Uudmäe EST 16.69 (+3.2); 2. Anton Andersson SWE 16.43; 3. Johan Meriluoto FIN 16.37; 4. Andrej Batagelj SLO 15.60; 5. Henrik Voncsina HUN 15.43 (+2.3); 6. Michael Wyss SUI 15.08; 7. Tomislav Tušek CRO 15.05; 8. Jaroslav Dobrovodský SVK 14.33 (+2.5)

PCHNIÊCIE KUL¥
1. Ville Tiisanoja FIN 20.13; 2. Taavi Peetre EST 20.06; 3. MikulᚠKonopka SVK 20.04; 4. Miran Vodovnik SLO 19.78; 5. Zsolt Bíber HUN 19.25; 6. Jimmy Nordin SWE 19.13; 7. Dubravko Brdovcak CRO 17.36; 8. Gérardo Maurer SUI 16.22

RZUT DYSKIEM
1. Gerd Kanter EST 68.16; 2. Roland Varga HUN 64.37; 3. Timo Tompuri FIN 62.42; 4. Niklas Arrhenius SWE 59.94; 5. Igor Primc SLO 59.29; 6. Daniel Vanek SVK 56.35; 7. Dubravko Brdovcak CRO 49.46; 8. Christoph Wasem SUI 48.91

RZUT M£OTEM
1. Olli-Pekka Karjalainen FIN 78.16; 2. Krisztián Pars HUN 77.04; 3. Libor Charfreitag SVK 74.41; 4. Andras Haklits CRO 74.01; 5. Patric Suter SUI 71.33; 6. Bengt Johansson SWE 67.42; 7. Marek Vähi EST 59.36; 8. Matej Glivar SLO 55.99 PB

RZUT OSZCZEPEM
1. Tero Pitkämäki FIN 85.90 PB; 2. Gabriel Wallin SWE 80.31; 3. Stefan Müller SUI 78.98 PB; 4. Heiko Väät EST 75.93; 5. Marián Bokor SVK 73.85; 6. Gergely Horváth HUN 73.67; 7. Edi Ponoš CRO 65.01; 8. Robi Teršek SLO 64.98



SPAR EUROPEAN CUP - FIRST LEAGUE, GROUP B
18-19.06.2005 - Leiria (Portugalia)

KOBIETY MʯCZYNI
1. Wielka Brytania 134,5 pkt.
2. Bia³oruœ 107,5 pkt.
3. Belgia 90 pkt.
4. Holandia 85 pkt.
5. Portugalia 85 pkt.
6. Bu³garia 83 pkt.
7. Irlandia 79 pkt.
8. Serbia i Czarnogóra 53 pkt.


1. Ukraina 115 pkt.
2. Grecja 111 pkt.
3. Holandia 105 pkt.
4. Portugalia 102 pkt.
5. Belgia 99 pkt.
6. Rumunia 77 pkt.
7. Irlandia 65 pkt.
8. Serbia i Czarnogóra 44 pkt.


WYNIKI - KOBIETY

100 M  (wiatr +0.6 m/s)
1. Kim Gevaert BEL 11.19; 2. Alena Neumiarzhytskaya BLR 11.37; 3. Joice Maduaka GBR 11.45; 4. Magdalena Khristova BUL 11.45 PB; 5. Jacqueline Poelman NED 11.55; 6. Vukosava Djapic SCG 11.61; 7. Anna Boyle IRL 11.61; 8. Sónia Tavares POR 11.86 PB

200 M  (wiatr -0.7 m/s)
1. Kim Gevaert BEL 22.97; 2. Alena Neumiarzhytskaya BLR 23.26; 3. Joice Maduaka GBR 23.59; 4. Jacqueline Poelman NED 23.78; 5. Vukosava Djapic SCG 23.78; 6. Anna Boyle IRL 24.09; 7. Monika Gachevska BUL 24.63; 8. Sónia Tavares POR 24.68 PB

400 M
1. Donna Fraser GBR 52.34; 2. Ilona Usovich BLR 52.45; 3. Mariyana Dimitrova BUL 53.39; 4. Annemarie Schulte NED 53.60 PB; 5. Joanne Cuddihy IRL 54.63; 6. Marleen Baggerman BEL 54.83; 7. Joana Frias POR 55.88 PB

800 M
1. Sandra Stals BEL 2:04.86; 2. Jemma Simpson GBR 2:05.02; 3. Sviatlana Klimkovich BLR 2:05.24; 4. Maria Carmo Tavares POR 2:05.47; 5. Lotte Visschers NED 2:06.42; 6. Kelly Reid IRL 2:08.36; 7. Sonja Stolic SCG 2:09.26; 8. Dobrinka Shalamanova BUL 2:14.04

