Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



Indywidualne
Mistrzostwa Polski
1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005

Młodzieżowe Indywidualne
Mistrzostwa Polski
1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI - 2005

© Przegląd Żużlowy.pl
FINAŁ

15.08.2005 - Tarnów

1. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Tomasz Gollob (Unia Tarnów) - 14 (3,3,3,2,3)
3. Jacek Gollob (Unia Tarnów) - 13 (3,2,3,3,2)
4. Piotr Protasiewicz (Budlex Polonia Bydgoszcz) - 11 (2,2,1,3,3)
5. Marcin Rempała (Unia Tarnów) - 11 (2,2,2,2,3)
6. Rune Holta (Złomrex Włókniarz Częstochowa) - 10 (2,3,2,2,1)
7. Robert Kościecha (Lotos Gdańsk) - 8 (2,1,2,1,2)
8. Krzysztof Kasprzak (Unia Leszno) - 7 (1,0,3,1,2)
9. Grzegorz Walasek (Złomrex Włókniarz Częstochowa) - 7 (1,1,d,3,2)
10. Sebastian Ułamek (Złomrex Włókniarz Częstochowa) - 6 (3,3,0,0,0)
11. Damian Baliński (Unia Leszno) - 5 (1,1,t,2,1)
12. Grzegorz Rempała (Unia Tarnów) - 4 (0,2,1,0,1)
13. Jacek Rempała (Unia Leszno) - 2 (1,0,1,0,0)
14. Piotr Paluch (Mars RTV AGD Gorzów Wlkp.) - 2 (0,0,0,1,1)
15. Piotr Świderski (Atlas Wrocław) - 2 (0,d,1,1,0)
16. Tomasz Jędrzejak (Intar Dartom Ostrów) - 1 (0,1,0,0,0)

R1. Paweł Staszek (GTŻ Grudziądz) - 2 (2)
R2. Maciej Kuciapa (Marma Polskie Folie Rzeszów) - NS

Wyścig po wyścigu:

I. J. GOLLOB (70,72), Protasiewicz, Walasek, Świderski
II. KOŁODZIEJ (70,71), M. Rempała, Kasprzak, Jędrzejak
III. UŁAMEK (70,69), Kościecha, J. Rempała, Paluch
IV. T. GOLLOB (70,42), Holta, Baliński, G. Rempała
V. KOŁODZIEJ (71,9), Protasiewicz, Baliński, Paluch
VI. HOLTA (71,13), M. Rempała, Walasek, J. Rempała
VII. UŁAMEK (71,92), G. Rempała, Jędrzejak, Świderski (d/4)
VIII. T. GOLLOB (71,95), J. Gollob, Kościecha, Kasprzak
IX. T. GOLLOB (73,06), M. Rempała, Protasiewicz, Ułamek
X. KOŁODZIEJ (73,19), Kościecha, G. Rempała, Walasek (d/3)
XI. KASPRZAK (72,92), Holta, Świderski, Paluch
XII. J. GOLLOB (73,00), Staszek, J. Rempała, Jędrzejak, Baliński (t)
XIII. PROTASIEWICZ (73,24), Holta, Kościecha, Jędrzejak
XIV. WALASEK (74,23), Baliński, Kasprzak, Ułamek
XV. KOŁODZIEJ (73,27), T. Gollob, Świderski, J. Rempała
XVI. J. GOLLOB (72,85), M. Rempała, Paluch, G. Rempała
XVII. PROTASIEWICZ (73,33), Kasprzak, G. Rempała, J. Rempała
XVIII. T. GOLLOB (73,11), Walasek, Paluch, Jędrzejak
XIX. M. REMPAŁA (72,91), Kościecha, Baliński, Świderski
XX. KOŁODZIEJ (72,90), J. Gollob, Holta, Ułamek



