Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



Mistrzostwa Polski
Par Klubowych
1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990
1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005

MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH '2005

FINAŁ

18.09.2005 - Wrocław

1. MARMA POLSKIE FOLIE Rzeszów - 24+3 pkt.
 Maciej Kuciapa 8 (d,2,2,2,0,2); Dariusz Śledź 16+3 (3,3,3,1,3,3); Tomasz Rempała NS
2. BUDLEX POLONIA Bydgoszcz - 24+2 pkt.
 Piotr Protasiewicz 10 (1,2,2,w,2,3); Robert Sawina 14+2 (3,3,3,2,1,2); Krystian Klecha NS
3. INTAR DARTOM Ostrów Wielkopolski - 22 pkt.
 Michał Szczepaniak 10 (2,2,2,0,1,3); Tomasz Jędrzejak 12 (w,3,3,1,3,2); Piotr Dym NS
4. ATLAS Wrocław - 20 pkt.
 Krzysztof Słaboń 12 (2,1,-,3,3,3); Piotr Świderski 3 (3,0,0,0,-,-); Robert Miśkowiak 5 (1,2,2)
5. APATOR ADRIANA Toruń - 19 pkt.
 Wiesław Jaguś 11 (1,3,2,3,2,1); Mariusz Puszakowski 2 (2,-,-,-,-,-); Karol Ząbik 5 (1,3,1,0,0)
6. MARS RTV AGD Gorzów - 9 pkt.
 Piotr Paluch 4 (1,2,0,1,0,u); Paweł Hlib 0 (d,w,-,-,-,-); Krzysztof Pecyna 4 (1,2,1,1)
7. UNIA Leszno - 8 pkt.
 Krzysztof Kasprzak 5 (1,t,1,3,d,-); Łukasz Jankowski 1 (0,1,-,0,1); Norbert Kościuch 1 (0,1,0)



PÓŁFINAŁY

2.06.2005 - Krosno

1. UNIA Leszno – 21 pkt.
 Jacek Rempała 7 (2,0,2,1,2); Damian Baliński 14 (3,2,3,3,3); Adam Skórnicki NS
2. MARMA POLSKIE FOLIE Rzeszów – 21 pkt.
 Maciej Kuciapa 13 (3,3,3,2,2); Dariusz Śledź 6 (2,-,1,0,3); Rafał Trojanowski 2 (2)
3. UNIA Tarnów – 19 pkt.
 Marcin Rempała 2 (1,1,0,-,-); Janusz Kołodziej 13 (2,3,2,3,3); Grzegorz Rempała 4 (2,2)
4. KSŻ Krosno – 12 pkt.
 Rafał Wilk 4 (3,1,d,-,0); Tomasz Łukaszewicz 4 (0,3,1,d,-); Łukasz Golonka 4 (3,1)
5. TŻ Łódź – 10 pkt.
 Jordan Jurczyński 7 (1,2,3,u,1); Piotr Domagała NS; Wojciech Żurawski 3 (d,d,2,1,0)


2.06.2005 - Piła

1. INTAR DARTOM Ostrów Wielkopolski - 29 pkt.
 Michał Szczepaniak; Tomasz Jędrzejak
2. MARS RTV AGD Gorzów - 19 pkt.
3. LOTOS Gdańsk - 18 pkt.
4. ZKŻ KRONOPOL Zielona Góra - 18 pkt.

2.06.2005 - Rawicz

1. BUDLEX POLONIA Bydgoszcz - 24 pkt.
2. APATOR ADRIANA Toruń - 19 pkt.
3. WŁÓKNIARZ Częstochowa - 16 pkt.
4. RKM Rybnik - 13 pkt.
5. GTŻ Grudziądz - 10 pkt.
6. KOLEJARZ Rawicz - 9 pkt.

Back To Top