Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



Złoty, Srebrny
i Brązowy Kask
1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005

ZŁOTY KASK - 1993

FINAŁ

30.10.1993 - Wrocław

1. Dariusz Śledź (Sparta Wrocław) - 12+3 (3,3,2,1,3)
2. Jerzy Mordel (Motor Lublin) - 12+2 (w,3,3,3,3)
3. Jan Krzystyniak (Stal Rzeszów) - 12+1 (2,2,3,3,2)
4. Marek Kępa (Polonia Bydgoszcz) - 11 (3,1,3,2,2)
5. Andrzej Huszcza (Morawski Z. Góra) - 11 (2,3,2,3,1)
6. Wojciech Załuski (Sparta Wrocław) - 8 (3,0,3,0,2)
7. Jacek Krzyżaniak (Apator Toruń) - 8 (0,3,2,2,1)
8. Piotr Świst (Stal Gorzów) - 7 (3,2,1,1,0)
9. Roman Jankowski (Unia Leszno) - 7 (1,2,1,2,1)
10. Tomasz Bajerski (Apator Toruń) - 6 (1,2,0,0,3)
11. Mirosław Cierniak (Unia Tarnów) - 6 (2,0,0,3,1)
12. Jacek Rempała (Unia Tarnów) - 6 (1,0,2,1,2)
13. Tomasz Świątkiewicz (Apator Toruń) - 5 (1,1,1,2,0)
14. Georgi Petranov (Stal Rzeszów) - 4 (0,1,0,0,3)
15. Adam Łąbędzki (Unia Leszno) - 4 (2,1,d,1,0)
16. Marek Garsztka (Iskra Ostrów) - 1 (0,0,1,0,0)

ELIMINACJE

14.09.1993 - Lublin

1. Tomasz Gollob (Polonia Bydgoszcz) - 14 (3,3,2,3,3); 2. Dariusz Stenka (Motor Lublin) - 12 (d,3,3,3,3); 3. Jerzy Głogowski (Motor Lublin) - 12 (3,2,3,2,2); 4. Jan Krzystyniak (Stal Rzeszów) - 11+3 (3,0,2,3,3); 5. Jacek Krzyżaniak (Apator Toruń) - 11+2 (3,1,2,3,2); 6. Jacek Gollob (Polonia Bydgoszcz) - 10 (1,3,3,2,1); 7. Georgi Petranov (Stal Rzeszów) - 10 (2,3,3,1,1); 8. Tomasz Bajerski (Apator Toruń) - 10 (2,2,1,2,3); 9. Wojciech Żurawski (GKM Grudziądz) - 7 (2,2,2,1,0); 10. Robert Szewczyk (Motor Lublin) - 6 (2,0,0,2,2); 11. Robert Dados (Motor Lublin) - 6 (1,1,1,1,2); 12. Robert Bilski (Motor Lublin) - 4 (0,2,1,0,1); 13. Marcin Knap (Motor Lublin) - 1 (u,t,1,0,0)

14.09.1993 - Tarnów

1. Jarosław Szymkowiak (Morawski Z. Góra) - 14 (3,3,2,3,3); 2. Jacek Rempała (Unia Tarnów) - 14 (3,3,3,3,2); 3. Jerzy Mordel (Motor Lublin) - 12 (2,2,3,2,3); 4. Mirosław Cierniak (Unia Tarnów) - 11 (3,3,1,3,1); 5. Sławomir Dudek (Morawski Z. Góra) - 10 (3,1,3,0,3); 6. Wojciech Załuski (Sparta Wrocław) - 9 (2,1,1,3,2); 7. Dariusz Fliegert (ROW Rybnik) - 8 (d,1,2,2,3); 8. Sławomir Tronina (Wanda Kraków) - 7 (2,2,2,1,0); 9. Rafał Wilk (Stal Rzeszów) - 6 (2,3,0,1,u); 10. Henryk Piekarski (Sparta Wrocław) - 6 (0,2,3,0,1); 11. Leszek Matysiak (Śląsk Świętochłowice) - 6 (d,-,2,2,2); 12. Grzegorz Mróz (Unia Tarnów) - 6 (1,1,1,1,2); 13. Andrzej Musiolik (ROW Rybnik) - 5 (1,2,d,2,d); 14. Krzysztof Bas (Wanda Kraków) - 3 (1,0,1,1,0); 15. Paweł Świerzb (Unia Tarnów) - 2 (1,0,0,0,1)

