Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



Turnieje WTA 1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 |



NASDAQ-100 OPEN - MIAMI
- 2 kwietnia 2005

Karolina Sprem (Chorwacja) III runda (26 i 27.03)
Karolina Sprem (Chorwacja, 16) - Stephanie Cohen-Aloro (Francja) 6:2, 6:2; Tatiana Golovin (Francja) - Elena Bovina (Rosja, 13) 6:3, 7:6 (7/4); Justine Henin-Hardenne (Belgia) - Nuria Llagostera Vives (Hiszpania) 6:3, 6:2; Catalina Castano (Kolumbia) - Patty Schnyder (Szwajcaria) 6:3, 2:6, 6:1; Alicia Molik (Australia, 7) - Gisela Dulko (Argentyna) 3:6, 6:3, 6:4; Shinobu Asagoe (Japonia) - Francesca Schiavone (Włochy, 14) 6:0, 6:3; Anna Ivanovic (Serbia i Czarnogóra) - Nicole Vaidisova (Czechy) 6:2, 7:6 (7/4); Svetlana Kuznetsova (Rosja, 6) - Dally Randriantefy (Madagaskar) 6:1, 6:3; Elena Likhovtseva (Rosja, 15) - Ai Sugiyama (Japonia) 6:4, 3:6, 6:3; Kim Clijsters (Belgia) - Nathalie Dechy (Francja, 12) 6:0, 6:2; Amelie Mauresmo (Francja, 1) - Anna Smashnova (Izrael) 6:2, 6:1; Elena Dementieva (Rosja, 4) - Magdalena Maleeva (Bułgaria) 6:3, 6:4; Maria Sharapova (Rosja, 2) - Marissa Irvin (USA) 6:2, 6:0; Serena Williams (USA, 3) - Shahar Peer (Izrael) 6:3, 6:3; Anastasia Myskina (Rosja, 5) - Flavia Pennetta (Włochy) 6:4, 6:0; Venus Williams (USA, 8) - Fabiola Zuluaga (Kolumbia) 6:2, 6:0

IV runda (28.03)
Amelie Mauresmo (Francja, 1) - Karolina Sprem (Chorwacja, 16) 6:1, 7:5; Maria Sharapova (Rosja, 2) - Shinobu Asagoe (Japonia) 6:1, 6:2; Kim Clijsters (Belgia) - Anastasia Myskina (Rosja, 5) 6:3, 6:4; Ana Ivanovic (Serbia i Czarnogóra) - Svetlana Kuznetsova (Rosja, 6) 6:3, 3:6, 7:5; Elena Dementieva (Rosja, 4) - Tatiana Golovin (Francja) 3:6, 6:2, 6:1; Justine Henin-Hardenne (Belgia) - Alicia Molik (Australia, 7) 6:4, 2:6, 6:2; Venus Williams (USA, 8) - Catalina Castano (Argentyna) 6:4, 2:6, 6:1; Serena Williams (USA, 3) - Elena Likhovtseva (Rosja, 15) 6:4, 1:6, 6:4 Kim Clijsters (Belgia) w meczu finałowym

Ćwierćfinały (29 i 30.03)
Maria Sharapova (Rosja, 2) - Justine Henin-Hardenne (Belgia) 6:1, 6:7 (6/8), 6:2
Venus Williams (USA, 8) - Serena Williams (USA, 3) 6:1, 7:6 (10/8)
Amelie Mauresmo (Francja, 1) - Ana Ivanovich (Serbia i Czarnogóra) 6:1, 6:4
Kim Clijsters (Belgia) - Elena Dementieva (Rosja, 4) 6:2, 6:1

Półfinały (31.03)
Maria Sharapova (Rosja, 2) - Venus Williams (USA, 8) 6:4, 6:3
Kim Clijsters (Belgia) - Amelie Mauresmo (Francja, 1) 6:1, 6:0