1500 M
1. Helen Clitheroe GBR 4:07.42; 2. Sonja Stolic SCG 4:09.17 PB; 3. Sandra Teixeira POR 4:10.28 PB; 4. Veerle Dejaeghere BEL 4:10.74; 5. Joleane Byrne IRL 4:12.01 PB; 6. Nastassia Staravoitana BLR 4:17.21; 7. Susan Kuijken NED 4:19.72 PB; 8. Vanya Koleva Stoyanova BUL 4:37.84

3000 M
1. Paula Radcliffe GBR 8:50.18; 2. Alesia Turava BLR 8:55.13; 3. Joleane Byrne IRL 9:03.30 PB; 4. Jessica Augusto POR 9:11.58; 5. Adriënne Herzog NED 9:22.23; 6. Mieke Geens BEL 9:38.34; 7. Vanya Koleva Stoyanova BUL 9:58.75 PB

5000 M
1. Volha Krautsova BLR 15:10.14 NR; 2. Paula Radcliffe GBR 15:27.67; 3. Fernanda Ribeiro POR 15:38.34; 4. Olivera Jevtic SCG 15:47.59; 5. Maria McCambridge IRL 15:58.50; 6. Nathalie De Vos BEL 16:20.33; 7. Milka Mikhailova BUL 16:31.94; 8. Marlies Overbeeke NED 16:33.92

100 M P£  (wiatr +0.8 m/s)
1. Sarah Claxton GBR 13.02; 2. Derval O'Rourke IRL 13.12; 3. Karin Ruckstuhl NED 13.26 PB; 4. Elisabeth Davin BEL 13.45; 5. Yauheniya Likhuta BLR 13.64; 6. Desislava Mutafchieva BUL 13.72; 7. Jelena Jotanovic SCG 13.74 PB; 8. Severina Cravid POR 14.52

400 M P£
1. Liz Fairs GBR 56.65 PB; 2. Michelle Carey IRL 58.22; 3. Mariyana Dimitrova BUL 58.63; 4. Inna Kalinina BLR 58.63; 5. Tamara Ruben NED 58.66; 6. Patrícia Lopes POR 58.91; 7. Joke Mortier BEL 1:00.19

3000 M Z PRZESZK.
1. Roísín McGettigan IRL 9:47.0h; 2. Clarisse Cruz POR 9:47.9h PB; 3. Jo Ankier GBR 9:51.1h NR; 4. Miranda Boonstra NED 9:51.3h; 5. Stephanie De Croock BEL 10:12.8h; 6. Dobrinka Shalamanova BUL 10:14.9h NR; 7. Biljana Jovic SCG 10:47.6h; 8. Natallia Hryhoryeva BLR 10:53.7h

4 X 100 M
1. BIA£ORUŒ 43.41 (Nastassia Shuliak, Natallia Salahub, Alena Neumiarzhytskaya, Aksana Drahun); 2. BELGIA 43.71 (Nancy Callaerts, Lien Huyghebaert, Elodie Ouédrago, Kim Gevaert); 3. WIELKA BRYTANIA 44.18 (Diane Allahgreen, Susan Deacon, Laura Turner, Katherine Endacott); 4. HOLANDIA 44.39 (Judith Baarssen, Jacqueline Poelman, Annemarie Kramer, Judith Baarssen); 5. IRLANDIA 44.68 NR (Derval O'Rourke, Anna Boyle, Ailis McSweeney, Ciara Sheehy); 6. BU£GARIA 45.56 (Desislava Mutafchieva, Monika Gachevska, Monika Ivanova, Magdalena Khristova); 7. PORTUGALIA 45.85 (Carla Tavares, Severina Cravid, Susana Vieira, Sónia Tavares); 8. SERBIA I CZARNOGÓRA 46.77 (Tanja Mitic, Ivana Djurdjevic, Bojana Jovanovic, Vukosava Djapic)

4 X 400 M
1. WIELKA BRYTANIA 3:27.03 (Christine Ohuruogu, Kim Wall, Donna Fraser, Lee McConnell); 2. BU£GARIA 3:34.38 (Monika Gachevska, Mariyana Dimitrova, Nedialka Nedkova, Monika Ivanova); 3. BELGIA 3:36.28 (Marleen Baggerman, Sandra Stals, Kristine Strackx, Elodie Ouédrago); 4. HOLANDIA 3:36.57 (Tamara Ruben, Henrieke Krommendijk, Annemarie Schulte); 5. IRLANDIA 3:37.38 (Michelle Carey, Fiona O'Friel, Ciara Sheehy, Elaine Caffrey); 6. PORTUGALIA 3:37.43 (Patrícia Lopes, Joana Frias, Maria Carmo Tavares, Sandra Teixeira); 7. SERBIA I CZARNOGÓRA 3:50.32 (Ivana Novakovic, Aleksandra Pavlovic, Jelena Kocic, Kristina Jevtic); BIA£ORUŒ DQ (Natallia Salahub, Iryna Khliustava, Anna Kozak, Ilona Usovich)