PÓŁFINAŁY

21.07.2005 - Gdańsk

1. Rune Holta (Włókniarz Częstochowa) - 12 (3,3,3,0,3)
2. Robert Kościecha (Lotos Gdańsk) - 12 (2,3,3,1,3)
3. Piotr Świderski (Atlas Wrocław) - 10 (3,w,2,3,2)
4. Piotr Protasiewicz (Polonia Bydgoszcz) - 9 (0,d,3,3,3)
5. Jacek Gollob (Unia Tarnów) - 9 (3,2,2,2,w)
6. Jacek Rempała (Unia Leszno) - 9 (2,3,2,1,1)
7. Tomasz Jędrzejak (Intar Dartom Ostrów) - 8 (3,3,0,0,2)
8. Tomasz Gollob (Unia Tarnów) - 8 (2,w,3,2,1)
9. Tomasz Gapiński (Atlas Wrocław) - 7 (d,1,1,2,3)
10. Paweł Staszek (GTŻ Grudziądz) - 6 (1,0,2,3,0)
11. Michał Szczepaniak (Intar Dartom Ostrów) - 6 (1,1,0,2,2)
12. Jarosław Hampel (Atlas Wrocław) - 5 (0,1,1,3,-)
13. Adam Skórnicki (Unia Leszno) - 5 (0,2,0,1,2)
14. Grzegorz Knapp (GTŻ Grudziądz) - 4 (2,2,0,d,0)
15. Adrian Miedziński (Apator Toruń) - 3 (1,1,1,u,d)
16. Wiesław Jaguś (Apator Toruń) - 1 (1,u,-,-,-)
R1. Krzysztof Jabłoński (Lotos Gdańsk) - 6 (2,1,1,1,1)


21.07.2005 - Ostrów Wielkopolski

1. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) - 9 (3,3,3)
2. Grzegorz Walasek (Włókniarz Częstochowa) - 8 (3,3,2)
2. Sebastian Ułamek (Włókniarz Częstochowa) - 8 (2,3,3)
2. Piotr Paluch (Mars RTV AGD Gorzów) - 8 (3,2,3)
5. Marcin Rempała (Unia Tarnów) - 7 (3,1,3)
6. Krzysztof Kasprzak (Unia Leszno) - 5 (2,3,d)
7. Grzegorz Rempała (Unia Tarnów) - 5 (1,2,2)
8. Damian Baliński (Unia Leszno) - 5 (2,1,2)
9. Maciej Kuciapa (Marma Rzeszów) - 4 (0,2,2)
10. Sławomir Dudek (Start Gniezno) - 4 (1,2,1)
11. Jordan Jurczyński (TŻ Łódź) - 2 (2,d,0)
12. Piotr Świst (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - 2 (1,1,0)
12. Tomasz Chrzanowski (Lotos Gdańsk) - 2 (0,1,1)
12. Robert Miśkowiak (Atlas Wrocław) - 2 (1,0,1)
15. Rafał Wilk (KKŻ Krosno) - 1 (0,0,1)
16. Tomasz Bajerski (Lotos Gdańsk) - 0 (d,d,d)


Zawody od samego początku toczyły się w opadach deszczu. W zdecydowanej większości przypadków kolejność zawodników ustalana była już po pokonaniu pierwszego łuku. Działo się tak dlatego, że nasiąkający coraz większą ilością wody tor nie nadawał się niestety do prawdziwego ścigania. Po rozegraniu trzech serii startów sędzia spotkania – Leszek Demski podjął słuszną decyzję o zakończeniu imprezy (Przegląd Żużlowy).



ĆWIERĆFINAŁY

16.06.2005 - Krosno

1. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) - 15 (3,3,3,3,3); 2. Rafał Wilk (KKŻ Krosno) - 13 (3,3,2,2,3); 3. Damian Baliński (Unia Leszno) - 13 (2,2,3,3,3); 4. Robert Wardzała (Unia Tarnów) - 12 (3,3,1,3,2); 5. Janusz Ślączka (KKŻ Krosno) - 9+3 (2,3,3,1,0); 6. Grzegorz Rempała (Unia Tarnów) - 9+2 (3,1,2,1,2); 7. Mariusz Węgrzyk (Intar Ostrów) - 8 (1,d,3,2,2); 8. Tomasz Rempała (Marma Rzeszów) - 8 (2,2,1,2,1); 9. Mariusz Puszakowski (Apator Toruń) - 7 (d,2,2,d,3); 10. Piotr Rembas (Kolejarz Opole) - 6 (1,0,1,3,1); 11. Daniel Jeleniewski (TŻ Lublin) - 5 (0,1,1,1,2); 12. Krystian Klecha (Polonia Bydgoszcz) - 5 (1,1,2,0,1); 13. Adam Pietraszko (TŻ Lublin) - 3 (1,2,0,d,d); 14. Marek Mróz (TŻ Łódź) - 3 (0,0,0,2,1); 15. Roman Chromik (RKM Rybnik) - 2 (2,d,d,0,0); 16. Mariusz Staszewski (ZKŻ Kronopol Z. Góra) - 2 (d,1,d,1,d)