Finał (2.04)
Kim Clijsters (Belgia) - Maria Sharapova (Rosja, 2) 6:3, 7:5



BAUSCH AND LOMB CHAMPIONSHIPS - AMELIA ISLAND
5- kwietnia 2005

I runda (4 i 5.04)
Dally Randriantefy (Madagaskar) - Marta Marrero (Hiszpania) 6:2, 7:5; Denisa Chladkova (Czechy) - Nicole Pratt (Australia) 6:1, 7:6 (9/7); Shinobu Asagoe (Japonia) - Mashona Washington (USA) 7:5, 4:6, 6:4; Jelena Jankovic (Serbia i Czarnogóra) - Vera Douchevina (Rosja) 6:2, 6:2; Virginie Razzano (Francja) - Emilie Loit (Francja) 7:5, krecz; Anabel Medina Garrigues (Hiszpania) - Evgenia Linetskaya (Rosja) 4:6, 6:2, 6:4; Martina Sucha (Słowacja) - Maria Vento-Kabchi (Wenezuela) 6:4, 6:2; Kristina Brandi (Puerto Rico) - Maria Elena Camerin (Włochy) 6:1, 6:0; Eleni Daniilidou (Grecja) - Jelena Kostanic (Chorwacja) 6:4, 6:4; Barbora Strycova (Czechy) - Katerina Bondarenko (Ukraina) 4:6, 6:4, 6:3; Gisela Dulko (Argentyna) - Katarina Srebotnik (Słowacja) 7:5, 6:1; Conchita Martinez (Hiszpania) - Marissa Irvin (USA) 7:6 (7/4), 6:4; Shahar Peer (Izrael) - Samantha Stosur (Australia) 6:1, 6:3; Ai Sugiyama (Japonia) - Maria Sanchez Lorenzo (Hiszpania) 6:1, 7:6 (10/8); Mary Pierce (Francja) - Daja Bedanova (Czechy) 6:3, 6:0; Amy Frazier (USA) - Alina Jidkova (Rosja) 6:4, 6:2; Elena Likhovtseva (Rosja, 9) - Anna Smashnova (Izrael) 5:7, 6:1, 6:2; Virginia Ruano Pascual (Hiszpania) - Karolina Sprem (Chorwacja, 10) 4:6, 6:3, 6:4; Silvia Farina Elia (Włochy, 12) - Tathiana Garbin (Włochy) 6:4, 6:2; Shuai Peng (Chiny) - Meghann Shaughnessy (USA) 6:3, 2-0 krecz; Marta Domachowska (Polska) - Akiko Morigami (Japonia) 6:3, 6:4; Magdalena Maleeva (Bułgaria) - Anna-Lena Groenefeld (Niemcy) 6:3, 6:3; Kveta Peschke (Czechy) - Catalina Castano (Kolumbia) 6:4, 7:6 (7/5); Lisa Raymond (USA) - Tzipora Obziler (Izrael) 6:2, 6:0

II runda (5 i 6.04)
Lindsay Davenport (USA, 1) - Kristina Brandi (Puerto Rico) 6:4, 6:3; Venus Williams (USA, 5) - Martina Sucha (Słowacja) 6:0, 6:1; Ai Sugiyama (Japonia) - Barbora Strycova (Czechy) 6:7 (3/7), 6:1, 6:1; Serena Williams (USA, 2) - Dally Randriantefy (Madagaskar) 6:3, 6:1; Anastasia Myskina (Rosja, 3) - Shahar Peer (Izrael) 6:2, 3:6, 6:3; Virginie Razzano (Francja) - Alicia Molik (Australia, 4) 6:4, 6:4; Vera Zvonareva (Rosja, 6) - Shuai Peng (Chiny) 4:6, 6:4, 7:6 (9/7); Nadia Petrova (Rosja, 7) - Magdalena Maleeva (Bułgaria) 6:3, 6:0; Patty Schnyder (Szwajcaria, 8) - Denisa Chladkova (Czechy) 6:3, 6:0; Elena Likhovtseva (Rosja, 9) - Gisela Dulko (Argentyna) 6:3, 6:7 (6/8), 6:4; Jelena Jankovic (Serbia i Czarnogóra, 11) - Conchita Martinez (Hiszpania) 6:0, 6:3; Silvia Farina Elia (Włochy, 12) - Anabel Medina Garrigues (Hiszpania) 6:2, 6:2; Mary Pierce (Francja) - Eleni Daniilidou (Grecja) 6:0, 6:2; Kveta Peschke (Czechy) - Amy Frazier (USA) 6:4, 6:4; Shinobu Asagoe (Japonia) - Lisa Raymond (USA) 7:5, 6:3; Marta Domachowska (Polska) - Virginia Ruano Pascual (Hiszpania) 6:3, 3:6, 6:4


