Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



Indywidualne
Mistrzostwa Polski
1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005

Młodzieżowe Indywidualne
Mistrzostwa Polski
1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI - 1990

FINAŁ

15.08.1990 - Lublin

1. Zenon Kasprzak (Unia Leszno) - 13+3 (3,3,3,3,1)
2. Mirosław Korbel (ROW Rybnik) - 13+2 (2,3,2,3,3)
3. Tomasz Gollob (Polonia Bydgoszcz) - 12 (2,3,2,2,3)
4. Wojciech Załuski (Kolejarz Opole) - 11 (3,u,3,3,2)
5. Henryk Bem (ROW Rybnik) - 10 (2,1,3,1,3)
6. Roman Jankowski (Unia Leszno) - 9 (1,2,3,2,1)
7. Wojciech Żabiałowicz (Apator Toruń) - 9 (3,2,2,1,1)
8. Adam Pawliczek (ROW Rybnik) - 7 (0,d,1,3,3)
9. Piotr Pawlicki (Unia Leszno) - 7 (1,2,t,2,2)
10. Tomasz Fajfer (Start Gniezno) - 6 (0,2,2,0,2)
11. Grzegorz Malinowski (Sparta Wrocław) - 5 (3,0,1,1,d)
12. Włodzimierz Heliński (Start Gniezno) - 5 (t,3,1,1,0)
13. Romuald Janusz (Stal Rzeszów) - 4 (0,1,d,2,1)
14. Mariusz Sielski (Polonia Bydgoszcz) - 3 (2,1,0,0,0)
15. Jacek Gomólski (Start Gniezno) - 2 (1,0,1,0,-)
16. Stanisław Pogorzelski (Kolejarz Opole) - 1 (d,1,d,d,d)

R1. Eugeniusz Skupień (ROW Rybnik) - 3 (1,2)
R2. Marek Muszyński (Motor Lublin) - 0 (0)



PÓŁFINAŁY

1.07.1990 - Rybnik

1. Zenon Kasprzak (Unia Leszno) - 13 (2,3,3,2,3)
2. Roman Jankowski (Unia Leszno) - 13 (3,3,2,3,2)
3. Tomasz Gollob (Polonia Bydgoszcz) - 12 (3,3,w,3,3)
4. Tomasz Fajfer (Start Gniezno) - 11 (3,2,3,1,2)
5. Włodzimierz Heliński (Start Gniezno) - 9 (3,0,1,2,3)
6. Henryk Bem (ROW Rybnik) - 8 (d,2,3,1,2)
7. Wojciech Żabiałowicz (Apator Toruń) - 7+3 (0,1,0,3,3)
8. Jacek Gomólski (Start Gniezno) - 7+2 (2,3,1,w,1)
9. Eugeniusz Skupień (ROW Rybnik) - 7+1 (1,1,2,3,d)
10. Mirosław Berliński (Wybrzeże Gdańsk) - 7+0 (1,2,3,0,1)
11. Janusz Stachyra (Stal Rzeszów) - 6 (2,1,2,w,1)
12. Antoni Skupień (ROW Rybnik) - 6 (2,1,1,1,1)
13. Jacek Rempała (Unia Tarnów) - 4 (d,2,0,2,0)
14. Sławomir Drabik (Włókniarz Częstochowa) - 2 (d,d,2,d,-)
15. Janusz Kapustka (Unia Tarnów) - 2 (1,0,1,0,0)
16. Robert Przygódzki (Włókniarz Częstochowa) - 1 (1,0,0,u,-)


1.07.1990 - Zielona Góra

1. Mirosław Korbel (ROW Rybnik) - 13 (3,2,3,2,3)
2. Adam Pawliczek (ROW Rybnik) - 13 (3,3,3,2,3)
3. Wojciech Załuski (Kolejarz Opole) - 12 (3,3,3,2,1)
4. Grzegorz Malinowski (Sparta Wrocław) - 10 (1,1,2,3,3)
5. Piotr Pawlicki (Unia Leszno) - 9 (2,1,3,3,w)
6. Marek Kępa (Motor Lublin) - 9 (2,2,0,3,2)
7. Stanisław Pogorzelski (Kolejarz Opole) - 7+3 (1,2,u,2,2)
8. Mariusz Sielski (Polonia Bydgoszcz) - 7+2 (0,3,2,1,1)
9. Romuald Janusz (Stal Rzeszów) - 7+1 (3,2,2,0,0)
10. Zbigniew Błażejczak (Falubaz Z. Góra) - 6 (2,1,2,0,1)
11. Andrzej Zarzecki (Falubaz Z. Góra) - 5 (2,1,1,1,u)
12. Henryk Piekarski (Sparta Wrocław) - 4 (0,0,1,1,2)
13. Jarosław Szymkowiak (Falubaz Z. Góra) - 3 (1,0,1,0,1)
14. Jacek Krzyżaniak (Apator Toruń) - 1 (1,0,0,0,0)
15. Eugeniusz Miastkowski (Apator Toruń) - 0 (0,0,0,-,-)
16. Stefan Żeromski (GKM Grudziądz) - 0 (0,u,-,-,-)




