Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



Australian Open 1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 |

AUSTRALIAN OPEN 1988
11-? stycznia 1988

KOBIETY

III runda
Steffi Graf (Niemcy, 1) - Cammy MacGregor (USA) 6:1, 6:2
Belinda Cordwell (Nowa Zelandia) - Nicole Bradtke (Australia) 6:3, 5:7, 6:2
Claudia Kohde-Kilsch (Niemcy, 8) - Melissa Brown (USA) 6:2, 6:1
Lori McNeil (USA, 9) - Jenny Byrne (Australia) 6:4, 6:2
Helena Sukova (CSRS, 6) - Maria Lindstrom (Szwecja) 6:2, 6:3
Sylvia Hanika (Niemcy, 11) - Leigh-Anne Eldredge (USA) 6:4, 6:1
Barbara Potter (USA, 10) - Etsuko Inoue (Japonia) 6:3, 6:2
Pam Shriver (USA, 4) - Nicole Muns-Jagerman (Holandia) 6:3, 6:3
Martina Navratilova (USA, 2) - Akiko Kijimuta (Japonia) 4:6, 6:2, 6:2
Claudia Porwik (Niemcy) - Eva Krapl (Szwajcaria) 6:2, 7:6
Anne Minter (Australia) - Carol Christian (USA) 6:1, 6:4
Hana Mandlikova (Australia, 5) - Catherine Tanvier (Francja) 6:4, 6:3
Catarina Lindqvist (Szwecja, 13) - Robin White (USA) 6:1, 6:4
Radka Zrubakova (CSRS) - Emiko Sakaguchi (Japonia) 6:0, 6:0
Chris Evert (USA, 3) - Patty Fendick (USA) 4:6, 6:1, 6:1
Celine Cohen (Szwajcaria) - Lea Antonoplis (USA) 4:6, 6:1, 9:7

IV runda
Chris Evert (USA, 3) - Celine Cohen (Szwajcaria) 6:1, 6:1
Steffi Graf (Niemcy, 1) - Catarina Lindqvist (Szwecja, 13) 6:0, 7:5
Martina Navratilova (USA, 2) - Sylvia Hanika (Niemcy, 11) 6:4, 6:0
Anne Minter (Australia) - Pam Shriver (USA, 4) 6:2, 6:4
Hana Mandlikova (Australia, 5) - Lori McNeil (USA, 9) 6:2, 6:4
Claudia Porwik (Niemcy) - Barbara Potter (USA, 10) 7:6, 7:5
Claudia Kohde-Kilsch (Niemcy, 8) - Radka Zrubakova (CSRS) 3:6, 6:0, 6:3
Helena Sukova (CSRS, 6) - Belinda Cordwell (Nowa Zelandia) 7:6, 6:3

Ćwierćfinały
Chris Evert (USA, 3) - Claudia Porwik (Niemcy) 6:3, 6:1
Claudia Kohde-Kilsch (Niemcy, 8) - Anne Minter (Australia) 6:2, 6:4
Martina Navratilova (USA, 2) - Helena Sukova (CSRS, 6) 6:4, 7:6
Steffi Graf (Niemcy, 1) - Hana Mandlikova (Australia, 5) 6:2, 6:2

Półfinały
Chris Evert (USA, 3) - Martina Navratilova (USA, 2) 6:2, 7:5
Steffi Graf (Niemcy, 1) - Claudia Kohde-Kilsch (Niemcy, 8) 6:2, 6:3

Finał
STEFFI GRAF (Niemcy, 1) - Chris Evert (USA, 3) 6:1, 7:6




MĘŻCZYŹNI

III runda
Ivan Lendl (USA, 1) - Mark Woodforde (Australia) 6:4, 6:3, 6:1
Wally Masur (Australia, 16) - Ramesh Krishnan (Indie) 6:3, 6:2, 3:6, 6:1
Menno Oosting (Holandia) - Danie Visser (RPA) 7:5, 4:6, 6:1, 6:4
Todd Witsken (USA) - Henri Leconte (Francja, 7) 6:4, 6:3, 6:4
Pat Cash (Australia, 4) - Paul McNamee (Australia) 6:1, 6:2, 6:1
Jonas Svensson (Szwecja, 14) - Nicklas Kroon (Szwecja) 6:2, 6:7, 6:4, 6:3
Michiel Schapers (Holandia) - Christo Van Rensburg (RPA, 12) 2:6, 6:3, 6:3, 6:4
Yannick Noah (Francja, 5) - Eddie Edwards (RPA) 6:3, 6:7, 7:6, 6:4
Anders Jarryd (Szwecja, 6) - Paul Chamberlin (USA) 7:5, 6:1, 6:2
John Frawley (Australia) - Jim Grabb (USA) 6:3, 6:2, 6:7, 6:4
Christian Saceanu (Niemcy) - Jerome Potier (Francja) 6:2, 6:1, 7:5
Mats Wilander (Szwecja, 3) - Magnus Gustafsson (Szwecja) 6:1, 6:4, 6:1
Carl:Uwe Steeb (Niemcy) - Slobodan Zivojinovic (YUG, 8) 6:4, 7:5, 2:6, 1:6, 6:3
Andrei Chesnokov (ZSRR) - Mark Kratzmann (Australia) 7:5, 7:6, 6:2
Jason Stoltenberg (Australia) - Joey Rive (USA) 6:2, 6:2, 6:2
Stefan Edberg (Szwecja, 2) - Dan Goldie (USA) 6:4 7:5 2:6 6:3

IV runda
Ivan Lendl (USA, 1) - Wally Masur (Australia, 16) 7:5, 6:4, 6:4
Todd Witsken (USA) - Menno Oosting (Holandia) 6:1, 6:2, 6:2
Pat Cash (Australia, 4) - Jonas Svensson (Szwecja, 14) 6:1, 6:4, 6:1
Michiel Schapers (Holandia) - Yannick Noah (Francja, 5) 2:6, 7:6, 6:3, 7:6
Anders Jarryd (Szwecja, 6) - John Frawley (Australia) 3:6, 6:1, 6:7, 7:6, 6:2
Mats Wilander (Szwecja, 3) - Christian Saceanu (Niemcy) 6:2, 6:4, 6:3
Andrei Chesnokov (ZSRR) - Carl-Uwe Steeb (Niemcy) 6:1, 6:4, 6:2
Stefan Edberg (Szwecja, 2) - Jason Stoltenberg (Australia) 6:3, 6:3, 6:4

Ćwierćfinały
Ivan Lendl (USA, 1) - Todd Witsken (USA) 6:2, 6:1, 7:6
Pat Cash (Australia, 4) - Michiel Schapers (Holandia) 6:1, 6:4, 6:2
Mats Wilander (Szwecja, 3) - Anders Jarryd (Szwecja, 6) 7:6, 6:2, 6:3
Stefan Edberg (Szwecja, 2) - Andrei Chesnokov (ZSRR) 4:6 7:6 6:4 6:4

Półfinały
Pat Cash (Australia, 4) - Ivan Lendl (USA, 1) 6:4, 2:6, 6:2, 4:6, 6:2
Mats Wilander (Szwecja, 3) - Stefan Edberg (Szwecja, 2) 6:0, 6:7, 6:3, 3:6, 6:1

Finał
MATS WILANDER (Szwecja, 3) - Pat Cash (Australia, 4) 6:3, 6:7, 3:6, 6:1, 8:6


Back To Top