TURNIEJ WTA - SAN DIEGO
1-7 sierpnia 2005

Ćwierćfinały (5.08)
Mary Pierce (Francja, 6) - Patty Schnyder (Szwajcaria, 5) 6:4, 6:3
Ai Sugiyama (Japonia) - Sesil Karatantczewa (Bułgaria) 6:1, 6:2
Akiko Morigami (Japonia) - Anna Chakwetadze (Rosja) 6:3, 6:4
Shuai Peng (Chiny) - Kim Clijsters (Belgia, 7) 6:4, 6:4

Półfinały (6.08)
Mary Pierce (Francja, 6) - Shuai Peng (Chiny) 6:2, 6:2
Ai Sugiyama (Japonia) - Akiko Morigami (Japonia) 6:4, 4:3 - krecz Morigami

Finał (7.08)
Mary Pierce (Francja, 6) - Ai Sugiyama (Japonia) 6:0, 6:3



TURNIEJ WTA - LOS ANGELES
8-14 sierpnia 2005

II runda (10 i 11.08)
Maria Szarapowa (Rosja, 1) - Anna Czakwetadze (Rosja, 16) 4:6, 6:4, 7:5; Jelena Dementiewa (Rosja, 3) - Marion Bartoli (Francja, 17) 6:3, 7:6 (7-4); Nadieżda Pietrowa (Rosja, 4) - Klara Koukalova (Czechy, 15) 6:2, 6:4; Kim Clijsters (Belgia, 5) - Dinara Safina (Rosja, 12) 6:0, 7:5; Daniela Hantuchova (Słowacja, 9) - Kateryna Bondarenko (Ukraina) 6:4, 6:4; Francesca Schiavone (Włochy, 13) - Warwara Lepczenko (Uzbekistan) 6:3, 2:6, 6:3; Tathiana Garbin (Włochy) - Lisa Raymond (USA) 6:4, 6:3; Conchita Martinez (Hiszpania) - Eleni Daniilidou (Grecja) 6:1 - krecz Daniilidou
Marta Domachowska przegrała w I rundzie z Angelą Haynes (USA) 4:6, 5:7

Ćwierćfinały (12.08)
Daniela Hantuchova (Słowacja, 9) - Maria Szarapowa (Rosja, 1) - walkower
Jelena Dementiewa (Rosja, 3) - Tathiana Garbin (Włochy) 6:1, 6:1
Kim Clijsters (Belgia, 5) - Nadieżda Pietrowa (Rosja, 4) 6:4, 6:2
Francesca Schiavone (Włochy, 13) - Conchita Martinez (Hiszpania) 7:5, 6:4

Półfinały (13.08)
Kim Clijsters (Belgia, 5) - Francesca Schiavone (Włochy, 13) 6:2, 6:4
Daniela Hantuchova (Słowacja, 9) - Jelena Dementiewa (Rosja, 3) 6:3, 6:4

Finał (14.08)
Kim Clijsters (Belgia, 5) - Daniela Hantuchova (Słowacja, 9) 6:4, 6:1