SKOK WZWY¯
1. Venelina Veneva BUL 1.92; 2. Tia Hellebaut BEL 1.89; 3-4. Volha Chuprova BLR 1.85; Julia Bennett GBR 1.85; 5. Sónia Carvalho POR 1.80; 6. Yvonne Wisse NED 1.80; 7. Rosemary Daniels IRL 1.75; 8. Jelena Vrhovac SCG 1.75 PB

SKOK O TYCZCE
1. Janine Whitlock GBR 4.40; 2. Elisabete Tavares POR 4.25 NR; 3. Tania Stefanova BUL 4.20; 4. Rianna Galiart NED 4.10 PB; 5. Iréna Dufour BEL 4.00; 6. Slavica Semenjuk SCG 3.80; 7. Yuliya Taratynava BLR 3.80; 8. Erin Kinnear IRL 3.60

SKOK W DAL
1. Karin Ruckstuhl NED 6.58 PB; 2. Kelly Sotherton GBR 6.43; 3. Natallia Safronava BLR 6.36; 4. Patricia Mamona POR 6.16 PB; 5. Taneisha Scanlon IRL 6.08; 6. Mariya Dimitrova BUL 6.05; 7. Jessica Van De Steene BEL 6.03; 8. Milena Milasevic SCG 5.62

TRÓJSKOK
1. Natallia Safronava BLR 14.25 (+2.1); 2. Mariya Dimitrova BUL 13.70; 3. Taneisha Scanlon IRL 13.54; 4. Susana Costa POR 12.88; 5. Yasmine Regis GBR 12.82; 6. Jessica Van De Steene BEL 12.63; 7. Mirjana Djuric SCG 12.22; Marloes Strooper-Lammerts NED NM

PCHNIÊCIE KUL¥
1. Lieja Tunks NED 18.20; 2. Tatsiana Ilyushchanka BLR 17.19; 3. Veerle Blondeel BEL 15.78; 4. Maria Antónia Borges POR 15.59; 5. Radoslava Mavrodieva BUL 15.20; 6. Dijana Sefcic SCG 14.97; 7. Jo Duncan GBR 14.76; 8. Laura Cogan IRL 11.57

RZUT DYSKIEM
1. Dragana Tomaševic SCG 61.64; 2. Ellina Zvereva BLR 60.12; 3. Philippa Roles GBR 56.86; 4. Teresa Machado POR 54.39; 5. Tsvetanka Khristova BUL 53.80; 6. Veerle Blondeel BEL 53.23; 7. Monique Jansen NED 51.32; 8. Eileen O'Keeffe IRL 42.82

RZUT M£OTEM
1. Shirley Webb GBR 66.29; 2. Eileen O'Keeffe IRL 63.73; 3. Vânia Silva POR 63.22; 4. Aksana Miankova BLR 62.24; 5. Debby van der Schilt NED 57.36; 6. Siyana Kirilova BUL 54.51; 7. Milka Djordjevic SCG 52.96; 8. Irina Sustelo BEL 51.06

RZUT OSZCZEPEM
1. Goldie Sayers GBR 61.37; 2. Rumyana Karapetrova BUL 56.71; 3. Sílvia Cruz POR 53.17; 4. Bregje Crolla NED 52.37; 5. Natallia Shymchuk BLR 51.67; 6. Sonja Etinski SCG 47.66; 7. Elfje Willemsen BEL 45.05; 8. Jennifer O'Sullivan IRL 44.08

WYNIKI - MʯCZYNI

100 M  (wiatr +1.1 m/s)
1. Francis Obikwelu POR 10.14; 2. Guus Hoogmoed NED 10.25 PB; 3. Kostyantyn Vasyukov UKR 10.39; 4. Panayiótis Sarrís GRE 10.47; 5. Patrick Stevens BEL 10.55; 6. Gary Ryan IRL 10.58; 7. Marko Jankovic SCG 10.67; 8. Vasile Bobos ROM 10.71