16.06.2005 - Łódź

1. Sebastian Ułamek (Włókniarz Częstochowa) - 13 (3,3,2,3,2); 2. Artur Pietrzyk (Intar Ostrów) - 13 (2,3,2,3,3); 3. Marcin Rempała (Unia Tarnów) - 12 (3,3,0,3,3); 4. Tomasz Bajerski (Lotos Gdańsk) - 12 (3,2,3,2,2); 5. Sławomir Dudek (Start Gniezno) - 11 (1,2,3,2,3); 6. Piotr Paluch (Mars RTV AGD Gorzów) - 10 (2,2,1,2,3); 7. Robert Miśkowiak (Atlas Wrocław) - 8 (1,3,3,1,0); 8. Jordan Jurczyński (TŻ Łódź) - 7 (3,1,1,2,d); 9. Krzysztof Buczkowski (Polonia Bydgoszcz) - 6 (2,1,2,u,1); 10. Stanisław Burza (Unia Tarnów) - 5 (1,0,1,3,0); 11. Michał Rajkowski (Mars RTV AGD Gorzów) - 5 (0,1,3,0,1); 12. Mirosław Jabłoński (Lotos Gdańsk) - 5 (2,d,0,1,2); 13. Adam Fajfer (GTŻ Grudziądz) - 5 (1,2,0,1,1); 14. Łukasz Jankowski (Unia Leszno) - 4 (0,d,2,1,1); 15. Tomasz Piszcz (TŻ Lublin) - 4 (0,1,1,d,2); 16. Grzegorz Dzik (Unia Tarnów) - 0 (u,0,0,0,0)

16.06.2005 - Piła

1. Piotr Protasiewicz (Polonia Bydgoszcz) - 12 (3,3,3,3,d); 2. Piotr Świderski (Atlas Wrocław) - 12 (2,3,3,3,1); 3. Paweł Hlib (Mars RTV AGD Gorzów) - 11 (1,3,2,2,3); 4. Jacek Rempała (Unia Leszno) - 11 (3,3,2,1,2); 5. Wiesław Jaguś (Apator Toruń) - 10+3 (2,2,w,3,3); 6. Grzegorz Knapp (GTŻ Grudziądz) - 10+2 (3,2,2,1,2); 7. Michał Szczepaniak (Intar Ostrów) - 10+1 (2,2,3,0,3); 8. Sławomir Drabik (Włókniarz Częstochowa) - 8 (0,0,3,3,2); 9. Krzysztof Pecyna (Mars RTV AGD Gorzów) - 8 (1,2,w,2,3); 10. Norbert Kościuch (Unia Leszno) - 7 (2,1,1,2,1); 11. Rafał Kowalski (Start Gniezno) - 6 (3,1,d,1,1); 12. Marcin Jaguś (Apator Toruń) - 5 (0,0,2,1,2); 13. Kamil Brzozowski (Mars RTV AGD Gorzów) - 4 (1,1,0,2,0); 14. Robert Sawina (Polonia Bydgoszcz) - 2 (w,1,1,d,w); 15. Łukasz Linette (Start Gniezno) - 2 (1,d,1,d,d); 16. Krzysztof Stojanowski (ZKŻ Kronopol Z. Góra) - 0 (d,u,w,w,w)

16.06.2005 - Rawicz

1. Tomasz Gapiński (Atlas Wrocław) - 15 (3,3,3,3,3); 2. Adam Skórnicki (Unia Leszno) - 13 (3,3,2,2,3); 3. Tomasz Jędrzejak (Intar Ostrów) - 11 (2,3,3,3,w); 4. Paweł Staszek (GTŻ Grudziądz) - 11 (2,2,2,2,3); 5. Jacek Gollob (Unia Tarnów) 10 (1,1,3,3,2); 6. Piotr Dym (Intar Ostrów) - 9 (2,2,2,3,0); 7. Krzysztof Jabłoński (Lotos Gdańsk) - 9 (1,3,3,2,w); 8. Grzegorz Kłopot (Lotos Gdańsk) - 8 (3,1,1,1,2); 9. Jacek Krzyżaniak (Apator Bydgoszcz) - 7 (2,1,1,2,1); 10. Robert Mikołajczak (Kolejarz Rawicz) - 6 (1,2,2,d,1); 11. Andrzej Huszcza (ZKŻ Kronopol Z. Góra) - 5 (3,2,w,-,-); 12. Maciej Jąder (Kolejarz Rawicz) - 4 (0,0,0,1,3); 13. Michał Robacki (Polonia Bydgoszcz) - 4 (t,0,1,1,2); 14. Dawid Cieślewicz (Start Gniezno) - 4 (1,1,1,1,d); 15. Marcin Jankowski (Kolejarz Rawicz) - 1 (d,0,0,0,1); 16. Zbigniew Czerwiński (RKM Rybnik) - 0 (d,0,-,-,-)

Back To Top