ROGERS CUP - TORONTO
14-21 sierpnia 2005

II runda (16 i 17.08)
Amelie Mauresmo (Francja, 2) - Dally Randriantefy (Madagaskar) 6:2, 6:3; Swietłana Kuzniecowa (Rosja) - Anabel Medina Garrigues (Hiszpania) 2:6, 7:5, 6:4; Serena Williams (USA, 5) - Stephanie Cohen-Aloro (Francja) 3:6, 6:4, 6:2; Hana Sromova (Czechy) - Rika Fujiwara (Japonia) 4:6, 7:5, 6:0; Jie Zheng (Chiny) - Ai Sugiyama (Japonia, 17) 2:6, 7:6 (10-8), 6:3; Justine Henin-Hardenne (Belgia, 4) - Mariana Diaz-Oliva (Argentyna) 6:1, 6:3; Conchita Martinez (Hiszpania) - Dinara Safina (Rosja, 15) 7:5, 6:2; Nadia Petrowa (Rosja, 6) - Sesil Karatanczewa (Bułgaria) 4:6, 6:1, 6:4; Kim Clijsters (Belgia, 7) - Virginie Razzano (Francja) 6:3, 6:0; Ana Ivanovic (Serbia i Czarnogóra, 12) - Marion Bartoli (Francja) 4:6, 7:6 (7-5), 7:6 (7-3); Flavia Pennetta (Włochy, 14) - Antonella Serra Zanetti (Włochy) 6:4, 6:2; Anastasia Myskina (Rosja, 9) - Laura Granville (USA) 6:3, 5:7, 6:2; Shinobu Asagoe (Japonia) - Alina Żidkowa (Rosja) 6:4, 6:3; Gisela Dulko (Argentyna) - Tatiana Golovin (Francja, 16) 2:6, 6:0, 6:1; Nicole Vaidisova (Czechy) - Nathalie Dechy (Francja, 10) 6:2, 6:4; Na Li (Chiny) - Maria Vento-Kabchi (Wenezuela) 6:4, 6:7 (5-7), 6:2
Marta Domachowska przegrała w I rundzie z Giselą Dulko (Argentyna) 4:6, 1:6

III runda (18.08)
Amelie Mauresmo (Francja, 2) - Conchita Martinez (Hiszpania) 6:0, 6:2; Gisela Dulko (Argentyna) - Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 3) 7:6 (7-3), 7:6 (10-8); Justine Henin-Hardenne (Belgia, 4) - Zheng Jie (Chiny) 6:2, 6:4; Nadia Pietrowa (Rosja, 6) - Na Li (Chiny) 6:2, 3:0 - krecz Chinki; Kim Clijsters (Belgia, 7) - Ana Ivanovic (Serbia i Czarnogóra, 12) - walkower; Anastasia Myskina (Rosja, 9) - Shinobu Asagoe (Japonia) 7:6 (7-5), 7:5; Flavia Pennetta (Włochy, 14) - Serena Williams (USA, 5) walkower; Nicole Vaidisova (Czechy) - Hana Sromova (Czechy) 6:2, 6:2

Ćwierćfinały (19.08)
Amelie Mauresmo (Francja, 2) - Nadieżda Pietrowa (Rosja, 6) 4:6, 7:5, 2:0 - krecz Pietrowej
Justine Henin-Hardenne (Belgia, 4) - Nicole Vaidisova (Czechy) 7:5, 7:6 (7-4)
Kim Clijsters (Belgia, 7) - Flavia Pennetta (Włochy, 14) 6:0, 6:1
Anastazja Myskina (Rosja, 9) - Gisela Dulko (Argentyna) 6:4, 7:5

Półfinały (20.08)
Kim Clijsters (Belgia, 7) - Anastazja Myskina (Rosja) 6:4, 6:1
Justine Henin-Hardenne (Belgia, 4) - Amelie Mauresmo (Francja, 2) 7:5, 3:6, 6:1

Finał (21.08)
Kim Clijsters (Belgia, 7) - Justine Henin-Hardenne (Belgia, 4) 7:5, 6:1