200 M  (wiatr 0 m/s)
1. Francis Obikwelu POR 20.48; 2. Guus Hoogmoed NED 20.64 PB; 3. Paul Hession IRL 20.95; 4. Anastásios Goúsis GRE 20.95; 5. Kristof Beyens BEL 20.96; 6. Dmytro Hluschenko UKR 21.11; 7. Florin Suciu ROM 21.19; 8. Marko Jankovic SCG 21.72

400 M
1. David Gillick IRL 45.96; 2. Cédric Van Branteghem BEL 46.58; 3. Dimítrios Grávalos GRE 46.72; 4. Robert Lathouwers NED 46.79; 5. Florin Suciu ROM 47.61; 6. Yevheniy Zyukov UKR 47.75; 7. Paulo Ferreira POR 48.54; 8. Zarko Mandic SCG 48.91

800 M
1. Tom Omey BEL 1:49.67; 2. Oleh Lobanov UKR 1:49.88; 3. Darko Radomirovic SCG 1:50.16; 4. Sebastién Schletterer NED 1:50.27; 5. Thomas Chamney IRL 1:50.35; 6. Fernando Almeida POR 1:50.36; 7. Pávlos Faroúggias GRE 1:51.35; 8. Ferencz Rigo ROM 1:52.31

1500 M
1. Manuel Damião POR 3:45.06; 2. Joeri Jansen BEL 3:45.51; 3. Dennis Licht NED 3:45.70; 4. Vasyl Tsikalo UKR 3:45.99; 5. Darko Radomirovic SCG 3:46.59; 6. Cosmin Suteu ROM 3:46.95; 7. Liam Reale IRL 3:48.65; 8. Mihaíl Yelásakis GRE 3:50.61

3000 M
1. Rui Silva POR 8:10.26; 2. James Nolan IRL 8:11.18 PB; 3. Monder Rizki BEL 8:11.70; 4. Oleksandr Sitkovsky UKR 8:11.84; 5. Dennis Licht NED 8:11.95; 6. Adónios Papadónis GRE 8:13.82; 7. Goran Stojilkovic SCG 8:16.59; 8. Adrian Maghiar ROM 8:22.79

5000 M
1. Ricardo Ribas POR 14:24.47; 2. Rob Detert NED 14:24.99; 3. Vitaliy Shafar UKR 14:25.58; 4. Anastásios Frággos GRE 14:25.95; 5. Martin Fagan IRL 14:27.76; 6. Pieter Desmet BEL 14:29.79; 7. Mirko Petrovic SCG 14:37.37; 8. Adrian Maghiar ROM 14:39.73

100 M P£  (wiatr +1.4 m/s)
1. Marcel van der Westen NED 13.43 PB; 2. Serhiy Demydyuk UKR 13.43; 3. Alexandru Mihailescu ROM 13.70; 4. Jonathan Nsenga BEL 13.73; 5. Aléxandros Theofánof GRE 13.87; 6. Nenad Loncar SCG 13.87; 7. Luís Sá POR 13.95; 8. Chris McDermot IRL 14.83 PB

400 M P£
1. Periklís Iakovákis GRE 50.08; 2. Edivaldo Monteiro POR 50.63; 3. Eelco van Veldhuyzen NED 51.22; 4. Antoine Burke IRL 51.23 PB; 5. Hennadiy Horbenko UKR 51.30; 6. Edwin de Wit BEL 51.94 PB; 7. Bojan Maljkovic SCG 52.30; 8. Marian Neacsu ROM 52.96

3000 M Z PRZESZK.
1. Simon Vroemen NED 8:31.60; 2. Vadym Slobodenyuk UKR 8:32.73; 3. Krijn Van Koolwyk BEL 8:34.67; 4. Mário Teixeira POR 8:35.66; 5. Naím Akroút GRE 8:52.49; 6. Marius Cozmanciuc ROM 9:06.63; 7. Joe Byrne IRL 9:08.28; 8. Dejan Bogicevic SCG 9:10.04

4 X 100 M
1. GRECJA 39.77 (Anastásios Goúsis, Panayiótis Sarrís, Aristídis Petrídis, Harálabos Papadiás); 2. HOLANDIA 39.91 (Timothy Beck, Guus Hoogmoed, Patrick van Balkom, Caimin Douglas); 3. IRLANDIA 40.14 (Jer O'Donoghue, Gary Ryan, Paul Hession, Paul Brizzel); 4. UKRAINA 40.42 (Dmytro Hluschenko, Kostyantyn Vasyukov, Vitaliy Chykalo, Roman Bublyk); 5. RUMUNIA 40.54 (Levente Soos, Catalin Cîmpeanu, Vasile Bobos, Bogdan Tarus); 6. PORTUGALIA 40.73 (Ricardo Pacheco, Filipe Santos, Nuno Cardoso, Carlos Calado)

