Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



Mistrzostwa Polski 1976 | 1977 | 1978 | 1979 | 1980
1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005



MISTRZOSTWA POLSKI '2005

KOBIETY - GRA POJEDYNCZA

Półfinały
Karolina Kosińska (KS Warszawianka, 1) - Magdalena Tokarczyk (PKT Pabianice, 8) 6:4, 6:3
Joanna Sakowicz (Wawel Kraków, 2) - Anna Korzeniak (KS Grzegórzecki Kraków, 6) 7:5, 6:0

Finał
Karolina Kosińska (KS Warszawianka, 1) - Joanna Sakowicz (Wawel Kraków, 2) 2:6, 6:3, 7:5

KOBIETY - GRA PODWÓJNA

Finał
Klaudia Jans, Alicja Rosolska (SKT Sopot, KS Warszawianka, 1) - Natalia Kołat, Katarzyna Siwosz (KT Masters Szczecin, PKT Pabianice, 2) 0:6, 6:4, 6:3

MĘŻCZYŹNI - GRA POJEDYNCZA

Ćwierćfinały
Łukasz Kubot (KKT Wrocław, 1) - Dawid Olejniczak (WKT Mera Warszawa, 5) 6:3, 6:2
Bartłomiej Dąbrowski (Arka Gdynia, 8) - Michał Przysiężny (KKT Wrocław, 2) 7:5, 7:6 (7-5)
Filip Urban (AZS Poznań, 3) - Krzysztof Kwinta (Arka Gdynia) 6:1, 6:4
Maciej Diłaj (GTT Lechia Gdańsk, 4) - Radosław Nijaki (AZS Poznań, 6) 6:4, 6:4

Półfinały
Bartłomiej Dąbrowski (Arka Gdynia, 8) - Maciej Diłaj (GTT Lechia Gdańsk, 4) 6:3, 7:5
Łukasz Kubot (KKT Wrocław, 1) - Filip Urban (AZS Poznań, 3) 6:4, 6:2

Finał
Bartłomiej Dąbrowski (Arka Gdynia, 8) - Łukasz Kubot (KKT Wrocław, 1) 7:6 (7-2), 7:6 (7-2)

MĘŻCZYŹNI - GRA PODWÓJNA

Półfinały
Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski (Mera Warszawa, Arka Gdynia) - Paweł Diłaj, Piotr Diłaj (GTT Lechia Gdańsk) 6:3, 6:3
Michał Domański, Andrzej Grusiecki (Legia Warszawa, SKT Sopot) - Filip Urban, Radosław Nijaki (AZS Poznań) 6:2, 3:6, 7:6 (9-7)

Finał
Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski (Mera Warszawa, Arka Gdynia, 1) - Michał Domański, Andrzej Grusiecki (Legia Warszawa, SKT Sopot) 6:3, 6:4

GRA MIESZANA

Półfinały
Alicja Rosolska, Paweł Diłaj (KT Warszawianka, GTT Lechia Gdańsk, 1) - Aleksandra Rosolska, Dawid Kuczer (KT Warszawianka, SKT Szczecin, 3) 4:6, 6:2, 6:4
Klaudia Jans, Paweł Ostrowski (SKT Sopot, ST Tie-Break Warszawa, 2) - Magdalena Tokarska, Krzysztof Kwinta (SKT Sopot, Arka Gdynia, 4) 6:3, 6:1

Finał
Alicja Rosolska, Paweł Diłaj (KT Warszawianka, GTT Lechia Gdańsk, 1) - Klaudia Jans, Paweł Ostrowski (SKT Sopot, ST Tie-Break Warszawa, 2) 6:0, 2:0 - krecz Ostrowskiego.

Back To Top