14.09.1993 - Zielona Góra

1. Piotr Świst (Stal Gorzów) - 14 (3,3,3,3,2); 2. Marek Kępa (Polonia Bydgoszcz) - 12 (2,3,3,3,1); 3. Andrzej Huszcza (Morawski Z. Góra) - 12 (3,2,2,2,3); 4. Tomasz Świątkiewicz (Apator Toruń) - 12 (2,2,2,3,3); 5. Zenon Kasprzak (Unia Leszno) - 11 (1,2,3,2,3); 6. Eugeniusz Skupień (Polonia Bydgoszcz) - 10 (3,3,0,2,2); 7. Piotr Protasiewicz (Morawski Z. Góra) - 9 (1,u,3,3,2); 8. Piotr Paluch (Stal Gorzów) - 8 (0,3,2,0,3); 9. Jarosław Gała (Polonia Piła) - 8 (3,2,1,2,0); 10. Jacek Gomólski (Start Gniezno) - 6 (2,1,2,1,0); 11. Jarosław Skarżyński (GKM Grudziądz) - 5 (0,1,1,1,2); 12. Tomasz Fajfer (Start Gniezno) - 3 (0,1,2,0,0); 13. Adam Fajfer (Start Gniezno) - 3 (0,0,1,1,1); 14. Karol Lis (Kolejarz Opole) - 2 (1,u,1,-,-); 15. Marek Mróz (Kolejarz Opole) - 2 (1,1,w,-,-); 16. Zbigniew Krakowski (Unia Leszno) - 0 (0,0,0,0,-)

22.09.1993 - Ostrów Wlkp.

1. Adam Łabędzki (Unia Leszno) - 13 (3,3,2,3,2); 2. Marek Garsztka (Iskra Ostrów) - 13 (2,3,3,3,2); 3. Roman Jankowski (Unia Leszno) - 13 (3,2,3,2,3); 4. Robert Sawina (Apator Toruń) - 11+3 (w,3,2,3,3); 5. Dariusz Śledź (Sparta Wrocław) - 11+u (3,1,1,3,3); 6. Zbigniew Lech (Sparta Wrocław) - 10 (2,2,1,2,3); 7. Jarosław Olszewski (Wybrzeże Gdańsk) - 9 (1,2,3,2,1); 8. Jacek Brucheiser (Iskra Ostrów) - 8 (3,3,0,1,1); 9. Arkadiusz Matuszak (Iskra Ostrów) - 7 (0,2,3,2,0); 10. Dariusz Łowicki (Unia Leszno) - 7 (2,0,2,1,2); 11. Piotr Kociemba (Iskra Ostrów) - 6 (1,1,1,1,2); 12. Henryk Bem (ROW Rybnik) - 4 (1,1,2,-,-); 13. Dariusz Rachwalik (Włókniarz Częstochowa) - 3 (2,0,d,0,1); 14. Marek Latosi (Iskra Ostrów) - 3 (0,1,0,1,1); 15. Mirosław Sosna (Kolejarz Opole) - 2 (1,0,1,0,0); 16. Mirosław Korbel (ROW Rybnik) - 0 (d,d,0,-,-)



SREBRNY KASK - 1993

FINAŁ

10.09.1993 - Machowa

1. Tomasz Kruk (Morawski Z. Góra) - 11 (3,2,3,3)
2. Mirosław Cierniak (Unia Tarnów) - 10 (2,3,2,3)
3. Piotr Winiarz (Stal Rzeszów) - 9 (3,3,3,0)
4. Robert Kempiński (GKM Grudziądz) - 8 (3,1,2,2)
5. Eugeniusz Tudzież (ROW Rybnik) - 8 (2,2,1,3)
6. Maciej Kuciapa (Stal Rzeszów) - 7 (2,3,d,2)
7. Krzysztof Zieliński (Sparta Wrocław) - 6 (3,d,3,w)
8. Krzysztof Fliegert (ROW Rybnik) - 6 (d,3,w,3)
9. Paweł Jachym (Unia Tarnów) - 6 (0,2,3,1)
10. Robert Flis (Stal Gorzów) - 5 (1,1,2,1)
11. Adam Fajfer (Start Gniezno) - 4 (0,1,1,2)
12. Sławomir Sitek (Stal Rzeszów) - 3 (1,w,1,1)
13. Grzegorz Wiśniewski (GKM Grudziądz) - 3 (1,0,2,0)
14. Mirosław Sosna (Kolejarz Opole) - 3 (0,1,0,2)
15. Tomasz Kamiński (Polonia Bydgoszcz) - 3 (1,2,0,0)
16. Marek Fojcik (ROW Rybnik) - 2 (2,0,u,u)