4 X 400 M
1. GRECJA 3:05.42 (Stilianós Dimótsios, Yeóryios Doúpis, Dimítrios Grávalos, Periklís Iakovákis); 2. UKRAINA 3:05.72 (Andriy Tverdostup, Myhaylo Knysh, Volodymyr Demchenko, Oleksiy Rachkovsky); 3. HOLANDIA 3:05.88 (Bob Keus, Daniël Ward, Rikkert van Rhee, Robert Lathouwers); 4. IRLANDIA 3:06.08 (Rob Daly, Gordon Kennedy, Antoine Burke, David Gillick); 5. PORTUGALIA 3:08.14 (Jorge Paula, Francis Obikwelu, Edivaldo Monteiro, Sérgio Duro); 6. RUMUNIA 3:08.83 (Mihail Orzan, Catalin Cîmpeanu, Alexandru Mardan, Florin Suciu); 7. BELGIA 3:08.89 (Xavier De Baerdemaker, Joeri Jansen, Nils Duerinck, Cédric Van Branteghem); 8. SERBIA I CZARNOGÓRA 3:13.64 (Atila Keresi, Bojan Maljkovic, Milos Simovic, Zarko Mandic)

SKOK WZWY¯
1. Wilbert Pennings NED 2.21; 2. Stijn Stroobants BEL 2.18; 3. Rafael Gonçalves POR 2.18 NR; 4. Dimítrios Sirrákos GRE 2.15; 5. Artem Kozbanov UKR 2.15; 6. Ion Vasile ROM 2.10; 7. Caolan Flanagan IRL 2.05; 8. Jovan Vukicevic SCG 2.05

SKOK O TYCZCE
1. Vladyslav Revenko UKR 5.80 PB; 2. Konstadínos Filippídis GRE 5.65; 3. Kevin Rans BEL 5.50; 4. João André POR 5.00; 5. Tiberiu Agoston ROM 5.00; 6. Igor Sarcevic SCG 4.60; 7. Ruairi O'Briain IRL 4.60 PB; Rens Blom NED NM

SKOK W DAL
1. Marian Oprea ROM 7.73 PB; 2. Loúis Tsátoumas GRE 7.72; 3. Oleksiy Lukasevych UKR 7.69; 4. Gert Messiaen BEL 7.56; 5. Jurgen Cools NED 7.50; 6. Gaspar Araújo POR 7.35; 7. Marko Milinkov SCG 7.15; 8. Darragh O'Farrell IRL 7.10

TRÓJSKOK
1. Marian Oprea ROM 17.22; 2. Mykola Savolaynen UKR 16.78; 3. Konstadínos Zalaggítis GRE 16.78; 4. Nelson Évora POR 16.58 PB; 5. Djeke Mambo BEL 16.04; 6. Kosta Randjic SCG 14.87; 7. Maarten Bouwman NED 14.80; 8. Conor Sheehy IRL 13.69

PCHNIÊCIE KUL¥
1. Gheorghe Guset ROM 20.07; 2. Eddy Cardol NED 19.18 PB; 3. Andriy Semenov UKR 18.75; 4. Mihaíl Stamatóyiannis GRE 18.51; 5. Wim Blondeel BEL 18.39; 6. Marco Fortes POR 17.89; 7. Asmir Kolasinac SCG 16.95

RZUT DYSKIEM
1. Jo Van Daele BEL 62.02; 2. Erik Cadée NED 59.20; 3. Stéfanos Kónstas GRE 58.80; 4. Kyrylo Chuprynin UKR 58.24; 5. Paulo Bernardo POR 57.06; 6. Mihai Grasu ROM 52.14; 7. John Menton IRL 47.71; 8. László Eperješi SCG 41.15

RZUT M£OTEM
1. Aléxandros Papadimitríou GRE 76.06; 2. Vladyslav Piskunov UKR 74.27; 3. Vítor Costa POR 70.10; 4. Cosmin Sorescu ROM 69.79; 5. Ronald Gram NED 66.66; 6. Nicolas Pierre BEL 60.54; 7. László Eperješi SCG 59.41

RZUT OSZCZEPEM
1. Elefthérios Karasmanákis GRE 76.47; 2. Levente Bartha ROM 73.72; 3. Oleh Statsenko UKR 72.65; 4. Marc Van Mensel BEL 69.68; 5. Elliot Thijssen NED 69.48; 6. Filipe Ventura POR 67.88; 7. Miodrag Djukic SCG 65.29; 8. Joe Diskin IRL 55.52

Back To Top