PILOT PEN TOURNAMENT - NEW HAVEN
20-27 sierpnia 2005

Lindsay Davenport pokonała w II rundzie Kvetoslave Peschke (Czechy) - AP Photo I runda (22 i 23.08)
Jelena Lichowcewa (Rosja) - Marion Bartoli (Francja) 4:6, 7:6 (9-7), 6:3; Wiera Duczewina (Rosja) - Shuai Peng (Chiny) 6:4, 6:4; Maria Kirilenko (Rosja) - Silvia Farina Elia (Włochy) 6:1, 6:3; Meghann Shaughnessy (USA) - Nathalie Dechy (Francja, 9) 7:6 (7-3), 2:6, 6:4; Anna Czakwetadze (Rosja) - Jelena Jankovic (Serbia i Czarnogóra, 10) 6:3, 3:6, 6:2; Jelena Lichowcewa (Rosja) - Marion Bartoli (Francja) 4:6, 7:6 (9-7), 6:3; Anabel Medina-Garrigues (Hiszpania) - Virginie Razzano (Francja) 6:4, 6:2; Kvetoslava Peschke (Czechy) - Tatiana Golovin (Francja) 6:3, 6:4; Jamea Jackson (USA) - Magdalena Malejewa (Bułgaria) 6:4, 0:6, 6:2; Anna-Lena Groenefeld (Niemcy) - Jelena Kostanic (Chorwacja) 6:4, 6:1; Daniela Hantuchova (Słowacja) - Nuria Llagostera Vives (Hiszpania) 6:4, 6:2
Marta Domachowska odpadła w I rundzie eliminacyjnej przegrywając z Shenay Perry (USA) 4:6, 6:7 (4-7)

II runda (23 i 24.08)
Anabel Medina Garrigues (Hiszpania) - Gisela Dulko (Argentyna) 6:0, 6:7 (10-12), 6:4; Jelena Dementiewa (Rosja, 4) - Wiera Duszewina (Rosja) 6:2, 6:4; Lindsay Davenport (USA, 1) - Kvetoslava Peschke (Czechy) 6:4, 6:1; Amelie Mauresmo (Francja, 2) - Jelena Lichowcewa (Rosja) 6:1, 6:3; Daniela Hantuchova (Słowacja) - Patty Schnyder (Szwajcaria, 6) 5:7, 6:2, 6:4; Anna Czakwetadze (Rosja) - Maria Kirilenko (Rosja) 6:3, 6:3; Anna-Lena Groenefeld (Niemcy) - Meghann Shaughnessy (USA) 6:3, 7:5; Jie Zheng (Chiny) - Jamea Jackson (USA) 6:3, 6:4
Amelie Mauresmo przegrała w finale z Lindsay Davenport (AP Photo)
Ćwierćfinały (25.08)
Lindsay Davenport (USA, 1) - Daniela Hantuchova (Słowacja) 6:2, 7:6 (7-5)
Anna Czakwetadze (Rosja) - Jie Zheng (Chiny) 6:4, 6:4
Anabel Medina Garrigues (Hiszpania) - Jelena Dementiewa (Rosja, 4) 6:4, 6:3
Amelie Mauresmo (Francja, 2) - Anna-Lena Groenefeld (Niemcy) 6:3, 6:2

Półfinały (26.08)
Amelie Mauresmo (Francja, 2) - Anabel Medina Garrigues (Hiszpania) 4:6, 7:6 (7-5), 6:2
Lindsay Davenport (USA, 1) - Anna Czakwetadze (Rosja) 6:3, 6:3

Finał (27.08)
Lindsay Davenport (USA, 1) - Amelie Mauresmo (Francja, 2) 6:4, 6:4



TURNIEJ WTA - BALI (Indonezja)
12-18 września 2005

II runda (14-15.09)
Francesca Schiavone (Włochy, 4) - Laura Pous Tio (Hiszpania) 6:3, 6:2; Na Li (Chiny, 7) - Zi Yan (Chiny) 6:3, 6:4; Lindsay Davenport (USA, 1) - Rika Fujiwara (Japonia) 6:3, 6:2; Patty Schnyder (Szwajcaria, 2) - Virginia Ruano-Pascual (Hiszpania) 6:2, 6:3; Aliona Bondarenko (Ukraina) - Alicia Molik (Australia, 3) 6:4, 6:2; Aiko Nakamura (Japonia) - Anna-Lena Groenefeld (Niemcy, 5) 6:3, 1:6, 6:1; Flavia Pennetta (Włochy, 6) - Jie Zheng (Chiny) 4:6, 6:3, 6:3; Maria-Elena Camerin (Włochy) - Jekaterina Byczkowa (Rosja) 6:4, 6:3

Ćwierćfinały (16.09)
Patty Schnyder (Szwajcaria, 2) - Aiko Nakamura (Japonia) 6:4, 6:1
Lindsay Davenport (USA, 1) - Maria Elena Camerin (Włochy) 6:3, 6:1
Na Li (Chiny, 7) - Aliona Bondarenko (Ukraina) 6:4, 3:6, 6:2
Francesca Schiavone (Włochy, 4) - Flavia Pennetta (Włochy, 6) 5:7, 6:3, 7:5