PÓŁFINAŁY

17.08.1993 - Rzeszów

1. Piotr Winiarz (Stal Rzeszów) - 13 (3,3,2,2,3); 2. Mirosław Cierniak (Unia Tarnów) - 12 (3,2,3,3,1); 3. Maciej Kuciapa (Stal Rzeszów) - 11 (3,0,3,3,2); 4. Jacek Kalinowski (Wybrzeże Gdańsk) - 10 (2,2,2,1,3); 5. Sławomir Sitek (Stal Rzeszów) - 10 (2,3,2,1,2); 6. Robert Flis (Stal Gorzów) - 9 (2,3,1,2,1); 7. Paweł Jachym (Unia Tarnów) - 8+3 (0,3,1,2,2); 8. Tomasz Kamiński (Polonia Bydgoszcz) - 8+2 (1,1,3,0,3); 9. Marek Dera (Wybrzeże Gdańsk) - 8+1 (1,1,3,2,1); 10. Adam Fajfer (Start Gniezno) - 5 (1,1,2,d,1); 11. Maciej Bargiel (KKŻ Krosno) - 4 (2,d,0,0,2); 12. Marek Nowak (Start Gniezno) - 4 (0,2,1,1,0); 13. Wojciech Kiełbasa (KKŻ Krosno) - 3 (0,0,0,3,0); 14. Robert Bonin (Polonia Bydgoszcz) - 3 (1,1,0,1,0); 15. Leszek Sikorski (Start Gniezno) - 1 (0,0,1,0,0); 16. Rafał Trojanowski (Stal Rzeszów) - 0 (t,-,-,-,-)

17.08.1993 - Kraków

1. Eugeniusz Tudzież (ROW Rybnik) - 15 (3,3,3,3,3); 2. Krzysztof Fliegert (ROW Rybnik) - 14 (3,2,3,3,3); 3. Krzysztof Zieliński (Sparta Wrocław) - 12 (2,2,3,3,2); 4. Tomasz Kruk (Morawski Z. Góra) - 11 (2,1,2,3,3); 5. Robert Kempiński (GKM Grudziądz) - 10 (3,3,3,d,1); 6. Grzegorz Wiśniewski (GKM Grudziądz) - 10 (3,1,2,2,2); 7. Mirosław Sosna (Kolejarz) - 8 (2,3,1,w,2); 8. Marek Fojcik (ROW Rybnik) - 7 (1,3,2,t,1); 9. Krzysztof Mitura (Unia Leszno) - 6+3 (0,2,1,1,2); 10. Mariusz Niemczura (Kolejarz Opole) - 6+2 (2,1,1,2,0); 11. Sławomir Rypień (Unia Leszno) - 6+1 (1,d,0,2,3); 12. Zbigniew Jurasik (Wanda Kraków) - 6+d (1,0,2,2,1); 13. Krzysztof Ulawski (GKM Grudziądz) - 3 (1,2,0,d,d); 14. Zenon Zakrzewski (Włókniarz Częstochowa) - 3 (0,w,1,1,1,1); 15. Dariusz Wach (Kolejarz Opole) - 1 (0,1,-,-,-); 16. Mariusz Szańczuk (Morawski Z. Góra) - 0 (w,-,-,-,-)



BRĄZOWY KASK - 1993

FINAŁ

6.07.1993 - Tarnów

1. Piotr Baron (Sparta Wrocław) - 13+3 (3,2,3,2,3)
2. Tomasz Bajerski (Apator Toruń) - 13+2 (2,3,3,3,2)
3. Rafał Dobrucki (Polonia Piła) - 13+1 (3,3,3,1,3)
4. Grzegorz Rempała (Unia Tarnów) - 10 (3,1,u,3,3)
5. Mariusz Łazarz (Wanda Kraków) - 10 (0,3,2,3,2)
6. Tomasz Świątkiewicz (Apator Toruń) - 10 (d,2,3,2,3)
7. Robert Mikołajczak (Unia Leszno) - 10 (2,2,2,3,1)
8. Mariusz Staszewski (Stal Gorzów) - 7 (2,3,1,1,d)
9. Waldemar Walczak (Apator Toruń) - 7 (1,2,2,0,2)
10. Piotr Rembas (Stal Gorzów) - 6 (1,u,2,2,1)
11. Piotr Protasiewicz (Morawski Zielona Góra) - 5 (3,1,u,1,d)
12. Grzegorz Mróz (Unia Tarnów) - 5 (2,1,0,2,u)
13. Paweł Grygolec (KKŻ Krosno) - 5 (1,1,1,0,2)
14. Piotr Kuźniak (Morawski Zielona Góra) - 3 (u,0,1,1,1)
15. Adam Skórnicki (Unia Leszno) - 2 (1,0,1,0,u)
16. Ryszard Jasik (Sparta Wrocław) - 1 (0,0,0,0,1)

Back To Top