ĆWIERĆFINAŁY

22.05.1990 - Leszno

1. Zenon Kasprzak (Unia L.) - 14 (3,3,2,3,3); 2. Wojciech Żabiałowicz (Apator) - 13 (3,2,3,3,2); 3. Mirosław Berliński (Wybrzeże) - 12 (3,3,3,1,3); 4. Jacek Gomólski (Start) - 11 (2,0,3,3,3); 5. Eugeniusz Skupień (ROW) - 10 (2,3,0,2,3); 6. Tomasz Fajfer (Start) - 9 (3,2,1,t,3); 7. Henryk Bem (ROW) - 9 (0,3,2,2,2); 8. Włodzimierz Heliński (Start) - 8+3 (d,2,1,3,2); 9. Sławomir Dudek (Falubaz) - 8+2 (1,2,3,1,1); 10. Jarosław Olszewski (Wybrzeże) - 7 (1,1,2,2,1); 11. Zbigniew Krakowski (Unia L.) - 6 (2,1,1,2,0); 12. Ryszard Jasinowski (Falubaz) - 4 (1,u,2,0,1); 13. Krzysztof Kuczwalski (Apator) - 4 (1,1,1,1,0); 14. Marek Hućko (Stal G.) - 2 (2,0,0,0,0); 15. Cezary Owiżyc (Stal G.) - 2 (0,1,0,1,0); 16. Krzysztof Ziarnik (Polonia B.) - 1 (0,0,0,0,1)

22.05.1990 - Bydgoszcz

1. Ryszard Dołomisiewicz (Polonia B.) - 15 (3,3,3,3,3); 2. Piotr Świst (Stal G.) - 14 (2,3,3,3,3); 3. Zbigniew Błażejczak (Falubaz) - 12 (3,3,3,2,1); 4. Mariusz Sielski (Polonia B.) - 11 (2,2,2,2,3); 5. Jacek Krzyżaniak (Apator) - 10 (3,2,2,1,2); 6. Romuald Janusz (Stal Rz.) - 9 (t,2,3,3,1); 7. Andrzej Zarzecki (Falubaz) - 9 (2,1,1,3,2); 8. Stefan Żeromski (GKM) - 8 (3,2,1,d,2); 9. Eugeniusz Miastkowski (Apator) - 7 (2,3,0,0,2); 10. Marek Kępa (Motor) - 5 (1,t,2,2,0); 11. Janusz Ślączka (Stal Rz.) - 5 (1,0,1,2,1); 12. Jan Krzystyniak (Stal Rz.) - 3 (w,1,2,d,0); 13. Jerzy Mordel (Motor) - 3 (1,0,0,1,1); 14. Dariusz Stenka (Motor) - 2 (0,1,0,1,0); 15. Jerzy Bałtrukowicz (GKM) - 1 (1,0,0,0,0); 16. Krzysztof Okupski (Stal G.) - 0 (0,d,-,-,-)

22.05.1990 - Częstochowa

1. Roman Jankowski (Unia L.) - 14 (3,3,3,3,2); 2. Janusz Kapustka (Unia T.) - 12 (3,3,t,3,3); 3. Tomasz Gollob (Polonia B.) - 12 (1,3,3,2,3); 4. Janusz Stachyra (Stal Rz.) - 12 (3,2,2,3,2); 5. Sławomir Drabik (Włókniarz) - 11 (2,2,2,2,3); 6. Antoni Skupień (ROW) - 10 (2,2,3,3,d); 7. Dariusz Rachwalik (Włókniarz) - 8 (3,1,1,2,1); 8. Jacek Rempała (Unia T.) - 7+3 (0,d,2,2,3); 9. Robert Przygódzki (Włókniarz) - 7+2 (d,3,3,1,w); 10. Jarosław Gała (Stal G.) - 6 (2,1,1,1,1); 11. Jerzy Głogowski (Motor) - 5 (1,d,2,d,2); 12. Tomasz Purgal (Włókniarz) - 4 (1,1,d,w,2); 13. Dariusz Bieda (Włókniarz) - 3 (1,2,0,0,0); 14. Bronisław Klimowicz (ROW) - 2 (2,0,d,d,-); 15. Ryszard Franczyszyn (Stal G.) - 1 (0,d,1,-,-); 16. Dariusz Śledź (Motor) - 1 (0,1,-,-,-)

22.05.1990 - Opole

1. Stanisław Pogorzelski (Kolejarz) - 13 (3,3,2,2,3); 2. Mirosław Korbel (ROW) - 12 (3,3,3,2,1); 3. Piotr Pawlicki (Unia L.) - 11 (0,2,3,3,3); 4. Jarosław Szymkowiak (Falubaz) - 11 (3,1,3,2,2); 5. Adam Pawliczek (ROW) - 11 (2,1,3,3,2); 6. Henryk Piekarski (Sparta) - 9 (2,3,2,2,0); 7. Wojciech Załuski (Kolejarz) - 9 (1,1,2,3,2); 8. Grzegorz Malinowski (Sparta) - 8+u (0,d,2,3,3); 9. Robert Kużdżał (Unia T.) - 8+w (2,3,1,1,1); 10. Dariusz Łowicki (Unia L.) - 5 (2,2,0,1,0); 11. Andrzej Huszcza (Falubaz) - 5 (1,2,1,0,1); 12. Roland Wieczorek (Kolejarz) - 4 (3,0,1,0,-); 13. Józef Cebula (Kolejarz) - 3 (1,2,0,0,d); 14. Krzysztof Bas (Śląsk) - 3 (w,1,1,1,0); 15. Leszek Matysiak (Śląsk) - 3 (1,0,w,1,1); 16. Piotr Styczyński (Unia T.) - 0 (0,0,0,0,-)

Back To Top