Półfinały (17.09)
Francesca Schiavone (Włochy,4) - Patty Schnyder (Szwajcaria,2) 1:6, 6:4, krecz Schnyder
Lindsay Davenport (USA,1) - Na Li (Chiny,7) 6:2, 6:2

Finał (18.09)
Lindsay Davenport (USA, 1) - Francesca Schiavone (Włochy, 4) 6:2, 6:4



CHINA OPEN - WTA PEKIN
19-25 września 2005

II runda (21.09)
Sun Tiantian (Chiny) - Serena Williams (USA, 4) 6:2, 7:6 (9-7); Anna-Lena Groenefeld (Niemcy, 9) - Ai Sugiyama (Japonia) 6:2, 6:3; Peng Shuai (Chiny) - Mariana Diaz-Oliva (Argentyna) 3:6, 6:2, 7:6; Marta Domachowska (Polska) - Jie Zheng (Chiny) 6:3, 6:1; Venus Williams (USA, 3) - Nuria Llagostera Vives (Hiszpania) 6:3, 6:1; Maria Szarapowa (Rosja, 1) - Shahar Peer (Izrael) 6:0, 5:7, 6:2; Maria Kirilenko (Rosja) - Aiko Nakamura (Japonia) 6:1, 7:6 (7-3); Shinobu Asagoe (Japonia) - Jill Craybas (USA) 6:2, 6:4

Ćwierćfinały (23.09)
Marta Domachowska (Polska) - Venus Williams (USA, 3) Williams wycofała się z turnieju z powodu kontuzji
Anna-Lena Groenefeld (Niemcy, 9) - Shuai Peng (Chiny) 7:5, 6:1
Maria Kirilenko (Rosja) - Sun Tiantian (Chiny) 6:1, 6:3
Maria Szarapowa (Rosja, 1) - Shinobu Asagoe (Japonia) 6:4, 6:1

Półfinały (24.09)
Anna-Lena Groenefeld (Niemcy, 9) - Marta Domachowska (Polska) 7:5, 6:3
Maria Kirilenko (Rosja) - Maria Szarapowa (Rosja, 1) 6:4, 2:1 (krecz Szarapowej)

Finał (25.09)
Maria Kirilenko (Rosja) - Anna-Lena Groenefeld (Niemcy, 9) 6:3, 6:4



Karolina Sprem (Chorwacja, 7) wygrywa w półfinale z Jeleną Lichowcewą (Rosja, 2) AFP TURNIEJ WTA - KALKUTA
19-25 września 2005

II runda (21-22.09)
Melinda Czink (Węgry) - Sania Mirza (Indie, 3) 0:6, 6:4, 6:4; Kaia Kanepi (Estonia) - Virginia Ruano Pascual (Hiszpania) 6:7 (5-7), 7:6 (8-6), 6:1; Shikha Uberoi (USA) - Rika Fujiwara (Japonia, 8) 6:2, 6:3; Karolina Sprem (Chorwacja, 7) - Vilmarie Castellvi (Portoryko) 7:5, 3:6, 6:1; Jelena Lichowcewa (Rosja, 2) - Sunitha Rao (USA) 6:3, 6:1; Sofia Arvidsson (Szwecja) - Antonella Serra Zanetti (Włochy, 5) 6:2, 6:1; Sybille Bammer (Austria) - Marina Elena Camerin (Włochy, 4) 1:6, 7:6 (7-4), 6:3; Anastazja Myskina (Rosja,1) - Galina Woskobojewa (Rosja) 6:0, 6:1

Ćwierćfinały (23.09)
Jelena Lichowceva (Rosja,2) - Sofia Arvidsson (Szwecja) 6:1, 7:5
Anastazja Myskina (Rosja,1) - Shikha Uberoi (USA) 6:4, 6:2
Karolina Sprem (Chorwacja,7) - Melinda Czink (Węgry) 6:3, 6:1
Kaia Kanepi (Estonia) - Sybille Bammer (Austria) 7:5, 6:3

Półfinały (24.09)
Anastazja Myskina (Rosja, 1) - Kaia Kanepi (Estonia) 6:3, 6:1
Karolina Sprem (Chorwacja, 7) - Jelena Lichowcewa (Rosja, 2) 4:6, 6:4 6:1

Finał (25.09)
Anastazja Myskina (Rosja, 1) - Karolina Sprem (Chorwacja, 7) 6:2, 6:2



TURNIEJ WTA - LUKSEMBURG
27 września - 2 października 2005

II runda (28-29.09)
Kim Clijsters (Belgia, 1) - Klara Koukalova (Czechy) 6:3, 6:0; Daniela Hantuchova (Słowacja, 5) - Anna Czakwetadze (Rosja) 6:4, 6:1; Francesca Schiavone (Włochy, 6) - Virginie Razzano (Francja) 6:2 - krecz Razzano; Nathalie Dechy (Francja, 4) - Daly Randriantefy (Madagaskar) 6:1, 6:2; Dinara Safina (Rosja, 7) - Jarmila Gajdosova (Słowacja) 6:3, 6:1; Nadieżda Pietrowa (Rosja, 2) - Kveta Peschke (Czechy) 6:3, 6:1; Roberta Vinci (Włochy) - Patty Schnyder (Szwajcaria, 3) 7:6 (7-2), 5:7, 6:4; Anna-Lena Groenefeld (Niemcy) - Anna Smashnova (Izrael) 6:1, 6:2

Ćwierćfinały (30.09)
Nathalie Dechy (Francja,4) - Daniela Hantuchova (Słowacja,5) 6:1, 6:4
Anna-Lena Groenefeld (Niemcy) - Nadia Pietrowa (Rosja,2) 2:6, 6:3, 6:2
Dinara Safina (Rosja,7) - Roberta Vinci (Włochy) 5:7, 6:3, 6:4
Kim Clijsters (Belgia,1) - Francesca Schiavone (Włochy,6) 6:4, 7:5
Półfinały (1.10)
Kim Clijsters (Belgia, 1) - Nathalie Dechy (Francja, 4) 6:3, 6:1
Anna-Lena Groenefeld (Niemcy) - Dinara Safina (Rosja, 7) 6:4, 5:7, 6:4

Finał (2.10)
Kim Clijsters (Belgia, 1) - Anna-Lena Groenefeld (Niemcy) 6:2, 6:4



Lindsay Davenport (USA, 1) dostała w nagrodę za zwycięstwo model Porsche Cayman S (AP Photo)
TURNIEJ WTA - FILDERSTADT
3-9 października 2005

I runda (3-5.10)
Flavia Pennetta (Włochy) - Julia Schruff (Niemcy) 7:5, 6:2; Daniela Hantuchova (Słowacja) - Meghann Shaughnessy (USA) 6:4, 6:0; Dinara Safina (Rosja) - Sandra Kloesel (Niemcy) 6:2, 6:2; Anastasia Myskina (Rosja, 8) - Stefanie Gehrlein (Niemcy) 6:1, 6:4; Jelena Lichowcewa (Rosja) - Silvia Farina Elia (Włochy) 4:6, 7:5, 6:3; Patty Schnyder (Szwajcaria, 7) - Ana Ivanovic (Serbia i Czarnogóra) 6:1, 6:2; Nathalie Dechy (Francja) - Alicia Molik (Australia) 6:3, 6:3; Francesca Schiavone (Włochy) - Anna Czakwetadze (Rosja) 6:3, 6:3; Jelena Dementiewa (Rosja, 5) - Zuzana Ondraskova (Czechy) 6:2, 6:4; Jelena Jankovic (Serbia i Czarnogóra) - Anabel Medina Garrigues (Hiszpania) 6:2, 6:2; Karolina Sprem (Chorwacja) - Eleni Daniilidou (Grecja) 6:3, 3:6, 7:5; Nadia Pietrowa (Rosja, 6) - Anna-Lena Groenefeld (Niemcy) 6:3, 6:2; Flavia Pennetta (Włochy) - Justine Henin-Hardenne (Belgia, 4) 6:4, 6:3

II runda (5-6.10)
Flavia Pennetta (Włochy) - Justine Henin-Hardenne (Belgia, 4) 6:4, 6:3; Daniela Hantuchova (Słowacja) - Patty Schnyder (Szwajcaria, 7) 6:4, 6:3; Anastazja Myskina (Rosja, 8) - Dinara Safina (Rosja) 7:6 (8-6), 6:7 (3-7), 7:5; Lindsay Davenport (USA, 1) - Francesca Schiavone (Włochy) 6:2, 6:2; Kim Clijsters (Belgia, 2) - Karolina Sprem (Chorwacja) 6:3, 6:2; Jelena Dementiewa (Rosja, 5) - Nathalie Dechy (Francja) 5:7, 6:3, 6:4; Amelie Mauresmo (Francja, 3) - Jelena Jankovic (Serbia i Czarnogóra) 6:0 - krecz Jankovic; Nadia Petrowa (Rosja, 6) - Jelena Lichowcewa (Rosja) 6:1, 6:1

Ćwierćfinały (7.10)
Jelena Dementiewa (Rosja, 5) - Kim Clijsters (Belgia, 2) 6:3, 3:6, 6:2
Lindsay Davenport (USA, 1) - Anastazja Myskina (Rosja, 8) 6:2, 3:6, 6:1
Daniela Hantuchova (Słowacja) - Flavia Pennetta (Włochy) 6:3, 6:4
Amelie Mauresmo (Francja, 3) - Nadia Pietrowa (Rosja, 6) 2:6, 6:2, 6:4

Półfinały (8.10)
Lindsay Davenport (USA, 1) - Daniela Hantuchova (Słowacja) 6:4, 6:3
Amelie Mauresmo (Francja, 3) - Jelena Dementiewa (Rosja, 5) 6:3, 6:4

Finał (9.10)
Lindsay Davenport (USA, 1) - Amelie Mauresmo (Francja, 3) 6:2, 6:4



TURNIEJ WTA - TASZKIENT
3-9 października 2005

Ćwierćfinały (7.10)
Jekaterina Byczkowa (Rosja, 1) - Jewgienia Rodina (Rosja) 4:6, 6:1, 6:3
Maria-Elena Camerin (Włochy, 7) - Antonella Serra-Zanetti (Włochy, 3) 6:3, 6:1
Michaella Krajicek (Holandia, 5) - Kateryna Bondarenko (Ukraina) 6:2, 7:6 (12-10)
Akgul Amanmuradowa (Uzbekistan) - Jelena Wiesnina (Rosja) 7:6 (7-4), 3:6, 7:6 (7-4)

Półfinały (8.10)
Michaella Krajicek (Holandia, 5) - Jekaterina Byczkowa (Rosja, 1) 6:1, 6:3
Akgul Amanmuradowa (Uzbekistan) - Maria-Elena Camerin (Włochy, 7) 6:3, 6:4

Finał (9.10)
Michaella Krajicek (Holandia, 5) - Akgul Amanmuradowa (Uzbekistan) 6:0, 4:6, 6:3



TURNIEJ WTA - TOKIO
3-9 października 2005

Ćwierćfinały (7.10)
Sania Mirza (Indie, 8) - Wiera Zwonariewa (Rosja, 1) 5:7, 6:2, 6:4
Nicole Vaidisova (Czechy, 2) - Sofia Arvidsson (Szwecja) 2:6, 6:3, 6:2
Tatiana Golovin (Francja, 3) - Ai Sugiyama (Japonia, 5) 3:6, 6:2, 6:2
Maria Kirilenko (Rosja, 4) - Jill Craybas (USA) 6:2, 4:6, 6:2

Półfinały (8.10)
Nicole Vaidisova (Czechy, 2) - Maria Kirilenko (Rosja, 4) 6:4, 6:2
Tatiana Golovin (Francja, 3) - Sania Mirza (Indie, 8) 6:2, 6:4

Finał (9.10)
Nicole Vaidisova (Czechy, 2) - Tatiana Golovin (Francja, 3) 7:6 (7-4), 3:2 - krecz Golovin

Back To Top